Giriş Yap Kayıt ol Online Üyeler Aktif Konular Arama Üyeler Forum Kuralları
Tahribat.Com | League Of Legends Ana Konu
Tahribat.Com Forumları
Oyunlar
      League Of Legends Ana Konu
Bu Bölümde yeni konu açmak için tıklayınız. Konuyu cevaplamak için tıklayınız.
Konu 8 Ekim 2011 (Cumartesi) 12:19 tarihinde açıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

sürekli konu açmaktansa bir tane konu altından gelişmeleri,haberleri,patch notlarını,indirimleri,oyun ve karakterler hakkında görüüşleri falan götürmek istedim.

ek olarak tbt deki lol oyuncularını yeni bölünmüş haliyle(us,eu west,eu east) şeklinde tutalım. birbirimizle custom yapıp hatta ranked team kuralım.

zamanla konunun içi güzel bir hal alır die düşünüyorum lol oyuncularının sayısı artsın :D

lol oynamak için :

http://www.leagueoflegends.com adresinden üye olduktan sonra clientı indirip oynamayabilrisiniz.

üye olurken hangi bölgede oynayacagınızı seçmeyi unutmayın. (us,eu west,eu east)

refli link:  Tıkla  ( isterseniz banada hayrınız dokunabilir )


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
8 Ekim 2011 (Cumartesi) 12:20 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Oyuncu Listesi


North America (US)
----------------------------------
1-  FCN (FCN)


WEST EU
----------------------------------

1- Chan Chan (Holyzone)
2-  LegendDevil (Drkdvl)
3-  ChaosTr(halfdevil) 
4- STodd (sweeneytodd) 
5-styricon (ibadeth) 

EAST EU
-----------------------------------
1-
2- panxer (maxel)
3- verpacino
4- Sgunow
5- OzanEmre
6- apokontek 
7- hayriabi(ugur0) 

 


Yazılar
-------------------------------

Skin ve Champ Geri Vermek

Detaylı Jungle Rehberi

Oyun içindeki terimler ve kısaltmalar


Tavsiye Linkler :

http://www.mobafire.com lol hakkında güzel bilgiler bulabileceginiz ve karakterinizin build ini en iyi şekilde kafanızda oturtabileceginiz bir site diyebilirim.


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
8 Ekim 2011 (Cumartesi) 12:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
MaxeL


Kayıt : 28 Mayis 2010
bodrum*
Erkek Üye
 

oyunda nick panxer 30 lw  come vs :d


Break Dance B-Boy MaxeL !!!  
8 Ekim 2011 (Cumartesi) 12:43 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Skin ve Champ Geri Vermekhttp://support.leagueoflegends.com/home

adresine girip SUBMIT A REQUEST yazısına tıklıyoruz

karşımıza bu ekrak gelecek gerekli bilgileri dolduruyoruz

kısa ve öz champion geri verme isteği şu şekilde olabilir

Hello ,

Recently I bought a new champion named ....... with ip.Unfortunately I'm not satisfied with my new champion.I heard from my friends that I can refund my ip back for once.

My account id :

My game nick :

doldurduktan sonra en son captcha yı da girip submit e tıklıyoruz ticket ımız gönderilmiştir 

daha sonra signup tan kendimize bi support hesabı açıyoruz

DİKKAT: açılan hesaptaki E mailin verilen e maille aynı olması gerekmektedir.

2-3 gün sonra aslında bu işlemi yapmadıklarını fakat 1 kereye mahsus yaabileceklerini içeren bi cevap gelecektir. Aşağıda bulabilirsiniz

GÜNCELL Greetings Summoner,

Thanks for contacting me. I apologize for the delayed response; we are doubling our team in order to reach you in a more timely manner. While this ticket remains Open/Pending, I will be able to return to your issue more quickly so don't worry about another long delay! I appreciate your patience in this matter.

We normally do not provide refunds for items such as skins, champions, runes or even champion/skin price reductions. However, I can make a one-time exception for you and refund up to 3 purchases that have been made in the last 30 days of submitting your request. Because this is a one-time exception, we encourage you to include all 3 purchases in your request as we will not make any additional refund exceptions once the refund has been completed.

So I can easily research the transaction(s) and assist you with this refund, please provide me with the following information for each of the three items you would like refunded:

- Type:
- Description:
- Currency Type (IP/RP):
- Amount:
- Date Purchased:

You can view your purchase history in the ‘Purchases’ tab of the store to find all this information.
Please also make sure you provide me with the correct account information:

- Your account name (What you log in to the game with)
- Your summoner name (What other players see in game)
- Which server you play on (NA, EU West, or EU Nordic & East)

If you did not provide me with all of this information, your purchases were made more than 30 days ago, or you have received a refund before we will be unable to process your refund request. I'm sorry for the inconvenience.

Please let me know if you have any further questions or feedback. Good luck on the Fields of Justice!

- Type: Skin/champ
- Description: hangi champ veya hangi skin
- Currency Type (IP/RP): ip i le mi rp ile mi aldık
- Amount: ne kadara aldık
- Date Purchased: ne zaman aldık

yazıyoruz
acc name, summoner name ve server ı da yazdıktan sonra gnderiyoruz


alıntıdır. 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
8 Ekim 2011 (Cumartesi) 12:49 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

DETAYLI JUNGLE REHBERİ

Öncelikle jungle neden yapılır?

Jungle daha fazla exp için yapılmaz. Jungle'daki amaç, bir tane daha solo lane açıp ordaki adamın 1v1 lane gibi kasmasını ummak değildir.
Jungle'ın amacı, daha fazla gank, daha rahat warding ve dolayısıyla hem daha avantajlı mid/duo lane, hem de daha iyi görselin verdiği rahatlığa bağlı olarak daha rahat adamların üstüne baskı kurabilmektir.
yani çoğu DH'linin düşündüğünün aksine jungle 1v2 lane için avantaj sağlamaktan çok, diğer 2 lane için avantaj sağlar. Düz mantıkla, 4 leveldayken adamlar 3 level olucak, 2 tane 4 level vs 2 tane 3 level olur gank gidiceksiniz. Onun yerine daha sağlam bir lane yapıp deny yaparsanız 4 level olduğunuzda adamlara daha exp verirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------
İyi bir Jungle Champion'ında olması gereken özellikler
Maddeler halinde söylemek gerekirse,
-İlk tur için Mana golem ihtiyac duymaması:Ne işe yarıcağını söylemeye gerek yok sanırım. Karşı takım daha iyi bir level 1 takımı picklerse veya güvenli olsun diye wraith başlarken blue giderse çok çok zorlanmıcak bi karakter olması diyebiliriz. -Bkz. Warwic-
-Yüksek HP ile Jungle yapabilmek:Her ne kadar blue başlıyan karakterler için başlangıçta ne kadar yardım aldığına göre çok değişcek olsa da, Yüksek hp ile ilerliyen ve yüksek hp ile bitiren bi champion kullanırken, karşınıza biraz daha kırılgan bi ilk tur jungler'ı gelirse çok rahat bi şekilde gidip ufak golem ya da wraith çalabilirsiniz. Wraith çalarken dikkat edilcek nokta ise, eğerki isterseniz, ufak wraithlerden tekini kesmeden bırakabilirsiniz, böylece o kampın spawn alma süresi adamın kesmesine bağlı olarak uzucaktır.
-Earky Gank yapabilmesi:Level 4 gank'i idare eder olup, level 3 de hiç bişey yapamayan karakterler var, mesela Amumu'yu ele alalım, 3 Level'da E veren amumu, Bandage(Q) olmadan pek iyi gank yapan bi karakter değil. Bu örnek öylesine bir örnek tabi ki, normal bi oyunda 3 levelda geriye dönse, geriye gelene kadar ufak wolflar spawn alır ve ordan yeterince exp tamamlıyıp jungle devam edebilir. Ama extreme bir örnek gerekirse, 4 level olup yardım ediceği bi lane'e yardım götüremez. Umarım anlatabilmişimdir. Bundan az etkilencek champlere gelirsek, Nunu en büyük örnek olucaktır. Nerfden sonra bile çok güçlü bi level 2-3 gank'ine sahip yani.
-Mid/Late Game Performansı:Bunu aslında ikiye ayırmak lazım, işler iyi gittiğinde ve kötü gittiğinde diye, ama early iyi geçerse çoğu bilindik jungler zaten gayet iyi bi lategame potansiyeline sahip. Ama tabiki belli başlı junglerlar var ki, onlar belli bi yerden sonra çok yavaş kasmış olsalar bile bi şekil asist/kill alıp ortalama düzeye gelip iş yapabilcek karakter. Buna en büyük örnek Amumu diyebiliriz. Hiç bişey yapmadığı bir oyunda bile güzel bi bandage veya ulti ile takımına çok çok iyi katkı verebilir. Ya da Warwick diyebiliriz, her ne kadar warwick ile kasamamak kasmaktan daha zor olsa da birşekil level 6 olup herangi birini savunmasız yakalıyabilirsiniz. Kötüsüne örnek vermek gerekirse, Olaf, Xin vb. şu sıralar çok aşırı picklenmeyen junglerları verebiliriz.

Son olarak oyunun şu an ki durumu (2 solo carry, AD+Support bottom) için Tanky Junglerlar her zaman bir adım önde durucaktır ama genel olarak bir junglerın sahip olması gereken özellikler bunlardır diyebilirim

--------------------------------------------------------------------------------
Out Jungle yapmak ve Counter Jungle Kavramı

Basit olarak jungle karakteri kullanan adamın eline çok aşırı para geçmez, özellikle ilk levellarda baya sınırda giden bir olaydır çoğu champ için. Gidip 2 hit atsanız base gitmek zorunda kalcak olanlar falan vardır hatta.
Out jungle yapmak ve Counter jungle yapmak baya yakın şeyler olsa da birinde takımda 2 tane jungler olur. Bunlardan 1 tanesinin işi sadece rakip junglerı tırtıklamak olur. bence pek uğraşılmaması gereken bişey olması bir yana, rakip carrylerin gelip kesme riski çok fazladır. Yani counter jungle için 5v5 olup ciddi anlamda koordine bir takım gerekir. Tek kişi yapamaz mı bunu? yapar. Bunu tek başına yapabilcek pek champ olmasada, Nunu falan biraz da Ward alırsa takımdakiler bunları tek başına yapabiliir.

Out jungle yapmak ise, kendi jungle'ınızın yanında adamın jungleını da tırtıklamaktır. Counter jungle'a kıyasla daha az risk taşır, adamın daha az exp'ini çalar. Yapması izlemekten daha zordur, özellikle early game'de yapmak ciddi anlamda hesap gerektirir ve Warwick gibi 6 öncesi aktif gank gezemeyen champlere karşı yapılırsa da tüm oyunu zehir eder adama.

Basit olarak counter jungle yapan adam, adamın jungle'ında gezen Smite Eve'dir. Out jungle yapan adam ise, Kendine bir buff alıp, adamın diğer buffını çalan, sonra carry'sine early buff veren Nunu'dur. Adamı bulup HP düşüren, belki buff ya da yan campleri çalan Warwick'dir.


Olay aslında her 2 taraf içinde exp kaybı olurken (kill almazsanız en azından) adamın kaybı, sizinkinden fazla olduğu için düzgün yapıldığında baya mantıklı bişeydir. Yapması öyle kolay değildir, yani jungle gir gez bulursun mantığıyla yapılmaz. CV olursa takımınızda, çok daha kolaylaştığı bir yana, red de CV yiyip devam eden adama gitmekten çok, ufak wolf ya da ufak golem çalmaya gitmek daha mantıklıdır. (CV sadece Red vision vercek şekilde atılmaz genelde zaten, Ufak golem görürsünüz.)

En basit olan örneği muhtemelen blue başlıyan bi chample blue aldıktan sonra adamın wraithleri alıp sonra wolf camp gitmektir. Adamın gelip sizin jungleınızdan ufak golem çalmaması durumunda adam 3 levelken 4 leveldan baya exp kasmış olursunuz ki jungle champlerin bazısı level 4 öncesi gank yapamaz. -Amumu gibi-

--------------------------------------------------------------------------------
Warding

İlk base'imizi level 4'de yaptığımızı varsayarsak, DPS champler için genelde ufak razorlar bütün paramızı yicektir. Ufak razor ihtiyac duymadıysak, bot, pot, ward alıp önce ward sonra gank gideriz. Peki Ward nereye?
İlk ward için belirli bir yer olmasada, karşınızdaki champ early game'i blue üstüne kurulu Amumu tarzında bişeyse kesinlikle adamın blue wardlayın, takıma daha önceden söylerseniz muhtemelen hem blue alır hem adamı kesersiniz. (Jungle bitirir bitirmez gidip dikerseniz, adam jungle bitirirken blue aldıysa 3 dk içinde göremezsiniz.)
İlk ward nereye dikilceği baya önemli olan bi warddur. Saçma sapan bi yere dikmek istemezsiniz (75g ilk geri gidince gayet iyi bi gold miktarı). Yani adamın blue veya red başladığını bilmiyosak, 2 solo lane ortası ya da adamın jungle'daki 3 yol gayet iyi yerlerdir diyebilirim. Eğerki duo giriyosanız seçim biraz daha çok kendi arkadaşınızı korumak üstüne yapılabilir tabi ki.

İşin biraz daha picklere bağlı olduğu nokta bu diyebilirim. Mavi ihtiyacı olmayan bi junglerdan mavi çalmak bize pek bişey kazandırmaz (Takımda anivia gibi, mavi olmadan pasif kalan mavi olunca domine eden tipler varsa iş başka tabi.)

--------------------------------------------------------------------------------
Spawnlar

Büyük campler -Ancient Golem ve Lizard Elder- ilk spawn 1:55'de alır ve 5 dakikada bir spawn alır.
Ufak campler ise ilk spawn'ı 1:40'da alır ve 1 dakika 40 saniyede (100sn) bir spawn alır
Dragon 2:30 da spawn alır, 6 dakikada bir respawn alır.
Baron spawn saatini hatırlamıyorum ne yalan söyliyeyim 15:00 falan olması lazım. Ama 7 dakikada bir spawn alıyo.

Spawn saatlerini bilmek neye yarar? Basit olarak level 1de blue almak yaklaşık 10~30 saniye sürer. Dolayısıyla 1:50+20+5:00 dersek adam 7:10'da tekrar gelip onu almak isticektir. 7:10 ideal zamandır, önce gitmeye pek gerek olmaması bi yana, adamın golem tankliyo olması da iyi bişeydir yani.

--------------------------------------------------------------------------------
Ganking

Gank gitmenin jungle'ın esas amaçlarından birisi olduğunu söyledik. Peki gank gitmek ne işe yarar?
Öncelikle gank gitmemizin sebebi adamı öldürmek değildir. Hatta solo lane'de stun/snare yoksa muhtemelende karşı taraf ölmez. Fakat, (Solonun ve karşı daki solonun eşit seviyede oynadığını varsayıyorum) adamı geriye yollamak bile orda bizim solomuzun karşı tarafı domine etmesine yarar. Etrafına da vision verince, zaten o lane ile işiniz bitmiş olur. Tek yapcağımız şey 3 dakikada bi ward dikmek olur ki geri dönüşü pek kolay olmayan bişeydir early base yapmak.

Peki bizim solomuz ezikse? O zaman diğer lanelere bakarız. Hepsi rahat tutabilicek mi? tutabilicek gibilerse, ezik arkadaşımızın lane'inde kamp kurarız. Sürekli onu gankleriz. Elimize kill geçmese bile, feedlemeyen/az feedleyen/taşınabilir bir solo ve morali gittikçe düşen bir rakip geçer. (Başınıza gelmeden ne kadar sinir bozucu olduğunu anlatması imkansız olan bişey bu.)

Bizim taraf eziyorsa? işimizi baya baya kolaylaştırır. Yapcağımız tek şey vision vermek. Gank atmaya gerek bile duymayın yani. Sadece adama gerekli vision verin bırakın rahat rahat ezsin. Karşı junglerı oraya çeksin. Siz gidip adamın jungleını bozun, buff falan çalın, diğer laneleri gankleyin.

--------------------------------------------------------------------------------
Rune, Mastery

Sabit bir page falan vermicem de, genel olarak daha hızlı jungle bitirmek ve late game daha aktif olmak konusunda biraz seçim yapmamız gereken nokta oluyo bu.
Daha hızlı jungle bitirmek için gerekenleri söyliyeyim, Armor Pen, Attack Speed, Armor. Bu 3'ü jungle ı hızlı bitirmek için en gerekli şeylerdir diyebilirim. Benim 2 tane kullandığım page var jungle için,
1- Arp Quint, AS Kırmızı, Armor Sarı, MR/level Mavi
2- HP Regen Quint, ARP Kırmızı, Armor Sarı, CDR Mavi
Çoğu junglerla 4 dakika'da bitirirsiniz jungle'ı bu 2siyle. Tabi farklı şeyler kullanılabilir, Dodge olsun, HP per level'lar olsun.

--------------------------------------------------------------------------------
Hız
~4 dakika ilk tur için standarttır. yani 4:30'da bitiriyosanız, biraz yavaş kalmıştır. Build/Rune değiştirmeyi falan deneyin derim.
Tabi yavaş junglerlar da var, ama ganking de yazdım. İlk gank giden oyunu döndürtebilir.

alıntıdır.


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
8 Ekim 2011 (Cumartesi) 12:53 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

EU West'de oynuyorum ben de. Chan Chan summoner name'im.


twitter.com/Selimonder 
8 Ekim 2011 (Cumartesi) 12:58 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Oyun içindeki terimler ve kısaltmalar

AA - Archangel's Staff (Item)
Ace - Bir takımdaki tüm champlerin o anda ölü olması durumu
AD - Attack Damage (Stat)
AoE - Efekt Alanı, Alan Skill'leri için kullanılan bir kısaltma diyebiliriz.
AP - Abilty Power (Stat)
ArP - Armor Penetration (Stat)
Arpen - Armor Penetration (Stat)
AS - Attack Speed (Stat)
ASPD - Attack Speed (Stat)
Aura - Genelde etrafındaki karakterleri etkileyen pasif özellik
b - Geri çekilmek
Bait - Yem atmak diyebiliriz, Adamları tuzağa çekmek.
Baron - Genel'de baron buff'ı için kullanılır. Baron Summoner's Rift'de ki Kırmızı kurukafayla gösterilen Creepdir.
BC - Black Cleaver (Item)
BD - Backdoor, Dotadaki anlamı sanırsam yazan, Creepler olmadan kule vurmak diye geçmiş. ben daha çok adamlar başka yerdeyken kulelerine saldırmak diyebilirim.
BF - B.F. Sword (Item)
BG - Bad Game, Kötü oyun. Yani kötü derken, sıkıcı, eşit olmayan falan oyunlar denebilir.
Blink - Işınlanma özelliği diyebiliriz. Flash skill'inden başka bu tarz skill olan champler var oyunda sonuçta
Blue - Ancient Golem (NC)
bot - bottom, bottom/lower lane. Alt koridor
BP - Blue pill, Recall, Base gitmek.
Brb - Be right back. hemen dönücem
Brush - Champlerin içinde görünmez olduğu Çalılar
BT - The Bloodthirster (Item)
buff - Champion'a uygulanan olumlu efekt.
BV - Banshee's Veil (Item)
Care - Dikkatli ol, Sana geliyolar anlamı taşır genelde
CC - Crowd Control, Karşı tarafın savaşa girmesini engelleyen skill vs.
Champion - Kullanılan karakterler
CD - Cooldown
CDR - Cooldown Reduction, Cooldown sürelerini azaltma diyebiliriz.
Creeps - Minimap'de bulunan çeşitli yaratıklar
CS - Creeps Slain/Creep score, Kaçtane minion ve creep kestiğimizi gösteren sayaç
CV - Clairvoyance (Summoner Skill)
d - belli bi yeri adamlara atlamadan savunmak, defend
dc - disconnect, bağlıntı kopması
DC - Rabadon's Deathcap (Item)
Debuff - Buff'ın tam tersi
dd - Çift damage
Disable - Champion'ın belirli özelliklerini kullanmasını engelleyen debuff.
Dive - Turret altına hızlıca girip çıkmak.
DoT - Damage over Time, zaman içinde damage atan skill ler için kullanılan terim diyebilirim.
DPS - Damage Per Second, Saniyedeki Damage
EC - Executioner's Calling (Item)
Executed - Kule ya da Creep'e etrafta champion olmadan ölmek
Face Check - Adamların nerde olduğunu bam güm yürüyerek kontrol etmek
Farm - Creep kovalayıp exp, gold kasmak
FB - First blood, oyunun ilk kill'i
Fear - Hedef seçilen champion'ı etrafta mal mal yürümeye iten debuff
Fed - Rakip kesip baya güçlü hale gelen champion
Feed - Tekrar tekrar ölüp, para ve exp hediye etmek
FM - Frozen Mallet (Item)
Focus - Belirli bi champion'ı hedef almak
FoN - Force of Nature (Item)
Fountain - Başlangıç yerimiz
GA - Guardian Angel
Gank - 1 ya da daha fazla champion'ın sis içinden gelip hedef kişiye çullanması.
Global - Mapde herangi bi yerden kullanılan skill, Efekt alanı tüm map olan skill.
GG - Good game, iyi oyun. Güzel oyun.
GL - Bol şans
Harass - Rakip champion'a baskı kurmak, Damage atmak deny atmak vb.
HF - Have fun, eğlenin, keyfine bak.
HP - Health Points (Stat)
iAS - increased Attack Speed. artmış atak hızı? hiç kullanan görmedim gereksiz gibi
IE - Infinity Edge (Item)
Inc - Incoming, kelime anlamı olarak gelen olup, belirli bir adama söylenince, birisinin ona doğru gittiğini ifade eder.
Juke - Takip eden adamları kekleyip farklı yöne gitceğinizi düşünmelerini sağlamak.
Jungle - NC dolu olan ve lane arasında kalan alan
Jungler - Jungle'da kasan kişi
Jungling - Jungle'da kasma eylemi
Kite - Sürekli kaçarak adama vurmak, damage almadan adamı dürtmek
Lane - Minionların izlediği patikalar
Laning - Minionların patikalarında takılıp exp, gold kasmak.
Last Hit - Creep minion ya da champion'a son vuruşu yapmak
LoL - League of Legends
lol - laughing out loud, sesli gülmek, haha
lom - low on mana, mana stoğunun az kalması
LW - Last Whisper (Item)
Mia - Missing in Action, o an çarpışmada olmayan insanları anlatmak için kullanılan kısaltma.
Mid - Orta lane ya da Orta lane'deki champion
Miss - Rakip champion'ın o anda kayıp olması
MK - Minion Kills
MPen - Magic Penetration (Stat)
MP - Mana Points, Mana Pool (stat)
MR - Magic Resistance (Stat)
MS - Movement Speed (Stat)
NPC - Non-player character, insan olmayan karakterler
omw - on my way, yolumda. Bi yere gitmekte olduğunuzu anlatırsınız diyim.
Oom - Out of mana, mana bitmesi durumu
PD - Phantom Dancer (Item)
ping - alt+sol click ile minimap'e tüm takımınızın gördüğü sinyal vermek
Poke - uzak mesafeden az damage atarak rakip adamı zayıflatmak
pot - Potions (Item)
Proc - Programmed Random Occurance, Programlanmış gelişigüzel ortaya çıkan efektlere verilen genel isim.
Push - Lane'i ileriye ittirmek, creep ve turretlardan temizlemek
Quints - Quintessence (Summoner Item)
QQ - Ağlayan gözlere benzemeyen surat, karşıdaki adamın zırladığını ifade eder
QSS - Quicksilver Sash (Item)
Ragequit - Üzülüp oyundan çıkma eylemi
Razors - Madred's Bloodrazor (Item)
re - reappear'ın kısası. Tekrardan ortaya çıkmak, rakip karakterin artık MIA olmadığı anlamına gelir.
Red - Lizard Elder (Creep/Buff)
River - Summoner's Rift'de ortadan geçen su birikintileri
RoA - Rod of Ages (Item)
Rofl - Rolling on the floor laughing, gülmekten yere serilmek diyebiliriz
Root - hedef karakteri yürümekten alıkoyan debuff
shop - Base dönüp item almak
Silence - hedef champion'ın skill kullanmasını engelleyen debuff
Skill shot - manuel hedef alma gerektiren, ıskalandığında etkilemeyen skill
snare - hedef karakteri yürümekten alıkoyan debuff
Snowball - Adam kestikçe/Asist aldıkça güçlenen itemlar
Solo - Bi lane'i tek başına koruyan champion
SotO - Sword of the Occult (Item)
ss - miss'in kısaltması
Steroid - base stat yükselten skill
stun - hedef champion'ın yürümesini ve skill kullanmasını engelleyen debuff
Summoner - Oyuncunun oyundaki rolü, champion kontrol etme işini yürüyen kimse.
SV - Spirit Visage
taunt - hedef champion'ın kaynağa saldırmasını sağlıyan debuff
top - Üst lane
TP - teleport (summoner skill)
ult - champion'ın ultimate skill'ini kullanmak
Unique - Benzerleriyle stacklenmeyen aura ya da bonus efekt
WotA - Will of the Ancients
WP - Well played, iyi oynadın(ız)
Zone - Champion'ımızla kontrol edebildiğimiz alan.
Zoning - Rakip champion'ın alanını kontrol etme eylemi / alanımıza girmeye korkmasını sağlamak Paylaş:  


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
8 Ekim 2011 (Cumartesi) 13:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
BuzZz


Kayıt : 31 Aralik 2009
Kocaeli / Gebze
Erkek Üye
 

Güzel oyuna benziyor.. bir ara bakalım


her tırtılın göz yaşında bir kelebeğin mutluluğu saklanır..  
8 Ekim 2011 (Cumartesi) 15:17 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

yararlı yazılar ve haberleri falan eklemeye devam edicem 2. mesajdada düzenli şekilde toplicam


bu arada aniva hakkında ne düşünüosunuz indirime girdim aldım ama oyun tarzıma göre değilmiş.acaba gerimi versem yoksa oynayıp geliştirmeyemi calıssam. çünkü herkesin ağzında bi anivadır gidio.iyidir şöyledir böyledir.  ben sağlam score yapamayınca kendimi garip hissediorum :D 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
8 Ekim 2011 (Cumartesi) 17:41 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

Ben de yakın tarihte oyun içerisindeki buildlerimi paylaşabilirim:P


twitter.com/Selimonder 
8 Ekim 2011 (Cumartesi) 17:46 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Mycity


Uzaklaştırılmış Üye
Kayıt : 1 Subat 2011
İSTANBUL
Erkek Üye
 

la gelin benim cafede oynayım :D bir çocuk gelip benden bu oyun için bi ürün aldı euro ile:D ney bilmiyom dedim yükleyim belkim oynayan olur öylece duruyo oyun :D


Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya‘ya yön verir.. Mycity
Mycity, 19 Nisan 2015 (Pazar) 19:42 tarihinde Türkiye AB'ye girene kadar uzaklaştırıldı. Uzaklaştırılma Sebebi: banlı üye 
8 Ekim 2011 (Cumartesi) 20:35 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
UNKN0WN


Kayıt : 8 Mart 2009
İzmir-Sinop
Erkek Üye
 

Arkadaşlar bende oynuyorum oyun guzel sarıyo cafe ortamı falan oyundaki İsmim de OzanEmre arkadaşlık yollayın yaparız maclar 


Ben bu insanları anlamim ya .  
8 Ekim 2011 (Cumartesi) 20:44 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

arkadaşlar nick veriosunuzda 3 tane server var. verirken nick ve hangi serverda oynadıgınızıda verin.


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
8 Ekim 2011 (Cumartesi) 21:28 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
UNKN0WN


Kayıt : 8 Mart 2009
İzmir-Sinop
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

arkadaşlar nick veriosunuzda 3 tane server var. verirken nick ve hangi serverda oynadıgınızıda verin.


----------------------------

Eu Nordic ustam indirirkenki ilk olan :D


Ben bu insanları anlamim ya .  
9 Ekim 2011 (Pazar) 01:10 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
UNKN0WN


Kayıt : 8 Mart 2009
İzmir-Sinop
Erkek Üye
 

Arkadaşlar acil yardım oyunda ekran ayarlarını yaparken 1024* bilmemne ekran hata verdi oyuna giriyor sesler var goruntu yok ekranın kendi hatası nasıl duzelticem yardım 


Ben bu insanları anlamim ya .  
9 Ekim 2011 (Pazar) 02:37 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Easx


Kayıt : 23 Ocak 2010
İstanbul
Erkek Üye
 

eu-east Sgunow

Oyunu betadan berı oynuyordum bır ara takımımız vardı fakat uzun sure ara verdıkten sonra sırf bu baslıktan oturu su anda tekrar baslamaya karar verdım


www.byparfum.com 
9 Ekim 2011 (Pazar) 09:16 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

verpacino

EU Nordic East


may be one day 
10 Ekim 2011 (Pazartesi) 11:16 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 Yeni Champ  Graves , The OutLaw
tf nin belalısı olcak gibi. böyle birbiine düşman champ serilerinin devamı gelcek gibi gözüküyor. :D


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
10 Ekim 2011 (Pazartesi) 13:10 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
GodLike


Kayıt : 26 Eylül 2009
Erkek Üye
 

tfnin nerflenmesini mi beklemiş? :D

fortune un kalemi gibi bu biraz..

 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------Yeni Champ  Graves , The OutLaw
tf nin belalısı olcak gibi. böyle birbiine düşman champ serilerinin devamı gelcek gibi gözüküyor. :D


-----------------------------


İlgisiz ve Uzmanlık alansız üye. 
13 Ekim 2011 (Persembe) 23:54 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

GodLike bunu yazdı:
-----------------------------

tfnin nerflenmesini mi beklemiş? :D

fortune un kalemi gibi bu biraz..

 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------Yeni Champ  Graves , The OutLaw
tf nin belalısı olcak gibi. böyle birbiine düşman champ serilerinin devamı gelcek gibi gözüküyor. :D


-----------------------------


-----------------------------

bakalım bekliyoruz. aslında bundan önce gelicek karakterler vardı artworku paylaşılanlar falan bu tamamen süpriz oldu .


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
15 Ekim 2011 (Cumartesi) 11:51 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Bugun kara gündür,
Bugün riotun akalinin eline verdiği gündür.
Bugün riotun çakallığını konuşturdugu gündür
Gün Bugündür :|

http://www.youtube.com/watch?v=Vwdf1-jESZE&feature=player_embedded


 Graves Patch  hakkında özet geçmek gerekirse öncelikle hextechten başlayalım

hextech e nerf geldi. statları nerflenip spell vamp unique oldu.

skarnerın videoki skili adını bilmiorum mana kullanımı sabitleştirilip,vurus gücü düşürüldü.
attack speede buff geldi
ultisinin süresi azaltıldı.

corkinin bi skili 4 sn oldu süresi ve base damage i olucakmış sanırım

dominionda da minionları yürüterek puan kazancaz

hexteche gelen nerf akaliye gelmiş demektir. akaliye nerf atıp tepki cekiceklerini bildikleri için böyle bir yönteme başvurdular.zaten bi süre öncede akali nerf yemişti bakalım nolcak. 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
15 Ekim 2011 (Cumartesi) 13:35 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

Bugun kara gündür,
Bugün riotun akalinin eline verdiği gündür.
Bugün riotun çakallığını konuşturdugu gündür
Gün Bugündür :|

 Graves Patch  hakkında özet geçmek gerekirse öncelikle hextechten başlayalım

hextech e nerf geldi. statları nerflenip spell vamp unique oldu.

skarnerın videoki skili adını bilmiorum mana kullanımı sabitleştirilip,vurus gücü düşürüldü.
attack speede buff geldi
ultisinin süresi azaltıldı.

corkinin bi skili 4 sn oldu süresi ve base damage i olucakmış sanırım

dominionda da minionları yürüterek puan kazancaz

hexteche gelen nerf akaliye gelmiş demektir. akaliye nerf atıp tepki cekiceklerini bildikleri için böyle bir yönteme başvurdular.zaten bi süre öncede akali nerf yemişti bakalım nolcak. 


-----------------------------

:( 300 magic damage nerf yemiş mi ?

 


twitter.com/Selimonder 
15 Ekim 2011 (Cumartesi) 14:42 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

sadece akali açısından düşünmek biraz bencillik olur . akali dışında hexteche muhtaç olan herolarda var .. jaxxx o.O


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
19 Ekim 2011 (Çarsamba) 00:34 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

http://www.youtube.com/watch?v=JkqwxGdb7mQ&feature=player_embedded
Frankenstein AnnieIcognito BlitzcrankGhost NocturneWitch NidaleeSurprise Party Fiddle[/bMercenary GravesBreakout Gravescadılar bayramında gelicek olan skinler


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
19 Ekim 2011 (Çarsamba) 04:01 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

spellwamp uniqe olması güzel olmuş ama, bu seferde hextech kasmaz?

bi hextech + bi tane daha spellwamplı ap itemi vardı onu alır

üstüne bi de spellwamp'ın basit itemini al

gene spellwamp'ın mına koy?

 

olay 2. hextech kasmasını önlemekse bi boka yaramaz,

ama spellwamp'lar stacklanmıyorsa iş görür, ama işini bilen adam gene akali ile OP'luğunu konuşturur

hextech Trinity Rylais = be immortal


may be one day 
19 Ekim 2011 (Çarsamba) 11:14 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Daft bunu yazdı:
-----------------------------

spellwamp uniqe olması güzel olmuş ama, bu seferde hextech kasmaz?

bi hextech + bi tane daha spellwamplı ap itemi vardı onu alır

üstüne bi de spellwamp'ın basit itemini al

gene spellwamp'ın mına koy?

 

olay 2. hextech kasmasını önlemekse bi boka yaramaz,

ama spellwamp'lar stacklanmıyorsa iş görür, ama işini bilen adam gene akali ile OP'luğunu konuşturur

hextech Trinity Rylais = be immortal


-----------------------------
hextechin bu oranda parasını düşürseler ok ama hextech + o kitap gibi spell vamplı olay alınırdı. ama şimdi zor. akali için gelişimi early en fazla mid gamede bitirip  late e bırakmaması gerekiyor.

full ap çıkılcak artık mecbur.  

not:  lich bane varken  trinity alcak akali  ....


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
20 Ekim 2011 (Persembe) 22:46 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

Daft bunu yazdı:
-----------------------------

spellwamp uniqe olması güzel olmuş ama, bu seferde hextech kasmaz?

bi hextech + bi tane daha spellwamplı ap itemi vardı onu alır

üstüne bi de spellwamp'ın basit itemini al

gene spellwamp'ın mına koy?

 

olay 2. hextech kasmasını önlemekse bi boka yaramaz,

ama spellwamp'lar stacklanmıyorsa iş görür, ama işini bilen adam gene akali ile OP'luğunu konuşturur

hextech Trinity Rylais = be immortal


-----------------------------
hextechin bu oranda parasını düşürseler ok ama hextech + o kitap gibi spell vamplı olay alınırdı. ama şimdi zor. akali için gelişimi early en fazla mid gamede bitirip  late e bırakmaması gerekiyor.

full ap çıkılcak artık mecbur.  

not:  lich bane varken  trinity alcak akali  ....

 


-----------------------------

full ap olmasına gerek yok, sırf spellwamp uniqe oldu diye 2 hextech kasan akali bi boka yaramıcak mı?

akali her türlü op.

ayrıca evet trinity de kasılabilir akaliye, gayet güzel ad'ı da var hextech ile, tercih meselesi

bana trinity'nin özellikleri daha cazip geliyor


may be one day 
1 Kasim 2011 (Sali) 23:54 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

bayadır aksattım burayı  ama zaten gelen giden belli .

graves geldi bi süre önce

bugun shyvana  geldi

bu patchle birlikte baya bi buff ve nerfte geldi

şimdide

 eu da durum ne bilmiyorum ama us'ta yukarda duyuru var.

"we will enabling spectator mode in custom games from 2.00 PDT - 5.00 PDT for testing purposes."

evet görüldügü gibi izleyici modu geliyor custom game de test sürecinden geçicekmiş. bi süre belirli aralıklarla açarlar sanırım. bir sonraki patch lede
 tamamen açılır düşnücesindeyim.


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
2 Kasim 2011 (Çarsamba) 03:48 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Nikoteen


Kayıt : 31 Temmuz 2005
Gallifrey
Erkek Üye
 

bi çizik atayım oynuyordum zaten şifremi hatırlarım umarım :)


Kaçış hızı,sonsuzluk değil sınırsızlık ! Waking Life 
15 Kasim 2011 (Sali) 19:07 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

Evet bu patch akaliye girdi gibi gözüküyor :)


Akali

 • Twin Disciplines
  • Initial spell vamp gained upon obtaining 10 bonus attack damage reduced to 8% from 10%
  • Additional spell vamp reduced to 1% per 6 attack damage from 1% per 5 attack damage
  • Initial magic damage bonus upon obtaining 20 ability power reduced to 8% from 10%
  • Additional magic damage bonus reduced to 1% per 6 ability power from 1% per 5 ability power
 • Mark of the Assassin
  • Projectile base damage and proc base damage reduced to 45/70/95/120/145 from 50/75/100/125/150

twitter.com/Selimonder 
15 Kasim 2011 (Sali) 19:26 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SharpShooter


Uzaklaştırılmış Üye
Kayıt : 10 Temmuz 2008
Erkek Üye
 

Holyzone bunu yazdı:
-----------------------------

Evet bu patch akaliye girdi gibi gözüküyor :)


Akali

 • Twin Disciplines
  • Initial spell vamp gained upon obtaining 10 bonus attack damage reduced to 8% from 10%
  • Additional spell vamp reduced to 1% per 6 attack damage from 1% per 5 attack damage
  • Initial magic damage bonus upon obtaining 20 ability power reduced to 8% from 10%
  • Additional magic damage bonus reduced to 1% per 6 ability power from 1% per 5 ability power
 • Mark of the Assassin
  • Projectile base damage and proc base damage reduced to 45/70/95/120/145 from 50/75/100/125/150


-----------------------------

iyi oldu abi kesip biçiyordu champ.

