Samsung Dokunmatik Problemi Ve Garanti...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Samsung s5 mini telefonum var ve herkesin aksine oldukça memnundum... Ekran dokunmatiği artık hiç çalışmıyor... 3-4 ay var garantisinin bitmesine... KVK'ya götüreceğim hafta sonu ama çok ümidim yok değişim için. Ücretli değişimler 400 civarı, zaten telefonun 2. eli o kadar...

Şimdi servise elden teslim edeceğim ve muhtemelen elden alacağım. Yani olmazsa dalaşmaya hazırım :). Ne demeliyim, neyle karşılaşırım, nasıl ikna etmeliyim, işin inceliklerini bilen varsa hazırlıklı gideyim...

_PesimisT_ tarafından 07/Tem/17 02:41 tarihinde düzenlenmiştir

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Telefonda darbe var mı 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Hocam şu çevresinde köşelerde var. Kılıfsız kullandım. Ama gerçekten durduk yere oldu, anlamadım...

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kvk'ya götürme. Samsung'un ana servis bayisi oluyor direk oraya götür. İstanbul'daysan Bakırköy - İncirli servisine götür. Ekran komple değişeceği için fiyatının yüksek olması normal. Gerçi tamir etmemeleri daha iyi olur. Tüketici hakem heyetinden parayı geri alırsın. O telefon artık çok yavaş kalıyor. 

Ayrıca evde manyetolu çakmak varsa manyetoyu sök ekrana elektrik ver bakalım çalışacak mı? 

mkyb tarafından 07/Tem/17 01:58 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Hocam maalesef istanbulda değilim. Trabzonda vereceğim... 

Toplam Hit: 1102 Toplam Mesaj: 5
garanti kvk samgung