Kablosuz Kulaklık Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Kablosuz kullaklık alayım dedim taotronıcs diye bir markanın kullaklığını aldım kullaklık 2 hafta kulladım bağlantı sorunundan

iade etmek için geri iade başlattım sürekli bağlanmada sorun oluyordu. ses desen malzeme kalitesi desen iyi değil zaten 

bu markanın ürününü almayın dandık kendi yazılımı bile yok benim telefonda pil yüzdesini bile göremiyorum o derece kötü

şimdi tekrardan sağlam dayanıklı ve bağlantı sorunu olmayan kulaklık arıyorum 

jabra kulaklıklara baktım pek memnun değil yorumlardan öyle bir izlenimim oldu genede güzel bir modeli varsa değerlendirmek isterim

samsung buds plus almak istiyorum kullanan varsa nasıldır iyimidir 

başka güzel klasik olçak ama bassları harbiden hissetiren türden ses seviyesi güzel bağlantı sorunu olmayan kulaklık varsa bildiğiniz 

bütçe olarak 800tl kadar çıkarbilirim

TOMBLACK tarafından 24/Tem/21 10:32 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Arkadaşım samsung U2 aldı dediğine göre evlilik konusunda yanlış kulaklık konusunda doğru karar almışım :)) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Arkadaşım samsung U2 aldı dediğine göre evlilik konusunda yanlış kulaklık konusunda doğru karar almışım :)) 

bende var bayadır kullanıyorum tam fp ürünü ilk başta boynunda bir tasma hissi verse de zamanla sahipleniyorsun

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

apple cihazların varsa uyum için apple airpods pro yoksa eğer şu listede ki kulaklıklar işini görür güzelce.

https://www.whathifi.com/best-buys/best-true-wireless-earbuds

yt içeriklerine ve kıyaslamalarınada bak hocam hangisi karakterine ve isteklerine uyuyorsa ona göre bir tercihde bulunabilirsin.

## sen istiyor duj verecek yüz daha
Toplam Hit: 837 Toplam Mesaj: 4
kablosuz tavsiye kulaklık bluetooh tws