5 kişi arasına girip 2 kişi hatta 3 kişi kesip çıkanlar vardı bir daha görmek istemiyorum böyle bir şey :P


- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
SharpShooter, 22 Agustos 2013 (Persembe) 13:49 tarihinde Türkiye AB'ye girene kadar uzaklaştırıldı. Uzaklaştırılma Sebebi: Kendi istedi 
15 Kasim 2011 (Sali) 23:49 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

SharpShooter bunu yazdı:
-----------------------------

Holyzone bunu yazdı:
-----------------------------

Evet bu patch akaliye girdi gibi gözüküyor :)


Akali

 • Twin Disciplines
  • Initial spell vamp gained upon obtaining 10 bonus attack damage reduced to 8% from 10%
  • Additional spell vamp reduced to 1% per 6 attack damage from 1% per 5 attack damage
  • Initial magic damage bonus upon obtaining 20 ability power reduced to 8% from 10%
  • Additional magic damage bonus reduced to 1% per 6 ability power from 1% per 5 ability power
 • Mark of the Assassin
  • Projectile base damage and proc base damage reduced to 45/70/95/120/145 from 50/75/100/125/150


-----------------------------

iyi oldu abi kesip biçiyordu champ.

5 kişi arasına girip 2 kişi hatta 3 kişi kesip çıkanlar vardı bir daha görmek istemiyorum böyle bir şey :P


-----------------------------

Akaliyle 5 kişi arasına girip penta atmışlığım var :D


twitter.com/Selimonder 
15 Kasim 2011 (Sali) 23:53 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

akaliyle ahh ahh ne pentalarım var :D maini akali olan birine öyle bir koyuyorki anlatamam

neyseki her türlü ap carry/ap range te akarım

bu arada konuyu takip etmiyorsunuz diye bayadır uplamıyordum. takip ediyorum diyosanız çevirilerle falan koyarım patch leri.  :D

http://www.youtube.com/watch?v=MxCNnXxOCto&feature=feedu


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
16 Kasim 2011 (Çarsamba) 22:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

season 2 nezaman gelicek varmı tahmini olan ? 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
16 Kasim 2011 (Çarsamba) 22:46 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Easx


Kayıt : 23 Ocak 2010
İstanbul
Erkek Üye
 

Vıdeo ızledım Nocta pek ıs yokmus hocam :D yakalardı senı yoksa ama guzel kacıs tum takımı gormussun masallah :D

Season 2 ne zaman gelcek bılmıyorum ama sureklı your season closed hatası alıyorum 1 saattır gıremedım bı oyuna

 


www.byparfum.com 
16 Kasim 2011 (Çarsamba) 22:48 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

emreslmn bunu yazdı:
-----------------------------

Vıdeo ızledım Nocta pek ıs yokmus hocam :D yakalardı senı yoksa ama guzel kacıs tum takımı gormussun masallah :D

Season 2 ne zaman gelcek bılmıyorum ama sureklı your season closed hatası alıyorum 1 saattır gıremedım bı oyuna

 


-----------------------------
ultiyi videodan önce yine bana attıgı için yetişemedi  :D  bu arada sendeki season değil sessiondır bi yanlışlık olmasın :D


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
16 Kasim 2011 (Çarsamba) 22:59 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

masteries'ler değişti ama güzel oldu, artık tank olan full defense, mage olan full utility ad olan full Offense gidicek.

ben Patch'den önce Garen'i 15/0/15 oynardım, %3 ms içindi sırf o da.

Şimdi 26/4/0 oynuyorum oyuna 38 armor 49 magic rezist 72 ad ile başlıyorum (tabi ad rune de var)

edit: ayrıca, fizz çok op olmuş, riot'a teşekkürler

yeni çıkan her champ op olduğu için...

hala çözemediğim bişey var, takımımızda sion vardı karşıda fizz, nası yapıosa stun / silence engelleyip duruodu (yani kısıtlayıcı spelleri)


may be one day 
16 Kasim 2011 (Çarsamba) 23:06 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

Daft bunu yazdı:
-----------------------------

masteries'ler değişti ama güzel oldu, artık tank olan full defense, mage olan full utility ad olan full Offense gidicek.

ben Patch'den önce Garen'i 15/0/15 oynardım, %3 ms içindi sırf o da.

Şimdi 26/4/0 oynuyorum oyuna 38 armor 49 magic rezist 72 ad ile başlıyorum (tabi ad rune de var)

edit: ayrıca, fizz çok op olmuş, riot'a teşekkürler

yeni çıkan her champ op olduğu için...

hala çözemediğim bişey var, takımımızda sion vardı karşıda fizz, nası yapıosa stun / silence engelleyip duruodu (yani kısıtlayıcı spelleri)


-----------------------------
merak etme hocam 1-2 haftaya nerf'i gelir :P


twitter.com/Selimonder 
16 Kasim 2011 (Çarsamba) 23:22 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

masterieslerde ad karkaterlere bariz torpil geçilmiş  onun haricinde jungler lar için herşey heryerde resmen ortaya karışık yapıosun.

fizz op nerf yakındır


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
17 Kasim 2011 (Persembe) 01:05 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
apokontek


Kayıt : 11 Temmuz 2010
Social Engineer
Erkek Üye
 

East ta oynuyorum lw 30

Malphite ve Miss Fortune de Proff'um iddaalıyım :)

Zaten mac gecmişime bakarsanız anlarsınız...

Nick : Apokontek

Hepinizi East'a beklerim :)


Kopan Herşey Baglanılır Ama Unutma Baglanılan Yerde Düğüm Kalır...(!) / Kesilen Ağaçlar Gibiyim,Budandıkça Güçlenirim... 
17 Kasim 2011 (Persembe) 02:17 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

akalide ufak ufak evelyn yolunda ..


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
17 Kasim 2011 (Persembe) 02:23 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

masterieslerde ad karkaterlere bariz torpil geçilmiş  onun haricinde jungler lar için herşey heryerde resmen ortaya karışık yapıosun.

fizz op nerf yakındır


-----------------------------

o nerfleninceye kadar çok can yanacak


may be one day 
17 Kasim 2011 (Persembe) 02:29 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

elo hell den çıkma yöntemleri lazım bana oyunda bariz bi saçmalık var

aşağıdakiler tamamen belli bi düzey üstü oyuncular için

1200 elo ile başlıosun  ilk 5 veya 10 oyun için her oyun 50 elo

ve bu oyunlara katılan herkesin ilk rankedı  yani bunları kazanman veya kaybetmen tamamen gelicek olan insanlarla şans

1200 ün altına düşersen  bu 5-10 maçta  nekadar iyi oyuncu ol çıkman cok zor. 1 tane adam akıllı oyuncu karşına gelmiyor ve buda takım oyunu.

1200 üstüne cıkarsan zaten kötü oyuncuysanda düşüosun.

şu anda elo hell deyim resmen her maç leaver feeder noob kavgalar vs.. ranked girmiyorum oyüzden.elo hell diye bişi yok diye iddaa eden 2 arkadşaıma account bilgilerini verdim. bir kaç saat sonra geçmiş olsun diye cevap verdiler oyüzden kaçarım yok :D

sezon 2 yi bekliyorum bu ay souna dogru gelir sanırım eloları sıfırlarlar umarım


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
17 Kasim 2011 (Persembe) 03:59 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

elo hell den çıkma yöntemleri lazım bana oyunda bariz bi saçmalık var

aşağıdakiler tamamen belli bi düzey üstü oyuncular için

1200 elo ile başlıosun  ilk 5 veya 10 oyun için her oyun 50 elo

ve bu oyunlara katılan herkesin ilk rankedı  yani bunları kazanman veya kaybetmen tamamen gelicek olan insanlarla şans

1200 ün altına düşersen  bu 5-10 maçta  nekadar iyi oyuncu ol çıkman cok zor. 1 tane adam akıllı oyuncu karşına gelmiyor ve buda takım oyunu.

1200 üstüne cıkarsan zaten kötü oyuncuysanda düşüosun.

şu anda elo hell deyim resmen her maç leaver feeder noob kavgalar vs.. ranked girmiyorum oyüzden.elo hell diye bişi yok diye iddaa eden 2 arkadşaıma account bilgilerini verdim. bir kaç saat sonra geçmiş olsun diye cevap verdiler oyüzden kaçarım yok :D

sezon 2 yi bekliyorum bu ay souna dogru gelir sanırım eloları sıfırlarlar umarım


-----------------------------

ilk 10 veya 15 maçı duo girmekte fayda var . mid top veya jungle oynarak 2 kişi oyunu domine etmeye bakıcaksın. eloda çok oynayarak gelişir . noob leaver vs çıkıyor diye ranked oynamazsan otomatik olarak elo hellde kalırsın . ne kadar çok oyun atarsan uzaklaşma şansın o kadar yüksek . zaten sağlam bi win ratiosu tutturdukdan sonra çok fazla aşşağıya düşmüyor insan ama başlagıçdaki 10 - 15 maçlık süreç çok önemli bence. birde tabi her rolde oynarım demişceksin bir rolde en iyi olursan bence oyunları domine etme şansın daha yüksek . buda bence jungler oynamaktan geçiyor. tabi bunlar benim nacizane fikrim.

ELO HELL yoktur . Az ranked oynamak vardır.....


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
25 Kasim 2011 (Cuma) 21:22 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

bu fizz e nerf gelcekmi bakalım bu hafta . akaliyle bana dive atıcak adam canına susamıştır heralde derdim ama bugun karşıma bi fiz gellmiş. earlyde üstüme uctu yarı hp gitti zıpladı zıpladı  vuramadım ulti arkasından bidaha zıpaldı öldüm herif girdigi gibi çıktı  :|

bu arad yeni champ geliyor.

takımları kurmaya başladınız mı  takım sistemi geldikten sonra  :D 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
25 Kasim 2011 (Cuma) 21:33 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Cosplay


Kayıt : 16 Kasim 2009
Erkek Üye
 

fizzin ultisi çok eğlenceli gerçekten. ama tutmayabiliyo daha nasıl işlediğini anlamadım target skill değil herhalde. bedava olsun da bi bakıcam. riot cidden matrak ya. shark nedir abi çok iyi:D


make total destroy 
25 Kasim 2011 (Cuma) 23:01 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

bayadır oynamıyodum bgn yükledim oynadım 1-2oyun yeni bi bölüm cıkmıs cember harita baya zevkliydi(=

 

east eu dayım 23lvl
nick: hayriabi 


imza 
30 Kasim 2011 (Çarsamba) 07:05 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

kısaca jungle guide hazırlamak istedim , hem konuya canlılık gelir hemde birileri faydalanır belki :)

öncelikle ayı patchi ile gelecek yeni jungle özelliklerinden bahsedelim.

Wolf Camp
Respawn: 1 Minute
Worth@Innitial Spawn
Big Wolf: 114xp, 38g
Small Wolf x2: 15xp, 8g
Total: 144xp, 54g
Worth@~30 Minutes
Big Wolf: 160xp, 45g
Small Wolfx2: 21xp, 10g

Wraith Camp
Respawn: 50 Seconds
Worth@Innitial Spawn
Blue Wraith: 72xp, 33g
Red Wraithx3: 22xp, 4g
Total: 138xp, 45g
Worth@~30 Minutes
Blue Wraith: 113xp, 43g
Red Wraithx3: 25xp, 5g

Golem Camp
Respawn: 1 Minute
Worth@Innitial Spawn
Big Golem: 93xp, 32g
Small Golem: 50xp, 23g
Total: 143xp, 55g
Worth@~30 Minutes
Big Golem: 124xp, 36g
Small Golem: 75xp, 36g

Blue Buff
Respawn: 5 Minutes
Worth@Innitial Spawn
Blue Golem 221xp, 66g
Small Lizardx2: 40xp, 5g
Total: 301xp, 76g
Worth@~30 Minutes
Blue Golem: 307xp, 77g
Small Lizardx2: 55xp, 7g

Red Buff
Respawn: 5 Minutes
Worth@Innitial Spawn
Red Lizard: 221xp, 66g
Small Lizardx2: 40xp, 5g
Total: 301xp, 76g
Worth@~30 Minutes
Red Lizard: 310xp, 78g
Small Lizardx2: 55xp, 7gyeni düzenlemeler ile counter jungle olayı ölmüş gibi. bu yeni gelen düzenleme ile çoğu low level playerda jungle yapabilecek gibi ve istediği hero ile jungle yapabilecek . ancak ne kadar etkili olur o tartışma konusu tabi .


buna ek olarak ; d
ragon 2:30 da spawn alır, 6 dakikada bir respawn alır. Baron ise 7 dakikada bir spawn alıyo.bu bize dragon ve baron kontrolünde yardımcı olucaktır. dragon demek takım için ekstra gold demektir , bu avantajı kullanmamız gerekiyor.

basit olarak hero seçimine gelicek olursak , kampları hızlı ve yüksek hp ile tamamlayan herolar çok işimize yarayabilir. en kadar hızlı olursak lanelere o kadar çabuk gank gidebiliriz . tabi buda biraz earlydeki heromuzun gank yapabilitesine bağlı . stun, snare . v.b skiller earlyde gidilecek ganklerde etkili olabilir .
Warwick hızlı ve yüksek hp ile kampları tamamlayabilir ancak, 6 levela kadar gankleri pek etkili olmayabilir. hero seçiminde skillerimizin özelliklerine göre jungler
seçmemiz bizim daha rahat gank atmamızı sağlayabilir.

aklıma gelen herolar ise şunlar :basitçe runelara değinelim , jungle önemli olan hızlı olmak demiştik bunun için AS runeları ve Armor penet runeları işimizi kolaylaştırabilir , tabi bunun yanında dayanıklılıkda önemli olucakki Armor runelarıda kullanmamız gerekebilir .yukarıdaki runelar işimiz görebilir buna ekstra olarak ; MS , CDR , AD runelarıda işimizi görücektir . Bu kısım biraz çeşitliliğe giriyor . Heronunuzun hangi yönü
eksik ise ona göre rune almak daha faydalı olabilir başlangıç için .

item seçimine gelicek olursak heromuzun dayanıklığı esas olduğu için :cloth armor ve pot ile başlayarak . daha sonra cloth armorumuzu Lanterne çevirerek :


+23 Damage. +30 Armor. +15% Lifesteal UNIQUE Passive: Your basic attacks against minions and monsters have a 20% chance to deal 425 bonus magic damage.. UNIQUE Active: Places an invisible Sight Ward that reveals the surrounding area for 3 minutes (3 minute cooldown).

bu özellikleri kazanmış olucaz.

tabiki lifesteal olan bir heroya dilerseniz ; bot + pot veya bot + pot + ward şeklinde başlayabilir .

veya

Regrowth Pendant + pot ile başlayabilirsiniz .

bu tamamen size kalmış bişey ..oyunda hangi bota ihtiyacınız var ise onu kasabilirsiniz bu tamamen size kalmış bir durum .


 Ben bu botu çok yetersiz gördüğümde ben tercih etmiyorum .+350 Health. +75 Armor. +25 Health Regen per 5 seconds UNIQUE Passive: +5% Cooldown Reduction. UNIQUE Passive: 20% chance on being hit by basic attacks to slow the attacker's Movement and Attack Speeds by 35% for 3 seconds.. UNIQUE Active: Slows the Movement and Attack Speeds of surrounding enemy units by 35% for 2 seconds + 0.5 seconds for each 100 combined Armor and Magic Resist your champion has (60 second cooldown).


+330 Health. +30 Health Regen per 5 seconds. +15 Mana Regen per 5 seconds UNIQUE Passive: +15% Cooldown Reduction. UNIQUE Active: Nearby allied champions gain 40% Movement Speed for 3 seconds (60 second cooldown).
bu iki itemın gerek aktifleri gerek pasifleri çok hoşuma gittiğinden genellikle kullanmaktayım . ganklerde ve team fightlarda aktifleri ile takımınıza üstünlük sağlatabilirsiniz.

bunda sonrası sizin oyun sırasındaki durumunuza bağlı , takımınıza ne gerekiyorsa ona kasmanız daha faydalı olucak .Resimde gösterdiğim gibi ilk önce wolflere gidiyoruz . takım arkadaşlarımızın yardımı ile wolfleri kesiyoruz . " farklı bir rotada izlenebilir sizin heronuza göre şekil vereceğiniz rotalar olabilir , anca blue buff gereken herolara genelde bu rotayı kullanıyorum . " wolfleri kestikten sonra blue buffa gidiyoruz . yine takım arkadaşımızın pull yardımı ile kestikten sonra , heromuzun skillerine göre gerekli stun , snare , slow v.b skilleri mevcut ise top lane gank yapılabilir . veya rakip jungle geçtik yine kırmızı gösterdiğim gibi karşı tarafın golemleri çalınabilir . bu tamamen size kalmış bir durum . harita daha gösterdiğim sarı yuvarlaklar ise rakiplerin olası ward noktaları bu ward noktalarına göre siyah rotalardan birbirinde laneleri ganklemek daha mantıklı olucaktır . haritada gösterdiğim mavi noktalar ise bizim ward koyucağımız noktalar bu noktalar hem bize dragon ve baron kontrolu sağlıcak hemde rakipin bufflarını ondan önce çalmamıza yardımcı olucaktır. ne kadar çok dragon kontrolu o kadar çok oyunda avantaj demektir .

http://images.wikia.com/leagueoflegends/images/0/05/Smite.png

smite bize hız ve kesinlik sağlıcaktır . smite sayesinde buffları , dragonu , baronu çalabilir . yada rakibin çalmasına engel olabilir.

bunun yanında kullanmak istediğiniz spelller size kalmış .

http://images.wikia.com/leagueoflegends/images/7/74/Flash.pnghttp://edge1.mobafire.com/images/summoner-spell/ghost.pnghttp://images.wikia.com/leagueoflegends/images/4/4a/Exhaust.png

bunlarıda smiteın yanında kullanabilirsiniz.

NOT : smitesız jungle yapılabilir ancak yukarda siyah ile yazdığım şeylerin olması için smite şart . smiteın yerini alıcak skiller oyunda mevcut ama yinede smite bir jungler için önemlidir . ( örneğin ; Nunu q skilli )


http://www.fearlessgamer.com/wp-content/uploads/2011/11/Picture-14.png

Mastery olarak bir çok kombinasyon mevcut . buda heronuzun eksiklerine göre size kalmış bişey .

http://tyriaturk.com/lol/ bu siteden hem türkçe açıklamalara ulaşabilir hemde önceden masterylerde ayarlama yapabilirsiniz.

rakip supportları aşağıdaki resimde gösterildiği gibi o spotlara clairvoyance atabilir veya ward koyabilir . siz bunları oyun içinde izleyip ganklerinize ona göre şekil verebilirsiniz.

%5bhttp://i.imgur.com/KTG4p.jpg%5d

%5bhttp://i.imgur.com/YzNOH.jpg%5d

http://www.youtube.com/watch?v=1hZkRQL0N44

son olarak bu videoda yeni patchde çekilmiş örnek bir jungle başlangıcı var .

SAYGILAR .


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
30 Kasim 2011 (Çarsamba) 08:58 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Nikoteen


Kayıt : 31 Temmuz 2005
Gallifrey
Erkek Üye
 

Sonunda girebildim eski üyelik silinmiş :(

EU East game name : Metaamfetamin (niick bırakmamıs allahsızlar)

ekle beni,kas beni :D 


Kaçış hızı,sonsuzluk değil sınırsızlık ! Waking Life 
30 Kasim 2011 (Çarsamba) 22:17 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

volibear aldım özelliklerini söyleyeyim

 

- pasifi: canın %30 altına düşerse 5 saniye içinde %30 can basıyo, 120 saniye cooldown (spirit visage ile bu oran %35 lere arttırılabilir)

- Q = bunu basıp düşmana koşarsanız hızınız bi süreliğine artıyor ve yakaladğnda singed gibi hoplatıyor / bonus fiziksel dmg

- W = pasif:stack lanabilir atak speed (max 3) aktif: 3 stack yaptıgında düşmanı ısırabilirsin, ne kadar az canı varsa o kadar fazla fiziksel vuruyor bonusu

- E = minion ve canavarlara fear çekiyo, herolarda dahil herkese slow atıyo

- R = ultisi çok hoşuma gitti, vuruşları elektrik şoku olarak yakındakilere sekiyor (ne kadar krep düşman vs varsa hepsine) seken vuruşlar sanırım sadece

magic dmg vuruyor

 

1hp adam kaçırmamak için süper ultisi, kreplere vur adam ölsün :)

 

phreak'ın önerdiği itemler bol bol hp regen spirit visage, sunfire, rylais (ultisi de magic vuruyo, o da slow atar sanırım) ama abartılacak bi ap oranı yok

tank melee diye geçiyorda bence sağlam dps de olabilir, ben henüz gerçek oyunda denemedim ama buildim şöyle birşey olurdu:

3xbot

spirit

warmog

atmas

guinso

trinity

 

tank kasmak istersen, spirit, warmog, force of nature, zhonya's ring, frozen heart

 


may be one day 
30 Kasim 2011 (Çarsamba) 22:28 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

Ayı çok op olmuş , w skilli nerf yicek diye düşünüyorum . Full tank kasınca w ile çok sağlam damageler çekilebiliyor düşmana.

 

 


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
8 Aralik 2011 (Persembe) 16:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

Ben de başlayayım bari oyuna . Yardım edecek adam aranıyor , ne açayım hangisini daha iyi kasarsınız :D


 
8 Aralik 2011 (Persembe) 17:19 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
srdr_ks


Kayıt : 11 Kasim 2011
Eskişehir
Erkek Üye
 

bu oyun öyle char kasayım bilmem napıyım tarzında degil lvller senin hangi seviyede oyuncu oldugunu ne kadar mastery rune dizebilecegine etkiliyor her oyunda 18 lvle kadar kasıyorsun =)


 
8 Aralik 2011 (Persembe) 17:32 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

srdr_ks bunu yazdı:
-----------------------------

bu oyun öyle char kasayım bilmem napıyım tarzında degil lvller senin hangi seviyede oyuncu oldugunu ne kadar mastery rune dizebilecegine etkiliyor her oyunda 18 lvle kadar kasıyorsun =)


-----------------------------

Deme :)   

 

Yani oyun dota tarzında mı ?   Bi de başlasam yapabilir miyim ? 


 
8 Aralik 2011 (Persembe) 17:33 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

bloodmage bunu yazdı:
-----------------------------

srdr_ks bunu yazdı:
-----------------------------

bu oyun öyle char kasayım bilmem napıyım tarzında degil lvller senin hangi seviyede oyuncu oldugunu ne kadar mastery rune dizebilecegine etkiliyor her oyunda 18 lvle kadar kasıyorsun =)


-----------------------------

Deme :)   

 

Yani oyun dota tarzında mı ?   Bi de başlasam yapabilir miyim ? 


-----------------------------
aynen dota tarzında . eğer dota geçmişin varsa zaten kolaylıkla alışırsın


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
8 Aralik 2011 (Persembe) 17:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
anarsistherif


Kayıt : 27 Agustos 2009
Erkek Üye
 

başladım hiç bir halt anlamadim ve biraktim. oyunu silmedim ama yardimci olurum, ilgilenirim, ogretirim oyunu diyen varsa söylesin :D


=) 
8 Aralik 2011 (Persembe) 18:46 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

bloodmage bunu yazdı:
-----------------------------

srdr_ks bunu yazdı:
-----------------------------

bu oyun öyle char kasayım bilmem napıyım tarzında degil lvller senin hangi seviyede oyuncu oldugunu ne kadar mastery rune dizebilecegine etkiliyor her oyunda 18 lvle kadar kasıyorsun =)


-----------------------------

Deme :)   

 

Yani oyun dota tarzında mı ?   Bi de başlasam yapabilir miyim ? 


-----------------------------
aynen dota tarzında . eğer dota geçmişin varsa zaten kolaylıkla alışırsın


-----------------------------

Hocam dota geçmişim sağlam o konuda sıkıntı yok :)   başlangıç için bir kaç tüyo verinde hangi heroyla başlayayım falan gibi... 


 
8 Aralik 2011 (Persembe) 18:53 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
e2


Kayıt : 20 Haziran 2008
Karşıyaka-Aksaray
Erkek Üye
 

bloodmage bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

bloodmage bunu yazdı:
-----------------------------

srdr_ks bunu yazdı:
-----------------------------

bu oyun öyle char kasayım bilmem napıyım tarzında degil lvller senin hangi seviyede oyuncu oldugunu ne kadar mastery rune dizebilecegine etkiliyor her oyunda 18 lvle kadar kasıyorsun =)


-----------------------------

Deme :)   

 

Yani oyun dota tarzında mı ?   Bi de başlasam yapabilir miyim ? 


-----------------------------
aynen dota tarzında . eğer dota geçmişin varsa zaten kolaylıkla alışırsın


-----------------------------

Hocam dota geçmişim sağlam o konuda sıkıntı yok :)   başlangıç için bir kaç tüyo verinde hangi heroyla başlayayım falan gibi... 


-----------------------------

Hocam championlar her hafta değişiyor bunu deneme yanılma yaparak görmelisin. Çünkü ben oyuna daha 1 bucuk hafta önce başladım para biriktirip shaco'yu aldım ve şu anda bütün championlardan daha iyi kullanıyorum başka birisi shaco'yu kullanamayabilir. Yani sana önerim deneme yanılma yaparak skilleri felan gör ona göre kararını kendin ver.


 
8 Aralik 2011 (Persembe) 19:17 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

e2 bunu yazdı:
-----------------------------

bloodmage bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

bloodmage bunu yazdı:
-----------------------------

srdr_ks bunu yazdı:
-----------------------------

bu oyun öyle char kasayım bilmem napıyım tarzında degil lvller senin hangi seviyede oyuncu oldugunu ne kadar mastery rune dizebilecegine etkiliyor her oyunda 18 lvle kadar kasıyorsun =)


-----------------------------

Deme :)   

 

Yani oyun dota tarzında mı ?   Bi de başlasam yapabilir miyim ? 


-----------------------------
aynen dota tarzında . eğer dota geçmişin varsa zaten kolaylıkla alışırsın


-----------------------------

Hocam dota geçmişim sağlam o konuda sıkıntı yok :)   başlangıç için bir kaç tüyo verinde hangi heroyla başlayayım falan gibi... 


-----------------------------

Hocam championlar her hafta değişiyor bunu deneme yanılma yaparak görmelisin. Çünkü ben oyuna daha 1 bucuk hafta önce başladım para biriktirip shaco'yu aldım ve şu anda bütün championlardan daha iyi kullanıyorum başka birisi shaco'yu kullanamayabilir. Yani sana önerim deneme yanılma yaparak skilleri felan gör ona göre kararını kendin ver.


-----------------------------

Ok hocam şu an pathcleri yüklüyor eu west den giriyorum oyuna. Kafama göre bir hero seçip başlıyorum.


 
8 Aralik 2011 (Persembe) 20:26 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Lambo


Kayıt : 3 Ekim 2010
lefkoşa - kocaeli
Erkek Üye
 

euwest eklesin hocular  - altug -  oyun içi nickim


 
8 Aralik 2011 (Persembe) 23:33 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

Yeni acount açamıyorum nedendir bilen varmı?


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
8 Aralik 2011 (Persembe) 23:37 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Esconda bunu yazdı:
-----------------------------

Yeni acount açamıyorum nedendir bilen varmı?


-----------------------------
nasıl açamıyorsun ? hata falan mı veriyor


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
9 Aralik 2011 (Cuma) 00:47 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

Esconda bunu yazdı:
-----------------------------

Yeni acount açamıyorum nedendir bilen varmı?


-----------------------------
nasıl açamıyorsun ? hata falan mı veriyor


-----------------------------

tamam açtım, FCN burdan paylaşımları takip edicem, öğreniyorum


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
9 Aralik 2011 (Cuma) 13:14 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

twitter.com/Selimonder 
9 Aralik 2011 (Cuma) 14:56 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

Ya arkadaşlar item sistemi çok karışık olmuş ... mantığını anlatabilecek birisi var mı?  Mesela param var ama bazı itemleri alamıyorum, sıkıntı oluyor :)


 
9 Aralik 2011 (Cuma) 16:57 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Stream yapında izleyek :) Gerçi ttnet'in upload hızıyla stabil açılmıyor stream.

 

Bugun westrice mi ne eleman streamde kız atmış yatağa:) Biz ne stream açaibliyoz ne de lol oynarken kız atabilioz yatağa. Stream açtın bari kız atma kızı atacan niye lol oynuon bu nasıl bir çelişkidir.


 
9 Aralik 2011 (Cuma) 17:07 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

RaAmLis bunu yazdı:
-----------------------------

Stream yapında izleyek :) Gerçi ttnet'in upload hızıyla stabil açılmıyor stream.

 

Bugun westrice mi ne eleman streamde kız atmış yatağa:) Biz ne stream açaibliyoz ne de lol oynarken kız atabilioz yatağa. Stream açtın bari kız atma kızı atacan niye lol oynuon bu nasıl bir çelişkidir.


-----------------------------
evet bende izledim :D  bi ara kamera dışına bile çıktılar :D

Streamde denemiştim ama kaliteli olmuyor  oyüzden ne izleyene işkence çektirmeye gerek var ne oynarken kendime. zaten us tayım. 200 pingle oynuorum streamle ucuo...


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
10 Aralik 2011 (Cumartesi) 13:14 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

http://www.youtube.com/watch?v=LKy7WQgE6kU

yeni patch

bu arada riota ticket açıp elo takvisyesi konusunda biraz yalvarsam sonuç alırmıyım acaba :|   


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
10 Aralik 2011 (Cumartesi) 14:58 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

 

Hocalar oyunu gayet iyi taktım . 2 gündür baya bi oyun çıkardım. Itemleri falan da anladım (pek yardımcı olamdınız ama dotayla hemen hemen aynı olduğundan çözdüm) .  Garen adında süper bir hero da aldım .

 

Neyse şimdi merak ettiğim bu store sayfasında runes , boosts , bundles vs. bişeyler var . Bunlar ne işe yarıyor ? Mesela 

Lesser Mark of Furor +1.24% critical damage

Bu rune i alsam bundan sonra hep +1.24 critical damage fazla mı vuracam ?

 


 
10 Aralik 2011 (Cumartesi) 15:14 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

bloodmage bunu yazdı:
-----------------------------

 

Hocalar oyunu gayet iyi taktım . 2 gündür baya bi oyun çıkardım. Itemleri falan da anladım (pek yardımcı olamdınız ama dotayla hemen hemen aynı olduğundan çözdüm) .  Garen adında süper bir hero da aldım .

 

Neyse şimdi merak ettiğim bu store sayfasında runes , boosts , bundles vs. bişeyler var . Bunlar ne işe yarıyor ? Mesela 

Lesser Mark of Furor +1.24% critical damage

Bu rune i alsam bundan sonra hep +1.24 critical damage fazla mı vuracam ?

 


-----------------------------
evet aynen öyle critic,attack damage,armor gibi şeylerini arttırmanı sağlıyor fakat 20 lvla kadar rune alma 20 lvldan sonra tier3 rune lerden alırsın daha yararlı olur .
bundles larda  paket halinde satılan şeyler 
boots lar günlük veya win bşaına daha fazla exp ve ip almanı sğalayan şeyler


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
10 Aralik 2011 (Cumartesi) 15:20 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

Hmm anladım hocam . Oyun baya sardı tokatlıyorum herkesi :D  Bi de bişey daha soracam ben sadece 5v5 3v3 oynayabiliyorum ve hep 2 tane map var , başka yerde oynayamıyormuyum ?

 


 
10 Aralik 2011 (Cumartesi) 15:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Clostridium


Kayıt : 18 Ocak 2010
# AE86
Erkek Üye
 

clienti indiriyorum da oyun hakkında hiç bilgim yok (:


N‘oublie pas d‘ou tu viens .. 
10 Aralik 2011 (Cumartesi) 15:49 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

bloodmage bunu yazdı:
-----------------------------

Hmm anladım hocam . Oyun baya sardı tokatlıyorum herkesi :D  Bi de bişey daha soracam ben sadece 5v5 3v3 oynayabiliyorum ve hep 2 tane map var , başka yerde oynayamıyormuyum ?

 


-----------------------------

5v5 ve 3v3 olmak üzere 2 tane tower defans haritası var bunun dışında dominion var ondada kuleleri ele geçirip elinizde tutmaya çalışıyorsunuz.Biraz daha hareketli bir mod dominion.

Bunların dışında mevsime göre 5v5 haritasında değğişiklikler olabiliyor kışın etraf buzlu sonbaharda farklı olarak ypaılıyor.


İleride magma chamber adında bir harita daha gelecek ama şuan baya bir geri plana attılar bu haritayı ne zmaan geleceği belli değil.

 

Runeler kalıcı hep sende kalıyor ama diğer arkadaşında dediği gibi 20leveldan önce almak gereksiz boşuna ip harcarsın belki quintesse rune alınabilir 20 den önce. 10 levela kadar tier1 runelar açık 10-20 arası tier 2 20 den sonrada tier 3 runelar açılıyor 20den sonra rune'a yatırım yapabilirisn. Önümüzdeki patchde yeni runelar da gelecek oyuna. Garen almışsın mesela garen için atack speed, atack damage, movement speed, yada daha tanky runelar kasabilirsin. Oynayış tarzına bağlı.

 

Belirttiğin rune dan alırsan 1.24 fazla değil mevcut olan crit damage'in %1.24 arttar.

Quintesse olan runelar en çok özelliği veren runelar fiyatları da türüne göre diğerlerinden daha pahalıdır.SAna önerim 20den önc elacaksan hp veren quintesse rune lardan alman zaten 3 tane alacaksın oyuna +40 +50 hp ile başlaman büyük avantaj sağlar.Özellikle garende ne akdar yüksek hp olursa o kadar iyi.

 

Oyunu zaten öğrenmen kolay gerek yok orda burda sormana dotadan farkı başlarda turretlara alışman biraz zor oalbilir dota daki gibi turret altına girip adamı öldüremezsin.


 
10 Aralik 2011 (Cumartesi) 15:49 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

Clostridium bunu yazdı:
-----------------------------

clienti indiriyorum da oyun hakkında hiç bilgim yok (:


-----------------------------

Hocam dotanın daha kolayı diye oyunu özetleyeyim. Eğer hayatında hiç dota oynadıysan çok zorluk çekersin. Ben daha yeni yeni heroma tam hakim olmaya başladım :)


 
10 Aralik 2011 (Cumartesi) 17:43 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

Hocalar 2 tane rune aldım yerlerine koyamıyorum. Nasıl olacak bu iş ?

 

 

 

 

LoL


 
10 Aralik 2011 (Cumartesi) 17:58 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Daha açılmamış o runeları koyacagın yerler

Resimdeki büyük güneş gibi oaln yerler var 3 tane oralara koyuyorsun aldıklarını 10 levelda açılamsı lazım 1 tane


 
12 Aralik 2011 (Pazartesi) 16:29 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

bloodmage bunu yazdı:
-----------------------------

Hocalar 2 tane rune aldım yerlerine koyamıyorum. Nasıl olacak bu iş ?

 

 

 

 

LoL


-----------------------------

ilk levellarda tier 1 armor ve mr alırsan işini görür. en fazla 3 tane alırsan biraz dayanıklılığını artırır.


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
12 Aralik 2011 (Pazartesi) 17:50 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

Fcn ,Raamlis,   sizce 6300 puan biriktirince hangi karakter en sağlamdır.Hangisini alıyım, hani belli vuruşları can alıcı olan.Mesela bir tane fiddlestick diye karakter var, mükemmel özellikleri var ama vuruşu güçsüz.Her ikisi iyi olan varmı acaba?


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
12 Aralik 2011 (Pazartesi) 18:46 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Esconda bunu yazdı:
-----------------------------

Fcn ,Raamlis,   sizce 6300 puan biriktirince hangi karakter en sağlamdır.Hangisini alıyım, hani belli vuruşları can alıcı olan.Mesela bir tane fiddlestick diye karakter var, mükemmel özellikleri var ama vuruşu güçsüz.Her ikisi iyi olan varmı acaba?


-----------------------------
öncelikle şunu sölim  1350 lik champla 6300 lügün eline verebilirsin yani fiyatı güçlü veya güçsüz oluşunu belirtmiyor.yeni çıkan champlar 6300 oluyor eskidikçe fiyatını düşüyürolar.  öncelikle bence hemen champ alma freelerle takıl. nekadar çok champla oynarsan okadar fazla kendi stilini bulup hakimiyetini geliştirirsin. zaten hem skillerim cok vursun hem düz vuruslarım cok vursun dersen op olur zaten o. :D 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
12 Aralik 2011 (Pazartesi) 18:55 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

Yıl 2012 ve benim solo ranked puanım halen 1250...


twitter.com/Selimonder 
12 Aralik 2011 (Pazartesi) 18:57 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Holyzone bunu yazdı:
-----------------------------

Yıl 2012 ve benim solo ranked puanım halen 1250...


-----------------------------
holy gel bana küfür et diosun ama etmicem :D


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
12 Aralik 2011 (Pazartesi) 21:39 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

Materies kısmı ne işe yarıyor, orayı doldurmalımıyım ve neye göre, kullandığım karaktere göremi doldurmalıyım ?


