folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bluetooth Sorunu

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bluetooth Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selam.

Redmi Note 10 peo kullanıyorum. Bugün metroda Bluetooth kulaklığı bağladım. Baktım herkes bana bakıyor. Kulaklığın birini çıkardığımda sesin hem kulaklıktan hemde telefonun hoparlöründen geldiğini fark ettim. İlk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum. Evde şuan deniyorum hala aynı. Bugün başladı bu sıkıntı. Telefon müziklerini dinlerken bu sorun yok. YouTube Instagram Karnaval gibi uygulamalardaki sesler dışarı geliyor.

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Aynı telefon bende de var hocam, amına koyim onun telefon kere.

Normal ağız tadıyla telefon görüşmesi yapmayı özledim desem abartmış olmam herhalde.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

Hocam aynı sorun değil ama ben de aux jakini telefonun içinde kırdım ve kulaklık modundan cikaramiyordum telefonu. Lesser audioswitch diye bir program ile çözdüm playmarketten. Bir incelemeni öneririm belki faydası dokunabilir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DNA-X
    DNA-X's avatar
    Erkek

Hocam yakın zamanda telfona gincelleme geldiyse büyük ihtimalle sorun ondan kaynaklanıyor. Telfona format atarak duzeltebilirsin. Bide bu durumun tam zıttı var. Bu sorunu yaşayanlar telefonu guncelleyince sorunun ortadan kalktığını söylüyor.

Güncelleme yaptıysan format at. Güncelleme yapmadiysan güncellemeleri kontrol edip telefonu güncelle

Hâla çömez.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

allah belasını versin böyle telefonun. aynı şeyi ben de  yaşıyorum genelde whatsapp ile görüşme yaptıktan sonra başıma geliyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    Headhunterz bunu yazdı

Hocam aynı sorun değil ama ben de aux jakini telefonun içinde kırdım ve kulaklık modundan cikaramiyordum telefonu. Lesser audioswitch diye bir program ile çözdüm playmarketten. Bir incelemeni öneririm belki faydası dokunabilir.

Toplu iğneyi ısır tam ortadan sapla içerde kalan kısma sonra bekle soğusun çek al

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı
    Headhunterz bunu yazdı

Toplu iğneyi ısır tam ortadan sapla içerde kalan kısma sonra bekle soğusun çek al

Kürdana japon yapıştırdım öyle almayı denedim iyice sabitledi kendini telefoncu bile çıkaramadı .d lesser audio hayat kurtarıcı bu konuda

Toplam Hit: 504 Toplam Mesaj: 7
bluetooth sorun note10pro