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
12 Aralik 2011 (Pazartesi) 21:48 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SharpShooter


Uzaklaştırılmış Üye
Kayıt : 10 Temmuz 2008
Erkek Üye
 

Esconda bunu yazdı:
-----------------------------

Fcn ,Raamlis,   sizce 6300 puan biriktirince hangi karakter en sağlamdır.Hangisini alıyım, hani belli vuruşları can alıcı olan.Mesela bir tane fiddlestick diye karakter var, mükemmel özellikleri var ama vuruşu güçsüz.Her ikisi iyi olan varmı acaba?


-----------------------------

sanki bir fiddlecı daha doğuyor :P


- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
SharpShooter, 22 Agustos 2013 (Persembe) 13:49 tarihinde Türkiye AB'ye girene kadar uzaklaştırıldı. Uzaklaştırılma Sebebi: Kendi istedi 
12 Aralik 2011 (Pazartesi) 22:33 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

Eklesenize beni de nick higelf   . bloodmage doluydu eski nicki yazdım :)


 
12 Aralik 2011 (Pazartesi) 22:34 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

SharpShooter bunu yazdı:
-----------------------------

Esconda bunu yazdı:
-----------------------------

Fcn ,Raamlis,   sizce 6300 puan biriktirince hangi karakter en sağlamdır.Hangisini alıyım, hani belli vuruşları can alıcı olan.Mesela bir tane fiddlestick diye karakter var, mükemmel özellikleri var ama vuruşu güçsüz.Her ikisi iyi olan varmı acaba?


-----------------------------

sanki bir fiddlecı daha doğuyor :P


-----------------------------

Heroyu aldım bilr ama dediğim gibi skilleri manyak ama vuruş yok, böyle yok gibi vuruyor :D

 


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
12 Aralik 2011 (Pazartesi) 22:35 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

Hatta clan kurma falan varsa TBT clanı ayarlayın da takılalım beraber. Günde 2 oyun oynamadan yatamıyorum :)


 
12 Aralik 2011 (Pazartesi) 22:50 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Fiddle ap herosu magic damagei oldukça yüksek bir champ  bu yüzden oto atak değilde spelleri ile ölümcül olur. Oto atağı ile ben adama tıklayayım o vursun öldürsün bir vuruşta canından kayda değer bir miktar götüreyim diyorsanız ad herolara bakacaksınız tryndamere buna örnek olabilir.

 

Dotanın tersine bunda herolar direk ayrılmıyor ap-ad diye istediğiniz gibi kasabilirsiniz özgürlüğünüz var. Fiddle'a ad arttıran itemelr kasıp ad ile de hasar verebilirsiniz yada tryndamere ap kasıp e skilli ile hasar verebilirsiniz. Ama bu tercihler biraz fantaziye kaçar:)

 

Herolar ayrılmıyor dedim ama tabi heroların skillerinin özeliklerine göre hangi türe uygunsa o kasılır. Mesela x herosunun q skili 100 magic damage vuruyor bunun birde ap/ad ratiosu var yanında () içinde yazar. Mesela bu q skilinin ap ratiosu 0.5 diyelim sizde oyunda itemelrden +100 ap aldınız diyelim bu ap'in yarısı q skilinin magic damageine eklenir yani 150 vurursunuz rakibe.

 

Heronun bütün skilleri ap ratioludur siz buna gidip de ad itemelr kasarsanız sizle dalga geçerler.

Ama tabi çok ortada olan herolarda var mesela twisted fate ap da kasılır ad da kasılır hybrid de yapılır nereye çeksen oraya gelir yani.

 


 
12 Aralik 2011 (Pazartesi) 23:07 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

RaAmLis bunu yazdı:
-----------------------------

Fiddle ap herosu magic damagei oldukça yüksek bir champ  bu yüzden oto atak değilde spelleri ile ölümcül olur. Oto atağı ile ben adama tıklayayım o vursun öldürsün bir vuruşta canından kayda değer bir miktar götüreyim diyorsanız ad herolara bakacaksınız tryndamere buna örnek olabilir.

 

Dotanın tersine bunda herolar direk ayrılmıyor ap-ad diye istediğiniz gibi kasabilirsiniz özgürlüğünüz var. Fiddle'a ad arttıran itemelr kasıp ad ile de hasar verebilirsiniz yada tryndamere ap kasıp e skilli ile hasar verebilirsiniz. Ama bu tercihler biraz fantaziye kaçar:)

 

Herolar ayrılmıyor dedim ama tabi heroların skillerinin özeliklerine göre hangi türe uygunsa o kasılır. Mesela x herosunun q skili 100 magic damage vuruyor bunun birde ap/ad ratiosu var yanında () içinde yazar. Mesela bu q skilinin ap ratiosu 0.5 diyelim sizde oyunda itemelrden +100 ap aldınız diyelim bu ap'in yarısı q skilinin magic damageine eklenir yani 150 vurursunuz rakibe.

 

Heronun bütün skilleri ap ratioludur siz buna gidip de ad itemelr kasarsanız sizle dalga geçerler.

Ama tabi çok ortada olan herolarda var mesela twisted fate ap da kasılır ad da kasılır hybrid de yapılır nereye çeksen oraya gelir yani.

 


-----------------------------

ad, ap derken oyun içi itemlerindenmi bahsediyorsun, yeni olduğum için kısaltmaları bilmiyorum.Birde bir kısımda topladığın experiencele alabileceğin crital attack gibi bazı özellikler var.Bunlar ne işe yarıyor 10 levelim fiddle a harcadığım para haricinde 2650 param var bunları birkitirip heroyamı yatırmaliyım, yoksa o critical attack gibi satın alabileceğin itemleremi yatırmalıyım ?


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
12 Aralik 2011 (Pazartesi) 23:10 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Esconda bunu yazdı:
-----------------------------

RaAmLis bunu yazdı:
-----------------------------

Fiddle ap herosu magic damagei oldukça yüksek bir champ  bu yüzden oto atak değilde spelleri ile ölümcül olur. Oto atağı ile ben adama tıklayayım o vursun öldürsün bir vuruşta canından kayda değer bir miktar götüreyim diyorsanız ad herolara bakacaksınız tryndamere buna örnek olabilir.

 

Dotanın tersine bunda herolar direk ayrılmıyor ap-ad diye istediğiniz gibi kasabilirsiniz özgürlüğünüz var. Fiddle'a ad arttıran itemelr kasıp ad ile de hasar verebilirsiniz yada tryndamere ap kasıp e skilli ile hasar verebilirsiniz. Ama bu tercihler biraz fantaziye kaçar:)

 

Herolar ayrılmıyor dedim ama tabi heroların skillerinin özeliklerine göre hangi türe uygunsa o kasılır. Mesela x herosunun q skili 100 magic damage vuruyor bunun birde ap/ad ratiosu var yanında () içinde yazar. Mesela bu q skilinin ap ratiosu 0.5 diyelim sizde oyunda itemelrden +100 ap aldınız diyelim bu ap'in yarısı q skilinin magic damageine eklenir yani 150 vurursunuz rakibe.

 

Heronun bütün skilleri ap ratioludur siz buna gidip de ad itemelr kasarsanız sizle dalga geçerler.

Ama tabi çok ortada olan herolarda var mesela twisted fate ap da kasılır ad da kasılır hybrid de yapılır nereye çeksen oraya gelir yani.

 


-----------------------------

ad, ap derken oyun içi itemlerindenmi bahsediyorsun, yeni olduğum için kısaltmaları bilmiyorum.Birde bir kısımda topladığın experiencele alabileceğin crital attack gibi bazı özellikler var.Bunlar ne işe yarıyor 10 levelim fiddle a harcadığım para haricinde 2650 param var bunları birkitirip heroyamı yatırmaliyım, yoksa o critical attack gibi satın alabileceğin itemleremi yatırmalıyım ?


-----------------------------
http://www.tahribat.com/Forum-League-Of-Legends-Ana-Konu-146803/1/#1721252

ayrıca kısaca özetlemek gerekirse

ap  skillere dayalı champlar
ad düz vuruslara dayalı champlar
tank  ölmeyen takımı kollayan team fightı başlatan champlar
off tank  hem yatmayan hem vuruş gücü kuvvetli olan champlar


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
12 Aralik 2011 (Pazartesi) 23:12 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

Fcn ikinci sorum daha önemli bnm için , ona bir yanıt verebilirmisin bu runes'lar ne işe yarıyor ve ne yapmalıyım 20 lvla kadar biriktireyimmi ?


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
12 Aralik 2011 (Pazartesi) 23:16 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Esconda bunu yazdı:
-----------------------------

Fcn ikinci sorum daha önemli bnm için , ona bir yanıt verebilirmisin bu runes'lar ne işe yarıyor ve ne yapmalıyım 20 lvla kadar biriktireyimmi ?


-----------------------------
önceki postlarımdan birindede söledim. bence 20 levela kadar rune e ip vermek gereksiz.  20 lvl olunca hem hangi champlarla oynadıgına karar vermiş olursun hemde tier3 rune lerden alabilecegin için daha yararını görürsun oynadıgın karaktere uygun runes sayfası dizersin. champlara yatırabilirsin ip yi.  runes oyunda bir çeşit destek sağlayıcı statlar, hp,mana regen,armor, penets çeşitleri  vs..  1 runes sayfası için ortalama 25k falan ip gerekiyor bu arada onuda sölim :D


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
12 Aralik 2011 (Pazartesi) 23:51 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

Son bir soru, 5 vs 5 de karşılıklımı oynuyoruz yoksa bilgisayar bot falan seçmiyor dimi ?


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
13 Aralik 2011 (Sali) 01:28 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

Esconda bunu yazdı:
-----------------------------

Son bir soru, 5 vs 5 de karşılıklımı oynuyoruz yoksa bilgisayar bot falan seçmiyor dimi ?


-----------------------------

PVP olan kısımda bot yok , sadece userlarla oynuyorsun. Ancak Co-op vs. Al dersen orada userlere karşı botlar oyunuyor . 


 
13 Aralik 2011 (Sali) 15:54 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

bloodmage bunu yazdı:
-----------------------------

Esconda bunu yazdı:
-----------------------------

Son bir soru, 5 vs 5 de karşılıklımı oynuyoruz yoksa bilgisayar bot falan seçmiyor dimi ?


-----------------------------

PVP olan kısımda bot yok , sadece userlarla oynuyorsun. Ancak Co-op vs. Al dersen orada userlere karşı botlar oyunuyor . 


-----------------------------

Anlamadığım şey bu botlara nasıl bir algoritma uyguladılarsa aynı bizim gibi profesyonelce oynuyorlar, ölecekken geri kaçıp toplu saldıryolar falan, çok şaşırdım :|


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
14 Aralik 2011 (Çarsamba) 00:10 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bukalemun


Kayıt : 17 Temmuz 2005
papua yeni gine
Erkek Üye
 

 Ben yurtta kalıyorum lol e girmeye çalıştıgımda champ sectikten sonra oyunun baslama ekranı gelmeden sorun oluyo ve oyun açılmıyo. İnternet güvenlik duvarıyla ilgili bir sorun varmış sanırım.

 Bunu çözebilmek için yapabileceğim bişey var mı acaba ?

 


There is no life without struggle 
14 Aralik 2011 (Çarsamba) 00:28 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

bukalemun bunu yazdı:
-----------------------------

 Ben yurtta kalıyorum lol e girmeye çalıştıgımda champ sectikten sonra oyunun baslama ekranı gelmeden sorun oluyo ve oyun açılmıyo. İnternet güvenlik duvarıyla ilgili bir sorun varmış sanırım.

 Bunu çözebilmek için yapabileceğim bişey var mı acaba ?

 


-----------------------------
belirli portlar var lol ün çalıştıgı. eğer yurtta networkten kim sorumluysa ona ulaşabiliosan  o portlara firewall üzerinden izin vermesini söleyebilirsinç  böyle bişi mümkünse portları araştırabilirim ?


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
14 Aralik 2011 (Çarsamba) 12:07 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bukalemun


Kayıt : 17 Temmuz 2005
papua yeni gine
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

bukalemun bunu yazdı:
-----------------------------

 Ben yurtta kalıyorum lol e girmeye çalıştıgımda champ sectikten sonra oyunun baslama ekranı gelmeden sorun oluyo ve oyun açılmıyo. İnternet güvenlik duvarıyla ilgili bir sorun varmış sanırım.

 Bunu çözebilmek için yapabileceğim bişey var mı acaba ?

 


-----------------------------
belirli portlar var lol ün çalıştıgı. eğer yurtta networkten kim sorumluysa ona ulaşabiliosan  o portlara firewall üzerinden izin vermesini söleyebilirsinç  böyle bişi mümkünse portları araştırabilirim ?


-----------------------------

 sağolasın hocam ama bizim yurt üniversitenin interneti kullanıyor sanırım, izin almak falan gerekecek çok zor olur boşuna ugraşma sen de. Artık ben de arkadaşların evden ya da internet cafeden oynamaya devam edecem napalım


There is no life without struggle 
14 Aralik 2011 (Çarsamba) 12:10 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

ahri patch i ile gelicek yeni skinler

Dün; 12:16:11
< ="text/" ="">//
  // Yeni%20mesajlar%20yok Bu%20mesajla%20ilgili%20şikayetinizi%20bu%20icon%20a%20tıklayarak%20yapabilirsiniz.ahri pacth notları

new Skins in the Store

Midnight Ahri
Dynasty Ahri
Festive Maokai
Toy Soldier Gangplank
Snowmerdinger
Mistletoe Leblanc

Ahri, her skins, and all of the Snowdown Showdown content will be simultaneously released in North America, Europe, and Korea on 12/14.

PVP.net v1.50

Added the ability to search skins by Champion name in the Store
Fixed several bugs that resulted in some cases of the "Session Closed" error

League of Legends v1.0.0.130
Ahri, the 9 Tails Fox

Orb of Deception: Ahri throws out and pulls back her orb, dealing magic damage on the way out and true damage on the way back.
Fox-Fire: Ahri releases three fox-fires, which after a short delay lock on and attack nearby enemies.
Charm: Ahri blows a kiss that damages and charms an enemy it encounters, causing them to walk harmlessly towards her.
Spirit Rush: Ahri dashes forward and fires essence bolts, damaging 3 nearby champions. Spirit Rush can be cast up to three times before going on cooldown.
Soul Eater (Passive): Ahri gains a charge of Soul Eater whenever one of her spells hits an enemy (max: 3 charges per spell). Upon reaching 9 charges, Ahri's next spell has bonus Spell Vamp.

Fizz

Base health regen per 5 reduced to 7 from 9
Chum the Waters
Fixed a bug where Chum the Waters stopped working if Fizz died
Hitting an enemy who is immune to the Fish now causes the Fish to drop on the ground instead of fizzling
Using Quicksilver Sash now drops the Fish on the ground instead of causing the shark to emerge immediately
Added a 3-2-1 timer like Time Bomb
No longer hits nontargetable units like Vladimir in Sanguine Pool
Urchin Strike ability power ratio reduced to .6 from .7
Seastone Trident active base damage reduced to 10/15/20/25/30 from 10/20/30/40/50

Kassadin

Riftwalk cooldown increased to 7/6/5 from 6/5/4

Lux

Prismatic Barrier
Shield strength increased to 80/105/130/155/180 from 60/85/110/135/160
Missile speed increased to 1400 from 1200
Lucent Singularity cooldown reduced to 9 seconds from 11

Miss Fortune

Bullet Time base damage increased to 65/95/125 from 60/85/110

Mordekaiser

Iron Man (Passive) shield amount increased to 35% from 30%
Siphon of Destruction damage increased to 70/115/160/205/250 from 65/105/145/185/225

Pantheon

Aegis of Zeonia mana cost reduced to 55 from 70
Grand Skyfall mana cost reduced to 125 from 150

Sivir

Boomerang Blade
Base damage reduced to 70/115/160/205/250 from 80/125/170/215/260
Now scales with ability power at a 0.5 ratio
Ricochet
Damage falloff per bounce reduced to 20% from 25%
Fixed a bug which caused Ricochet to cost additional mana on throwing the projectile
Updated recommended items

Sona

No longer automatically acquires attack targets when idle while Power Chord is active

Trundle

As of the Volibear patch, Contaminate's CC reduction applies to Silences and Blinds

Tryndamere

Bloodlust heal per 1 fury reduced to 0.5/0.95/1.4/1.85/2.3 from 0.65/1.15/1.65/2.15/2.65

Twisted Fate

Auto-attack range increased to 525 from 510
Pick a Card will no longer randomly attack targets once a card has been picked and will not stop attacking if Twisted Fate is given an attack command or is already attacking a target

Udyr

Monkey's Agility no longer grants Dodge

Veigar

primordial Burst mana cost reduced to 125/175/225 from 150/200/250
Dark Matter mana cost reduced to 70/80/90/100/110 from 100/110/120/130/140
Baleful Strike
Mana cost adjusted to 60/65/70/75/80 from 75 at all levels
Total ability power accumulated from Baleful Strike is now displayed in the tooltip
Event Horizon mana cost reduced to 80/90/100/110/120 from 80/95/110/125/140

Volibear

Frenzy base damage reduced to 80/125/170/215/260 from 90/140/190/240/290
Frenzy bonus health scaling reduced to 18% from 20%

Xin'Zhao

Crescent Sweep Armor and Magic Resist increase per Champion hit on increased to 7/10/13 from 5/8/11

Masteries

Alacrity attack speed reduced to 1/2/3/4% from 1.5/3/4.5/6%
Summoner's Resolve - Improved Heal reduced to 10% from 15%
Perseverance removed, replaced with Strength of Spirit - increases health regen per 5 seconds by 0.4/0.7/1% of maximum mana

Summoner Spells

Garrison now correctly applies assists to the caster

Items

Ionic Spark (Dominion)
Increased attack speed to 50% from 45%
Increased proc damage to 110 from 100
Warmog's Armor
Passive health gain cap reduced to 350 from 450
Passive health regeneration per 5 reduced to 10 from 15
Health gain per kill or assist reduced to 35 from 45, minion kill reduced to 3.5 from 4.5
Health regeneration per 5 gain per kill or assist reduced to 1 from 1.5, minion kill reduced to .1 from .15

General

The Winter Map has returned as a Field of Justice!
On Dominion only, characters with a "Zombie" state (Karthus' Death Defied, Kog'Maw's Icathian Surprise, Yorick's Omen of Death reanimations) will now start their respawn timers when their Zombie state ends, rather than when it begins Paylaş:  


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
14 Aralik 2011 (Çarsamba) 12:18 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Genki


Kayıt : 24 Agustos 2005
istanbul
Erkek Üye
 

oha leblanca hasta oldum


 
14 Aralik 2011 (Çarsamba) 12:29 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Genki bunu yazdı:
-----------------------------

oha leblanca hasta oldum


-----------------------------
aynen leblanc ve snowmerdinger ı kesn alcam


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
14 Aralik 2011 (Çarsamba) 13:28 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

Şu skinlerin bazılarını parasız alabilsek süper olurdu!


 
14 Aralik 2011 (Çarsamba) 14:12 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Tristana riot skini ve alistarın bir skinini bedava alabilirsin. Tristana için riot facebook sayfasaının hayranı olman lazım alistar içinse riot youtube sayfasını subscribe etmen lazım.


 
14 Aralik 2011 (Çarsamba) 15:27 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Lambo


Kayıt : 3 Ekim 2010
lefkoşa - kocaeli
Erkek Üye
 

o değilde fizz için nerf mü gelmiş ingilizcem pek yok da biri çevirsin :D


 
14 Aralik 2011 (Çarsamba) 15:28 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

yav oyun donuyor bende paso ayar oldum. önceden hiç donmazdı son zamanlarda bi donuyo anlatamam kitleniyo bildiğin fan ztn bagırıyo bildiğin oyundayken anlamadım gitti varmıdır bi çözüm


imza 
18 Aralik 2011 (Pazar) 13:55 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

ugur0 bunu yazdı:
-----------------------------

yav oyun donuyor bende paso ayar oldum. önceden hiç donmazdı son zamanlarda bi donuyo anlatamam kitleniyo bildiğin fan ztn bagırıyo bildiğin oyundayken anlamadım gitti varmıdır bi çözüm


-----------------------------
kasanın içini temizlemeyi dene. arkaplanda calısan gereksiz uygulamaları kapat. ekran kartı driverını güncelle


bu arada sizinde fikrinizi alim dedim. biliosunuz yılbaşı runeleri geldi  carryler için konuşursak mesela vayne  ;

qui runelerde movement speed arp tan fazla işimizi görürmü. hem kaçanı kovalar hemde biz kaçarken işimize yarar. arpla %24 oluyor desek 2 tane quint rune cıkarırsak %20 gibi bişi olcak %3 movement speed gelcek.


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
18 Aralik 2011 (Pazar) 16:49 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Razer den beleşe almıştım ms runelarını jungleda iyi oluyor ms.

Ad carryde 1 ms 2 flat hp yada 1 ms 2 arpen kullanıyorum. 3 slotu da ms yapmaya gerek yok bence.

 

Bu sefer ki runelar sanki biraz pahalı olmuş cadılar bayramında daha ucuz du limited rune lar galiba.

 

%75 indirim de iyi oldu vayne, xerath, ahri 3lüsünü çektim hemen:)

 

 

Bilmeyen varsa xerath vayne ve taric %75 indirimde şuan rp varsa kaçırılmayacak fırsat.


 
18 Aralik 2011 (Pazar) 19:16 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Easx


Kayıt : 23 Ocak 2010
İstanbul
Erkek Üye
 

Solo ranked oynuyorum kac gundur rankeda bıle gelen adamlar gerızekalı ve hayatında hıc oyun oynamamıs adamlar. Bu oyun ancak adamın sınırını bozar. Su sıralar hona baslamayı dusunuyorum. Zaten oyun oynayacak zamanım yok arada gırıp 1 mac atıyorum ondada sınırım bozuluyor


www.byparfum.com 
18 Aralik 2011 (Pazar) 19:31 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SharpShooter


Uzaklaştırılmış Üye
Kayıt : 10 Temmuz 2008
Erkek Üye
 

emreslmn bunu yazdı:
-----------------------------

Solo ranked oynuyorum kac gundur rankeda bıle gelen adamlar gerızekalı ve hayatında hıc oyun oynamamıs adamlar. Bu oyun ancak adamın sınırını bozar. Su sıralar hona baslamayı dusunuyorum. Zaten oyun oynayacak zamanım yok arada gırıp 1 mac atıyorum ondada sınırım bozuluyor


-----------------------------

hacım aslında son zamanlarda çok bozdu buna elo nunda etkisi var,

lol un match sistemi elo (ranked point) ya göre çalışıyor. az ranked ve kötü skorlar bu eloyu düşürdükçe,doğal olarak kötü oyuncularla karşılaşıyorsun.

düzenli oynayıp,ranked point kasınca cidden oyun daha bi zevkli oluyor en azından afk/trol/noob gelmiyor karşına :)


- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
SharpShooter, 22 Agustos 2013 (Persembe) 13:49 tarihinde Türkiye AB'ye girene kadar uzaklaştırıldı. Uzaklaştırılma Sebebi: Kendi istedi 
18 Aralik 2011 (Pazar) 19:52 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Easx


Kayıt : 23 Ocak 2010
İstanbul
Erkek Üye
 

Yok hocam zamanında rankedda bayagı bır kasmıstım. Takımlada solo olarakda. Bu oyunda tamamen anlasabıldıgın bır takım yoksa ıskenceden baska hıc bırsey degıl 


www.byparfum.com 
18 Aralik 2011 (Pazar) 22:48 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

RaAmLis bunu yazdı:
-----------------------------

Razer den beleşe almıştım ms runelarını jungleda iyi oluyor ms.

Ad carryde 1 ms 2 flat hp yada 1 ms 2 arpen kullanıyorum. 3 slotu da ms yapmaya gerek yok bence.

 

Bu sefer ki runelar sanki biraz pahalı olmuş cadılar bayramında daha ucuz du limited rune lar galiba.

 

%75 indirim de iyi oldu vayne, xerath, ahri 3lüsünü çektim hemen:)

 

 

Bilmeyen varsa xerath vayne ve taric %75 indirimde şuan rp varsa kaçırılmayacak fırsat.


-----------------------------
2 tane ms rune aldım hiç bi yararını göremedim 3k ip havaya uctu :D neyse sağlık olsun


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
19 Aralik 2011 (Pazartesi) 01:11 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

2 tane ms rune aldım hiç bi yararını göremedim 3k ip havaya uctu :D neyse sağlık olsun


-----------------------------

 

Ne tür bir yarar bekliyordun? Jungleda hızlı dönmeni sağlıyor ayrıca gank atarken kolaylık sağlıyor bunun dışında kaçıp kovalamada yarar sağlıyor. Zaten hızlı olan herolarda farkı anlamazsın belki ama 300 speed ile başlayan hantal herolarda baya bir fark yaratıyor.


 
19 Aralik 2011 (Pazartesi) 01:15 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

RaAmLis bunu yazdı:
-----------------------------

Razer den beleşe almıştım ms runelarını jungleda iyi oluyor ms.

Ad carryde 1 ms 2 flat hp yada 1 ms 2 arpen kullanıyorum. 3 slotu da ms yapmaya gerek yok bence.

 

Bu sefer ki runelar sanki biraz pahalı olmuş cadılar bayramında daha ucuz du limited rune lar galiba.

 

%75 indirim de iyi oldu vayne, xerath, ahri 3lüsünü çektim hemen:)

 

 

Bilmeyen varsa xerath vayne ve taric %75 indirimde şuan rp varsa kaçırılmayacak fırsat.


-----------------------------
2 tane ms rune aldım hiç bi yararını göremedim 3k ip havaya uctu :D neyse sağlık olsun


-----------------------------

nunu jungle alırım .
ms runeları + mastery + w skilli ekstra olarak takımımızda janna varsa birde botla başlarsak .
karşı tarafın jungle ını duman ederiz diye düşünüyorum.

 


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
19 Aralik 2011 (Pazartesi) 10:53 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

birader sana ms rune nerde işe yarar söyliyim, 

misal kendimden örnek veriyorum, main hero'm garen

garen'in kendi yaptığım build'iyle örnek vereyim

runeler:

- 3 x move speed quint (1 tanesi 26 hp de alınabilir)

- kırmızılar 8.5 ad

- sarılar 13 armor

- maviler 13 magic rezist

ve oyuna da 1 bot 3 pot ile başladığını düşün, 380 ms falan yapıyor.

garen zaten 2 lvl oldu mu, en kral adam gelse siker. 2.5 saniye op silence, ve Q'nun verdiği MS'yi düşün, harass yapamıyacağın adam yok

ki ben genelde doran shield ile başlarım oyun başından sonuna kadar hp'm her zaman full'dür

2 ranged veya mage'ye karşı solo oynasam bile bu böyle, sağda solda gördüğünüz buildleri unutun.

iyi oynamak istiyorsanız, her zaman kendiniz build düşünün.

garen ile oynadıgım bi maçta, karşımda 400 armorlu garen vardı, ben ad garen'dim, süründüre süründüre kesiyodum

oyunda hiçbi zaman sabit bir build yok, kimi zaman tank kasarak keserim milleti, kimi zaman garen'e infinity kasarım

ama size çevrenizde göremeyeceğiniz bi garen buildi vereyim:

- ilk olarak ne yapıp ne edip, 1110 liralık hp'yi alıyoruz, onu frozen mallet'e çeviriyoruz

- bot olarak 3lük alıyorum

- malletden sonra duruma göre atmas ya da sword of divine yapıyorum

diceksiniz ki divine ne alaka? şu alaka, garen atak speed özürlü bi char, oyunun en fazla atak speed'ini veren item divine, ayrıca aktifi 30 armor pen

ayrıca 4. vuruşta 100 magic dmg, hala anlayamadım ne işe yaradıgını? hani bizde mallet var ya :) karşımızdakini sürekli %40 slowa maruz bırakıyoruz bu yöntemle :) adamı süründürürken asla ve asla E'ye basmıyoruz, yoksa biz dönerken slow'u bitebilir ve kaçabilir sadece Q atıyoruz geldikçe

ha slow'u siz yerseniz o zaman basacaksınız E'ye, sonra da hemen dönmeyi durdurup düz vurmaya devam ediceksiniz

- daha sonra atmas, karşıda tank varsa last whisper, iyi kastıysanız atmas yerine direk infi alın

- kalan yerlere de bir iki tank itemi alsanız, vs de kesemeyeceğiniz adam yok.

ben bu ve buna benzer enteresan buildler ile, garen ile vs de hiçkimseden korkmam

en kötü oyunumda bile oyuncular benle teke tek dalamıyorlar, 

ha spelleri de söyliyim, ekzoz ignite :)

biliyosunuz ignite artık cd'deyken ad ve ap artırıo :)

bazıları ekzoz ignite riskli değil mi diye soruyo, hiç kaçma spell'i yok vs, e oynamasını bilirsen değil :)

edit: garen ile kesmekte zorlandığım 2 char var sadece, feedlenmiş sion ve volibear :) birinin ultisi birinin pasifi op :)


may be one day 
22 Aralik 2011 (Persembe) 18:00 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

bugun bir vayne vardı bizim takımda piskopat gibi herşeyi flat as dizmiş qui lerde 4.5 mov speed :D earlyde aktı resmen.

bu arada dodge runeler geri alındı. ip ler iade edildi.gelen ip ile

seal : armor,mana regen, attack speed   alim diyorum .

mana regen olarak hangisini tercih etsem daha iyi olur acaba per level larmı yoksa flat mı


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
22 Aralik 2011 (Persembe) 18:49 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

bugun bir vayne vardı bizim takımda piskopat gibi herşeyi flat as dizmiş qui lerde 4.5 mov speed :D earlyde aktı resmen.

bu arada dodge runeler geri alındı. ip ler iade edildi.gelen ip ile

seal : armor,mana regen, attack speed   alim diyorum .

mana regen olarak hangisini tercih etsem daha iyi olur acaba per level larmı yoksa flat mı


-----------------------------

fatin bekleyip runeleremi yatırsam, yoksa irelia yımı alsam.Şu an jarvanla oynuyorum,tam bir takım oyunu oynuyor ve memnunum.Napmam lazım 15 lvlim şimdi ve runeleri nasıl dzeceğim bilmiyorum.


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
22 Aralik 2011 (Persembe) 19:47 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Esconda bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

bugun bir vayne vardı bizim takımda piskopat gibi herşeyi flat as dizmiş qui lerde 4.5 mov speed :D earlyde aktı resmen.

bu arada dodge runeler geri alındı. ip ler iade edildi.gelen ip ile

seal : armor,mana regen, attack speed   alim diyorum .

mana regen olarak hangisini tercih etsem daha iyi olur acaba per level larmı yoksa flat mı


-----------------------------

fatin bekleyip runeleremi yatırsam, yoksa irelia yımı alsam.Şu an jarvanla oynuyorum,tam bir takım oyunu oynuyor ve memnunum.Napmam lazım 15 lvlim şimdi ve runeleri nasıl dzeceğim bilmiyorum.


-----------------------------

sadece 6300 lüklerden alma ucuzlardanda al ki oyun çeşitligin artsın ama yinede sen bilirsin. rune diziliminde yardımcı olurum problem değil hele bi 20 olda :)


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
22 Aralik 2011 (Persembe) 20:13 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Cosplay


Kayıt : 16 Kasim 2009
Erkek Üye
 

rp bug buldum. purchase rp kısmına gelin ordan solda en üstte direct debit seçin. aşşada ülkeyi netherlands olarak değiştirin hollanda yapın. ondan sonra alacağınız rp miktarını seçin. sonra karşınıza çıkacak boşlukları kafanıza göre sallayın. ama tutarlı olsun. mesela account number 15648 5 haneli yapınca oluyo. şehir ismini bilindik şehir yazın. mail adresini sallayın sonuna hotmail.com yazın


make total destroy 
22 Aralik 2011 (Persembe) 20:27 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Cosplay bunu yazdı:
-----------------------------

rp bug buldum. purchase rp kısmına gelin ordan solda en üstte direct debit seçin. aşşada ülkeyi netherlands olarak değiştirin hollanda yapın. ondan sonra alacağınız rp miktarını seçin. sonra karşınıza çıkacak boşlukları kafanıza göre sallayın. ama tutarlı olsun. mesela account number 15648 5 haneli yapınca oluyo. şehir ismini bilindik şehir yazın. mail adresini sallayın sonuna hotmail.com yazın


-----------------------------
debitten kastın prepaid card mı ? öyleyse bi kaç bişi denedim ama tık yok


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
22 Aralik 2011 (Persembe) 20:31 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Cosplay


Kayıt : 16 Kasim 2009
Erkek Üye
 

hocam purchase method kısmında en baştaki seçenek. direct debit yazıyor üstünde. sallama kısmını yapamamışındır büyük ihtimal. bug sadece ülkeyi hollanda yapınca işliyo çünkü orda bank code falan sormuyor.


make total destroy 
22 Aralik 2011 (Persembe) 20:41 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Easx


Kayıt : 23 Ocak 2010
İstanbul
Erkek Üye
 

Buglu bıle olsa bu oyunun rpsı alınmaz :) Hayatımın bır 30 dakıkasını daha sınırleneren bu oyun sayesınde bosa harcadım :)


www.byparfum.com 
22 Aralik 2011 (Persembe) 20:44 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
DrkDvl


Kayıt : 14 Temmuz 2011
Erkek Üye
 

Cosplay bunu yazdı:
-----------------------------

rp bug buldum. purchase rp kısmına gelin ordan solda en üstte direct debit seçin. aşşada ülkeyi netherlands olarak değiştirin hollanda yapın. ondan sonra alacağınız rp miktarını seçin. sonra karşınıza çıkacak boşlukları kafanıza göre sallayın. ama tutarlı olsun. mesela account number 15648 5 haneli yapınca oluyo. şehir ismini bilindik şehir yazın. mail adresini sallayın sonuna hotmail.com yazın


-----------------------------

denedim oldu valla 


 
22 Aralik 2011 (Persembe) 20:45 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

 

bende öyle bişi yok :|  


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
22 Aralik 2011 (Persembe) 21:21 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

 

bende öyle bişi yok :|  


-----------------------------

 

 

Bende yarım saattir uğraşıyorum resmi atacaktım tam sen benden önce atmışsın ... Yapan nereden yapmış bi prt scrn versin de biz de faydalanalım ...


 
22 Aralik 2011 (Persembe) 21:47 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

yapabiliyoruzda göte gelmeyelim birader.


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
22 Aralik 2011 (Persembe) 21:48 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

nerden yapıldıgını screen shot ile anlatabilecek biri varmı bende öyle bişi gözükmüyor ?


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
22 Aralik 2011 (Persembe) 21:57 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

nerden yapıldıgını screen shot ile anlatabilecek biri varmı bende öyle bişi gözükmüyor ?


-----------------------------

NA serverında oynuyosan olmaz netherlands üzerinden alıyosun .

ama göte gelme korkusu var biraz bende


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
22 Aralik 2011 (Persembe) 23:31 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Lambo


Kayıt : 3 Ekim 2010
lefkoşa - kocaeli
Erkek Üye
 

harbiden oldu yuh diyorum hocu banlanmayak? :D


 
22 Aralik 2011 (Persembe) 23:33 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

eu dada denedim na dada anlamadım gitti göremiorum öyle bişi :D  


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
22 Aralik 2011 (Persembe) 23:56 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Easx


Kayıt : 23 Ocak 2010
İstanbul
Erkek Üye
 

Bende goremıyorum direct debit


www.byparfum.com 
23 Aralik 2011 (Cuma) 00:00 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

Lambo bunu yazdı:
-----------------------------

harbiden oldu yuh diyorum hocu banlanmayak? :D


-----------------------------

banlanmayı siktir et

bilişim suçu falan olmasın amk bu.


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
23 Aralik 2011 (Cuma) 00:06 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Lambo


Kayıt : 3 Ekim 2010
lefkoşa - kocaeli
Erkek Üye
 

oooo uzar gider 2 kere kullandım bende 2000 lik bide 3500 lük aldım daha zorlamadım şansımı :D


 
23 Aralik 2011 (Cuma) 00:16 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Easx


Kayıt : 23 Ocak 2010
İstanbul
Erkek Üye
 

Ben hala kullanamadım :D bırısı resımlı anlatsında kullanalım odeme methodlarında gozukmuyor dırect olayı


www.byparfum.com 
23 Aralik 2011 (Cuma) 00:18 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

bugun bir vayne vardı bizim takımda piskopat gibi herşeyi flat as dizmiş qui lerde 4.5 mov speed :D earlyde aktı resmen.

bu arada dodge runeler geri alındı. ip ler iade edildi.gelen ip ile

seal : armor,mana regen, attack speed   alim diyorum .

mana regen olarak hangisini tercih etsem daha iyi olur acaba per level larmı yoksa flat mı


-----------------------------
benim olay kaynamasın şunuda eklim  :D   yukarıya bi cevap :D 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
23 Aralik 2011 (Cuma) 00:20 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Lambo


Kayıt : 3 Ekim 2010
lefkoşa - kocaeli
Erkek Üye
 

ben flat kullanıyorum nedeni ise oyun başında baskın olmak istemem


 
23 Aralik 2011 (Cuma) 00:33 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

aslında şu konuyu gizli yapabilme şansı varsa iyi olabilir yahu

 


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
23 Aralik 2011 (Cuma) 00:38 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Lambo


Kayıt : 3 Ekim 2010
lefkoşa - kocaeli
Erkek Üye
 

çok iyi olur nicklerimiz felan ortada zaten


 
23 Aralik 2011 (Cuma) 01:23 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

Söyleyin lannn :D   Nasıl yapılıyorr!!!


 
23 Aralik 2011 (Cuma) 01:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
OdiN


Kayıt : 8 Nisan 2008
Konya, Ankara, K.eli
Erkek Üye
 

EU East'teyim oyuncu ismim Nizam93 pek iyi değilim ve acemiyim ama git gide öğreniyorum :D


 
23 Aralik 2011 (Cuma) 01:48 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

EU Nordic East te denedim olmadı, ki gereksiz, rp için hesabı riske atmaya değmez


may be one day 
23 Aralik 2011 (Cuma) 01:48 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Lambo


Kayıt : 3 Ekim 2010
lefkoşa - kocaeli
Erkek Üye
 

bi sürü skin ve hero aldım iyi oldu aslında arkadas anlatmıs 2 önceki sayfada


 
23 Aralik 2011 (Cuma) 02:32 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

Daft bunu yazdı:
-----------------------------

EU Nordic East te denedim olmadı, ki gereksiz, rp için hesabı riske atmaya değmez


-----------------------------

1 level hesap açtım . onda yaptım . boostları aldım kısa sürede kasarım

heroların hepsini alıp , skinleri alıp , ve rune pageleri alıp .

30 level olmaya çalışıcam kısa zamanda.

harcamadığım ipleride runelere harcarım tabiki farkedilip banlanmazsam :D


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
23 Aralik 2011 (Cuma) 03:07 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Edit: ben yapmadım ama bu oalyı yapan kişiler fazla yüklenmeyinde sonra adamlar çakıp kazağa oturtmasınlar sizi. Bu riot kimsede parasını bırakmaz s.kerler adamı:)


 
23 Aralik 2011 (Cuma) 03:14 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

RaAmLis bunu yazdı:
-----------------------------

Edit: ben yapmadım ama bu oalyı yapan kişiler fazla yüklenmeyinde sonra adamlar çakıp kazağa oturtmasınlar sizi. Bu riot kimsede parasını bırakmaz s.kerler adamı:)


-----------------------------

Nasıl yapıldığını tam anlatsalar :(   Biz de yapardık


 
23 Aralik 2011 (Cuma) 03:27 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

beyler bu birinin cc sinden falan çıkıyorsa şimdiden sölim ciddi sakata gelirsiniz :D demedi demeyin


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
23 Aralik 2011 (Cuma) 03:33 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Beyler bence ticket atın adamlar iyi niyetten ödül versinler:)

Ya da ben mi atsam ne yapsam verirlermi acaba ödül felan yoksa uğraşmayayım:)


 
23 Aralik 2011 (Cuma) 03:34 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

ellemeyin şimdilik bildirim falan gerek yok  :D 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
23 Aralik 2011 (Cuma) 03:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

İyi ozaman sömürün bakalım şimdilik christmas hediyesi olsun bu açık da riota:)


 
23 Aralik 2011 (Cuma) 03:54 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Beyler bug'ı biraz araştırdım riot'un haberi var bu durumdan. Direct debit ile rp alındığında onaylıyorlar daha sonra bankaya para için işlem yapıyorlarmış. Bu yüzden alınıyor rp. İlk seferde uyarıyorlar sizi banka hesabı karşılıksız çıkarsa. Eğer 2. kez bu şekilde karşılıksız rp alırsanız hesabınız donduruluyor siz adamalra olan borcunuzu ödeyene kadar yada sonsuza kadar:)

 

Durum biraz karışık rp yi geri alacaklarından filan bahsetmemişler ilk sefer için. Adamın biri sormuş skin aldım bu şekilde  ne olucak demiş kismeden cevap gelmemiş bilemiyorum sonuç n eolur ama bu açıktan yararlanıyorsanız  fazla abartmayınd erim hem hesabınızdan hem de hukuki yönden yaptırımlara yol açabilir.

Edit: Riot parayı 7 gün içinde tahsil ediyormuş bankadan. Yani parayı alamadığını öğrendiğinde size yaptırım oluyor. Rp geri alınıyormuş ve uyarı veriyorlarmış ilk sefer için tekrarlanmışsa bu durum süresiz banlanıyormuşsunuz. Yani 1 kere kullanıp bu açığı 1 hafta boyunca istediğiniz heroyu ya da skini deneyebilirsiniz:)

Tabi ip boost alınmışsa nasıl geri alırlar bilemeyeceğim.


 
23 Aralik 2011 (Cuma) 04:06 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

RaAmLis bunu yazdı:
-----------------------------

Beyler bug'ı biraz araştırdım riot'un haberi var bu durumdan. Direct debit ile rp alındığında onaylıyorlar daha sonra bankaya para için işlem yapıyorlarmış. Bu yüzden alınıyor rp. İlk seferde uyarıyorlar sizi banka hesabı karşılıksız çıkarsa. Eğer 2. kez bu şekilde karşılıksız rp alırsanız hesabınız donduruluyor siz adamalra olan borcunuzu ödeyene kadar yada sonsuza kadar:)

 

Durum biraz karışık rp yi geri alacaklarından filan bahsetmemişler ilk sefer için. Adamın biri sormuş skin aldım bu şekilde  ne olucak demiş kismeden cevap gelmemiş bilemiyorum sonuç n eolur ama bu açıktan yararlanıyorsanız  fazla abartmayınd erim hem hesabınızdan hem de hukuki yönden yaptırımlara yol açabilir.

Edit: Riot parayı 7 gün içinde tahsil ediyormuş bankadan. Yani parayı alamadığını öğrendiğinde size yaptırım oluyor. Rp geri alınıyormuş ve uyarı veriyorlarmış ilk sefer için tekrarlanmışsa bu durum süresiz banlanıyormuşsunuz. Yani 1 kere kullanıp bu açığı 1 hafta boyunca istediğiniz heroyu ya da skini deneyebilirsiniz:)

Tabi ip boost alınmışsa nasıl geri alırlar bilemeyeceğim.


-----------------------------

hocam baktığın kaynağı paylaşırmısın bende bir bakayım . merak ettim

 


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
23 Aralik 2011 (Cuma) 04:09 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
23 Aralik 2011 (Cuma) 04:11 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

https://support.leagueoflegends.com/entries/20768496-billing-hot-issues-faq


-----------------------------

baktım 7 gün içinde parayı alamazlarsa donduruyolarmış hesabı , para ellerine geçtikten sonra açıyolarmış ancak .
allahtan yeni açtıiğım accye almıştım rpleri .


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
23 Aralik 2011 (Cuma) 04:21 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Ana hesabıyla 1 den fazla alan varsa ticket atsın bence bu 7 günlük süre dolmadan. Mail adresini sallamadıysanız transaction id filan yollayın adamlara sanki bugı yeni bulmuş gibi davranın ve adamlara bildirin durumu.

 

 Yani onlardan önce siz harekete geçin:) Yoksa hesabınız güme gider benden söylemesi.


 
26 Aralik 2011 (Pazartesi) 01:41 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

yılbaşı munasebeti ile herkese 450Riot dağıtılmış..

ama ben daha önce aldığım için midir nedir bilemedim gelmedi hesabıma..

Ticket atıcam şimdi.


idm.brsygt.com 
26 Aralik 2011 (Pazartesi) 01:45 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

yılbaşı munasebeti ile herkese 450Riot dağıtılmış..

ama ben daha önce aldığım için midir nedir bilemedim gelmedi hesabıma..

Ticket atıcam şimdi.


-----------------------------
28 ine kadar dağıtım devam ediyor ayrıca 6 level üstü ve 2 ay içinde ceza almamış olman gerekiyor


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
26 Aralik 2011 (Pazartesi) 01:47 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

yılbaşı munasebeti ile herkese 450Riot dağıtılmış..

ama ben daha önce aldığım için midir nedir bilemedim gelmedi hesabıma..

Ticket atıcam şimdi.


-----------------------------
28 ine kadar dağıtım devam ediyor ayrıca 6 level üstü ve 2 ay içinde ceza almamış olman gerekiyor


-----------------------------

hsktr ya....

AFK'dan ceza almıştım.. yattımı şimdi benim riot..

ticket filan bi yolu yokmudur hocam ya.


idm.brsygt.com 
26 Aralik 2011 (Pazartesi) 02:30 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

800riot olmus hesapta görünce sevindim bgn(= yine bişi olsada bi 200 daha verseler champion acacaktım 


imza 
26 Aralik 2011 (Pazartesi) 02:34 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

valla biraz önce öyle bi ticket attım ki...

yemin ederim google translate bile ağladı..

okurken bütün ekibi toplayıp hüngür hüngür ağlamazlarsa ben neyim..

tribe giricekler..

al bütün riotlar sana feda olsun diyecekler..

inş inş amin inş inş 

edit : google translate ile tekrar türkçeye çevirdim...

Öncelikle, bize yeni yılın getirmek için böyle özel bir hediye, çok teşekkür ederiz.

Ama ben, "Toplumsal Olaylara Müdahale Noktası" bir hediye alamadım. Ben oyunu, ben, çünkü verilen bir hediye cezalandırıldı ilk kez başladı. Ben o zaman oyuna yeni duyuyorumve yanlış oynamıştım sert bir cezalandırmanın bir sonucu olarak diğer oyuncular bana bildirirken 1 gün süren kavramlar, bilmiyorum.

Ben oyunu seviyorum. Ben severek oynarlar. Bundan önce, yine, "İSYAN NOKTASI" Bensatın aldı.
RP, kendi hesabı içinde diğer kullanıcılara verilen hediye istiyorum.
Eşit ve iyi bir eğlence oynamak istiyorum. "DERİ" almak istiyorum "runes" alır.

Size bir hediye, özür dileyerek, "İSYAN NOKTASI" Ben istiyorum ..

LOL Happy New Year tüm teknik ekip.
Güzel oyunlar, eğlenceli, güzel ve tekrar oynamak için eğlenceli bir umut.


idm.brsygt.com 
26 Aralik 2011 (Pazartesi) 15:17 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Lambo


Kayıt : 3 Ekim 2010
lefkoşa - kocaeli
Erkek Üye
 

bende ticket attım hala geri dönmediler ban yakındır 


 
29 Aralik 2011 (Persembe) 19:59 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

victor bugun cıktı. ne düşüonusunuz ilk izlenimlei alalım


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
29 Aralik 2011 (Persembe) 22:48 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

victor bugun cıktı. ne düşüonusunuz ilk izlenimlei alalım


-----------------------------

Ben kullanmadım ama karşı takımda yer alan victor u Ahriyle yaklaşık bi 9 kere falan kestim :D 


 
30 Aralik 2011 (Cuma) 00:49 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

bloodmage bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

victor bugun cıktı. ne düşüonusunuz ilk izlenimlei alalım


-----------------------------

Ben kullanmadım ama karşı takımda yer alan victor u Ahriyle yaklaşık bi 9 kere falan kestim :D 


-----------------------------

gecende öle adamın teki vardı karsıda ahriyle 30küsür kill aldı vay amk ddm bi hevesle aldım oynıyım ddim demez olaydım bi türlü beceremedim oynamayı(=


imza 
30 Aralik 2011 (Cuma) 01:11 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
OdiN


Kayıt : 8 Nisan 2008
Konya, Ankara, K.eli
Erkek Üye
 

ugur0 bunu yazdı:
-----------------------------

bloodmage bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

victor bugun cıktı. ne düşüonusunuz ilk izlenimlei alalım


-----------------------------

Ben kullanmadım ama karşı takımda yer alan victor u Ahriyle yaklaşık bi 9 kere falan kestim :D 


-----------------------------

gecende öle adamın teki vardı karsıda ahriyle 30küsür kill aldı vay amk ddm bi hevesle aldım oynıyım ddim demez olaydım bi türlü beceremedim oynamayı(=


-----------------------------

Bende morganayı beceremedim öyle boşuna açtım o karakteri =)


 
30 Aralik 2011 (Cuma) 01:13 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

benim karşıma gelen viktorlarda berbattı ama bi ap player olarak kötü oynicagıımı düşünmüyorum. ama  ocelote bile bugun oynamadı viktor la oyüzden kararsızım.alıp almamakta :D


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
30 Aralik 2011 (Cuma) 01:41 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
OdiN


Kayıt : 8 Nisan 2008
Konya, Ankara, K.eli
Erkek Üye
 

Veigar kullanıyorum genelde bu adama nasıl bi build yapsam iyi olur bilgi ve ipucu verecek varmı ? :)


 
30 Aralik 2011 (Cuma) 02:04 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

OdiN bunu yazdı:
-----------------------------

Veigar kullanıyorum genelde bu adama nasıl bi build yapsam iyi olur bilgi ve ipucu verecek varmı ? :)


-----------------------------

http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/veigar-bursting-bubbles-132406


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
30 Aralik 2011 (Cuma) 02:05 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

OdiN bunu yazdı:
-----------------------------

Veigar kullanıyorum genelde bu adama nasıl bi build yapsam iyi olur bilgi ve ipucu verecek varmı ? :)


-----------------------------
bence roa falan kasmaya gerek yok veigara  

hayvan gibi mana regen var zaten mana costlarıda düşürüldü.  

earlyde 3 doran stackle 
magic penet bot
rabadon cık
cdr ve mana regen veren  vardı adı gelmedi aklıma şimdi  recomendedlarda görürsün  onu al 
 40 magic penet 70 ap veren itemi al
archangel cık 
zhonya al sana focuslanınca takım kurtulmanda oldukca yarar sağlar
full ap kas kısaca ve q yuda stacklemeye calıs. sınırsız ap kasabiliyorsun veigara 1000 ap görürsün
zaten tek atamicagın adam kalmıyor :D


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
30 Aralik 2011 (Cuma) 02:23 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
OdiN


Kayıt : 8 Nisan 2008
Konya, Ankara, K.eli
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

OdiN bunu yazdı:
-----------------------------

Veigar kullanıyorum genelde bu adama nasıl bi build yapsam iyi olur bilgi ve ipucu verecek varmı ? :)


-----------------------------
bence roa falan kasmaya gerek yok veigara  

hayvan gibi mana regen var zaten mana costlarıda düşürüldü.  

earlyde 3 doran stackle 
magic penet bot
rabadon cık
cdr ve mana regen veren  vardı adı gelmedi aklıma şimdi  recomendedlarda görürsün  onu al 
 40 magic penet 70 ap veren itemi al
archangel cık 
zhonya al sana focuslanınca takım kurtulmanda oldukca yarar sağlar
full ap kas kısaca ve q yuda stacklemeye calıs. sınırsız ap kasabiliyorsun veigara 1000 ap görürsün
zaten tek atamicagın adam kalmıyor :D


-----------------------------

Sağolasın hocam bu tavsiyelerini uygulamaya çalışıcam :D


 
30 Aralik 2011 (Cuma) 04:14 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

OdiN bunu yazdı:
-----------------------------

Veigar kullanıyorum genelde bu adama nasıl bi build yapsam iyi olur bilgi ve ipucu verecek varmı ? :)


-----------------------------

deathfire grasp yapmayan bir veigar , pidesiz bir ramazana benzer.


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
30 Aralik 2011 (Cuma) 06:27 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
PanxeR


Kayıt : 2 Ekim 2007
Bodrum / Turkcell
Erkek Üye
 

HaLFDeviL bunu yazdı:
-----------------------------

OdiN bunu yazdı:
-----------------------------

Veigar kullanıyorum genelde bu adama nasıl bi build yapsam iyi olur bilgi ve ipucu verecek varmı ? :)


-----------------------------

deathfire grasp yapmayan bir veigar , pidesiz bir ramazana benzer.


-----------------------------

ulti + deathfire = tatlı son  ,aynısı morde içinde geçerli sayılabilir tabi.


www.premiumregion.com Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. En uygun fiyatlar. tayfun@alldebrid.com 
30 Aralik 2011 (Cuma) 14:08 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
OdiN


Kayıt : 8 Nisan 2008
Konya, Ankara, K.eli
Erkek Üye
 

PanxeR bunu yazdı:

-----------------------------

HaLFDeviL bunu yazdı:
-----------------------------

OdiN bunu yazdı:
-----------------------------

Veigar kullanıyorum genelde bu adama nasıl bi build yapsam iyi olur bilgi ve ipucu verecek varmı ? :)


-----------------------------

deathfire grasp yapmayan bir veigar , pidesiz bir ramazana benzer.


-----------------------------

ulti + deathfire = tatlı son  ,aynısı morde içinde geçerli sayılabilir tabi.


-----------------------------

hocam o itemi alıyorumda onunla nasıl vuruyolar öyle onu bilmiyorum mesela bide ona açıklık getirseniz :D


 
30 Aralik 2011 (Cuma) 15:55 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ZoRKaYa


Kayıt : 18 Eylül 2007
Trt Fatihi
Erkek Üye
 
Lol serverlari yasaklanacakmis 1 ocaktan itibaren beyler

echo "imzanız özel karakter içermemelidir"; 
30 Aralik 2011 (Cuma) 16:04 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

ZoRKaYa bunu yazdı:
-----------------------------
Lol serverlari yasaklanacakmis 1 ocaktan itibaren beyler
-----------------------------

kim dedi reyiz ? 

tr'yemi yasaklancak ? 

niye yasaklancak ? 


idm.brsygt.com 
30 Aralik 2011 (Cuma) 16:05 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ZoRKaYa


Kayıt : 18 Eylül 2007
Trt Fatihi
Erkek Üye
 
BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

ZoRKaYa bunu yazdı:
-----------------------------
Lol serverlari yasaklanacakmis 1 ocaktan itibaren beyler
-----------------------------

kim dedi reyiz ? 

tr'yemi yasaklancak ? 

niye yasaklancak ? 


-----------------------------
Hocam telif hakki bilmemne bidi bidisi lol u dava etmisler

echo "imzanız özel karakter içermemelidir"; 
30 Aralik 2011 (Cuma) 22:25 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

605 rp 7 k da ip var

vayne in skin indirime girmişken alim diyorum
fakat leesin de indirime girmişken onuda alim diyorum  bi
leblancın yılbaşı skinide kaçmaz   :| rp yetmo lanet olsn :D 
bu arada teklif hakkı gibi bi durum söz konusu olcagını sanmam kaynak ne ??


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
31 Aralik 2011 (Cumartesi) 00:28 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

ZoRKaYa bunu yazdı:
-----------------------------
BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

ZoRKaYa bunu yazdı:
-----------------------------
Lol serverlari yasaklanacakmis 1 ocaktan itibaren beyler
-----------------------------

kim dedi reyiz ? 

tr'yemi yasaklancak ? 

niye yasaklancak ? 


-----------------------------
Hocam telif hakki bilmemne bidi bidisi lol u dava etmisler

-----------------------------

kaynak isteriz


may be one day 
31 Aralik 2011 (Cumartesi) 00:43 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

oynayan varmı la bi oyun atak girdim şimdi bi oyuna da bitince 1dene daha atarım


imza 
31 Aralik 2011 (Cumartesi) 04:29 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

605 rp 7 k da ip var

vayne in skin indirime girmişken alim diyorum
fakat leesin de indirime girmişken onuda alim diyorum  bi
leblancın yılbaşı skinide kaçmaz   :| rp yetmo lanet olsn :D 
bu arada teklif hakkı gibi bi durum söz konusu olcagını sanmam kaynak ne ??


-----------------------------

Leesingaa kaçmaz derim.


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
2 Ocak 2012 (Pazartesi) 16:04 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

leesin aldım  ilk oyunumda 450 pingle oynamama ragmen

3 13 23 gibi bi skorla bitirdim. berbat oynamama ragmen kritik işler yaptım :D

biraz taktik bekliorum 

edit: son durum leesin ile acıncak haldeyim yardım lazım :|


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
2 Ocak 2012 (Pazartesi) 22:23 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

leesin aldım  ilk oyunumda 450 pingle oynamama ragmen

3 13 23 gibi bi skorla bitirdim. berbat oynamama ragmen kritik işler yaptım :D

biraz taktik bekliorum 

edit: son durum leesin ile acıncak haldeyim yardım lazım :|


-----------------------------

Ben de sürekli random playerlerle oynamaktan bıktım. Ya biri allah rızası için güzel bi team kursun , varsa da beni alın ! Her gün oynuyorum her yenildiğimizde noob biz oluyoruz , yenince kazanan onlar oluyor :D  Çok doldum ağalar , bulun şu işe bi çözüm!


 
2 Ocak 2012 (Pazartesi) 22:38 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Lee sin ile lane değilde jungle takılcaksın. Wolf lardan başlayıp bızdıklara gideceksin oradanda golemleri kesip early ganke gidebilirisn ya da b yapıp 300kurusluk armoru da alıp blueya git oradan yine wolflar bızdıkalr filan aldıktan sonra redi de alıp ganke git yada golemleri kesip oradan ganke git.

 

İlk önce q yu tutturmaya bak daha sonra adamı uçup 2 kere e yaptımdan sonra w+w yapıp dalmaya devam. Eğer ki 2 denf azlaysa düşman kendine shield basıp adamların sana en uzak olan kişisine q tutturmaya çalış ona uçarsan ona ultiyi basıp diğer düşmanlarada çarğtırarak yoldaşlarının önüne servis edebilirsin adamalrı zaten e+e slow da yaparsan teamfightda 2-0 önde başlarsınız.

 

İtemleri de klasik off tank itemleri. frozen+atma yeterli oyunu domine etmen için. Jungle gitceğin için zaten başlangıc itemin wirggle olacak. bu üçü + rakibe gore de botlardan birini tercih edersin.

 


 
2 Ocak 2012 (Pazartesi) 22:47 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Genki


Kayıt : 24 Agustos 2005
istanbul
Erkek Üye
 

rus piçlerden bıkıp eu west midir nedir oraya geçtim bende

Burdada 2 oyundur kurwalar çıkıyor karşıma , bakalım ne kadar dayanabilcem.

 

ek olarak yine bir ara toplanıp all random all mid yapalım fena sarıo :D


 
2 Ocak 2012 (Pazartesi) 23:13 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

RaAmLis bunu yazdı:
-----------------------------

Lee sin ile lane değilde jungle takılcaksın. Wolf lardan başlayıp bızdıklara gideceksin oradanda golemleri kesip early ganke gidebilirisn ya da b yapıp 300kurusluk armoru da alıp blueya git oradan yine wolflar bızdıkalr filan aldıktan sonra redi de alıp ganke git yada golemleri kesip oradan ganke git.

 

İlk önce q yu tutturmaya bak daha sonra adamı uçup 2 kere e yaptımdan sonra w+w yapıp dalmaya devam. Eğer ki 2 denf azlaysa düşman kendine shield basıp adamların sana en uzak olan kişisine q tutturmaya çalış ona uçarsan ona ultiyi basıp diğer düşmanlarada çarğtırarak yoldaşlarının önüne servis edebilirsin adamalrı zaten e+e slow da yaparsan teamfightda 2-0 önde başlarsınız.

 

İtemleri de klasik off tank itemleri. frozen+atma yeterli oyunu domine etmen için. Jungle gitceğin için zaten başlangıc itemin wirggle olacak. bu üçü + rakibe gore de botlardan birini tercih edersin.

 


-----------------------------

armor seal
armor pen qui,mark
magicres glym

blue ile başlayamıorum :|   kesilmiyor

18 armor + 5 potla başlamayıda denedim
Lifesteallede olmadı :|


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
2 Ocak 2012 (Pazartesi) 23:17 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

sinir yaptım sona kasacam arkadaş bundan sonra ... Knight online da pri kasıyordum zaten :D


 
2 Ocak 2012 (Pazartesi) 23:28 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

RaAmLis bunu yazdı:
-----------------------------

Lee sin ile lane değilde jungle takılcaksın. Wolf lardan başlayıp bızdıklara gideceksin oradanda golemleri kesip early ganke gidebilirisn ya da b yapıp 300kurusluk armoru da alıp blueya git oradan yine wolflar bızdıkalr filan aldıktan sonra redi de alıp ganke git yada golemleri kesip oradan ganke git.

 

İlk önce q yu tutturmaya bak daha sonra adamı uçup 2 kere e yaptımdan sonra w+w yapıp dalmaya devam. Eğer ki 2 denf azlaysa düşman kendine shield basıp adamların sana en uzak olan kişisine q tutturmaya çalış ona uçarsan ona ultiyi basıp diğer düşmanlarada çarğtırarak yoldaşlarının önüne servis edebilirsin adamalrı zaten e+e slow da yaparsan teamfightda 2-0 önde başlarsınız.

 

İtemleri de klasik off tank itemleri. frozen+atma yeterli oyunu domine etmen için. Jungle gitceğin için zaten başlangıc itemin wirggle olacak. bu üçü + rakibe gore de botlardan birini tercih edersin.

 


-----------------------------

armor seal
armor pen qui,mark
magicres glym

blue ile başlayamıorum :|   kesilmiyor

18 armor + 5 potla başlamayıda denedim
Lifesteallede olmadı :|


-----------------------------

gereksiz fazla arpen kullanıyosun . markların 6 tanesi arpen olsa , 3 ad olsa ve quilerde ad olsa bence daha iyi olur damage açısından ve skillerinde baya sağlam olur early için . bu runelar ile dorans blade ile başlayabilirsin. bluedan başlamadan gerekmiyo . golem - red gang yapabilirsn . böylece red buffı daha verimli kullanırsın . en son blueyu alabilirsin.


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
2 Ocak 2012 (Pazartesi) 23:38 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Bendede aynı runelar var jungle sin için.

Yeni jugnleda pek fazla oynamadım ama eski jungleda life steal veren zımbırtı ile başlayıp kurtlar o büyücü gibi şeyler sonrada golem atıp base dönüyordum sonra blue + kurtlar + büyücüler +red alıp ganke gidiyordum böyle yaptığpımda sanırım 5 level olmuş oluyordum olmazsamda golemelride alıp elvel atlayıp gidiyordum ganke.

 

Yeni jungleda sanırım level olarak geri kalıyor bu yol izlendiğinde. Ama geçenlerde yine aynı sistemle bir kez daha wolf+mage+golem 3lüsünü dönüp ganke gidecek duruma gelmiştim.

Skilleri e+w+e+e+q şeklinde gidersen jungleda sorun yaşamazsın. Yeni jungleda gank için q ya daha erken de verilebilir. Yeni jungleda 5 level öyle eskisi gibi kolay olunmuyor. 

 

Lee sin'in en iyi yanıbaşta kill alamazsa late de etkisiz olma durumu yok oyunun her bölümünde kill alıp oyunu taşıyabilecek kapasiteye sahip.

 


 
2 Ocak 2012 (Pazartesi) 23:51 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

halfdevil,reamlis  ikisiinide denedim ikiside baya yardımcı oldu custom attım  ikiside gayet başarılı  sağolun

skil gidişatına nediosunuz ?

önce e sonra w  mi 

q   e  mi

q w mu ? 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
3 Ocak 2012 (Sali) 02:24 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

halfdevil,reamlis  ikisiinide denedim ikiside baya yardımcı oldu custom attım  ikiside gayet başarılı  sağolun

skil gidişatına nediosunuz ?

önce e sonra w  mi 

q   e  mi

q w mu ? 


-----------------------------

e level1 de 60+0,6per bonus attack damage veriyo dorans blade ve runelar-mastery  ile azımsanmayacak kadar iyi bir skill oluyor .
q da aynı şekilde baya etkili bir skill .

e-q-w-q-q-r-q-w-q-w-r-w-w-e-e-r-e-e

başlarda gang atarken e - q nun çok ekmeğini yersin daha sonra combo tamamlamak için w şart .

oyun sonunda damagin iyi olucağın için e yi tamamlayabilirsin . w mekanizmasıda çok iyi q ile kombine edilirse .

not : eğer elinde varsa mavileride armor yaparsan top ve botu ganklerkn daha az damage alırsın . sonuçta tekme ile giriceğin için düşman direk sana focuslanıcak . ekstra mr istersen mercury yaparsın . oda yetmezse FON yaparak çok sağlam olursun .


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
3 Ocak 2012 (Sali) 14:20 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

toparlamaya başladım ama hiç bana göre değil ganglarda acaip zorluk cekiyorum.bi nocturne,shaco başarısı alamadım. q tutturmak işkence. çok sğalam garagas,cass vs.. bütün skillshot heroların hakkını vererek oynamama ragmen lee de cok meşaketli.

refund çekesim var ama 1500+ elo dada banlanıyorsa bi bildikleri var diyerek elim gitmiyor :D 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
3 Ocak 2012 (Sali) 15:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

toparlamaya başladım ama hiç bana göre değil ganglarda acaip zorluk cekiyorum.bi nocturne,shaco başarısı alamadım. q tutturmak işkence. çok sğalam garagas,cass vs.. bütün skillshot heroların hakkını vererek oynamama ragmen lee de cok meşaketli.

refund çekesim var ama 1500+ elo dada banlanıyorsa bi bildikleri var diyerek elim gitmiyor :D 


-----------------------------

direk q ile girmeyi deneme w atarsın koridordaki birine sonra e atarsın baktın kaçıyolar en son q kullanırsın .


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
3 Ocak 2012 (Sali) 15:58 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Lambo


Kayıt : 3 Ekim 2010
lefkoşa - kocaeli
Erkek Üye
 

bu arada o bug kaldırılmış, arkadaşıma bayağı yaradı
60k riot point çekmişti ve 2 hafta geçmiş olmasına rağmen banlanmadıda 


 
3 Ocak 2012 (Sali) 16:56 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Araya tatil girdi tatil dönüşü bakalım ne yapcakalr?  Suistimal eden kişiler banlanıcak da diğerleri ne olur bilemem 1kere kullanı sonra ticket atanlara filan nasıl bir yaptırıp yaparlar bilinmez.

 


 
3 Ocak 2012 (Sali) 17:50 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
DrkDvl


Kayıt : 14 Temmuz 2011
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

toparlamaya başladım ama hiç bana göre değil ganglarda acaip zorluk cekiyorum.bi nocturne,shaco başarısı alamadım. q tutturmak işkence. çok sğalam garagas,cass vs.. bütün skillshot heroların hakkını vererek oynamama ragmen lee de cok meşaketli.

refund çekesim var ama 1500+ elo dada banlanıyorsa bi bildikleri var diyerek elim gitmiyor :D 


-----------------------------

jungle yapamıyorsan top solo oyna bana göre top soloda jungledan daha etkili, iyi oynadıgında ve q yu etkili kullandıgında karşındaki adam rahatlıkla rage quit atabiliyor sahsen 4 kere top soloda oynadım 2sinde adamlar rage quit(3 gün oldu zaten alalı) attı belkide senin de daha rahat oynayabileciğin yer top solodur denemende fayda var


 
3 Ocak 2012 (Sali) 18:24 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Lambo


Kayıt : 3 Ekim 2010
lefkoşa - kocaeli
Erkek Üye
 

hacı benim ticket a döndüler, bilgilendirdiğiniz ve hemen bana döndüğünüz için teşekkürler felan yazıyodu vs vs. hesapta hiç bişeye ellemediler benimde ve ellenceğiyle ilgili bişeyde yazmıyordu


 
3 Ocak 2012 (Sali) 18:45 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

DrkDvl bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

toparlamaya başladım ama hiç bana göre değil ganglarda acaip zorluk cekiyorum.bi nocturne,shaco başarısı alamadım. q tutturmak işkence. çok sğalam garagas,cass vs.. bütün skillshot heroların hakkını vererek oynamama ragmen lee de cok meşaketli.

refund çekesim var ama 1500+ elo dada banlanıyorsa bi bildikleri var diyerek elim gitmiyor :D 


-----------------------------

jungle yapamıyorsan top solo oyna bana göre top soloda jungledan daha etkili, iyi oynadıgında ve q yu etkili kullandıgında karşındaki adam rahatlıkla rage quit atabiliyor sahsen 4 kere top soloda oynadım 2sinde adamlar rage quit(3 gün oldu zaten alalı) attı belkide senin de daha rahat oynayabileciğin yer top solodur denemende fayda var


-----------------------------

LvL 16 yım hala dediklerinizin çoğunu anlamıyorum ama PvP de milleti feci ağlatıyorum :D 


 
3 Ocak 2012 (Sali) 20:55 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

bloodmage bunu yazdı:
-----------------------------

DrkDvl bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

toparlamaya başladım ama hiç bana göre değil ganglarda acaip zorluk cekiyorum.bi nocturne,shaco başarısı alamadım. q tutturmak işkence. çok sğalam garagas,cass vs.. bütün skillshot heroların hakkını vererek oynamama ragmen lee de cok meşaketli.

refund çekesim var ama 1500+ elo dada banlanıyorsa bi bildikleri var diyerek elim gitmiyor :D 


-----------------------------

jungle yapamıyorsan top solo oyna bana göre top soloda jungledan daha etkili, iyi oynadıgında ve q yu etkili kullandıgında karşındaki adam rahatlıkla rage quit atabiliyor sahsen 4 kere top soloda oynadım 2sinde adamlar rage quit(3 gün oldu zaten alalı) attı belkide senin de daha rahat oynayabileciğin yer top solodur denemende fayda var


-----------------------------

LvL 16 yım hala dediklerinizin çoğunu anlamıyorum ama PvP de milleti feci ağlatıyorum :D 


-----------------------------

westteysen gel bende seni ağlatıyım biraz :)


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
5 Ocak 2012 (Persembe) 22:00 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Genki


Kayıt : 24 Agustos 2005
istanbul
Erkek Üye
 

ya beyler bugün baktim xin zhao indirime gitmiş 487 rp olmuş alayım bari dedim.

Gittim heroyu aldım ama ipneler 900 küsür rp çekti ne ayak ak ?

Nasıl geri isterim fazladan kestileri rpleri uygun bi ticket yazarmısınız :p


 
5 Ocak 2012 (Persembe) 23:16 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
DrkDvl


Kayıt : 14 Temmuz 2011
Erkek Üye
 

Genki bunu yazdı:
-----------------------------

ya beyler bugün baktim xin zhao indirime gitmiş 487 rp olmuş alayım bari dedim.

Gittim heroyu aldım ama ipneler 900 küsür rp çekti ne ayak ak ?

Nasıl geri isterim fazladan kestileri rpleri uygun bi ticket yazarmısınız :p


-----------------------------

biraz erken davranmışsın 6 ocaktan itibaren indirime gircek yazıyor bide 3150 ip lik champ neden rp harcadınki 


 
6 Ocak 2012 (Cuma) 02:32 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Genki


Kayıt : 24 Agustos 2005
istanbul
Erkek Üye
 

DrkDvl bunu yazdı:
-----------------------------

Genki bunu yazdı:
-----------------------------

ya beyler bugün baktim xin zhao indirime gitmiş 487 rp olmuş alayım bari dedim.

Gittim heroyu aldım ama ipneler 900 küsür rp çekti ne ayak ak ?

Nasıl geri isterim fazladan kestileri rpleri uygun bi ticket yazarmısınız :p


-----------------------------

biraz erken davranmışsın 6 ocaktan itibaren indirime gircek yazıyor bide 3150 ip lik champ neden rp harcadınki 


-----------------------------

ya kim kasar simdi o kadar ip yi arada bir girip oynuyorum zaten :D

eleman şöyle bir geri dönüş yapmış

 

We normally do not provide refunds for items such as skins, champions, runes or even champion/skin price reductions. However, I can make a one-time exception for you and refund up to 3 purchases that have been made in the last 30 days of submitting your request. Because this is a one-time exception, we encourage you to include all 3 purchases in your request as we will not make any additional refund exceptions once the refund has been completed.

So I can easily research the transaction(s) and assist you with this refund, please provide me with the following information for each of the three items you would like refunded:

- Item:
- Currency Type (IP/RP):
- Date Purchased:

Please also make sure you provide me with the correct account information:

- Your account name (What you log in to the game with)
- Your summoner name (What other players see in game)
- Which server you play on (NA, EU West, or EU Nordic & East)

If you did not provide me with all of this information, your purchases were made more than 30 days ago, or you have received a refund before we will be unable to process your refund request. I'm sorry for the inconvenience.

Please let me know if you have any further questions or feedback. Good luck on the Fields of Justice!

 

sanırım 1 kereye mahsus geri alacaklar championu, bilgileri vereyimde yarın indirimden alayım

 


 
6 Ocak 2012 (Cuma) 02:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

lee sin ile akmaya başladım :D  geç oldu ama güç olmadı.  galibiyet serisindeyim fazlasıyla takım oyununa ihtiyacı var ama takım uyumluysa sırtlıo götürüyor

vampiric le başlasam leash gerekiyor

doranla başlasam wriggle geçikiyor

buna bi çözüm bulucam artık :D 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
6 Ocak 2012 (Cuma) 02:38 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

Genki bunu yazdı:
-----------------------------

DrkDvl bunu yazdı:
-----------------------------

Genki bunu yazdı:
-----------------------------

ya beyler bugün baktim xin zhao indirime gitmiş 487 rp olmuş alayım bari dedim.

Gittim heroyu aldım ama ipneler 900 küsür rp çekti ne ayak ak ?

Nasıl geri isterim fazladan kestileri rpleri uygun bi ticket yazarmısınız :p


-----------------------------

biraz erken davranmışsın 6 ocaktan itibaren indirime gircek yazıyor bide 3150 ip lik champ neden rp harcadınki 


-----------------------------

ya kim kasar simdi o kadar ip yi arada bir girip oynuyorum zaten :D

eleman şöyle bir geri dönüş yapmış

-----------------------------

xin zhao alma bence hocam pek bi gideri yok oyunda .

base statlarını incelersen.
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Xin_Zhao_the_Seneschal_of_Demacia
kendisi sadece auto atack herosudur bana göre.

rp varken farklı arayışlara girmeni tavsiye ederim.

 


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
6 Ocak 2012 (Cuma) 02:41 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

aynen xin bencede cok gereksiz bi hero. full atak kassan tek focusluk işin var. off tank kassan yine orta halli bişi oluyor.en fazla jungle la verim alabilirsin fakat nekadar tartışılır.

ayrıca cogu streamerda başta doublelift olmak üzere oyundaki en kötü buldukları champ diyebilirim..


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
6 Ocak 2012 (Cuma) 03:11 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Cosplay


Kayıt : 16 Kasim 2009
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

aynen xin bencede cok gereksiz bi hero. full atak kassan tek focusluk işin var. off tank kassan yine orta halli bişi oluyor.en fazla jungle la verim alabilirsin fakat nekadar tartışılır.

ayrıca cogu streamerda başta doublelift olmak üzere oyundaki en kötü buldukları champ diyebilirim..


-----------------------------

hangi carry heroyu full atak kasarsan kas tek fokusluk işi var zaten. offtank kastınmı da orta hallik bişi oluyor dediğin gibi.

xin gibi bir hero ile oynuyorsan oyun başlarında ilerde seni zorlayacak heroları oyundan düşürmen için sürekli gank yapman gerekiyo ya da lane de agresif oynamalısın. streamer adamlar genelde kül yutmaz adamlara karşı oynadığı için xin tehlikeli bi hero.

aslında heronun buffa ihtiyacı var bana kalırsa. 


make total destroy 
6 Ocak 2012 (Cuma) 03:27 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Cosplay bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

aynen xin bencede cok gereksiz bi hero. full atak kassan tek focusluk işin var. off tank kassan yine orta halli bişi oluyor.en fazla jungle la verim alabilirsin fakat nekadar tartışılır.

ayrıca cogu streamerda başta doublelift olmak üzere oyundaki en kötü buldukları champ diyebilirim..


-----------------------------

hangi carry heroyu full atak kasarsan kas tek fokusluk işi var zaten. offtank kastınmı da orta hallik bişi oluyor dediğin gibi.

xin gibi bir hero ile oynuyorsan oyun başlarında ilerde seni zorlayacak heroları oyundan düşürmen için sürekli gank yapman gerekiyo ya da lane de agresif oynamalısın. streamer adamlar genelde kül yutmaz adamlara karşı oynadığı için xin tehlikeli bi hero.

aslında heronun buffa ihtiyacı var bana kalırsa. 


-----------------------------
bence buff değilde miyadını doldurmuş herolardan biri. mesela miss fortune da öyle. 2 patch tir bufflanmasına rağmen oyunda aktif bir rol üslenemiyor. buda eski heroların kötülügünden değil yeni heroların daha iyi olmasından kaynaklı. mf nekadar kassarsa kassın bir vayne veya bir graves olamıyor.


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
6 Ocak 2012 (Cuma) 03:56 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 
ilk skillin damage iyi ama auto attack gerektiriyor ve basit bir skill için biraz yüksek cdsi var . çünkü adama mutlaka auto attack yapmamız gerek.
çoğu heronun base msleri yüksek bu yüzden yakalamak biraz sıkıntı olabilir . burda devreye 3. skill giriyor ama oda magic damage olduğu için ve apden + kazandığı için mid ve late gamede sadece yakalamak için kullanılabilir . oyun başı iyi gank atılabilir ama oyun sonuna doğru sadece tf başlatılır veya adam yakalanır . yine basit bir skill için yüksek cd ama slow olarak baya iyi bi skill . 2. skill bence gereksiz bir skill . hem yüksek cd hem as pek bişimize yaramaz gibi iyi damage olmadıkça . ultiye gelicek olursak pek özel bir yanı yok ama diğer skillere göre daha iyi gibi.

jungle konusunda ise oyun içinde xin hiçbir zaman bir rammus , maokai , skarner veya leesin kadar etkili olamaz .
oyüzden rpye değicek bir yanı yok gibi.

aslında skillere bakınca jungle herosu gibi dursana dominionda baya iş yapıyor :D

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

lee sin ile akmaya başladım :D  geç oldu ama güç olmadı.  galibiyet serisindeyim fazlasıyla takım oyununa ihtiyacı var ama takım uyumluysa sırtlıo götürüyor

vampiric le başlasam leash gerekiyor

doranla başlasam wriggle geçikiyor

buna bi çözüm bulucam artık :D 


-----------------------------

leash illaki olucak olmazsa olmaz . o senin hızlı camp atlamanı sağlıcak .
dorans ile başlıyorsan hiç wriggle düşünme , kill alabiliyorsan . direk bt çıkman daha iyi olur . bir kaç dorans stackleyip .
eğer wriggle yapıcaksanda atmong iyi olur bence."elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
6 Ocak 2012 (Cuma) 09:24 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

Arkadaşlar millet co-op vs al da bot kullanıyor genelde . Düzgün bi bot söyleyin de ofiste başında durmadan para kasayım :)  Malum rune alacaz para lazım .


 
6 Ocak 2012 (Cuma) 15:11 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

bloodmage bunu yazdı:
-----------------------------

Arkadaşlar millet co-op vs al da bot kullanıyor genelde . Düzgün bi bot söyleyin de ofiste başında durmadan para kasayım :)  Malum rune alacaz para lazım .


-----------------------------

Ben bilmiyorum ama mutlaka bilen bir arkadaş vardır !


 
6 Ocak 2012 (Cuma) 18:33 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

bloodmage bunu yazdı:
-----------------------------

Arkadaşlar millet co-op vs al da bot kullanıyor genelde . Düzgün bi bot söyleyin de ofiste başında durmadan para kasayım :)  Malum rune alacaz para lazım .


-----------------------------

botuda ilk defa senden duyuyorum .


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
6 Ocak 2012 (Cuma) 20:53 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

he bot kullanın da oyun silkroad'a dönsün, zaten yeterince afk / leaver / feeder varken.


may be one day 
6 Ocak 2012 (Cuma) 21:26 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

O değilde ben Jarvanı çok seviyorum ve gayet başarılı bir karakter olmasına rağmen hiç alan görmedim benim dışında ?


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
6 Ocak 2012 (Cuma) 21:29 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

Evet ELO HELL den tamamıyla çıktım gibi birşey.


ELO : 1401


twitter.com/Selimonder 
6 Ocak 2012 (Cuma) 22:54 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Elo hell mi kalmış daha biraz daha kassan gold badge alacan.

 

online olan varsa westte aram filan custom birşeyler yapak.

 


 
6 Ocak 2012 (Cuma) 23:02 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Genki


Kayıt : 24 Agustos 2005
istanbul
Erkek Üye
 

elo melo ne beyler 470 win oldu hala elo melo kasmadım

tek bi ranked bile oynamadım bana bir + sı varmı değişik runelar falan gibi

 

bu arada xini geri aldı eleman kötü demişsinizde o armor stack düşürüşen , bide %20 lifesteal ile 20 armor keseni alınca bi warmog bi atma iyi yedirio hızlıda farmlanıyo

şimdi şu volibearı almayı düşünüyorum oda sağlam duruyor


 
6 Ocak 2012 (Cuma) 23:08 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Ranked de aldığın her win ve lose da elo kazanır ya da kaybedersin. Elo düştükçe takımına zayıf oyuncular gelir. Yükseldikçe de iyi oyuncular gelir. Yani yüksek elo ile oyuna girersen troll, feeder gibi gereksiz elemanlardan göremezsin.  1800lere çıkartırsan elo'nu o streamlerde ve turnuvalarda gördüğün adamlarla birlikte oynarsın bir nevi ünlü olursun bu oyunda:)

 

Hiç ranked girmediyse rankedde iyi oynayan arkadaşlarınla girmeye bak ilk 10 ranked oyunda çok yüksek miktarda elo kazanıyorsun. ilk 10 oyununu kazansan 1500 üstü oluyor sanırım elo'n.


 
6 Ocak 2012 (Cuma) 23:40 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Genki


Kayıt : 24 Agustos 2005
istanbul
Erkek Üye
 

peki bu elonun normal oyuan etkisi varmı yoksa sadece ranked damı eloya göre adam çıkartıyor ?


 
6 Ocak 2012 (Cuma) 23:47 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Genki bunu yazdı:
-----------------------------

peki bu elonun normal oyuan etkisi varmı yoksa sadece ranked damı eloya göre adam çıkartıyor ?


-----------------------------
normalde normal oyunlar için win/lose oranın   rankeddada elo ile random oyuncular gelir


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
7 Ocak 2012 (Cumartesi) 00:57 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Normal elom +12 idi geçen ay:)

Win ve lose lar arsındaki farka göre elo ayarlanıyor normalde.

 

Ranked oynayacaksan insta lock değilde takımın ihtiyacına göre adam seçmen gerek. 1 jungler 1 ad carry 1 support 1 ap carry ve 1 tank  olayını benimseyeceksin.

 

Normal gamede draft pick oynarsan alışırsın bu sisteme. 

 

yüksek elo da yeri geliyor farm ya da teamfight değilde baronun orada ward savaşları yapılıyor 35-40 dakika sırf ward koyup ward kırmakla geçebiliyor.

 


 
7 Ocak 2012 (Cumartesi) 02:39 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

westte olan arkadaşlar ekleyebilir .

ChaosTR

müsait zamanlarda oyun atarız .
"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
12 Ocak 2012 (Persembe) 22:02 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

varsa oynayacak müsaitim şu an, tbt odasına bekliyom oynayacak varsa.


 
19 Ocak 2012 (Persembe) 14:54 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

intel extreme master bugun başladı ilk maç sk ezdi şu anda tsm nin maçı var 

http://iemkiev.leagueoflegends.com/  


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
19 Ocak 2012 (Persembe) 15:15 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Cosplay


Kayıt : 16 Kasim 2009
Erkek Üye
 

tsm de rahat aldı :D


make total destroy 
19 Ocak 2012 (Persembe) 15:20 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Cosplay bunu yazdı:
-----------------------------

tsm de rahat aldı :D


-----------------------------
aynen . 2 takımında stratejisi cok farklıydı. curse oyunu late e taşımayı düşündü pickleride ona göre yaptı. tsm de earlyde baskı kurmayı planlıyordu. tsm rahat aldı. eğer maç biraz uzasa  oyun daha farklı noktaya giderdi diye düşünüyorum.


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
19 Ocak 2012 (Persembe) 15:51 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

Adamlar süper pro oynuyor. Şöyle düzgün bi takım olsa da biz de katılsak , oyun sitilimizi öğrenip ona göre taktikler geliştirsek mesela ... 


 
19 Ocak 2012 (Persembe) 16:50 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

behkuh yoksa tsm izlenmez:D

 

Zaten chaox goturuyor takımı gerisi boş adamlar.Belki biraz da rainman. Gerisi troll hep.


 
19 Ocak 2012 (Persembe) 17:37 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Cosplay


Kayıt : 16 Kasim 2009
Erkek Üye
 

RaAmLis bunu yazdı:
-----------------------------

Zaten chaox goturuyor takımı gerisi boş adamlar.Belki biraz da rainman. Gerisi troll hep.


-----------------------------

ikisinin görevi carry olduğundan olabilir mi acaba. gerisine de troll demek gereksiz eleştiri olmuş


make total destroy 
19 Ocak 2012 (Persembe) 17:42 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Cosplay bunu yazdı:
-----------------------------

RaAmLis bunu yazdı:
-----------------------------

Zaten chaox goturuyor takımı gerisi boş adamlar.Belki biraz da rainman. Gerisi troll hep.


-----------------------------

ikisinin görevi carry olduğundan olabilir mi acaba. gerisine de troll demek gereksiz eleştiri olmuş


-----------------------------
katılıyorum. tsmde bireysel olarak oynadıkları rolde en iyi olmayan oyuncular var fakat takım oyununu gerçekten iyi oynayan takımlardan biri olarak görüyorum. mesela bir sk ya baktıgımızda sürekli bir revizyon halinde. takım yeni birine alışmadan biri gidiyor biri geliyor. bu sene 3 değişiklik oldu yinede ocelote bakıyoruz adam alıyor götürüyor oyunu.

edit ayrıca bişi daha eklemek istiyorum. oyundaki tartışmasız en iyi ap carry oyuncusu tartışmasız ocelote tur fakat tsm vs sk maçlarında reginaldın cogu kez ocelote u counterladıgını unutmamak lazım bakalım nasıl olcak oyun  bekliyoruz :D 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
27 Ocak 2012 (Cuma) 02:40 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

Eloyu 1504 yaptım. mutluyum nihaha


twitter.com/Selimonder 
27 Ocak 2012 (Cuma) 02:53 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
XpertVision


Kayıt : 9 Agustos 2008
Gallifrey
Erkek Üye
 

abooow tbtden de oynayan varmış ben daha 2 gün önce başladım us north americadayım, önceden dota oynadığım için kolay alıştım ama şu itemleri iyicie öğrenmem lazım bir de şu rune olayı var onları.


 
27 Ocak 2012 (Cuma) 02:58 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
PanxeR


Kayıt : 2 Ekim 2007
Bodrum / Turkcell
Erkek Üye
 

varsa batı avrupa serverinde oynayak ?  6 aydır oynamıyodum yeni herolara alışmaya çalisiyorum bende :D 


www.premiumregion.com Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. En uygun fiyatlar. tayfun@alldebrid.com 
27 Ocak 2012 (Cuma) 03:53 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Mylitta


Kayıt : 13 Nisan 2008
Erkek Üye
 

DotA oynayan kişiler oyuna çok kolay alışabiliyor. 3 sene dota oynadıktan sonra LoL'e geçtim ve 3. oyunumda skorum. 18/6/12.


Lasto beth nin. Tolo dan nan galad. A si i-Dhuath u-orthor. u or le a u or nin. 
27 Ocak 2012 (Cuma) 04:03 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

Cosplay bunu yazdı:
-----------------------------

RaAmLis bunu yazdı:
-----------------------------

Zaten chaox goturuyor takımı gerisi boş adamlar.Belki biraz da rainman. Gerisi troll hep.


-----------------------------

ikisinin görevi carry olduğundan olabilir mi acaba. gerisine de troll demek gereksiz eleştiri olmuş


-----------------------------
katılıyorum. tsmde bireysel olarak oynadıkları rolde en iyi olmayan oyuncular var fakat takım oyununu gerçekten iyi oynayan takımlardan biri olarak görüyorum. mesela bir sk ya baktıgımızda sürekli bir revizyon halinde. takım yeni birine alışmadan biri gidiyor biri geliyor. bu sene 3 değişiklik oldu yinede ocelote bakıyoruz adam alıyor götürüyor oyunu.

edit ayrıca bişi daha eklemek istiyorum. oyundaki tartışmasız en iyi ap carry oyuncusu tartışmasız ocelote tur fakat tsm vs sk maçlarında reginaldın cogu kez ocelote u counterladıgını unutmamak lazım bakalım nasıl olcak oyun  bekliyoruz :D 


-----------------------------

 

 

Ben o an oynana maçlara göre değil şu ana kadar ki performansa göre dedim. Chaox ve rainman gibi adamlar her zaman ciddi görevlerini yapan cıvıtmayan adamalr.Geri kalanlar ise işin taşşağında kişiler adamlar gırgırına oynuyorlar.

Birde bunlar kadar üst düzey olmasa da guardianbob da gerçekten ciddiyetle oynayan cıvıtmayan nadir kişilerdendir. 

 

Çok büyük bir turnuva olamdığı sürece tsm dekiler ciddi oynamıyor dalgasına oynuyorlar. clg ye bakıyorsun hgg turnuva finalleri dışında ya behkuhla oynaşıyor ya da 0-10 gibi skorlarla oynuyor.  Nerdeyse betadan beri lol oynuyorum adamların ne bok olduğunu iyi biliyorum yani eskiden oynadıkları oyunlarla şu anki performansları arasında çok büyük fark var. Şu anda çoğu tsm ve clg oyuncusu sırf owned dan ads lardan gelen para için lol oynuyorlar turnuvalar da cabası.  Eski hırsları kalmadı artık, demek istediğim adamlar başarıya kazanmaya aç değilller.


 
27 Ocak 2012 (Cuma) 05:20 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
apokontek


Kayıt : 11 Temmuz 2010
Social Engineer
Erkek Üye
 

Konuya daha oncedende yazmıstım ama hatırlatma amacıyla tekrardan yazayım.

EU Nordic & East ta oynayan varsa apokontek nickim bana arkadaslık ıstegı gondersınler oyundan ıletısıme gecerız.

Oyunu 2 seneye yakındır oynuyorum.Elımden geldıgınce yardımcı olurum...

Bu aralar Ap karakterlerıne merak sardım.Onlarla daha cok oynuyorum ama hıc farketmıyor karakter.Her karakterle oynuyorum :)

Sizleride beklıyorum arkadaslar...bi pm kadar uzagınızdayım :)


Bu arada item-rune ve masterlar hakkında bilgisi olmayan arkadaslar size bi site veriyorum ordan takip edin.hangı ıtemlerı hangı karaktere alıcagınız yazıyor.

Ben bıle bazı karakterlerın ıtemlerıne oradan bakıyorum.Link aşagıda.Çok yardımı olucaktır bılmeyenler ıcın.

http://www.mobafire.com/league-of-legends/champions  


Kopan Herşey Baglanılır Ama Unutma Baglanılan Yerde Düğüm Kalır...(!) / Kesilen Ağaçlar Gibiyim,Budandıkça Güçlenirim... 
27 Ocak 2012 (Cuma) 09:53 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
LizardKing


Kayıt : 8 Ekim 2005
void
Erkek Üye
 

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org 
27 Ocak 2012 (Cuma) 11:47 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

LizardKing bunu yazdı:
-----------------------------

https://docs.google.com/spreadsheet/lv?hl=en_US]&key=0Aq-068L0cPIZdHdZR3JtaXlOdTZWQjJVb3FoUVZLM1E&toomany=true

counter pickler.


-----------------------------

oyuna yeni baslayanlar,tum karakterleri denememiş kişiler için güzel bir kaynak fakat bir kaç yerine göz gezdirdim. %100 dogru diyemicem(bana göre) ama alternatif olabilir.


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
27 Ocak 2012 (Cuma) 15:20 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
apokontek


Kayıt : 11 Temmuz 2010
Social Engineer
Erkek Üye
 

Bence 5-10 kişiden oluşan tbt adına bir grup kuralım.Hatta sayıca DAha fazla olursak 2 tean kurarız ve oyuna merakı olan arkadaslarımızada yardımcı olup onlarada oyunu ogretıp Sıralamaya gırıp guzel bıseyler yapabılırız.

Bı tane Server seçelim ve orda oynayalım hepımız.Ne dersınız? Team kursak gelecek olan olur mu?


Kopan Herşey Baglanılır Ama Unutma Baglanılan Yerde Düğüm Kalır...(!) / Kesilen Ağaçlar Gibiyim,Budandıkça Güçlenirim... 
27 Ocak 2012 (Cuma) 16:02 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

apokontek bunu yazdı:
-----------------------------

Bence 5-10 kişiden oluşan tbt adına bir grup kuralım.Hatta sayıca DAha fazla olursak 2 tean kurarız ve oyuna merakı olan arkadaslarımızada yardımcı olup onlarada oyunu ogretıp Sıralamaya gırıp guzel bıseyler yapabılırız.

Bı tane Server seçelim ve orda oynayalım hepımız.Ne dersınız? Team kursak gelecek olan olur mu?


-----------------------------

Gelin weste kuralım. Turnuvalar zevkli oluyor katılır eğleniriz:D


 
27 Ocak 2012 (Cuma) 17:32 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
apokontek


Kayıt : 11 Temmuz 2010
Social Engineer
Erkek Üye
 

RaAmLis bunu yazdı:
-----------------------------

apokontek bunu yazdı:
-----------------------------

Bence 5-10 kişiden oluşan tbt adına bir grup kuralım.Hatta sayıca DAha fazla olursak 2 tean kurarız ve oyuna merakı olan arkadaslarımızada yardımcı olup onlarada oyunu ogretıp Sıralamaya gırıp guzel bıseyler yapabılırız.

Bı tane Server seçelim ve orda oynayalım hepımız.Ne dersınız? Team kursak gelecek olan olur mu?


-----------------------------

Gelin weste kuralım. Turnuvalar zevkli oluyor katılır eğleniriz:D


-----------------------------

Hocam ben eski kullanıcı oldugum ıcın serverlar arası bı gecıs hakkım var.eger nordıc east ta olan arkadaslarımız coksa orda kuralım.

Oynayan ve oynamak ısteyen kısıler nıcklerını ve serverlarını yazarlarsa bı saglam grup kurabılırız emınım...


Kopan Herşey Baglanılır Ama Unutma Baglanılan Yerde Düğüm Kalır...(!) / Kesilen Ağaçlar Gibiyim,Budandıkça Güçlenirim... 
27 Ocak 2012 (Cuma) 17:59 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

İlk sayfaki oyuncu listesi güncel değil sanırım orada east gözüken bir kaç kişi şuan westte bilidğim kadarıyla.

 

Takım için en uygun serverlar west ve na bence. Küçük çaplı bir çok turnuva var onlara katılabiliriz  bu serverlarda.

 

Edit:imla.


 
27 Ocak 2012 (Cuma) 18:01 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

RaAmLis bunu yazdı:
-----------------------------

İlk sayfaki oyuncu listesi güncel değil sanırım orada esat bir kaç kişi şuan westte bilidğim kadarıyla.

 

Takım için en uygun serverlar west ve na serverlari. Küçük çaplı bir çok turnuva var onlara katılabiliriz  bu serverlarda.


-----------------------------
en baştan herkes 

nick - server  

şeklinde paylaşırsa ben güncellerim.  nicki söleyip serverı unutmayın.   


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
27 Ocak 2012 (Cuma) 18:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
apokontek


Kayıt : 11 Temmuz 2010
Social Engineer
Erkek Üye
 

@FCN walla cok guzel olur guncelleme yaparsan.duruma gore bende sızın oldugunuz servera gecer orda hep beraber takılabılırız.

 

bi oncekı sayfada yazıyor zaten nıck ve server...Dıger arkadaslarda yazdıkları takdırde bı tablo cıkarır grup kurarız...OYNAYAN arkadaslarda yazarlarsa cabucak bu geceden 5 kısı cıkarır team match(ranked) yapabılırız.


Kopan Herşey Baglanılır Ama Unutma Baglanılan Yerde Düğüm Kalır...(!) / Kesilen Ağaçlar Gibiyim,Budandıkça Güçlenirim... 
27 Ocak 2012 (Cuma) 18:44 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

West tekiler tbt kanalına gelsinler bayadır oynamıyorum bugun 2-3 saat oynayabilirim lol gelen olursa duo gireriz.


 
27 Ocak 2012 (Cuma) 19:05 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
DrkDvl


Kayıt : 14 Temmuz 2011
Erkek Üye
 

benide ekleyin baştaki listeye 

LegendDevil-EU West


 
28 Ocak 2012 (Cumartesi) 03:17 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

hayriabi - EU east


imza 
28 Ocak 2012 (Cumartesi) 03:43 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
XpertVision


Kayıt : 9 Agustos 2008
Gallifrey
Erkek Üye
 

valla hesap adım agennor (çift "n" var), oyunda gözüken adım agenor hangisini söylicem bilemedim north americada oynuyorum


 
28 Ocak 2012 (Cumartesi) 05:45 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

OHJJ Elo 1533 oldu, Altın renk oldu :P Golden Ranked Player'im artık


twitter.com/Selimonder 
28 Ocak 2012 (Cumartesi) 11:33 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
apokontek


Kayıt : 11 Temmuz 2010
Social Engineer
Erkek Üye
 

Holyzone bunu yazdı:
-----------------------------

OHJJ Elo 1533 oldu, Altın renk oldu :P Golden Ranked Player'im artık


-----------------------------

bu elo dedıgınız nerde gorunuyo bı bulamadım :)


Kopan Herşey Baglanılır Ama Unutma Baglanılan Yerde Düğüm Kalır...(!) / Kesilen Ağaçlar Gibiyim,Budandıkça Güçlenirim... 
28 Ocak 2012 (Cumartesi) 11:40 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
LizardKing


Kayıt : 8 Ekim 2005
void
Erkek Üye
 

apokontek bunu yazdı:
-----------------------------

Holyzone bunu yazdı:
-----------------------------

OHJJ Elo 1533 oldu, Altın renk oldu :P Golden Ranked Player'im artık


-----------------------------

bu elo dedıgınız nerde gorunuyo bı bulamadım :)


-----------------------------

profiline gir orada yazar.

eğer ranked maç yapıyorsan ve ranked winlerin losslarından fazlaysa.


"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org 
28 Ocak 2012 (Cumartesi) 16:05 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

apokontek bunu yazdı:
-----------------------------

Holyzone bunu yazdı:
-----------------------------

OHJJ Elo 1533 oldu, Altın renk oldu :P Golden Ranked Player'im artık


-----------------------------

bu elo dedıgınız nerde gorunuyo bı bulamadım :)


-----------------------------

bunu söylüyosun bide 2 senedir oynuyosun :S 

ChaosTr - West 


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
28 Ocak 2012 (Cumartesi) 16:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
apokontek


Kayıt : 11 Temmuz 2010
Social Engineer
Erkek Üye
 

HaLFDeviL bunu yazdı:
-----------------------------

apokontek bunu yazdı:
-----------------------------

Holyzone bunu yazdı:
-----------------------------

OHJJ Elo 1533 oldu, Altın renk oldu :P Golden Ranked Player'im artık


-----------------------------

bu elo dedıgınız nerde gorunuyo bı bulamadım :)


-----------------------------

bunu söylüyosun bide 2 senedir oynuyosun :S 

ChaosTr - West 


-----------------------------

ranked macı ılk defa 1-2 hafta once oynamaya basladım team kurduktan sonra o da.

O nedenle bılmıyorum ranked maclarının neler kazandırdıgını.

"2 senedir oynuyorum ben cok ıyı bılıyorum" felan dıye de herhangı bır yerde lise talebesi sözlerini sarfetmedım Dostum! Understand?


Kopan Herşey Baglanılır Ama Unutma Baglanılan Yerde Düğüm Kalır...(!) / Kesilen Ağaçlar Gibiyim,Budandıkça Güçlenirim... 
28 Ocak 2012 (Cumartesi) 17:34 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

apokontek bunu yazdı:
-----------------------------

HaLFDeviL bunu yazdı:
-----------------------------

apokontek bunu yazdı:
-----------------------------

Holyzone bunu yazdı:
-----------------------------

OHJJ Elo 1533 oldu, Altın renk oldu :P Golden Ranked Player'im artık


-----------------------------

bu elo dedıgınız nerde gorunuyo bı bulamadım :)


-----------------------------

bunu söylüyosun bide 2 senedir oynuyosun :S 

ChaosTr - West 


-----------------------------

ranked macı ılk defa 1-2 hafta once oynamaya basladım team kurduktan sonra o da.

O nedenle bılmıyorum ranked maclarının neler kazandırdıgını.

"2 senedir oynuyorum ben cok ıyı bılıyorum" felan dıye de herhangı bır yerde lise talebesi sözlerini sarfetmedım Dostum! Understand?


-----------------------------

problem yok dostum . yermek için söylemedim zaten . meraktan ötürü.


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
28 Ocak 2012 (Cumartesi) 18:04 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

HaLFDeviL bunu yazdı:
-----------------------------

apokontek bunu yazdı:
-----------------------------

HaLFDeviL bunu yazdı:
-----------------------------

apokontek bunu yazdı:
-----------------------------

Holyzone bunu yazdı:
-----------------------------

OHJJ Elo 1533 oldu, Altın renk oldu :P Golden Ranked Player'im artık


-----------------------------

bu elo dedıgınız nerde gorunuyo bı bulamadım :)


-----------------------------

bunu söylüyosun bide 2 senedir oynuyosun :S 

ChaosTr - West 


-----------------------------

ranked macı ılk defa 1-2 hafta once oynamaya basladım team kurduktan sonra o da.

O nedenle bılmıyorum ranked maclarının neler kazandırdıgını.

"2 senedir oynuyorum ben cok ıyı bılıyorum" felan dıye de herhangı bır yerde lise talebesi sözlerini sarfetmedım Dostum! Understand?


-----------------------------

problem yok dostum . yermek için söylemedim zaten . meraktan ötürü.


-----------------------------

Ranked puanı = elo

bu arada izlenilesi bir kaçışım,

http://www.youtube.com/watch?v=JGgBcjRmfPo


twitter.com/Selimonder 
30 Ocak 2012 (Pazartesi) 21:23 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Cosplay


Kayıt : 16 Kasim 2009
Erkek Üye
 

loss forgiven olayı neye göre oluyo bilen var mı?


make total destroy 
30 Ocak 2012 (Pazartesi) 21:39 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
DrkDvl


Kayıt : 14 Temmuz 2011
Erkek Üye
 

Cosplay bunu yazdı:
-----------------------------

loss forgiven olayı neye göre oluyo bilen var mı?


----------------------------

server kaynaklı lag , kopma yada herhangi bir sorun varsa ven sen bundan dolayı yenilirsen loss forgiven sayılıyor.


 
31 Ocak 2012 (Sali) 10:06 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

simdi gördümde dogudayım ben de dükkanda bölge değiştirme kagıdı var batıya aktarıyo bunu yaptık diyelim daha sonrada tekrar aynı kagıttan kullanıp doguya gecebilirmiyim


imza 
31 Ocak 2012 (Sali) 10:15 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HaLFDeviL


Kayıt : 11 Mayis 2008
İstanbul
Erkek Üye
 

ugur0 bunu yazdı:
-----------------------------

simdi gördümde dogudayım ben de dükkanda bölge değiştirme kagıdı var batıya aktarıyo bunu yaptık diyelim daha sonrada tekrar aynı kagıttan kullanıp doguya gecebilirmiyim


-----------------------------

eski üyelere bir kere değiştirme hakkı verildi , kullandıktan sonra tekrar geçmek istersen rp satın alman gerekir .


"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki" 
31 Ocak 2012 (Sali) 10:37 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

kaç rp daha sonra? ona göre 1kere bi geçecem de sonradan değiştiririm bi


imza 
4 Subat 2012 (Cumartesi) 14:04 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

arkadaşlar bu skin indirim günlerini nerden takip edebilirim ? 

twitch'in en ucuzu 975riot.

ee haliyle alamıyorum aq.

varmıdır bunların günleri vs ? 

veya oldumu hiç indirimi bunların ? 

teşekküler.


idm.brsygt.com 
4 Subat 2012 (Cumartesi) 14:14 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

arkadaşlar bu skin indirim günlerini nerden takip edebilirim ? 

twitch'in en ucuzu 975riot.

ee haliyle alamıyorum aq.

varmıdır bunların günleri vs ? 

veya oldumu hiç indirimi bunların ? 

teşekküler.


-----------------------------
leagueoflegends.com  :| 

cuma günleri skin  salı günleri champ lar indirime girer her hafta değişir    yada tam tersi olabilir karıştırıdm şimdi  
bu arada 6300 lük champlar harici rp ile almanı tavsiye etmem zaten biriktirirsin ip  


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
4 Subat 2012 (Cumartesi) 14:19 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

eyvallah buldum burdan :)

saolasın.

http://euw.leagueoflegends.com/news


idm.brsygt.com 
4 Subat 2012 (Cumartesi) 14:19 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Resmi siteden ya da launcherdan takip edebilirsin bunun dışında öyle geniş bir gelecek indirimler listesi yok.

 

Önümüzde ki salı,

 • Cryocore Brand (regularly 975 RP) will be only 487 RP!
 • Golden Alistar (regularly 390 RP) will be only 195 RP!
 • Perseus Pantheon (regularly 975 RP) will be only 487 RP!

bunlar indirime girecek.

 


 
5 Subat 2012 (Pazar) 00:08 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

fizz mi alsam  zigg mi ? 

fizz yediği nerfi fazla fazla yedi bence şu anda stabil.

zigg önümüzdeki patch te ziggi tutcak gibi duruyor çok op geldi bana ne düşünüyorsunuz? 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
5 Subat 2012 (Pazar) 04:02 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Genki


Kayıt : 24 Agustos 2005
istanbul
Erkek Üye
 

ben zigg aldım çok iyi karakter. Skilleri tutturabilirsen öttürüosun resmen


 
5 Subat 2012 (Pazar) 11:37 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
apokontek


Kayıt : 11 Temmuz 2010
Social Engineer
Erkek Üye
 

Yeni gelen champların cogu ıle oynamadım.Nedense Oynadıgım karakterler hep aynı cevrede donuyor :)

Malphite (Benim adamım ya.Yürüyüşüne hastayım :)

Miss Fortune (Ad ile uzun bi sure oynayıp kıll skoru kırdıgım champ...Ta ki yi ile oynayana dek. 30 kill)

Poppy (Bi koştumu Yi den başkası tutamaz.Oda zor :)

Evelynn (Son zamanlarda merak sardım.Item kastıgın takdırde min 25-30 kill) (Ad olacak)

Master Yi (Kill skorum 35 Kill )

Katarina (Ultisi Felaket :)

Vladimir

Tyrndamare (Ultisi deli ediyor insanı)

Ryze

 


Kopan Herşey Baglanılır Ama Unutma Baglanılan Yerde Düğüm Kalır...(!) / Kesilen Ağaçlar Gibiyim,Budandıkça Güçlenirim... 
5 Subat 2012 (Pazar) 12:32 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
XpertVision


Kayıt : 9 Agustos 2008
Gallifrey
Erkek Üye
 

beyler noobluktan çıktım gibi birşey artık 10. levelim ama doğal olarak champ bilgim çok az az heroyla oynadım şimdi 2600 kadar ip var şu pantheos'u sevdim ama pahalı onu mu alıyimmi yoksa ucuzlardan topluyimmi?

 

pantheos nasıl sizce?


 
5 Subat 2012 (Pazar) 12:47 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
apokontek


Kayıt : 11 Temmuz 2010
Social Engineer
Erkek Üye
 

XpertVision bunu yazdı:
-----------------------------

beyler noobluktan çıktım gibi birşey artık 10. levelim ama doğal olarak champ bilgim çok az az heroyla oynadım şimdi 2600 kadar ip var şu pantheos'u sevdim ama pahalı onu mu alıyimmi yoksa ucuzlardan topluyimmi?

 

pantheos nasıl sizce?


-----------------------------

Pantheos ıyı karakterdır.Saglamdır yanı.Bu champıon ıle oynayan playerler ıyı ıs yapıyorlar.Ultiside fena :P

Eger Pantheos ıle ıyı oynuyosan onu al derım.Ama Dıger ucuz 450 ıp lık karakterlerdende oynayabıldıgın varsa onlardanda alabılırsın.Tercıh senın...


Kopan Herşey Baglanılır Ama Unutma Baglanılan Yerde Düğüm Kalır...(!) / Kesilen Ağaçlar Gibiyim,Budandıkça Güçlenirim... 
5 Subat 2012 (Pazar) 12:53 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

pant ta sağlam nerf yiyen champlardan biri oldu geçtiğimiz patch lerde. eski kullanılabilirliği falan yok fakat yinede iyidir. off tank buildiyle iş yapar.


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
13 Subat 2012 (Pazartesi) 00:05 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

bu haftaki patch te natulius cıkıyor. 2 haftaki sonraki patch te içerden aldıgım  istihbarata göre yeni bir support gelicek  ... :D 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
13 Subat 2012 (Pazartesi) 04:56 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

 
13 Subat 2012 (Pazartesi) 05:20 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

o bu değilde "Jarvan" çok sorağlam karakter.Kimse daha oynamayı çözememiş, tam 2 aydır jarvanla takılıyum, ultisi olsun skilleri off/tan tank hatta ad olarak bile tam bir mosnter.


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
13 Subat 2012 (Pazartesi) 09:17 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

şu karakter sağlam bu karakter sağlam diye birşey yok aslında, oynamayı bildikten sonra hepsi sağlam,

ha işin içinde şans ve takım faktörü de var,

ama oyun sonu harbiden sağlam bi karakter diyosan, Sion, tryn, falan derim, feedlenmiş bir sion varsa karşı takımda ve 5v5 oynuyorsan, boşa vaktini harcama

aynı şey tryn içinde geçerli, tryn'in takımı feedlemediği sürece adam kill alamasa bile, 200-300 krep kesip buildi tamamlıyor

ha bir de akali var feedlendiğinde inanılmaz uyuz eden bi champ, ama tek takılıyorsa ve oracle'n varsa saniyelik skiş :)

en zevklisi de görünmezlik açmış akaliyi garen'le spin atarak sikmektir :)

SPIN 2 WIN!

cCc Garen cCc

http://www.youtube.com/watch?v=bD4uiTQsRJg

edit:

minecraft + lol sevgisi = 

http://www.youtube.com/watch?v=WYSTtd2KnJs&feature=related

asdadsdsds


may be one day 
20 Subat 2012 (Pazartesi) 11:05 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

woow minecraft rumble süper olmuş :D 

 bu arada elo hellden çıkıyorum sanırım yavaştan bir yükselişteyim. 

ap champların hepsi bitmek üzere kennenla ahri kaldı hnagisini alsam acaba :| 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
20 Subat 2012 (Pazartesi) 11:10 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
MaxeL


Kayıt : 28 Mayis 2010
bodrum*
Erkek Üye
 

favori karakterim shacodur diyerlerinide iyi oynuyorum ama  shaconun yeri ayri adamlari deli etmekde üstüme yok yediğim küfürün hatti hesabı  yok şu sıralar ziggs sarmış durumdayim aceyip eğlenceli bi durum :D 


Break Dance B-Boy MaxeL !!!  
20 Subat 2012 (Pazartesi) 13:21 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HeadBanger


Kayıt : 13 Eylül 2007
Boş İşler Uzmanı
Erkek Üye
 

karthus ile oynamaya çalıştım güzel exp canavarıama çok ölmekten keyif alamıyorum

gangplank ile esip geçiyoruım sanırım ikisi arasında kaldım hadi hayırlısı bakalım

 


 
26 Subat 2012 (Pazar) 20:42 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

Bugune kadar gördüğüm en iyi Anivia oynanışı..

http://www.youtube.com/watch?v=eJAN1oDRJpk


idm.brsygt.com 
26 Subat 2012 (Pazar) 20:47 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Easx


Kayıt : 23 Ocak 2010
İstanbul
Erkek Üye
 

Ciddi ciddi girdim videonun yarısına kadar efsanevi bir oyuncu bekliyordum :D

Gülmekten öldüm :D


www.byparfum.com 
26 Subat 2012 (Pazar) 20:58 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

emreslmn bunu yazdı:
-----------------------------

Ciddi ciddi girdim videonun yarısına kadar efsanevi bir oyuncu bekliyordum :D

Gülmekten öldüm :D


-----------------------------

blitzcrank ın önüne zank diye dikmesi beni benden aldı :D


idm.brsygt.com 
26 Subat 2012 (Pazar) 21:00 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
hezarfen


Kayıt : 9 Mart 2007
Bilecik-Sakarya
Erkek Üye
 

emreslmn bunu yazdı:
-----------------------------

Ciddi ciddi girdim videonun yarısına kadar efsanevi bir oyuncu bekliyordum :D

Gülmekten öldüm :D


-----------------------------

 

aynen ya :D 

 


 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 00:06 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

Oyundayken sinir oldum exit dedim ama oyun kapanmamıs reconnect var onu kapatamıyor muyum:/


Damnant quod non intelligunt... 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 00:09 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Oyundayken sinir oldum exit dedim ama oyun kapanmamıs reconnect var onu kapatamıyor muyum:/


-----------------------------

diğer oyun bitmeden yeni oyuna giremezsin.  reconnect ile aktifo lan oyuna bağlanırsın

not:  leave ban sebebidir aklında bulunsun mecbur kalmadıkca kullanma

not2: bol bol kulagın cınlar 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 00:29 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Oyundayken sinir oldum exit dedim ama oyun kapanmamıs reconnect var onu kapatamıyor muyum:/


-----------------------------

diğer oyun bitmeden yeni oyuna giremezsin.  reconnect ile aktifo lan oyuna bağlanırsın

not:  leave ban sebebidir aklında bulunsun mecbur kalmadıkca kullanma

not2: bol bol kulagın cınlar 


-----------------------------

daha 3üncü oyunum ama yine indiriyorum bi kaç kişi :)) bakalım silahlı hatun iyiymiş baya bide master li miydi o :)


Damnant quod non intelligunt... 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 00:34 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

Master Yi :D 

bu oyuna başlayan herkes muhakkak onu bi kaç kezde olsa oynamıştır  sanırım :D

Hangi SW'desin hocam ? 

EU West'teysen Synaistesia eklersin


idm.brsygt.com 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 00:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

Master Yi :D 

bu oyuna başlayan herkes muhakkak onu bi kaç kezde olsa oynamıştır  sanırım :D

Hangi SW'desin hocam ? 

EU West'teysen Synaistesia eklersin


-----------------------------

North'tayım ama server değiştiririm duruma göre şimdilik gözden geçiriyorum ama baya sardı şimdiden :)


Damnant quod non intelligunt... 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 00:39 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

Master Yi :D 

bu oyuna başlayan herkes muhakkak onu bi kaç kezde olsa oynamıştır  sanırım :D

Hangi SW'desin hocam ? 

EU West'teysen Synaistesia eklersin


-----------------------------

North'tayım ama server değiştiririm duruma göre şimdilik gözden geçiriyorum ama baya sardı şimdiden :)


-----------------------------

gelirsen beklerim , giricemde şimdi birazdan.

hem daha rahat kasılırsın. ona göre bildir işte :))


idm.brsygt.com 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 00:40 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SARI


Uzaklaştırılmış Üye
Kayıt : 29 Eylül 2009
Uzaklaştırılmış Üye
Erkek Üye
 

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

Master Yi :D 

bu oyuna başlayan herkes muhakkak onu bi kaç kezde olsa oynamıştır  sanırım :D

Hangi SW'desin hocam ? 

EU West'teysen Synaistesia eklersin


-----------------------------

North'tayım ama server değiştiririm duruma göre şimdilik gözden geçiriyorum ama baya sardı şimdiden :)


-----------------------------

gelirsen beklerim , giricemde şimdi birazdan.

hem daha rahat kasılırsın. ona göre bildir işte :))


-----------------------------

amk sende mi oynuyon :S


Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
SARI, 13 Haziran 2013 (Persembe) 10:34 tarihinde Türkiye AB'ye girene kadar uzaklaştırıldı. Uzaklaştırılma Sebebi: Girme siteye. renegadealien 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 00:40 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

SARI bunu yazdı:
-----------------------------

amk sende mi oynuyon :S


-----------------------------

oynamam mı :| sabahlatıyo namussuz..


idm.brsygt.com 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 00:43 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SARI


Uzaklaştırılmış Üye
Kayıt : 29 Eylül 2009
Uzaklaştırılmış Üye
Erkek Üye
 

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

SARI bunu yazdı:
-----------------------------

amk sende mi oynuyon :S


-----------------------------

oynamam mı :| sabahlatıyo namussuz..


-----------------------------

dur bende geliyom asdasdfa:D


Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
SARI, 13 Haziran 2013 (Persembe) 10:34 tarihinde Türkiye AB'ye girene kadar uzaklaştırıldı. Uzaklaştırılma Sebebi: Girme siteye. renegadealien 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 00:51 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

Bende northdayım nick:esconda, sağlam oynarım ;)

Unstopable, ace :D


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 02:11 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
OdiN


Kayıt : 8 Nisan 2008
Konya, Ankara, K.eli
Erkek Üye
 

gece gece benide caydırdınız uzun zamandır oynamıyodum bende oynicam 3 e kadar 1 oyun atayım all star var :D


 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 07:29 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
dead_march


Kayıt : 15 Mart 2008
Erkek Üye
 

oyunun sistem gereksinimleri nedir

 


bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 17:06 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

Ben north ta değil east'teymişim aynı hesapla west'e giremiyor muyum :/

 

Bide rune'lar filan açılıyorda bende hiç rune yok onları nasıl bulabilirim ?

 

Edit: Shop'ta rune'ları buldum ama neye göre alıcam ben onları rehber filan var mı :)


Damnant quod non intelligunt... 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 17:15 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Ben north ta değil east'teymişim aynı hesapla west'e giremiyor muyum :/

 

Bide rune'lar filan açılıyorda bende hiç rune yok onları nasıl bulabilirim ?

 

Edit: Shop'ta rune'ları buldum ama neye göre alıcam ben onları rehber filan var mı :)


-----------------------------

20 level olana kadar rune alma. alırkende en cok oynadıgın champları falan sölersen yardımcı oluruz da o levela kadar zaten az cok kavrarsın


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 17:24 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Ben north ta değil east'teymişim aynı hesapla west'e giremiyor muyum :/

 

Bide rune'lar filan açılıyorda bende hiç rune yok onları nasıl bulabilirim ?

 

Edit: Shop'ta rune'ları buldum ama neye göre alıcam ben onları rehber filan var mı :)


-----------------------------

20 level olana kadar rune alma. alırkende en cok oynadıgın champları falan sölersen yardımcı oluruz da o levela kadar zaten az cok kavrarsın


-----------------------------

2 seal bide bişey aldım yerleştirdim onları zaten 30du değerleri 

şuan butun champlerı deniyorumda isimlerini ezberleyemedim beğendiklerimi bakıp yazarım birazdan :)


Damnant quod non intelligunt... 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 17:37 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Easx


Kayıt : 23 Ocak 2010
İstanbul
Erkek Üye
 

Şöyle düşün oynamayı sevdiğin herolarda ne eksik.

Örneğin oyun başında cok az vuruyorsan attack damage rune 

Mana eksiğin varsa mana regen 

Ya da enerji eksiğin oluyorsa energy regen.

Oyunu oynadıkça kendi oyun tarzını geliştirdikçe ona göre rune almaya bak. 

Çünkü burdan ne kadar tavsiye versekde genellemeden öteye gidemez. 


www.byparfum.com 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 19:58 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

emreslmn bunu yazdı:
-----------------------------

Şöyle düşün oynamayı sevdiğin herolarda ne eksik.

Örneğin oyun başında cok az vuruyorsan attack damage rune 

Mana eksiğin varsa mana regen 

Ya da enerji eksiğin oluyorsa energy regen.

Oyunu oynadıkça kendi oyun tarzını geliştirdikçe ona göre rune almaya bak. 

Çünkü burdan ne kadar tavsiye versekde genellemeden öteye gidemez. 


-----------------------------

Talon,fizz , Miss Fortune şuan beğendiklerim onlara göre vardır bi konfigurasyon sanıyorum. Itemlarıda pek bilmediğimden önerilenleri diziyorum üstüme :)


Damnant quod non intelligunt... 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 20:48 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

mesela bir örnek vereyim

seujani sardım şu aralar

runelerim:

- 13 armor

- 13 magic rezist <---- bu ikisi klasik tank runeleri

- 22 attack damage 18 lvl de (bunu öylesine alıyorum, kırmızılara alcak daha iyi birşey bulamadığımdan, aslında armor'da alınabilir)

- 78 hp (büyükler = Quint)

oyuna doran shield ile başlıyorum statlar

733 hp 48 armor 49 magic rezist 62 ad

tank oynayıp aynı zamanda sikici olmak isteynlere önerimdir seujani

HP kasıosun az biraz = W 100-200 magic dmg vuruo, shyvana nın W gibi sağlam


may be one day 
27 Subat 2012 (Pazartesi) 23:34 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

Benim elemanları buldum Fizz bide Singed ama singed daha çok hoşuma gitti tank yapmak istiyorum o elemanı skilleri açınca deli gibi saldırıyor çünkü :)

Abililty + mov speed + attack speed mi yükleniyim başta hangi itemleri yapmam lazım ?


Damnant quod non intelligunt... 
28 Subat 2012 (Sali) 00:04 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Sende diyorsun skilleri iyi diye? Atack speed çok alakasız olur singed de.   Ms zaten buildde önceliğin bu yüzden gerek yok runelarla desteklemeye. Runelarda hp veren quintler, mana reg seal, ap mark olabilir. Yada daha tanky olarak ap mark, armor seal, magic res glyph, hp quint olabilir. Belki quintlerden birini ms yapabilirsin.


 
28 Subat 2012 (Sali) 01:37 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Benim elemanları buldum Fizz bide Singed ama singed daha çok hoşuma gitti tank yapmak istiyorum o elemanı skilleri açınca deli gibi saldırıyor çünkü :)

Abililty + mov speed + attack speed mi yükleniyim başta hangi itemleri yapmam lazım ?


-----------------------------

quintlere hp yerine mana al, pasifi mana ---> hpye dönüşüyor

gerisini kafana göre.

magic pen, mana regen, armor, magic rezist...

tank istiyorum diyorsun, atak speedden bahsediyorsun


may be one day 
28 Subat 2012 (Sali) 01:57 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

hiç olmadı mobafire dan bakın buildlere baya yardımcı olur size

 

http://www.mobafire.com/league-of-legends/browse?sort_type=score_weighted&threshold=guides


imza 
28 Subat 2012 (Sali) 02:08 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

Daft bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Benim elemanları buldum Fizz bide Singed ama singed daha çok hoşuma gitti tank yapmak istiyorum o elemanı skilleri açınca deli gibi saldırıyor çünkü :)

Abililty + mov speed + attack speed mi yükleniyim başta hangi itemleri yapmam lazım ?


-----------------------------

quintlere hp yerine mana al, pasifi mana ---> hpye dönüşüyor

gerisini kafana göre.

magic pen, mana regen, armor, magic rezist...

tank istiyorum diyorsun, atak speedden bahsediyorsun


-----------------------------

Çok mantıklı tüpü açınca zaten hem mov speed artıyor hem atack dediğin gibi 10 manada 2 hp veriyordu sanırım mana verip q da ki skill i hep açık tutarım


Damnant quod non intelligunt... 
5 Mart 2012 (Pazartesi) 23:42 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
mavitutku


Kayıt : 29 Mayis 2011
istanbul
Erkek Üye
 

oyunla ilgili bişey sorcam müridler  tutorial de ve ya tek başıma level kasabilirmiyim wow tarzı. karakterin mi levelini kasıyorum, accountun mu?. 


+yüzüme baq -hanqisine ? 
5 Mart 2012 (Pazartesi) 23:48 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

mavitutku bunu yazdı:
-----------------------------

oyunla ilgili bişey sorcam müridler  tutorial de ve ya tek başıma level kasabilirmiyim wow tarzı. karakterin mi levelini kasıyorum, accountun mu?. 


-----------------------------

tek başına customda ya ıp yada xp birini vermiyordu.

botlarla oynayarak kasabilirsin. 5oyuncuya karşın 5 adet bot ile.

karakterin değil accountun levelini kasıyorsun.

yani 30 level oldukta sonra yeni bir karakter alıp onlada aynı şekilde oynayabilirsiniz.

Level dediğimiz olayda şuna etki ediyor. Oyunda RUNE ve Masteries'ler var. Her level atladıkça buralara point/rune atıyoruz.

1level biriyle 30level biri arasındaki tek fark rune ve master'dır yani. karakterde/skillerde vs. filan herhangi bir sınırlama yoktur.

EU West : Synaistesia :))


idm.brsygt.com 
5 Mart 2012 (Pazartesi) 23:58 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

Bu kamerayı döndüremiyor muyuz ? yukarda oynarken alttaki elemanları hiç göremiyorum :/


Damnant quod non intelligunt... 
6 Mart 2012 (Sali) 00:58 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Cosplay


Kayıt : 16 Kasim 2009
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Bu kamerayı döndüremiyor muyuz ? yukarda oynarken alttaki elemanları hiç göremiyorum :/


-----------------------------

sadfsdfjklasdjkf sağ altta göz var hocam ordan olması lazımdı. ezik zamanlarım aklıma geldi ya aklıma geldikçe gülüyorum. purple oldum mu çok küfrederdim aşşasını göremiyorum diye.


make total destroy 
6 Mart 2012 (Sali) 06:26 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
mavitutku


Kayıt : 29 Mayis 2011
istanbul
Erkek Üye
 

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

mavitutku bunu yazdı:
-----------------------------

oyunla ilgili bişey sorcam müridler  tutorial de ve ya tek başıma level kasabilirmiyim wow tarzı. karakterin mi levelini kasıyorum, accountun mu?. 


-----------------------------

tek başına customda ya ıp yada xp birini vermiyordu.

botlarla oynayarak kasabilirsin. 5oyuncuya karşın 5 adet bot ile.

karakterin değil accountun levelini kasıyorsun.

yani 30 level oldukta sonra yeni bir karakter alıp onlada aynı şekilde oynayabilirsiniz.

Level dediğimiz olayda şuna etki ediyor. Oyunda RUNE ve Masteries'ler var. Her level atladıkça buralara point/rune atıyoruz.

1level biriyle 30level biri arasındaki tek fark rune ve master'dır yani. karakterde/skillerde vs. filan herhangi bir sınırlama yoktur.

EU West : Synaistesia :))


-----------------------------

 

sağolasın sabah 6 oldu hala onu oynuyoruz. 4 arkadaş biz o north bilmem ne serverındayız. dota gibi çabuk alıştık. son sorum bu eloya nerden bakılıyo. heroya göre doğru build leri görebileceğimiz bi yer varmı mobafiredan pek anlamadım :)


+yüzüme baq -hanqisine ? 
6 Mart 2012 (Sali) 06:35 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

mavitutku bunu yazdı:
-----------------------------

BarisYigit bunu yazdı:
----------------------------- 

sağolasın sabah 6 oldu hala onu oynuyoruz. 4 arkadaş biz o north bilmem ne serverındayız. dota gibi çabuk alıştık. son sorum bu eloya nerden bakılıyo. heroya göre doğru build leri görebileceğimiz bi yer varmı mobafiredan pek anlamadım :)


-----------------------------

valla o konuyu hiç bilmiyorum hocam.. elo melo :D

mobafire yerine solomid var. Birde yeterli ingilizce ile zaten ilerde kendi buildini oluşturuyorsun oyuna rakiplere vs. karşı pek gere kalmıyor onlara :)


idm.brsygt.com 
6 Mart 2012 (Sali) 10:07 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

mobafire a bakmaayın cok abzürt buildler oluyor. solomid iyidir.  onun haricinde elo olayı ranked giriyorsanız geçerli


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
6 Mart 2012 (Sali) 13:07 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

Bu herolar devamlı değişecek mi böyle ? 3 oldu hepsi birden değişiyor level aldıkça sanırım eskileri nasıl görebilirim :)


Damnant quod non intelligunt... 
6 Mart 2012 (Sali) 14:25 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
mavitutku


Kayıt : 29 Mayis 2011
istanbul
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Bu herolar devamlı değişecek mi böyle ? 3 oldu hepsi birden değişiyor level aldıkça sanırım eskileri nasıl görebilirim :)


-----------------------------

an itibariyle aynı sorunu yaşıyorum ashe iyidi yoksa :D


+yüzüme baq -hanqisine ? 
6 Mart 2012 (Sali) 14:43 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Bu herolar devamlı değişecek mi böyle ? 3 oldu hepsi birden değişiyor level aldıkça sanırım eskileri nasıl görebilirim :)


-----------------------------

 

her pazartesi gecesi değişir herolar. eskilerini ilerki haftalarda denk gelirse görrebilirsin(= yada satın alırsın(=


imza 
6 Mart 2012 (Sali) 14:45 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

http://iemhanover.leagueoflegends.com

dünya şampiyonası hanover ayağı başladı


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
6 Mart 2012 (Sali) 14:48 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

açılmıyo video yav 10dk dır bkliyorum


imza 
8 Mart 2012 (Persembe) 18:42 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

 

yine bir oddone vakası sakhdfakshfalshfaas


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
8 Mart 2012 (Persembe) 19:49 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
LeveragEffect


Kayıt : 6 Nisan 2007
enekter
Top Üye
 

Gördüm oyunu sildim.


 
8 Mart 2012 (Persembe) 19:53 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Oddone zaten spastik aq ciddi cidi özürlü herif:) 

 

http://www.youtube.com/watch?v=MIDCbL0LxiY&feature=player_embedded


 
8 Mart 2012 (Persembe) 20:00 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
EgmnCyln


Kayıt : 31 Ekim 2009
Erkek Üye
 

non_stop bunu yazdı:
-----------------------------

Gördüm oyunu sildim.


-----------------------------

hahah :D


İmza... 
16 Mart 2012 (Cuma) 00:13 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

Sonunda kendime uygun bi champion buldum :D

http://www.youtube.com/watch?v=ufQ9Ejfl0Tw


Damnant quod non intelligunt... 
16 Mart 2012 (Cuma) 00:51 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
griffin


Kayıt : 9 Agustos 2009
Esenyurt
Erkek Üye
 

vıploutos da benim ammavelakin daha bugün  açtım  biraz destek olun gelişelim şaapalım westtyim birde


------------ 
16 Mart 2012 (Cuma) 01:01 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
XpertVision


Kayıt : 9 Agustos 2008
Gallifrey
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Sonunda kendime uygun bi champion buldum :D


-----------------------------

ben de çoğunlukla nasusla oynarım ama öyle hayal meyal olmuyor 300 ü bile bulamıyorum ki nasus dediğin zaten q skilidr 200den az kasarsan oyundan silinirsin kesinlikle 300 felan yapman lazım en az ama zor çünkü oyun başlarında biraz ezik kalıyorsun diğer herolara göre, oyun sonunda ise silip süpürüyosun tek başına çok sağlam hero gerçekten


 
22 Mart 2012 (Persembe) 21:24 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Cosplay


Kayıt : 16 Kasim 2009
Erkek Üye
 

support yorick, mid yorick, jungle yorick, solo top yorick açısından yardımcı olabilirim. http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/394500_268106969937043_100002132272283_590075_1137630853_n.jpg


make total destroy 
22 Mart 2012 (Persembe) 21:26 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

griffin bunu yazdı:
-----------------------------

vıploutos da benim ammavelakin daha bugün  açtım  biraz destek olun gelişelim şaapalım westtyim birde


-----------------------------

viploutos - vıploutos was not found , verify name and try again..


idm.brsygt.com 
22 Mart 2012 (Persembe) 21:31 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Lambo


Kayıt : 3 Ekim 2010
lefkoşa - kocaeli
Erkek Üye
 

barış nerelerdesin ya göremiyorum seni artık lolde denk gelmiyoruz heralde :D


 
22 Mart 2012 (Persembe) 22:55 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

Lambo bunu yazdı:
-----------------------------

barış nerelerdesin ya göremiyorum seni artık lolde denk gelmiyoruz heralde :D


-----------------------------

senin s.name nedir hacı :D k.bakma unuttum ya

bu aralar tekrar cod4 sarınca bayadır girmiyorum :D 

arada dirt3 filan derken unuttuk :D s-


idm.brsygt.com 
22 Mart 2012 (Persembe) 22:57 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Lambo


Kayıt : 3 Ekim 2010
lefkoşa - kocaeli
Erkek Üye
 

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

Lambo bunu yazdı:
-----------------------------

barış nerelerdesin ya göremiyorum seni artık lolde denk gelmiyoruz heralde :D


-----------------------------

senin s.name nedir hacı :D k.bakma unuttum ya

bu aralar tekrar cod4 sarınca bayadır girmiyorum :D 

arada dirt3 filan derken unuttuk :D s-


-----------------------------

altug


 
22 Mart 2012 (Persembe) 23:13 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

Lambo bunu yazdı:
-----------------------------

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

Lambo bunu yazdı:
-----------------------------

barış nerelerdesin ya göremiyorum seni artık lolde denk gelmiyoruz heralde :D


-----------------------------

senin s.name nedir hacı :D k.bakma unuttum ya

bu aralar tekrar cod4 sarınca bayadır girmiyorum :D 

arada dirt3 filan derken unuttuk :D s-


-----------------------------

altug


-----------------------------

ahahaha :D desene mk ben altug diye :D pek giremiyorum ya :D reyizlerle filan bazen denk geliyorum oynuyoruz :D gireriz artıkın :| haber edin yiter :D


idm.brsygt.com 
22 Mart 2012 (Persembe) 23:15 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Lambo


Kayıt : 3 Ekim 2010
lefkoşa - kocaeli
Erkek Üye
 

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

Lambo bunu yazdı:
-----------------------------

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

Lambo bunu yazdı:
-----------------------------

barış nerelerdesin ya göremiyorum seni artık lolde denk gelmiyoruz heralde :D


-----------------------------

senin s.name nedir hacı :D k.bakma unuttum ya

bu aralar tekrar cod4 sarınca bayadır girmiyorum :D 

arada dirt3 filan derken unuttuk :D s-


-----------------------------

altug


-----------------------------

ahahaha :D desene mk ben altug diye :D pek giremiyorum ya :D reyizlerle filan bazen denk geliyorum oynuyoruz :D gireriz artıkın :| haber edin yiter :D


-----------------------------

ben o ibnelere denk gelemiyorum pek tek giriyorum ondada ne hikmetse afk ler denk geliyo küfredip 2 3 gün girmiyorum oyuna sonra :D


 
23 Mart 2012 (Cuma) 05:51 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

Bu replay leri nerden izliyoruz ? 

Bide bu vayne'le master yi aşırı güçlü olmuş bence bi ayar çekmeleri lazım :)


Damnant quod non intelligunt... 
23 Mart 2012 (Cuma) 08:13 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Bu replay leri nerden izliyoruz ? 

Bide bu vayne'le master yi aşırı güçlü olmuş bence bi ayar çekmeleri lazım :)


-----------------------------

rammus olduğum için hiç farketmedim..

en zevkliside.. hp'm 500altı kalıyor. YI bi sevinçle üstüme koşarak geliyo :D taunt + w + thornmail 2 skill sonra yerde :D 

ahahah yerim yi'sini :D


idm.brsygt.com 
23 Mart 2012 (Cuma) 12:41 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Bu replay leri nerden izliyoruz ? 

Bide bu vayne'le master yi aşırı güçlü olmuş bence bi ayar çekmeleri lazım :)


-----------------------------

rammus olduğum için hiç farketmedim..

en zevkliside.. hp'm 500altı kalıyor. YI bi sevinçle üstüme koşarak geliyo :D taunt + w + thornmail 2 skill sonra yerde :D 

ahahah yerim yi'sini :D


-----------------------------

Ahaha 16 oldumda bakalım şuanlık gözüme 3 kişi kestirdim nocture vayne bide nasus gerçi nasus açık ara önde ama karşı taraf noob olunca vayne 2 vuruşta indiriyor phantom dancer + inf edge + R yapınca aşırı güçlü olmuş gibime geliyor 

Madem tanksın sana soruym build i ne şekilde yapıyım nasus off-tank yapmak için?


Damnant quod non intelligunt... 
23 Mart 2012 (Cuma) 12:56 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Bu replay leri nerden izliyoruz ? 

Bide bu vayne'le master yi aşırı güçlü olmuş bence bi ayar çekmeleri lazım :)


-----------------------------

rammus olduğum için hiç farketmedim..

en zevkliside.. hp'm 500altı kalıyor. YI bi sevinçle üstüme koşarak geliyo :D taunt + w + thornmail 2 skill sonra yerde :D 

ahahah yerim yi'sini :D


-----------------------------

Ahaha 16 oldumda bakalım şuanlık gözüme 3 kişi kestirdim nocture vayne bide nasus gerçi nasus açık ara önde ama karşı taraf noob olunca vayne 2 vuruşta indiriyor phantom dancer + inf edge + R yapınca aşırı güçlü olmuş gibime geliyor 

Madem tanksın sana soruym build i ne şekilde yapıyım nasus off-tank yapmak için?


-----------------------------
tanklarda klasik bir build sölemek sçama çünkü karşı tarafta kim kasmışsa veya kim ağırlıktaysa ona göre armor veya magic res çıkıosun ama klasik bir ap ve ad eşitse build şöyle olabilir. 

mercury veya ninja tabi  bott (karşıya göre) + trinity force + Fon + frozen heart veya randuin + gurdian angel 

en başta bitane philisopher stone al   sürekli q spamlicagın için lazım olcak. gold + mana regen veriyo,hp regen verdigi içinde lane de iyi sustainin olur pasifinle birlikte. mid gamede onu shurelia ya çevirirsin  

 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
23 Mart 2012 (Cuma) 13:16 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Sharp


Kayıt : 2 Temmuz 2007
Ankara
Erkek Üye
 

EU West teyim noob lv 2 olarak daha 2 oynadım görürseniz atmayın oyundan Yixit Nick :)


01100001 01110100 01100001 01110010 01100001 00100000 01100001 01110100 01100001 01110010 00100000 01100111 01101001 01100100 01100101 01110010 01100101 00100000 01100111 01101001 01100100 01100101 01110010 
23 Mart 2012 (Cuma) 14:47 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------


tanklarda klasik bir build sölemek sçama çünkü karşı tarafta kim kasmışsa veya kim ağırlıktaysa ona göre armor veya magic res çıkıosun ama klasik bir ap ve ad eşitse build şöyle olabilir. 

mercury veya ninja tabi  bott (karşıya göre) + trinity force + Fon + frozen heart veya randuin + gurdian angel 

en başta bitane philisopher stone al   sürekli q spamlicagın için lazım olcak. gold + mana regen veriyo,hp regen verdigi içinde lane de iyi sustainin olur pasifinle birlikte. mid gamede onu shurelia ya çevirirsin  

 


-----------------------------

Hocam bide ryze takılıyorum mage olarak 3150 yapıp lux alıyım diyorum iyi mi lux iş görür mü 


Damnant quod non intelligunt... 
23 Mart 2012 (Cuma) 16:43 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Lambo


Kayıt : 3 Ekim 2010
lefkoşa - kocaeli
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------


tanklarda klasik bir build sölemek sçama çünkü karşı tarafta kim kasmışsa veya kim ağırlıktaysa ona göre armor veya magic res çıkıosun ama klasik bir ap ve ad eşitse build şöyle olabilir. 

mercury veya ninja tabi  bott (karşıya göre) + trinity force + Fon + frozen heart veya randuin + gurdian angel 

en başta bitane philisopher stone al   sürekli q spamlicagın için lazım olcak. gold + mana regen veriyo,hp regen verdigi içinde lane de iyi sustainin olur pasifinle birlikte. mid gamede onu shurelia ya çevirirsin  

 


-----------------------------

Hocam bide ryze takılıyorum mage olarak 3150 yapıp lux alıyım diyorum iyi mi lux iş görür mü 


-----------------------------

 

ben oynadım, mid de başlarsın luxla . ganga gittin mi rakip wtf olur kaçamazlarda. çok güzel herodur. gerek kitleme, gerek vuruş skilleriyle


 
26 Mart 2012 (Pazartesi) 19:20 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

bu videoyu izleyip doğru xin alıcaksınız :D 

http://www.youtube.com/watch?v=ON-6vYobie4

ahashaudfa


idm.brsygt.com 
26 Mart 2012 (Pazartesi) 19:24 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
apokontek


Kayıt : 11 Temmuz 2010
Social Engineer
Erkek Üye
 

Baris hoca adam Xzini kasmış...Normal ole pes pese kıll yapması...

Bende Poppy ı kastıgımda olmeden ardı ardına 20 kıll yaptıgımı bılırım.... :)


Kopan Herşey Baglanılır Ama Unutma Baglanılan Yerde Düğüm Kalır...(!) / Kesilen Ağaçlar Gibiyim,Budandıkça Güçlenirim... 
26 Mart 2012 (Pazartesi) 19:27 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

apokontek bunu yazdı:
-----------------------------

Baris hoca adam Xzini kasmış...Normal ole pes pese kıll yapması...

Bende Poppy ı kastıgımda olmeden ardı ardına 20 kıll yaptıgımı bılırım.... :)


-----------------------------

kasmasını geçtim :D normalde xin hani bi kaç oyundan snra sıkabilen bi champ sürekli aynı monoton tarz :D 

lakin adam öyle bir oynuyor ki :D çığlıklar falan filan :D oyundan zevk alıyor ondan koydum onu tat veriyor diye :D 

sanki adam kendi çarpışıyor orda.


idm.brsygt.com 
26 Mart 2012 (Pazartesi) 19:40 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
apokontek


Kayıt : 11 Temmuz 2010
Social Engineer
Erkek Üye
 

Zaten bu oyunu arkadaslarını eve toplayıp takım oyunu tarzından oynayacaksın...Bagıracaksın Cıglık atacaksın Kufur edeceksın :)

O sekılde oynandıgında zevk veren bı oyun zaten xD


Kopan Herşey Baglanılır Ama Unutma Baglanılan Yerde Düğüm Kalır...(!) / Kesilen Ağaçlar Gibiyim,Budandıkça Güçlenirim... 
2 Nisan 2012 (Pazartesi) 10:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

onu bunu boşverinde :D 

lan Ip Man serisini izliyordum bi baktım karakterin birinin adı Zhao

sonra bi bi daha baktım :D bu bizim oyundaki Xin Zhao'nun aynısı.

Ne zaman çıktı bu xin ? 2008den öncemi ? 

Yüzlerindeki yara bile aynı.


idm.brsygt.com 
2 Nisan 2012 (Pazartesi) 10:46 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Oyun zaten 2009 da çıktı:D

Ayrıca evet champion ve skinleri film-dizi-animasyon ve mitolojilerden etkilenerek çıkarıyorlar.


 
2 Nisan 2012 (Pazartesi) 10:59 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

RaAmLis bunu yazdı:
-----------------------------

Oyun zaten 2009 da çıktı:D

Ayrıca evet champion ve skinleri film-dizi-animasyon ve mitolojilerden etkilenerek çıkarıyorlar.


-----------------------------

tamamdır o zaman :) ben daha yeni olduğum için bilmiyorum geçmişini karakterleri vs.

hani Xin Zhao budur :D 


idm.brsygt.com 
3 Nisan 2012 (Sali) 05:12 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

Ben tam trol çıktım :D Trundle ı alıyım dedim jungle yaptım oyunun sonuna kadar 14/0/10 son anda 3 kere öldüm :D


Damnant quod non intelligunt... 
7 Nisan 2012 (Cumartesi) 15:08 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

arkadaş iki gündür bi oyuna gireyim diyorum..

sürekli UNAVAILABLE diyor.. oynayamıyorum amk.

http://euw.leagueoflegends.com/service-status

siteleride açılmıyor ? sadece bendemi bu sorun yahu ? 


idm.brsygt.com 
7 Nisan 2012 (Cumartesi) 15:19 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

arkadaş iki gündür bi oyuna gireyim diyorum..

sürekli UNAVAILABLE diyor.. oynayamıyorum amk.

http://euw.leagueoflegends.com/service-status

siteleride açılmıyor ? sadece bendemi bu sorun yahu ? 


-----------------------------

şimdi check ettimde sitesi harbiden açılmıyor bendede

http://na.leagueoflegends.com/  us serverı sitesinde problem yok. 

fakat oyuna girebiliyorum  eu westte bi problem yok oyunda  

 

bu arada hecarim patchiyle magic res runelere nerf,atmasa nerf,ap runelere buff geldi ilginç olcak.  

riot off tankları eritip tank ları ön plana çıkarmaya calısıyor.


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
8 Nisan 2012 (Pazar) 13:43 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

Dün gece saatleri artık sıkılmışım twitch ile maçlar zevkli geçmiyor hep monoton ortaya çık W at ulti bas ve E patlat.. adam yerde.. triple quadro vs.

sonra dedim şu tristinayı bi deneyim.. zamanından facebook lol sayfası vermişti.. yanında bi tanede skin'le birlikte..

arkadaş bu kadar mı zevkli bir champ olur... yok böle olay arkadaş :D eğer oyunda sizin için bazen monoton veya sıkıcı oluyorsa..

böyle agresif bir champ kesinlikle oynamalısınız. :)


idm.brsygt.com 
8 Nisan 2012 (Pazar) 16:58 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

Dün gece saatleri artık sıkılmışım twitch ile maçlar zevkli geçmiyor hep monoton ortaya çık W at ulti bas ve E patlat.. adam yerde.. triple quadro vs.

sonra dedim şu tristinayı bi deneyim.. zamanından facebook lol sayfası vermişti.. yanında bi tanede skin'le birlikte..

arkadaş bu kadar mı zevkli bir champ olur... yok böle olay arkadaş :D eğer oyunda sizin için bazen monoton veya sıkıcı oluyorsa..

böyle agresif bir champ kesinlikle oynamalısınız. :)

 

-----------------------------

Bende supporta sardım  30 oluyum ranked atalım bi :))

 


Damnant quod non intelligunt... 
8 Nisan 2012 (Pazar) 17:00 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

twitter.com/Selimonder 
8 Nisan 2012 (Pazar) 17:23 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
LizardKing


Kayıt : 8 Ekim 2005
void
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

Dün gece saatleri artık sıkılmışım twitch ile maçlar zevkli geçmiyor hep monoton ortaya çık W at ulti bas ve E patlat.. adam yerde.. triple quadro vs.

sonra dedim şu tristinayı bi deneyim.. zamanından facebook lol sayfası vermişti.. yanında bi tanede skin'le birlikte..

arkadaş bu kadar mı zevkli bir champ olur... yok böle olay arkadaş :D eğer oyunda sizin için bazen monoton veya sıkıcı oluyorsa..

böyle agresif bir champ kesinlikle oynamalısınız. :)

 

-----------------------------

Bende supporta sardım  30 oluyum ranked atalım bi :))

 


-----------------------------

aman diyim rune tamamlamadan ranked atma. bir de diğer supportlara da ağırlık vermeye bak. karşı taraf janna alırsa ne yapacağım diye düşünmezsin en azından.

bir de son maçında 61 minion çok fazla. en fazla 20 olmalı diye düşünüyorum. itemler güzel fakat bot olarak magic ressitle birleşen bir bot var. support için onu öneririm. 

support konusunda yardım istersen her zaman yardımcı olurum.


"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org 
8 Nisan 2012 (Pazar) 18:17 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SweeneyTodd


Kayıt : 26 Eylül 2009
İstanbuul
Erkek Üye
 

Ben de varım hocam.


http://twitter.com/#!/KeremYukseloglu http://www.facebook.com/irrasyonalist 
8 Nisan 2012 (Pazar) 18:44 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

LizardKing bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

Dün gece saatleri artık sıkılmışım twitch ile maçlar zevkli geçmiyor hep monoton ortaya çık W at ulti bas ve E patlat.. adam yerde.. triple quadro vs.

sonra dedim şu tristinayı bi deneyim.. zamanından facebook lol sayfası vermişti.. yanında bi tanede skin'le birlikte..

arkadaş bu kadar mı zevkli bir champ olur... yok böle olay arkadaş :D eğer oyunda sizin için bazen monoton veya sıkıcı oluyorsa..

böyle agresif bir champ kesinlikle oynamalısınız. :)

 

-----------------------------

Bende supporta sardım  30 oluyum ranked atalım bi :))

 

-----------------------------

aman diyim rune tamamlamadan ranked atma. bir de diğer supportlara da ağırlık vermeye bak. karşı taraf janna alırsa ne yapacağım diye düşünmezsin en azından.

bir de son maçında 61 minion çok fazla. en fazla 20 olmalı diye düşünüyorum. itemler güzel fakat bot olarak magic ressitle birleşen bir bot var. support için onu öneririm. 

support konusunda yardım istersen her zaman yardımcı olurum.


-----------------------------

Şuan zaten ip toplama aşamasındayım minionlarda 3 tane kule kurtarmak zorunda kaldım bi wukong vardı sağolsun 21 death :D 

Ekstradan Sona düşünüyorum kendi auraları + ultisi baya işe yarıyor.


Damnant quod non intelligunt... 
8 Nisan 2012 (Pazar) 19:24 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
LizardKing


Kayıt : 8 Ekim 2005
void
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

LizardKing bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

Dün gece saatleri artık sıkılmışım twitch ile maçlar zevkli geçmiyor hep monoton ortaya çık W at ulti bas ve E patlat.. adam yerde.. triple quadro vs.

sonra dedim şu tristinayı bi deneyim.. zamanından facebook lol sayfası vermişti.. yanında bi tanede skin'le birlikte..

arkadaş bu kadar mı zevkli bir champ olur... yok böle olay arkadaş :D eğer oyunda sizin için bazen monoton veya sıkıcı oluyorsa..

böyle agresif bir champ kesinlikle oynamalısınız. :)

 

-----------------------------

Bende supporta sardım  30 oluyum ranked atalım bi :))

 

-----------------------------

aman diyim rune tamamlamadan ranked atma. bir de diğer supportlara da ağırlık vermeye bak. karşı taraf janna alırsa ne yapacağım diye düşünmezsin en azından.

bir de son maçında 61 minion çok fazla. en fazla 20 olmalı diye düşünüyorum. itemler güzel fakat bot olarak magic ressitle birleşen bir bot var. support için onu öneririm. 

support konusunda yardım istersen her zaman yardımcı olurum.


-----------------------------

Şuan zaten ip toplama aşamasındayım minionlarda 3 tane kule kurtarmak zorunda kaldım bi wukong vardı sağolsun 21 death :D 

Ekstradan Sona düşünüyorum kendi auraları + ultisi baya işe yarıyor.


-----------------------------

mainim sona benim. sona oyun başında iyi dmg atabilen bi karakter. üstelik heal az da olsa aura sayesinde iyi iş yapıyor. ama janna oynamak sona'ya göre daha rahat çünkü sona çok fazla mana sıkıntısı çekiyor. bu yüzden onun için (aslında tüm supportlar için geçerli) mana regen runeları alman gerekli.

sana tavsiyem taric'da ustalaşman. oldukça iyi bi support oluyor. aslında support alımı tamamen karşı tarafın aldığı karakterlere göre değişiklik gösteriyor. bir de yanındaki ad range'e.. 

ama ben sonayla başladım ardından soraka ve janna. taricle iyi oynayamam mesela. alistarla da. şimdi bir de lulu geldi =) 

ne diyordum ben yahu. neyse..


"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org 
8 Nisan 2012 (Pazar) 20:06 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

LizardKing bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

LizardKing bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

Dün gece saatleri artık sıkılmışım twitch ile maçlar zevkli geçmiyor hep monoton ortaya çık W at ulti bas ve E patlat.. adam yerde.. triple quadro vs.

sonra dedim şu tristinayı bi deneyim.. zamanından facebook lol sayfası vermişti.. yanında bi tanede skin'le birlikte..

arkadaş bu kadar mı zevkli bir champ olur... yok böle olay arkadaş :D eğer oyunda sizin için bazen monoton veya sıkıcı oluyorsa..

böyle agresif bir champ kesinlikle oynamalısınız. :)

 

-----------------------------

Bende supporta sardım  30 oluyum ranked atalım bi :))

 

-----------------------------

aman diyim rune tamamlamadan ranked atma. bir de diğer supportlara da ağırlık vermeye bak. karşı taraf janna alırsa ne yapacağım diye düşünmezsin en azından.

bir de son maçında 61 minion çok fazla. en fazla 20 olmalı diye düşünüyorum. itemler güzel fakat bot olarak magic ressitle birleşen bir bot var. support için onu öneririm. 

support konusunda yardım istersen her zaman yardımcı olurum.


-----------------------------

Şuan zaten ip toplama aşamasındayım minionlarda 3 tane kule kurtarmak zorunda kaldım bi wukong vardı sağolsun 21 death :D 

Ekstradan Sona düşünüyorum kendi auraları + ultisi baya işe yarıyor.


-----------------------------

mainim sona benim. sona oyun başında iyi dmg atabilen bi karakter. üstelik heal az da olsa aura sayesinde iyi iş yapıyor. ama janna oynamak sona'ya göre daha rahat çünkü sona çok fazla mana sıkıntısı çekiyor. bu yüzden onun için (aslında tüm supportlar için geçerli) mana regen runeları alman gerekli.

sana tavsiyem taric'da ustalaşman. oldukça iyi bi support oluyor. aslında support alımı tamamen karşı tarafın aldığı karakterlere göre değişiklik gösteriyor. bir de yanındaki ad range'e.. 

ama ben sonayla başladım ardından soraka ve janna. taricle iyi oynayamam mesela. alistarla da. şimdi bir de lulu geldi =) 

ne diyordum ben yahu. neyse..


-----------------------------

Taric'le daha çok tank build'e gidiyorum support olarak pek denemedim bi frozen hearth alıyodum 

bide son oyunda minion olayını denedim adama bırakıyorum öldürmüyor bizim minion'lar öldürüyor :D

Ama baya sardı support işi son oyun 

dediğin gibi minionların canını azaltıp elemanlara bıraktım


Damnant quod non intelligunt... 
8 Nisan 2012 (Pazar) 20:08 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

Jarvanla ortalığın mına koyuyorum, feci kasıyorum.

 


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
8 Nisan 2012 (Pazar) 20:09 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

abi bi toplanıp oynayamadık ki şöyle beraber

5v5 filn yapsak..

Holyzone FCN ile filan oynuyoruzda başka kimseyi görmedim :|


idm.brsygt.com 
11 Nisan 2012 (Çarsamba) 05:52 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

Son oyundan :D 

Karthus'a dikkat bizimkiler biraz adam gibi oynasa boştaki nexusu gidip patlatamadık :/

 


Damnant quod non intelligunt... 
11 Nisan 2012 (Çarsamba) 08:35 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
RaAmLis


Kayıt : 23 Eylül 2005
Erkek Üye
 

Varus çok feci duruyor acayip karizma yapmışlar.  Sanırım pbe de varmış ama uğraşamıcam pbe ile normal patch gelsin direk alcam büyük ihtimal.

Gün içinde pbe den skillerini filan çekp koyarlar internete.

 


 
15 Nisan 2012 (Pazar) 03:09 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
seretide


Kayıt : 14 Haziran 2010
Erkek Üye
 

beyler yarın akşam 9 10 gibi tbt ranked team olarak bi ranked game yapalım.oynamak isteyenler nickini yazsın ben eklerim gruba.Grubun adı Tahribat(THBT)

bide hangi şampiyonla iyi oynuyo nerde iyi oynuyo onuda yazsın

 

ben lee sin top veya vlad kennen mid oynayabilirim


Saçma 
15 Nisan 2012 (Pazar) 04:26 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

bende burdayı west ,east, america farketmez

 Jarvanla americada runelerimle oynayabilirim, onun dışında shen runesiz yine oynayabilirim.


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
15 Nisan 2012 (Pazar) 04:30 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
XpertVision


Kayıt : 9 Agustos 2008
Gallifrey
Erkek Üye
 

americada oynuyorum pantheonu baya öğrendim şimdi malzahar aldım ona kasıyorum ama pant dan sonra malzahar çok yavaş geliyor daha hiç alışamadım yiaa

nick: Agenor


 
15 Nisan 2012 (Pazar) 09:01 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SharpShooter


Uzaklaştırılmış Üye
Kayıt : 10 Temmuz 2008
Erkek Üye
 

west akar

nick: tbtsharp


- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
SharpShooter, 22 Agustos 2013 (Persembe) 13:49 tarihinde Türkiye AB'ye girene kadar uzaklaştırıldı. Uzaklaştırılma Sebebi: Kendi istedi 
15 Nisan 2012 (Pazar) 13:22 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
seretide


Kayıt : 14 Haziran 2010
Erkek Üye
 

söylemeyi unutmuşum ben nordic&east teyim :D america ve westtekiler ayrı takım kurarsınız kendiniz yada benim weste geçiş hakkım duruyo duruma göre weste geçebilirim.

 

East te oynayan hiç yokmu ya :(


Saçma 
15 Nisan 2012 (Pazar) 13:29 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Son oyundan :D 

Karthus'a dikkat bizimkiler biraz adam gibi oynasa boştaki nexusu gidip patlatamadık :/

 


-----------------------------

 

bune abi yapmayın bi maçta herkesmi fail olur . bide 20+ levelsınız.

 

2 thornmail  FAIL  UNIQUE Passive  stacklenmez adı üstünde UNIQUE

karthus 5 rabadan almış FAIL. 1 tanesi hariç hiç birinin passive i çalışmıyor. verdigi ap yide farklı itemlerdan daha ucuza cıkarır.

3 infinity edge  UBER FAIL  yine birinin pasifi hariç diğerlerininki calısmışyor. ordna 80 ad alana kadar bloodthirster stacklese 100 ad alıcak.

vs..  

hybrid giden sion da gördüm ya ölsemde gam yemem artık. 

maçtaki tek düzgün build cho gath ta var :D 

1 saat 16 dk lık maçta farm sayılarına girmicem bile  build tamamlayamayan var 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
15 Nisan 2012 (Pazar) 14:04 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Esconda


Kayıt : 28 Eylül 2007
Çizim Masasından
Top Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Son oyundan :D 

Karthus'a dikkat bizimkiler biraz adam gibi oynasa boştaki nexusu gidip patlatamadık :/

 


-----------------------------

 

bune abi yapmayın bi maçta herkesmi fail olur . bide 20+ levelsınız.

 

2 thornmail  FAIL  UNIQUE Passive  stacklenmez adı üstünde UNIQUE

karthus 5 rabadan almış FAIL. 1 tanesi hariç hiç birinin passive i çalışmıyor. verdigi ap yide farklı itemlerdan daha ucuza cıkarır.

3 infinity edge  UBER FAIL  yine birinin pasifi hariç diğerlerininki calısmışyor. ordna 80 ad alana kadar bloodthirster stacklese 100 ad alıcak.

vs..  

hybrid giden sion da gördüm ya ölsemde gam yemem artık. 

maçtaki tek düzgün build cho gath ta var :D 

1 saat 16 dk lık maçta farm sayılarına girmicem bile  build tamamlayamayan var 


-----------------------------

ahahahha mükemmel tespit, bu tür oyuncuar olduğu sürece 5 vs 5 zevk vermiyor.Çıldırıyorum bazen, bazılarının salaklıklarına :(


Madem bu dünyanın hem başı hem sonu hiç,Bu iki hiç arasında varlık olur mu hiç 
15 Nisan 2012 (Pazar) 14:05 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

West - Synaistesia

Rammus - Tristina - Teemo - Twitch <3


idm.brsygt.com 
15 Nisan 2012 (Pazar) 15:35 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

Esconda bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Son oyundan :D 

Karthus'a dikkat bizimkiler biraz adam gibi oynasa boştaki nexusu gidip patlatamadık :/

 


-----------------------------

 

bune abi yapmayın bi maçta herkesmi fail olur . bide 20+ levelsınız.

 

2 thornmail  FAIL  UNIQUE Passive  stacklenmez adı üstünde UNIQUE

karthus 5 rabadan almış FAIL. 1 tanesi hariç hiç birinin passive i çalışmıyor. verdigi ap yide farklı itemlerdan daha ucuza cıkarır.

3 infinity edge  UBER FAIL  yine birinin pasifi hariç diğerlerininki calısmışyor. ordna 80 ad alana kadar bloodthirster stacklese 100 ad alıcak.

vs..  

hybrid giden sion da gördüm ya ölsemde gam yemem artık. 

maçtaki tek düzgün build cho gath ta var :D 

1 saat 16 dk lık maçta farm sayılarına girmicem bile  build tamamlayamayan var 


-----------------------------

ahahahha mükemmel tespit, bu tür oyuncuar olduğu sürece 5 vs 5 zevk vermiyor.Çıldırıyorum bazen, bazılarının salaklıklarına :(


-----------------------------

Karşı takım 3 ad olunca def aldım pasifinden dolayı almadım 2. yi :)) warmog alınabilirdi ama zaten baydı sonları bizimkiler saf saf oynayınca :)


Damnant quod non intelligunt... 
15 Nisan 2012 (Pazar) 18:19 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

seretide bunu yazdı:
-----------------------------

söylemeyi unutmuşum ben nordic&east teyim :D america ve westtekiler ayrı takım kurarsınız kendiniz yada benim weste geçiş hakkım duruyo duruma göre weste geçebilirim.

 

East te oynayan hiç yokmu ya :(


-----------------------------

hocam east teyim ben 
id: hayriabi 


imza 
15 Nisan 2012 (Pazar) 18:31 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Esconda bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Son oyundan :D 

Karthus'a dikkat bizimkiler biraz adam gibi oynasa boştaki nexusu gidip patlatamadık :/

 


-----------------------------

 

bune abi yapmayın bi maçta herkesmi fail olur . bide 20+ levelsınız.

 

2 thornmail  FAIL  UNIQUE Passive  stacklenmez adı üstünde UNIQUE

karthus 5 rabadan almış FAIL. 1 tanesi hariç hiç birinin passive i çalışmıyor. verdigi ap yide farklı itemlerdan daha ucuza cıkarır.

3 infinity edge  UBER FAIL  yine birinin pasifi hariç diğerlerininki calısmışyor. ordna 80 ad alana kadar bloodthirster stacklese 100 ad alıcak.

vs..  

hybrid giden sion da gördüm ya ölsemde gam yemem artık. 

maçtaki tek düzgün build cho gath ta var :D 

1 saat 16 dk lık maçta farm sayılarına girmicem bile  build tamamlayamayan var 


-----------------------------

ahahahha mükemmel tespit, bu tür oyuncuar olduğu sürece 5 vs 5 zevk vermiyor.Çıldırıyorum bazen, bazılarının salaklıklarına :(


-----------------------------

Karşı takım 3 ad olunca def aldım pasifinden dolayı almadım 2. yi :)) warmog alınabilirdi ama zaten baydı sonları bizimkiler saf saf oynayınca :)


-----------------------------

bi kere akaliyi ad kasmış, mükemmel fail. onu unutmuşsun.


may be one day 
15 Nisan 2012 (Pazar) 19:22 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Daft bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Esconda bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

Son oyundan :D 

Karthus'a dikkat bizimkiler biraz adam gibi oynasa boştaki nexusu gidip patlatamadık :/

 


-----------------------------

 

bune abi yapmayın bi maçta herkesmi fail olur . bide 20+ levelsınız.

 

2 thornmail  FAIL  UNIQUE Passive  stacklenmez adı üstünde UNIQUE

karthus 5 rabadan almış FAIL. 1 tanesi hariç hiç birinin passive i çalışmıyor. verdigi ap yide farklı itemlerdan daha ucuza cıkarır.

3 infinity edge  UBER FAIL  yine birinin pasifi hariç diğerlerininki calısmışyor. ordna 80 ad alana kadar bloodthirster stacklese 100 ad alıcak.

vs..  

hybrid giden sion da gördüm ya ölsemde gam yemem artık. 

maçtaki tek düzgün build cho gath ta var :D 

1 saat 16 dk lık maçta farm sayılarına girmicem bile  build tamamlayamayan var 


-----------------------------

ahahahha mükemmel tespit, bu tür oyuncuar olduğu sürece 5 vs 5 zevk vermiyor.Çıldırıyorum bazen, bazılarının salaklıklarına :(


-----------------------------

Karşı takım 3 ad olunca def aldım pasifinden dolayı almadım 2. yi :)) warmog alınabilirdi ama zaten baydı sonları bizimkiler saf saf oynayınca :)


-----------------------------

bi kere akaliyi ad kasmış, mükemmel fail. onu unutmuşsun.


-----------------------------

gözümden kaçmış :D biraz daha baksak neler çıkcak acaba :D 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
15 Nisan 2012 (Pazar) 20:04 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
XpertVision


Kayıt : 9 Agustos 2008
Gallifrey
Erkek Üye
 

o değil de bundan önce oynadığım son oyun counter-strike olduğu için millet bana pantheon bot diyor ben de ne diyon ya ben senden daha fazla kill aldım felan demiştim öğrenince ne utandım amk :D:D


 
19 Nisan 2012 (Persembe) 15:46 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

cho gath ın jurasic skini indirimdeymiş alsam mı acaba ya :|  epic skin olarak görüorum 

 

http://www.youtube.com/watch?v=lECjvJuC2f8

 

hecarimle ilk penta :D


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
19 Nisan 2012 (Persembe) 16:13 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

bayadır girmiyrdum..

konuyu görünce bi oyun atıyım dedim.

yahu ne güzel olmuş o arayüz öyle regenler damage ler filan gözüküyor  tek tek exp bilgisine kadar. çok hoşuma gitti valla.

ekranada cuk oturdu artık. bar lar arası boşlukta kalmadı :D 

pazartesiye kadar oyna dur şimdi.


idm.brsygt.com 
19 Nisan 2012 (Persembe) 16:21 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Genki


Kayıt : 24 Agustos 2005
istanbul
Erkek Üye
 

at adam jungleda sikti attı bizi ne koşuo lavuk öle


 
19 Nisan 2012 (Persembe) 20:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Cosplay


Kayıt : 16 Kasim 2009
Erkek Üye
 

abi oyun delirdi ben giremiyorum oyuna. başlatmıyor oyunu. chat çalışmıyor. pick kısmında her herodan ikitane falan gözüküyo noluyo ya.


make total destroy 
19 Nisan 2012 (Persembe) 20:42 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

Cosplay bunu yazdı:
-----------------------------

abi oyun delirdi ben giremiyorum oyuna. başlatmıyor oyunu. chat çalışmıyor. pick kısmında her herodan ikitane falan gözüküyo noluyo ya.


-----------------------------

aynen bi yarım saattir bende de var.

id pass giriyorum kalıyor öyle.. bilmem kaç gün kaç saat bekleticem abi kusura bakma diyor..

GG oyun


idm.brsygt.com 
19 Nisan 2012 (Persembe) 21:47 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SARI


Uzaklaştırılmış Üye
Kayıt : 29 Eylül 2009
Uzaklaştırılmış Üye
Erkek Üye
 

şuanda bir sıkıntı yok :S :(


Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
SARI, 13 Haziran 2013 (Persembe) 10:34 tarihinde Türkiye AB'ye girene kadar uzaklaştırıldı. Uzaklaştırılma Sebebi: Girme siteye. renegadealien 
19 Nisan 2012 (Persembe) 21:53 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Headhunterz


Kayıt : 17 Ocak 2009
TAŞKENT
Erkek Üye
 

bu kadar gereksiz bir oyun görmedim hayatımda. dota nın yandan yemişi resmen. ne bir combat zevki var ne bi item alma zevki hiç bir şey yok. Bence bu oyun dota da tutunamayanların benimsediği bir oyun


 
19 Nisan 2012 (Persembe) 21:58 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

Headhunterz bunu yazdı:
-----------------------------

bu kadar gereksiz bir oyun görmedim hayatımda. dota nın yandan yemişi resmen. ne bir combat zevki var ne bi item alma zevki hiç bir şey yok. Bence bu oyun dota da tutunamayanların benimsediği bir oyun


-----------------------------

oyun mekanigi aynı olsada kesinlikle bariz farklıları var. kaldıki tutulan bir sistem. warcraft,dota,hon,lol,şimdi dota2 ve blizard dota  vs.. seçenek arttıkça artıyor. bide ordan arta kalanlar bunu oynuomuş gibi bir cümle olmuş ama 

2012 ilk çeyrek açıklamaları

30 milyon hesap  , 11.5 milyon aktif kullanıcı ile şu anda dünyada en çok tercih edilen oyun haline geldi. wow'u geçmiş durumda (tabi burda blizardın eksikligi var.catalysm isteneni vermedi,oyunda yapcak bişi kalmadı,yenilik yok vs.. )


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
19 Nisan 2012 (Persembe) 22:11 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SARI


Uzaklaştırılmış Üye
Kayıt : 29 Eylül 2009
Uzaklaştırılmış Üye
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

Headhunterz bunu yazdı:
-----------------------------

bu kadar gereksiz bir oyun görmedim hayatımda. dota nın yandan yemişi resmen. ne bir combat zevki var ne bi item alma zevki hiç bir şey yok. Bence bu oyun dota da tutunamayanların benimsediği bir oyun


-----------------------------

oyun mekanigi aynı olsada kesinlikle bariz farklıları var. kaldıki tutulan bir sistem. warcraft,dota,hon,lol,şimdi dota2 ve blizard dota  vs.. seçenek arttıkça artıyor. bide ordan arta kalanlar bunu oynuomuş gibi bir cümle olmuş ama 

2012 ilk çeyrek açıklamaları

30 milyon hesap  , 11.5 milyon aktif kullanıcı ile şu anda dünyada en çok tercih edilen oyun haline geldi. wow'u geçmiş durumda (tabi burda blizardın eksikligi var.catalysm isteneni vermedi,oyunda yapcak bişi kalmadı,yenilik yok vs.. )


-----------------------------

sana katılıyorum

+ bu sikik kafalılar hafta da bir güncelleme yapmasalar daha iyiolacaktı amk :(


Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
SARI, 13 Haziran 2013 (Persembe) 10:34 tarihinde Türkiye AB'ye girene kadar uzaklaştırıldı. Uzaklaştırılma Sebebi: Girme siteye. renegadealien 
19 Nisan 2012 (Persembe) 22:18 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HeadBanger


Kayıt : 13 Eylül 2007
Boş İşler Uzmanı
Erkek Üye
 

ya amk oyuna başlarken twitch çok iyiydi şimdi mala bağladı ad ile hp i ayarlayamıyorum ne bok ettiysem ayarlayamadım :(

 

edit: bu gidişle cassio ya geri döncem gibi veya swain

 


 
19 Nisan 2012 (Persembe) 22:21 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

HeadBanger bunu yazdı:
-----------------------------

ya amk oyuna başlarken twitch çok iyiydi şimdi mala bağladı ad ile hp i ayarlayamıyorum ne bok ettiysem ayarlayamadım :(

 

edit: bu gidişle cassio ya geri döncem gibi veya swain

 


-----------------------------

twich zaten mal yasin bence başka şampiyonlara bakma zamanı.  

ciddiyim yani ilerde sadece normal game de alabilceksin. rankedda picklesen küfür ederler. 

normal gamedede oyunun en paper şampiyonu. bot gitsen diğer carry ezer başka lane lere zaten gidemezsin. geriye sadece jungle kalıyor. oda biri oracle alana kadar anca isteidgin gibi dolasırsın. 

twichin ömrü bence 0-20 level arası .  


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
19 Nisan 2012 (Persembe) 22:27 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

Headhunterz bunu yazdı:
-----------------------------

bu kadar gereksiz bir oyun görmedim hayatımda. dota nın yandan yemişi resmen. ne bir combat zevki var ne bi item alma zevki hiç bir şey yok. Bence bu oyun dota da tutunamayanların benimsediği bir oyun


-----------------------------

bana göre de knight online kadar gereksiz bir oyun yok ama, oynayanlara saygımız var :)

 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

HeadBanger bunu yazdı:
-----------------------------

ya amk oyuna başlarken twitch çok iyiydi şimdi mala bağladı ad ile hp i ayarlayamıyorum ne bok ettiysem ayarlayamadım :(

 

edit: bu gidişle cassio ya geri döncem gibi veya swain

 


-----------------------------

twich zaten mal yasin bence başka şampiyonlara bakma zamanı.  

ciddiyim yani ilerde sadece normal game de alabilceksin. rankedda picklesen küfür ederler. 

normal gamedede oyunun en paper şampiyonu. bot gitsen diğer carry ezer başka lane lere zaten gidemezsin. geriye sadece jungle kalıyor. oda biri oracle alana kadar anca isteidgin gibi dolasırsın. 

twichin ömrü bence 0-20 level arası .  


-----------------------------

twitch'le nasus gibi teamfightlara önderlik etmeye çalışırsan tabi kek gibi ölürsün :)

her charın bi oynama stili var, sinsice pusucaksın ve uygun anı bekleyip, stackladığın tiamat'lar ve last whisper ile (fiora styla)

ulti basıp penta'nın keyfini çıkaracaksın

ha bana sorarsan ben garen ya da riven oynarım

oyun başı garen kadar op başka bir champ yok.

oyun sonu karşıdaki takımın feed'ine bağlı olarak sıçabilirsin.

kısaca her champ'ın ii olduğu bir stil var :)

 


may be one day 
19 Nisan 2012 (Persembe) 23:20 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
apokontek


Kayıt : 11 Temmuz 2010
Social Engineer
Erkek Üye
 

yenı patch yukluyoz da sonrasındada bekletıyormus.takımım suan oyuna gırmek ıcın dakıkalardır beklıyor.bakalım nolcak....!


Kopan Herşey Baglanılır Ama Unutma Baglanılan Yerde Düğüm Kalır...(!) / Kesilen Ağaçlar Gibiyim,Budandıkça Güçlenirim... 
20 Nisan 2012 (Cuma) 00:21 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
devil_bugatti


Kayıt : 15 Mart 2005
Balıkesir
Erkek Üye
 

Headhunterz bunu yazdı:
-----------------------------

bu kadar gereksiz bir oyun görmedim hayatımda. dota nın yandan yemişi resmen. ne bir combat zevki var ne bi item alma zevki hiç bir şey yok. Bence bu oyun dota da tutunamayanların benimsediği bir oyun


-----------------------------
yıllarımı dota ve wow ile geçirmiş biri olarak çok kabaca bir benzetme olacak ama lol wow ile dotanın karışımından oluşuyor biraz da ve ciddi manada iyi bir oyuncu kitlesine sahip. 5.84'lerden beri dota oynardım tutunamamışım demek ki :D :D


Bir gün öLe çok SevmeLiyimki Sonsuza dek içimdE kaLmaLı, karşımdaki inSan karşı koyamamaLı, Bir gün öLe çok SevmeLiyimki beni yaktıkLarında biLe kaLbim sapasağLam kaLmaLı, bu Sevgiden utanmamaLı, bu Sevgiyi boşa harcamamaLı.. 
20 Nisan 2012 (Cuma) 00:25 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ulquiorra


Kayıt : 12 Agustos 2010
Hueco Mundo
Erkek Üye
 

Headhunterz bunu yazdı:
-----------------------------

bu kadar gereksiz bir oyun görmedim hayatımda. dota nın yandan yemişi resmen. ne bir combat zevki var ne bi item alma zevki hiç bir şey yok. Bence bu oyun dota da tutunamayanların benimsediği bir oyun


-----------------------------

ikisinin de pek meraklısı degilim ama dotada uzmanlaşan adamın lolde eğlenmesine imkan yok. hayatımda gördüğüm en noob işi oyun. bence bırak dotayla kıyaslamayı hon bile sker atar lolü. 

ama mesela garenadaki dota oyuncusu da öyle bir seviyede ki yeni başlayanların dotada direk online oynaması nerdeyse imkansız :D


 
20 Nisan 2012 (Cuma) 00:32 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
apokontek


Kayıt : 11 Temmuz 2010
Social Engineer
Erkek Üye
 

ulquiorra bunu yazdı:
-----------------------------

Headhunterz bunu yazdı:
-----------------------------

bu kadar gereksiz bir oyun görmedim hayatımda. dota nın yandan yemişi resmen. ne bir combat zevki var ne bi item alma zevki hiç bir şey yok. Bence bu oyun dota da tutunamayanların benimsediği bir oyun


-----------------------------

ikisinin de pek meraklısı degilim ama dotada uzmanlaşan adamın lolde eğlenmesine imkan yok. hayatımda gördüğüm en noob işi oyun. bence bırak dotayla kıyaslamayı hon bile sker atar lolü. 

ama mesela garenadaki dota oyuncusu da öyle bir seviyede ki yeni başlayanların dotada direk online oynaması nerdeyse imkansız :D


-----------------------------

Dota oyunu sizin mi yada bi çıkarın mı varda bu kadar savunuyosun sacma sapan dusuncelerınle? :) merak ettım.


Kopan Herşey Baglanılır Ama Unutma Baglanılan Yerde Düğüm Kalır...(!) / Kesilen Ağaçlar Gibiyim,Budandıkça Güçlenirim... 
20 Nisan 2012 (Cuma) 01:18 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Lambo


Kayıt : 3 Ekim 2010
lefkoşa - kocaeli
Erkek Üye
 

apokontek bunu yazdı:
-----------------------------

ulquiorra bunu yazdı:
-----------------------------

Headhunterz bunu yazdı:
-----------------------------

bu kadar gereksiz bir oyun görmedim hayatımda. dota nın yandan yemişi resmen. ne bir combat zevki var ne bi item alma zevki hiç bir şey yok. Bence bu oyun dota da tutunamayanların benimsediği bir oyun


-----------------------------

ikisinin de pek meraklısı degilim ama dotada uzmanlaşan adamın lolde eğlenmesine imkan yok. hayatımda gördüğüm en noob işi oyun. bence bırak dotayla kıyaslamayı hon bile sker atar lolü. 

ama mesela garenadaki dota oyuncusu da öyle bir seviyede ki yeni başlayanların dotada direk online oynaması nerdeyse imkansız :D


-----------------------------

Dota oyunu sizin mi yada bi çıkarın mı varda bu kadar savunuyosun sacma sapan dusuncelerınle? :) merak ettım.


-----------------------------

Arkadaş gayet haklı. Bu oyunu oynamamın tek sebebi arkadaşlarımla girdiğim için. Yoksa çok boktan bir oyun solo oynamaya katlanılacak bir oyun değil. Senin savunma dedigin olay ferrariyle şahini kıyaslamak gibi bişey


 
20 Nisan 2012 (Cuma) 04:31 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

konunun başlıgı "hangi oyun daha güzel" değil zaten.

konunun gidişatına ve açılma amacına bakarsanız LoL ile ilgili gelişmeleri

fikirleri, itemleri, karakterleri tartışabildiğin bi konu

sanki zorla LoL oynatıyolar, oynamayın kardeşim, ama sevenlere saygınız olsun.

amaç sidik yarıştırmaksa bana göre de dota bok gibi oyundan bile saymıyorum.

ama konumuz bu değil.

 


may be one day 
22 Nisan 2012 (Pazar) 15:37 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

6043 IP birikti..

Sanırım Ezreal alıcağım..

Çok hoşuma gidiyor. Varmıdır öneriniz ? 

Genellikle tristina - twitch - teemo - rammus vs. chmpları oynuyorm ve seviyorum ? 


idm.brsygt.com 
22 Nisan 2012 (Pazar) 15:41 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

6043 IP birikti..

Sanırım Ezreal alıcağım..

Çok hoşuma gidiyor. Varmıdır öneriniz ? 

Genellikle tristina - twitch - teemo - rammus vs. chmpları oynuyorm ve seviyorum ? 


-----------------------------

bi kaçgün önce açtım bende ezrael i baya güzel yani hoşuma gdiyor. runelerini fln da tamamladınmı baya güzel oluyo oynamasi(=


imza 
22 Nisan 2012 (Pazar) 15:45 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

HeadBanger bunu yazdı:
-----------------------------

ya amk oyuna başlarken twitch çok iyiydi şimdi mala bağladı ad ile hp i ayarlayamıyorum ne bok ettiysem ayarlayamadım :(

 

edit: bu gidişle cassio ya geri döncem gibi veya swain

 


-----------------------------

twich zaten mal yasin bence başka şampiyonlara bakma zamanı.  

ciddiyim yani ilerde sadece normal game de alabilceksin. rankedda picklesen küfür ederler. 

normal gamedede oyunun en paper şampiyonu. bot gitsen diğer carry ezer başka lane lere zaten gidemezsin. geriye sadece jungle kalıyor. oda biri oracle alana kadar anca isteidgin gibi dolasırsın. 

twichin ömrü bence 0-20 level arası .  


-----------------------------

bi ara bnde baya tw kastiriyodum da harbiden mındar oluyo artık oyun basinda hele bi ward koyuyosun bi cacık yapamıyo. he kill alıyomu allah için biraz kastımı yardırıyo(=


imza 
22 Nisan 2012 (Pazar) 18:46 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Daft


Kayıt : 10 Temmuz 2009
Erkek Üye
 

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

6043 IP birikti..

Sanırım Ezreal alıcağım..

Çok hoşuma gidiyor. Varmıdır öneriniz ? 

Genellikle tristina - twitch - teemo - rammus vs. chmpları oynuyorm ve seviyorum ? 


-----------------------------

çok fazla kıvraklık gerektiren bir chardır ezrael

tavsiye etmiyorum kısaca

karşına hayvani bi hero gelir, (tryn, garen, kogmaw vs vs) oyundan soğutur.

illa range oynucam diyosan Urgot dene bi ara.

zehiri yedirdin mi bir km öteden Q ile göt kesersin dilim dilim.

ama dediğim gibi bu tarz çok kıvraklık gerektiren charları önermiyorum.

illa ben istiorum diyosan bi urgot dene free iken


may be one day 
22 Nisan 2012 (Pazar) 18:50 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
LizardKing


Kayıt : 8 Ekim 2005
void
Erkek Üye
 

Daft bunu yazdı:
-----------------------------

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

6043 IP birikti..

Sanırım Ezreal alıcağım..

Çok hoşuma gidiyor. Varmıdır öneriniz ? 

Genellikle tristina - twitch - teemo - rammus vs. chmpları oynuyorm ve seviyorum ? 


-----------------------------

çok fazla kıvraklık gerektiren bir chardır ezrael

tavsiye etmiyorum kısaca

karşına hayvani bi hero gelir, (tryn, garen, kogmaw vs vs) oyundan soğutur.

illa range oynucam diyosan Urgot dene bi ara.

zehiri yedirdin mi bir km öteden Q ile göt kesersin dilim dilim.

ama dediğim gibi bu tarz çok kıvraklık gerektiren charları önermiyorum.

illa ben istiorum diyosan bi urgot dene free iken


-----------------------------

urgot ezreale göre daha zor bana göre. çünkü urgotta dediğin şeyi yaptıktan sonra (Zehir + q spamlama) mana bitecektir ve bundan sonra haraslama imkanın olmayacaktır. hele karşında caitliyn gibi range'i yüksek bi şampiyon varsa nefes aldırmaz. ezreal iyi bi karakter fakat bol bol alıştırma yapman gerekli. diğer ad carryler gibi değildir fakat gayet iyi dmg vurur.  hem ap hem ad oynanabilinir ama benim tercihim ad kasılması.


"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org 
24 Nisan 2012 (Sali) 11:27 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HeadBanger


Kayıt : 13 Eylül 2007
Boş İşler Uzmanı
Erkek Üye
 

4 gündür poppy ile oynuyorum 15 kill in altına inmedim daha :))

ama çok ölüyorum bunu da engellemem lazım


 
24 Nisan 2012 (Sali) 11:42 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
LizardKing


Kayıt : 8 Ekim 2005
void
Erkek Üye
 

HeadBanger bunu yazdı:
-----------------------------

4 gündür poppy ile oynuyorum 15 kill in altına inmedim daha :))

ama çok ölüyorum bunu da engellemem lazım


-----------------------------

bunun ayarı çok basit. karşı takımda feedlenen bir şampiyon varsa mesela mid. magic resist kasman gerekli. bot lane feedlendiyse armor kasman gerekli. tamamen karşı takıma göre 1-2 defens itemı çıkman gerekli ölmeyi engellemek için. 

tabi bunu normal meta oyuna göre söylüyorum. midde caitlyn görebilirsin veya bot lane'de kasmış bir lux.. sürekli [tab] yapıp karşı takımın cs ve kill sayısına ayrıca kastıkları itemlara bakman gerekli. =)


"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org 
24 Nisan 2012 (Sali) 11:53 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Lambo


Kayıt : 3 Ekim 2010
lefkoşa - kocaeli
Erkek Üye
 

LizardKing bunu yazdı:
-----------------------------

HeadBanger bunu yazdı:
-----------------------------

4 gündür poppy ile oynuyorum 15 kill in altına inmedim daha :))

ama çok ölüyorum bunu da engellemem lazım


-----------------------------

bunun ayarı çok basit. karşı takımda feedlenen bir şampiyon varsa mesela mid. magic resist kasman gerekli. bot lane feedlendiyse armor kasman gerekli. tamamen karşı takıma göre 1-2 defens itemı çıkman gerekli ölmeyi engellemek için. 

tabi bunu normal meta oyuna göre söylüyorum. midde caitlyn görebilirsin veya bot lane'de kasmış bir lux.. sürekli [tab] yapıp karşı takımın cs ve kill sayısına ayrıca kastıkları itemlara bakman gerekli. =)


-----------------------------

Ben ultiyi kasamayan bi elemana yolluyorum bu sayede az triple görmedim popyle


 
24 Nisan 2012 (Sali) 13:15 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

oyuna bi bendemi girmiyor server mı kapalı (eu east)


imza 
24 Nisan 2012 (Sali) 13:57 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HeadBanger


Kayıt : 13 Eylül 2007
Boş İşler Uzmanı
Erkek Üye
 

genelde karşıma gelenler ap kasıyor

bende attack speed kasıyorum zeallerle critickleri de abanıyorum üstüne bir de infinity ve black cleaver veya bloodister alıyorum oluyor bitir 15 ile 18 kill alıp 10 kere ölüyorum ama yinede fazla ölüyorum sanırım yanına hp abanmam lazım


 
24 Nisan 2012 (Sali) 14:01 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HolyOne
(Tarikat Şeyhi)


Kayıt : 1 Haziran 2002
Istanbul
Erkek Üye
 

Birkac ekran goruntusu yayınlasaydınızda görseydik nasi bisi


Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir! 
24 Nisan 2012 (Sali) 14:35 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

HolyOne bunu yazdı:
-----------------------------

Birkac ekran goruntusu yayınlasaydınızda görseydik nasi bisi


-----------------------------

bu cinamtic trailer
http://www.youtube.com/watch?v=IzMnCv_lPxI 

bunlarda in game
http://www.youtube.com/watch?v=7ZBJfu3uXO0 

http://www.youtube.com/watch?v=wRzPKQ1sJn4  


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
24 Nisan 2012 (Sali) 15:39 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
LizardKing


Kayıt : 8 Ekim 2005
void
Erkek Üye
 

HolyOne bunu yazdı:
-----------------------------

Birkac ekran goruntusu yayınlasaydınızda görseydik nasi bisi


-----------------------------

ekran görüntüsünden bir şey anlayamazsın aslında bu tarz oyunlarla haşır neşir olmadıysan, en iyisi bu oyunu oynarım diyip indirip denemen olacaktır. tabiki her oyun gibi ilk oynayışta bu ne lan diyebilirsin. (benim yaptığım gibi)

ama şu an wow'u bırakmama sebep olan oyundur ve bağımlılık yapmaz.


"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org 
24 Nisan 2012 (Sali) 15:49 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
TheWorm


Kayıt : 13 Subat 2009
Ankara
Erkek Üye
 

westteyim hocalar.nick gereksizadam


 
24 Nisan 2012 (Sali) 16:26 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

tekrardan yazayim buraya dedim. sabahtan beri server unavailable hatası alıyorum oyuna girebilen bi dünya kisi var bn giremiyorum sinir oldum bnm gibi olan bikaç arkadasim daha var. napam simdik oyunun sitesinide acmiyo kaldik mal gibi ortada.


imza 
24 Nisan 2012 (Sali) 16:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
LeveragEffect


Kayıt : 6 Nisan 2007
enekter
Top Üye
 

legendofthuor beni de add leyin sıcak bir ortam oluşturalım.


 
26 Nisan 2012 (Persembe) 23:20 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

http://na.leagueoflegends.com/rewards/

referans sistemi değişmiş

daha güzel olmuş


twitter.com/Selimonder 
29 Nisan 2012 (Pazar) 15:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

2 senedir oynuyorum bunun izahını bulamadım bunu bana anlatıcak biri var mı ? 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
29 Nisan 2012 (Pazar) 15:58 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

Yeni Spec modu çok güzel olacak.


twitter.com/Selimonder 
29 Nisan 2012 (Pazar) 16:14 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Madcrazy


Kayıt : 13 Agustos 2007
Istanbul !
Erkek Üye
 

4 senelik pro dota oyuncusuyum 1 2 ay önce hona geçtim ve çok memnunum. arkdaşımın tavsiyesiyle lol de oynayayım dedim bu kadar rezalet bi oyun görmedim hacı oyunda deny atmak yok. kendi crebine deny yaparsan karşıdaki kişi aldığı exp in yarısını alıyor deny atma bile yok çimlere girince görünmez oluyosun ayrıca kill lerden sonra çıkan ses çok tiz hiç bir zevk vermiyor :D bu kadar saçma bi oyun görmedim neden en çok bu oynanıyor çözemedim


HardCore Gamer - Android - iOS Game and App Developer.  
29 Nisan 2012 (Pazar) 18:14 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ulquiorra


Kayıt : 12 Agustos 2010
Hueco Mundo
Erkek Üye
 

Madcrazy bunu yazdı:
-----------------------------

4 senelik pro dota oyuncusuyum 1 2 ay önce hona geçtim ve çok memnunum. arkdaşımın tavsiyesiyle lol de oynayayım dedim bu kadar rezalet bi oyun görmedim hacı oyunda deny atmak yok. kendi crebine deny yaparsan karşıdaki kişi aldığı exp in yarısını alıyor deny atma bile yok çimlere girince görünmez oluyosun ayrıca kill lerden sonra çıkan ses çok tiz hiç bir zevk vermiyor :D bu kadar saçma bi oyun görmedim neden en çok bu oynanıyor çözemedim


-----------------------------

beleş.

 


 
29 Nisan 2012 (Pazar) 18:21 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

Madcrazy bunu yazdı:
-----------------------------

4 senelik pro dota oyuncusuyum 1 2 ay önce hona geçtim ve çok memnunum. arkdaşımın tavsiyesiyle lol de oynayayım dedim bu kadar rezalet bi oyun görmedim hacı oyunda deny atmak yok. kendi crebine deny yaparsan karşıdaki kişi aldığı exp in yarısını alıyor deny atma bile yok çimlere girince görünmez oluyosun ayrıca kill lerden sonra çıkan ses çok tiz hiç bir zevk vermiyor :D bu kadar saçma bi oyun görmedim neden en çok bu oynanıyor çözemedim


-----------------------------

sen sadece oyunu dota veya hon ile kıyasladığın için görmüşsün

lol daha farklı bir şey :D

 


twitter.com/Selimonder 
29 Nisan 2012 (Pazar) 23:18 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Madcrazy


Kayıt : 13 Agustos 2007
Istanbul !
Erkek Üye
 

Holyzone bunu yazdı:
-----------------------------

Madcrazy bunu yazdı:
-----------------------------

4 senelik pro dota oyuncusuyum 1 2 ay önce hona geçtim ve çok memnunum. arkdaşımın tavsiyesiyle lol de oynayayım dedim bu kadar rezalet bi oyun görmedim hacı oyunda deny atmak yok. kendi crebine deny yaparsan karşıdaki kişi aldığı exp in yarısını alıyor deny atma bile yok çimlere girince görünmez oluyosun ayrıca kill lerden sonra çıkan ses çok tiz hiç bir zevk vermiyor :D bu kadar saçma bi oyun görmedim neden en çok bu oynanıyor çözemedim


-----------------------------

sen sadece oyunu dota veya hon ile kıyasladığın için görmüşsün

lol daha farklı bir şey :D

 


-----------------------------

anlatta bilelim hocam bu kadar insan oynadığına göre var bir şey için içinde

sağlam oyuncuyumdur lol de heronun hiçbi özelliğini bilmediğim halde bi okudum ve oyunu 5 - 1 gibi bişeyle bitirmiştim sıçmadımda yani ama 1 gram zevkte alamadım :D


HardCore Gamer - Android - iOS Game and App Developer.  
29 Nisan 2012 (Pazar) 23:26 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

Madcrazy bunu yazdı:
-----------------------------

Holyzone bunu yazdı:
-----------------------------

Madcrazy bunu yazdı:
-----------------------------

4 senelik pro dota oyuncusuyum 1 2 ay önce hona geçtim ve çok memnunum. arkdaşımın tavsiyesiyle lol de oynayayım dedim bu kadar rezalet bi oyun görmedim hacı oyunda deny atmak yok. kendi crebine deny yaparsan karşıdaki kişi aldığı exp in yarısını alıyor deny atma bile yok çimlere girince görünmez oluyosun ayrıca kill lerden sonra çıkan ses çok tiz hiç bir zevk vermiyor :D bu kadar saçma bi oyun görmedim neden en çok bu oynanıyor çözemedim


-----------------------------

sen sadece oyunu dota veya hon ile kıyasladığın için görmüşsün

lol daha farklı bir şey :D

 


-----------------------------

anlatta bilelim hocam bu kadar insan oynadığına göre var bir şey için içinde

sağlam oyuncuyumdur lol de heronun hiçbi özelliğini bilmediğim halde bi okudum ve oyunu 5 - 1 gibi bişeyle bitirmiştim sıçmadımda yani ama 1 gram zevkte alamadım :D


-----------------------------

hocam çok fazla dota oynamışlığım yok, son zamanlarda biraz dota 2 oynadım

öncelikle ilk fark dota hon gibi oyunlarda değişik bir karmaşa var teamfightlarda, combolarda, itemlarda :| değişik bir kargaşa kaos var

lolde bu olay yok, her şey basit. çoğu insan oturup oynayabilir

fakat ana fikir şu kolay öğrenip zor ustalaşmak

lolde lasthit gibi kavramlar dota olduğu gibi önemli onun dışında planlı, programlı, uyumlu takım kurmak çok önemli

lolde iki kademe var

1. normal oyunlar

normal oyunlar benim zevk alamadığım, hero denemek veya arkadaşlarla takılmak amaçlı girdiğim fazla kasılmayan oyunlar

2. ranked oyunlar

asıl zevk alabileceğin, en iyi oyuncuların kazandıkça puan aldığı bir matchmaking sistemi var

biraz kasıp ranked'a girdiğin zaman oyunun asıl zevkini anlıyorsun

bunların dışında dotada şu var, lolde var mı gibi bir sorun varsa sor cevaplıyayım

 


twitter.com/Selimonder 
29 Nisan 2012 (Pazar) 23:34 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
kartalenes


Kayıt : 2 Nisan 2011
Erkek Üye
 

kayıt olduk oyunda iniyo gidyoz bi kıyamete :)


Olduğu kadar , Olmadığı kader ... 
2 Mayis 2012 (Çarsamba) 07:00 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

hobaaaaaaaa

bu spector mod mudur nedir ne kadar güzel olmuş lan öyle :D

girdim izliyorum maçları.

istediğinizi izle aynı o yayın yaptıkları sistem olmuş çokta güzel olmuş iyi olmuş :D 

çok sevdim


idm.brsygt.com 
2 Mayis 2012 (Çarsamba) 08:47 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
HeadBanger


Kayıt : 13 Eylül 2007
Boş İşler Uzmanı
Erkek Üye
 

o değilde poppy alıyom niye beni atıyorlar :(


 
2 Mayis 2012 (Çarsamba) 11:38 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

sezon 2 deki  2 milyon dolarlık ödül hedefi 3 milyona çıktı. starcarftında eline vermiş olcak bu ödül rekoruyla :D 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
2 Mayis 2012 (Çarsamba) 14:34 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

hobaaaaaaaa

bu spector mod mudur nedir ne kadar güzel olmuş lan öyle :D

girdim izliyorum maçları.

istediğinizi izle aynı o yayın yaptıkları sistem olmuş çokta güzel olmuş iyi olmuş :D 

çok sevdim


-----------------------------

O gözlüklü eleman çok güzel sunuyor ama bide onun sesi olsa fena olacak :D


Damnant quod non intelligunt... 
2 Mayis 2012 (Çarsamba) 14:53 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

Spec modu aktif beyler :D

Oynadığım maçları izleyerek ibret alabilirsiniz :D


twitter.com/Selimonder 
9 Mayis 2012 (Çarsamba) 16:35 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

varus deneyenler oynayanlar lütfen lütfen bi inceleme açıklama yapsın alınır mı güzel mi değer mi ? 

6300 ip bende zor birikiyor:D

teşekkürler


idm.brsygt.com 
10 Mayis 2012 (Persembe) 03:55 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
mavitutku


Kayıt : 29 Mayis 2011
istanbul
Erkek Üye
 

abi bütün heroları denemeye çalışıyorum varus iyi , olaf ve xin zhao da fena diil.


+yüzüme baq -hanqisine ? 
10 Mayis 2012 (Persembe) 11:49 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

varusu denedim. skill setleri gerçekten çok hoş. bir carrynin başka bir şeye ihtiyacı yok yani. fakat skill seti bukadar güzel olunca base damage ten kısmışlar.  

q su karanlıktan bile vuruyor ciddi bi range i var . 

speed passivi  team fightlarda ve lane de ciddi rahatlık

 

benim görüşüm alınabilir bi carry


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
10 Mayis 2012 (Persembe) 12:35 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Humanka


Uzaklaştırılmış Üye
Kayıt : 14 Haziran 2011
Adana
Dişi Üye
 

Holyzone bunu yazdı:
-----------------------------

Spec modu aktif beyler :D

Oynadığım maçları izleyerek ibret alabilirsiniz :D


-----------------------------

ahahahah Selim , şu bizim lol vazifeleri videosu hala duruyormu ????Humanka, 11 Temmuz 2012 (Çarsamba) 09:53 tarihinde Türkiye AB'ye girene kadar uzaklaştırıldı. Uzaklaştırılma Sebebi: bu eğitimci olacak arkadaş onlarca boş postun ardından artık zeka seviyesini kanıtladığı, yönetimde bulunan kişiler hakkında ileri geri konuştuğu. hatta ve hatta sitede onlarca müride yardım etmiş/bilgisini kanıtlamış bir insana "internet lameri, meslek lisesi mezunu, 650 tl maaş alıyor" diyerek salaklığını tescillemiştir.Bundan sonra ki hayatında kendisine başarılar diliyoruz. 
10 Mayis 2012 (Persembe) 13:32 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bloodmage


Kayıt : 9 Nisan 2010
İzmir
Erkek Üye
 

Bilgisayarım bozuldu hayatım değişti arkadaşlar ... Oyun oynamayı falan arada özlesem de ( Özellikle LOL ve Skyrim ) artık pek ilgilenmiyorum. Hatta bu konuyla ilgili bir başlık açabilirin bu yakınlarda  


 
10 Mayis 2012 (Persembe) 13:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

Humanka bunu yazdı:
-----------------------------

Holyzone bunu yazdı:
-----------------------------

Spec modu aktif beyler :D

Oynadığım maçları izleyerek ibret alabilirsiniz :D


-----------------------------

ahahahah Selim , şu bizim lol vazifeleri videosu hala duruyormu ????


-----------------------------

duruyor tabi ki asdgohkasgkj

http://www.youtube.com/watch?v=TVbvw37bh1M


twitter.com/Selimonder 
10 Mayis 2012 (Persembe) 14:38 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Humanka


Uzaklaştırılmış Üye
Kayıt : 14 Haziran 2011
Adana
Dişi Üye
 

hemen linki kaydettim. TF sivir vazifeleri diye hatırlıyordum singed chogathmış alkdalkdHumanka, 11 Temmuz 2012 (Çarsamba) 09:53 tarihinde Türkiye AB'ye girene kadar uzaklaştırıldı. Uzaklaştırılma Sebebi: bu eğitimci olacak arkadaş onlarca boş postun ardından artık zeka seviyesini kanıtladığı, yönetimde bulunan kişiler hakkında ileri geri konuştuğu. hatta ve hatta sitede onlarca müride yardım etmiş/bilgisini kanıtlamış bir insana "internet lameri, meslek lisesi mezunu, 650 tl maaş alıyor" diyerek salaklığını tescillemiştir.Bundan sonra ki hayatında kendisine başarılar diliyoruz. 
19 Mayis 2012 (Cumartesi) 13:25 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
e2


Kayıt : 20 Haziran 2008
Karşıyaka-Aksaray
Erkek Üye
 

Uzun zamandır oynamıyordum, bir sürü champion gelmiş twich ile oynuyorum öldürdüğümden kat kat fazla ölüyorum. Champion önerisi olan?


 
19 Mayis 2012 (Cumartesi) 13:30 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

e2 bunu yazdı:
-----------------------------

Uzun zamandır oynamıyordum, bir sürü champion gelmiş twich ile oynuyorum öldürdüğümden kat kat fazla ölüyorum. Champion önerisi olan?


-----------------------------

twtich main champım diyebilirim :D gizlen anı kovala ve öldür mantığı.

talonda çok çok zevkli.. tam bir suikastci..

teemo zevklidir ufaklık :D yi vardır başka önerebileceğim ? 

 

gerçi oyun stilini vs. bilmediğimden kolay olbilecekleri söylüyorum.

 

rammus'da çok çok zevklidir. güzel item dizersen ölmeden 5-10 kille oyun bitirirsin :D


idm.brsygt.com 
19 Mayis 2012 (Cumartesi) 13:40 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
e2


Kayıt : 20 Haziran 2008
Karşıyaka-Aksaray
Erkek Üye
 

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

e2 bunu yazdı:
-----------------------------

Uzun zamandır oynamıyordum, bir sürü champion gelmiş twich ile oynuyorum öldürdüğümden kat kat fazla ölüyorum. Champion önerisi olan?


-----------------------------

twtich main champım diyebilirim :D gizlen anı kovala ve öldür mantığı.

talonda çok çok zevkli.. tam bir suikastci..

teemo zevklidir ufaklık :D yi vardır başka önerebileceğim ? 

 

gerçi oyun stilini vs. bilmediğimden kolay olbilecekleri söylüyorum.

 

rammus'da çok çok zevklidir. güzel item dizersen ölmeden 5-10 kille oyun bitirirsin :D


-----------------------------

Para, lvl çok zor kasılıyor vallaha biriktirip Graves almayı düşünüyordum o nasıl sizce :D


 
19 Mayis 2012 (Cumartesi) 13:41 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

e2 bunu yazdı:
-----------------------------

Uzun zamandır oynamıyordum, bir sürü champion gelmiş twich ile oynuyorum öldürdüğümden kat kat fazla ölüyorum. Champion önerisi olan?


-----------------------------

Jarvan , Lee Sin , Shen bu üçünde benden 

Jarvan zaten late game hayvan oluyor tank kasarsan direk dal araya korkun olmasın :))


Damnant quod non intelligunt... 
19 Mayis 2012 (Cumartesi) 13:44 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
e2


Kayıt : 20 Haziran 2008
Karşıyaka-Aksaray
Erkek Üye
 

Sağolun hocalar teşekkürler :D


 
26 Mayis 2012 (Cumartesi) 23:51 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
casey


Kayıt : 29 Temmuz 2010
Virüslü adam
Erkek Üye
 

Eu westteyim bende arkadaşlarla devamlı takılıyoruz. Oynamak isteyen olursa eklesin zaman geçirelim.

EUWEST

nick:TayyarAbi 


Zamanı durduramazsın. 
26 Mayis 2012 (Cumartesi) 23:54 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Baracuda


Kayıt : 16 Temmuz 2010
SATÜRN
Erkek Üye
 

nordick east teyim olan varsa gelin atalım hemen bi oyun 

nick: bonobooooooooooo


adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?  
27 Mayis 2012 (Pazar) 00:02 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
casey


Kayıt : 29 Temmuz 2010
Virüslü adam
Erkek Üye
 

 

Dün attıgım oyun sonucu:) daha 1.5 haftalık oyuncuyum.


Zamanı durduramazsın. 
27 Mayis 2012 (Pazar) 11:36 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
LeveragEffect


Kayıt : 6 Nisan 2007
enekter
Top Üye
 

casey bunu yazdı:
-----------------------------

 

Dün attıgım oyun sonucu:) daha 1.5 haftalık oyuncuyum.


-----------------------------

 

Chat'e bi de easy yazmış :DDD. GG Wp :|


 
27 Mayis 2012 (Pazar) 11:40 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

casey bunu yazdı:
-----------------------------

 

Dün attıgım oyun sonucu:) daha 1.5 haftalık oyuncuyum.


-----------------------------

yi , tryn , twich ,xin zhao  falan bunlar ilk levellarda çok iş yapar :D


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
28 Mayis 2012 (Pazartesi) 14:29 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
e2


Kayıt : 20 Haziran 2008
Karşıyaka-Aksaray
Erkek Üye
 

Arkadaşlar sabahtan beri EU west - undefined yazıyor sizde de öyle mi oyuna girebilen var mı?


 
28 Mayis 2012 (Pazartesi) 15:47 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
LizardKing


Kayıt : 8 Ekim 2005
void
Erkek Üye
 

e2 bunu yazdı:
-----------------------------

Arkadaşlar sabahtan beri EU west - undefined yazıyor sizde de öyle mi oyuna girebilen var mı?


-----------------------------

oyun açık, hatta biraz önce oyundaydım. tekrar kontrol et istersen?


"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org 
28 Mayis 2012 (Pazartesi) 16:21 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ulquiorra


Kayıt : 12 Agustos 2010
Hueco Mundo
Erkek Üye
 

e2 bunu yazdı:
-----------------------------

Arkadaşlar sabahtan beri EU west - undefined yazıyor sizde de öyle mi oyuna girebilen var mı?


-----------------------------

sabahtan beri mi bilmiyorum da 2 3 oyun attım ondan önce yani tahminen 1.5 saat önce bende de girilmiyordu. şu an normal.


 
28 Mayis 2012 (Pazartesi) 16:30 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
e2


Kayıt : 20 Haziran 2008
Karşıyaka-Aksaray
Erkek Üye
 

Eyvallah hocalar şimdi girdi saat 2 sularına doğru girmiyordu


 
28 Mayis 2012 (Pazartesi) 20:32 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
devil_bugatti


Kayıt : 15 Mart 2005
Balıkesir
Erkek Üye
 

undefined hatası alanlar options'tan repair desinler. Dosya sisteminde bir sıkıntı olduğu takdirde o hatayı alırsınız. Repair işleminden sonra oyuna girebilirsiniz. Sorununuzu halletmişsiniz gerçi yine de aklınızın bir köşesinde bulunsun

 

edit: EU WEST "EpicOza" isteyen ekleyebilir


Bir gün öLe çok SevmeLiyimki Sonsuza dek içimdE kaLmaLı, karşımdaki inSan karşı koyamamaLı, Bir gün öLe çok SevmeLiyimki beni yaktıkLarında biLe kaLbim sapasağLam kaLmaLı, bu Sevgiden utanmamaLı, bu Sevgiyi boşa harcamamaLı.. 
28 Mayis 2012 (Pazartesi) 20:51 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
casey


Kayıt : 29 Temmuz 2010
Virüslü adam
Erkek Üye
 

 

 

Alistarda ben varım master da  erdiburak mürid bizim evde kalırken bir oyun.


Zamanı durduramazsın. 
28 Mayis 2012 (Pazartesi) 20:58 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

casey bunu yazdı:
-----------------------------

 

 

Alistarda ben varım master da  erdiburak mürid bizim evde kalırken bir oyun.


-----------------------------

o karşı takımdaki nunu nun buildi görünce az bile yapmıssınız dedim(=


imza 
29 Mayis 2012 (Sali) 11:22 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
erdiburak


Kayıt : 9 Ocak 2010
wasdwasd
Erkek Üye
 

Çok mertçe bir oyun oldu ama /surrender cekmediler Sonuna kadar savaştılar helal olsn adamlara.Çok zevkli bi oyundu nerde adam goruyoruz emreyle ordayız bildigin işkence cektıler :D


http://inciswf.com/ablalar.swf | GTP | Forza TBT | Desinatör 
29 Mayis 2012 (Sali) 11:53 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ulquiorra


Kayıt : 12 Agustos 2010
Hueco Mundo
Erkek Üye
 

ugur0 bunu yazdı:
-----------------------------

casey bunu yazdı:
-----------------------------

 

 

Alistarda ben varım master da  erdiburak mürid bizim evde kalırken bir oyun.


-----------------------------

o karşı takımdaki nunu nun buildi görünce az bile yapmıssınız dedim(=


-----------------------------

2 kat hızlı olmak için 2 tane bot yapmış lşgfhjfhdjfkldhld


 
2 Haziran 2012 (Cumartesi) 03:31 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

sanıyorum bi süre bırakıcam oyunu. sinir sistemimin içine etti.  böyle match making sisteminin aq.son 2 ranked maçımda  

1-9 shaco  1-10 graves 1-11 lulu   

1-9natilius  1-10 soraka (silence bile bilmiyor)

 

üstüste gelince kaldıramadım.bi süre sanrıım ara versem iyi olcak. 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
2 Haziran 2012 (Cumartesi) 04:00 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
e2


Kayıt : 20 Haziran 2008
Karşıyaka-Aksaray
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

sanıyorum bi süre bırakıcam oyunu. sinir sistemimin içine etti.  böyle match making sisteminin aq.son 2 ranked maçımda  

1-9 shaco  1-10 graves 1-11 lulu   

1-9natilius  1-10 soraka (silence bile bilmiyor)

 

üstüste gelince kaldıramadım.bi süre sanrıım ara versem iyi olcak. 


-----------------------------

Senin mesajın üzerine kayle ile oyuna girdim ilk dfa 9-0 oldu sinirlndim kapattım


 
2 Haziran 2012 (Cumartesi) 13:01 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SharpShooter


Uzaklaştırılmış Üye
Kayıt : 10 Temmuz 2008
Erkek Üye
 

lol benim için bitmiştir.

troll etkinliklerime start veriyorum. oyunun içine ettiler. böyle oyuncu kitlesi olmaz olsun.

son girdiğim 5 ranked maçıda 3 kişi tamamladım. dakika 10 adam rage quit atıyor. adamın ping 500 ama hala oyuna giriyor.

daha da gelmem. canım sıkıldığında trollük yapar çıkarım. bi bok olduğu yok zaten. o kadar report ediyoruz bir şey olmuyo..


- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
SharpShooter, 22 Agustos 2013 (Persembe) 13:49 tarihinde Türkiye AB'ye girene kadar uzaklaştırıldı. Uzaklaştırılma Sebebi: Kendi istedi 
2 Haziran 2012 (Cumartesi) 13:04 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

elo  900lere düştü isyan etcem artık ne kadar mal adam dolmus oyuna ya. all random all mid oynuyorum artık daha zevkli geliyo


imza 
2 Haziran 2012 (Cumartesi) 13:06 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

anvia ile troolleme bi başka zevkli :D 

 

yanlız herkes aynı şeyi düşünüyor abi :D 

bu aralar cidden 5 v5 oyunum olmadı hiç.

 ya bizden biri sürekli karşıtkaıma çalışıyo 6v4 filan yapıyoruz yada 3v5 filan bitiyor oyun.

çok sakat var çok


idm.brsygt.com 
2 Haziran 2012 (Cumartesi) 13:44 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
mavitutku


Kayıt : 29 Mayis 2011
istanbul
Erkek Üye
 

biraz oyuncu kitlesiyle alakalı ya metin2 oynuyan bebeler buraya dadandı. çözüm server değişkliği biz nordic east tayız


+yüzüme baq -hanqisine ? 
2 Haziran 2012 (Cumartesi) 15:14 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SharpShooter


Uzaklaştırılmış Üye
Kayıt : 10 Temmuz 2008
Erkek Üye
 

eu west de aynı şekil abi..

anca us paklar bizi


- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
SharpShooter, 22 Agustos 2013 (Persembe) 13:49 tarihinde Türkiye AB'ye girene kadar uzaklaştırıldı. Uzaklaştırılma Sebebi: Kendi istedi 
2 Haziran 2012 (Cumartesi) 15:26 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

parası neyse vercem elo kastırcam ya varmı gönüllü :D  streamerlara tekliftemi bulunsam napsam :D


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
2 Haziran 2012 (Cumartesi) 18:27 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SharpShooter


Uzaklaştırılmış Üye
Kayıt : 10 Temmuz 2008
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

parası neyse vercem elo kastırcam ya varmı gönüllü :D  streamerlara tekliftemi bulunsam napsam :D


-----------------------------

selim (holyzone) kastı da ne oldu amk :D

1500+ eloda leaver/troll var diyor :D


- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
SharpShooter, 22 Agustos 2013 (Persembe) 13:49 tarihinde Türkiye AB'ye girene kadar uzaklaştırıldı. Uzaklaştırılma Sebebi: Kendi istedi 
2 Haziran 2012 (Cumartesi) 19:08 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
FCN


Kayıt : 28 Eylül 2007
Yerel Disk(C)
Erkek Üye
 

SharpShooter bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

parası neyse vercem elo kastırcam ya varmı gönüllü :D  streamerlara tekliftemi bulunsam napsam :D


-----------------------------

selim (holyzone) kastı da ne oldu amk :D

1500+ eloda leaver/troll var diyor :D


-----------------------------

ondaki biraz çöl,kutup ayısı,bedevi  style bermuda şeytan üçgeni :D 

 


Follow me : http://twitter.com/TheFCN 
2 Haziran 2012 (Cumartesi) 19:10 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

SharpShooter bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

parası neyse vercem elo kastırcam ya varmı gönüllü :D  streamerlara tekliftemi bulunsam napsam :D


-----------------------------

selim (holyzone) kastı da ne oldu amk :D

1500+ eloda leaver/troll var diyor :D


-----------------------------

ondaki biraz çöl,kutup ayısı,bedevi  style bermuda şeytan üçgeni :D 

 


-----------------------------

her oyunda lane kazanıp

her oyunda kaybeden benim

allah hepsini belasını versin


twitter.com/Selimonder 
2 Haziran 2012 (Cumartesi) 19:17 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

Holyzone bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

SharpShooter bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

parası neyse vercem elo kastırcam ya varmı gönüllü :D  streamerlara tekliftemi bulunsam napsam :D


-----------------------------

selim (holyzone) kastı da ne oldu amk :D

1500+ eloda leaver/troll var diyor :D


-----------------------------

ondaki biraz çöl,kutup ayısı,bedevi  style bermuda şeytan üçgeni :D 

 


-----------------------------

her oyunda lane kazanıp

her oyunda kaybeden benim

allah hepsini belasını versin


-----------------------------

 

şükür namazı yerine girip senin oyunları izliyorum.


idm.brsygt.com 
2 Haziran 2012 (Cumartesi) 21:35 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sleim
(Holyzone)


Kayıt : 13 Ekim 2008
Ankara/Sarajevo
Erkek Üye
 

BarisYigit bunu yazdı:
-----------------------------

Holyzone bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

SharpShooter bunu yazdı:
-----------------------------

FCN bunu yazdı:
-----------------------------

parası neyse vercem elo kastırcam ya varmı gönüllü :D  streamerlara tekliftemi bulunsam napsam :D


-----------------------------

selim (holyzone) kastı da ne oldu amk :D

1500+ eloda leaver/troll var diyor :D


-----------------------------

ondaki biraz çöl,kutup ayısı,bedevi  style bermuda şeytan üçgeni :D 

 


-----------------------------

her oyunda lane kazanıp

her oyunda kaybeden benim

allah hepsini belasını versin


-----------------------------

 

şükür namazı yerine girip senin oyunları izliyorum.


-----------------------------

hep 4 kişi falan oynuyoruz, lanet ettim :D


twitter.com/Selimonder 
6 Haziran 2012 (Çarsamba) 09:47 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

Draven alan deneyen var mı ? 

http://www.youtube.com/watch?v=h5zyGj4Z0Sg

diğerleri gibi değil sanırım bu harpi "op op op !" :D skillere bakıldığı zaman.

bayadırda nerf gelmiyor sanırım champlara ? 

ne düşünüyorsunuz ? 

IP'm 6000 civarı almayı düşünüyorum.

 

Teşekkürler :)


idm.brsygt.com 
6 Haziran 2012 (Çarsamba) 10:00 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
LeveragEffect


Kayıt : 6 Nisan 2007
enekter
Top Üye
 

Dotadaki trolle benzemiyor mu ? :)


 
6 Haziran 2012 (Çarsamba) 12:46 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
baristbt


Kayıt : 20 Nisan 2011
Ankara
Erkek Üye
 

yolumuzu bulalım.

EU WEST ;

839 RP : 13tl
1779 RP : 26tl
3612 RP : 48tl
6451 RP : 85TL


idm.brsygt.com 
6 Haziran 2012 (Çarsamba) 13:50 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
mavitutku


Kayıt : 29 Mayis 2011
istanbul
Erkek Üye
 

rp gönderiliomuki hocam :S site kendi üzerinden kredi kartı ile satıyo biliyorm


+yüzüme baq -hanqisine ? 
6 Haziran 2012 (Çarsamba) 17:10 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ulquiorra


Kayıt : 12 Agustos 2010
Hueco Mundo
Erkek Üye
 

bu yine atmalı tutmalı fena değil. pozisyon belirlemek çok önemli. darius tam ergen champı aq.


 
6 Haziran 2012 (Çarsamba) 17:16 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

ulquiorra bunu yazdı:
-----------------------------

bu yine atmalı tutmalı fena değil. pozisyon belirlemek çok önemli. darius tam ergen champı aq.


-----------------------------

aynen master yi 1 twitch 2 darius 3 yetenek 0 karakterler 


Damnant quod non intelligunt... 
6 Haziran 2012 (Çarsamba) 17:27 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
XpertVision


Kayıt : 9 Agustos 2008
Gallifrey
Erkek Üye
 

darius hakkaten difficulty si bildiğin 0 mal mal oynayan adamlar bile birsürü kill alıyor, draven'le bir kere oynadım kolay değil oynaması q yu kaçırmamak çok zor, bir de başlarda mana sıkıntı oluyor mana veren bişey alıyim derken atackı arttıramıyorsun ama yine de iyi keşke biraz ultisi fazla vursaymış ama bence ultisi biraz etkisiz, zaten kaçılabiliyor.


 
7 Haziran 2012 (Persembe) 20:47 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

draveni açtıydım dün de hiç sarmadı beni açıkçası iade ettim ip mi geri verdiler sağolsunlar(= şimdi ne alsam diyorum parayla yeni bi rune sayfası acmak istiyorumda 6300 ü tek sayfa açmak için heba etmekte koyuyo biraz:/


imza 
7 Haziran 2012 (Persembe) 21:32 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bukalemun


Kayıt : 17 Temmuz 2005
papua yeni gine
Erkek Üye
 

draven hakkaten biraz op gibi, bıçakları attıktan sonra tutturmamak lazım yoksa 3 vuruşta canın yüzde 50 sini alıyo, 

biz artık karşıda draven varsa bot lane ye alistar alıyoruz kesin, bıçağı tutmaya gittiğinde kafa atıp uzaklaştırıyo, o skill in cooldown ı da 12 sn ye gibi bişey az değil bu şekilde çözüm bulunuyo. ayrıca ultisinin global olması da ayrı bir saçmalık


There is no life without struggle 
7 Haziran 2012 (Persembe) 21:42 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ulquiorra


Kayıt : 12 Agustos 2010
Hueco Mundo
Erkek Üye
 

random queue mantığına sokayım 6 lvl adam bile geldi bir kere. :D şunu wowdaki bg queue'su gibi düzenleseler ya. 5 lvl aralıklarla alsalar oyuna. 10 lvlla 20 lvl aynı oyunda olmasa. gerçi 30 lvl olup 5 lvl'ın yapmayacağı mallığı yapanlar da var ama.

buna da /b/'de denk geldim geçen gün. çok daha hoş ve nude olanları da var blogda. :D


 
7 Haziran 2012 (Persembe) 21:45 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bukalemun


Kayıt : 17 Temmuz 2005
papua yeni gine
Erkek Üye
 

ulquiorra bunu yazdı:
-----------------------------

random queue mantığına sokayım 6 lvl adam bile geldi bir kere. :D şunu wowdaki bg queue'su gibi düzenleseler ya. 5 lvl aralıklarla alsalar oyuna. 10 lvlla 20 lvl aynı oyunda olmasa. gerçi 30 lvl olup 5 lvl'ın yapmayacağı mallığı yapanlar da var ama.

buna da /b/'de denk geldim geçen gün. çok daha hoş ve nude olanları da var blogda. :D


-----------------------------

oyunun queue sistemi güzel bence, senin o oyunda da 6 level adam 30 level 1000 won u olan arkadaşıyla girmiştir, yoksa öyle saçmalık olmuyo pek.

akali de güzel olmuş baya :D


There is no life without struggle 
7 Haziran 2012 (Persembe) 22:10 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bukalemun


Kayıt : 17 Temmuz 2005
papua yeni gine
Erkek Üye
 

bu arada eu nordic east te cw atacak takım arıyoruz. bilginize


There is no life without struggle 
7 Haziran 2012 (Persembe) 22:23 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

bukalemun bunu yazdı:
-----------------------------

bu arada eu nordic east te cw atacak takım arıyoruz. bilginize


-----------------------------

nick ne orda ?


Damnant quod non intelligunt... 
7 Haziran 2012 (Persembe) 23:12 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

bukalemun bunu yazdı:
-----------------------------

bu arada eu nordic east te cw atacak takım arıyoruz. bilginize


-----------------------------

nick ne orda ?


-----------------------------

 

noldu burak maçmı yapacan adamlarla:D


imza 
7 Haziran 2012 (Persembe) 23:22 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX


Kayıt : 14 Aralik 2010
[-1,1]
Erkek Üye
 

ugur0 bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

bukalemun bunu yazdı:
-----------------------------

bu arada eu nordic east te cw atacak takım arıyoruz. bilginize


-----------------------------

nick ne orda ?


-----------------------------

 

noldu burak maçmı yapacan adamlarla:D


-----------------------------

takım hazır atarız bi maç :D


Damnant quod non intelligunt... 
7 Haziran 2012 (Persembe) 23:30 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ugur0


Kayıt : 29 Agustos 2005
ist
Erkek Üye
 

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

ugur0 bunu yazdı:
-----------------------------

SinusX bunu yazdı:
-----------------------------

bukalemun bunu yazdı:
-----------------------------

bu arada eu nordic east te cw atacak takım arıyoruz. bilginize


-----------------------------

nick ne orda ?


-----------------------------

 

noldu burak maçmı yapacan adamlarla:D


-----------------------------

takım hazır atarız bi maç :D


-----------------------------

ahah hangi nooblar var takımda:D

 

o değilde draven i iade den 6300 geldi. fantezi bi rune yapıyorum tamamlansın çok fena olcak:D full crit dolduracam gp ile efsane oluyo. markları alabildim sadece crit 9 tane efsane vuruyorum gp ile q yu:D


imza 
7 Haziran 2012 (Persembe) 23:53 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
SinusX