Giriş Yap Kayıt ol Online Üyeler Aktif Konular Arama Üyeler Forum Kuralları
Tahribat.Com | TRT 1 Kızıl Elma
Tahribat.Com Forumları
Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
      TRT 1 Kızıl Elma
Bu Bölümde yeni konu açmak için tıklayınız. Konuyu cevaplamak için tıklayınız.
Konu 16 Ocak 2014 (Persembe) 09:20 tarihinde açıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
DevilKingtr


Kayıt : 19 Mayis 2010
NEŞET ERTAŞ
Erkek Üye
 

Diziyi dün izleyen müridler varmı acaba nasıl buldunuz ?

 

Efsane dizilerin yapımcısı Osman Sınav’dan; Türkiye’nin yeni heyecanı “KIZILELMA”

“ÜLKEN İÇİN YAŞA, AŞKIN İÇİN ÖL..!”


Büyük ve güçlü ülkeler üç şeye sahiptir; büyük millî amaçlar, güçlü istihbarat servisleri ve aşk denince ülkesini, ülke denince aşkı anlayan insanlar! Şimdi, Türkiye’nin büyük amacı ve istihbarat savaşlarının akıl almaz heyecanı, ilk kez bir TV dizisine konu oluyor. Osman Sınav yeni bir efsaneye imza atıyor “KIZILELMA”

Murad Altay, Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milletine hizmet etmeye, çıkarlarını savunmaya ve her türlü saldırıya karşı korumaya and içmiş genç bir MİT mensubu... Tam da Murad Altay’ın Türk bayrağı, silah ve Kur’an üzerine yemin ettiği sıralarda; uluslararası karanlık bir odak, hedefinde Türkiye olan tüyler ürpertici bir komploya start verir. Şimdi hem Murad, hem de Türkiye, daha önce görülmemiş bir saldırının karşısındadır.

Artık kaybedilecek çok şey vardır ama kazanmak, sadece bir avuç vatanseverin ölüme karşı yürümesiyle mümkündür. Türkiye, ya korkunç bir kaosun içine yuvarlanacak ya da bu kavgadan bir kez daha başarıyla çıkarak kendi millî amacına, kendi KIZILELMA’sına ulaşacaktır.


Artık silahlar, onlara sahip olması gerekenlerin elinde!


Türkiye’de ilk kez MİT’i konu alan bir yapım!


Türkiye’de ilk kez bir “Türk Ajan Dizisi”! Türkiye’de ilk kez, Türkiye’nin kendi hikayesi! Türkiye’de ilk kez, “KIZILELMA”!

 

 

Kızılelma dizisinin konusu

Türkiye’nin gözü kulağı, Türkiye’nin aklından geçen ama kimsenin söyleyemediği her şey, “Kızılelma”da! Efsane dizilerin yapımcısı Osman Sınav ve Süleyman Çobanoğlu’nun imzasını taşıyan, Türkiye’nin yeni heyecanı “Kızılelma”; merak ve heyecan dolu ilk bölümüyle, Türkiye’nin istihbarat savaşlarını anlatmaya başlıyor. Urfa Ceylanpınar’da, sınırın sıfır noktasında, iki Türk askeri nöbette... Ovanın sessizliği, 200 kişilik ağır silahlı bir grubun ani saldırısıyla bozulur. İki asker, şimdi ölümle hayat, görev bilinciyle korku arasında saniyelik bir seçim yapmak zorunda... Cezalı, sorunlu ve sıra dışı bir asker, Murad Altay’ın delice cesaretiyle saldırı önlenir, silahlı grup durdurulur.

Kızılelma dizisinde şimdi Murad Altay, tüm Türkiye’de günün konusu ve haber bültenlerinin yeni gözdesidir. Murad, Ceylanpınar Devlet Hastanesi girişinde toplanan meraklı kalabalığa ve kameralara doğru yumruğunu havaya kaldırır ve haykırır: “Ülken için yaşa, aşkın için öl..!” Murad’ın söylediği bu cümle, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT) İstanbul birimi başkanı Meryem Kadıoğlu’nun beyninde yankılanır. Bu genç adam kimdir, bu cümle nereden kulağına gitmiştir, tüm bu çılgınca savaşı nasıl kazanmıştır? Hızla araştırılır ve Meryem Hanım, 24 saat sonra Murad’ın karşısındadır; tereddütsüz, Murad’a hayatının teklifini yapar: MİT’e katılmak ve hayatını Türkiye’ye adamak. Murad, teklifi kabul eder. Şimdi Murad Altay, aklını, gücünü ve tüm varlığını, gözlerden uzak bu savaşa verecektir. O artık bir MİT ajanı olarak, Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milletine hizmet etmeye, çıkarlarını savunmaya ve her türlü saldırıya karşı korumaya and içmiştir.

Kızılelma dizisinde tam da Murad’ın yemin ederek teşkilata adım attığı sıralarda, uluslararası karanlık bir odak, hedefinde Türkiye olan tüyler ürpertici bir komploya start verir. Şimdi hem Murad, hem de Türkiye, daha önce görülmemiş bir saldırının karşısındadır. Artık kaybedilecek çok şey vardır ama kazanmak, sadece bir avuç vatanseverin ölüme karşı yürümesiyle mümkündür. Türkiye, ya korkunç bir kaosun içine yuvarlanacak, ya da bu kavgadan bir kez daha başarıyla çıkarak kendi millî amacına, kendi Kızılelma’sına ulaşacaktır. Osman Sınav’ın yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlendiği, Süleyman Çobanoğlu’nun senaryosunu kaleme aldığı “Kızılelma”da; Furkan Palalı, Pelin Akil, Zeynep Eronat, Erdal Cindoruk, Miraç Eronat, Rahmi Dilligil, Adnan Biricik, Osman Karagöz, Mesut Yılmaz, Ceyda Saltadal, Sefa Zengin, Selin Altay ve Yener Gürsoy rol alıyor. Türkiye’nin kendi hikayesini, ilk kez bir “Türk ajan dizisi”yle ekranlara taşıyan, Türkiye’nin yeni heyecanı “Kızılelma”; ilk bölümüyle 15 Ocak 2014, Çarşamba akşamı saat 19:50’de TRT 1’de!

http://www.youtube.com/watch?v=-8cmwZ1AQYs


Gönüm Hep Seni Arıyor Neredesin Sen | NEŞET ERTAŞ 
16 Ocak 2014 (Persembe) 09:24 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
DJ_Alper
(Sigortacı)


Kayıt : 3 Ocak 2006
manisa
Erkek Üye
 

izleyecektim oğlan rahat durmadı

oyuncak geri getirmece oynadık


djalper.net/ticket Soru ve sorunlarınız için yeniden aktif 
16 Ocak 2014 (Persembe) 09:46 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
catlax


Kayıt : 10 Eylül 2005
Zile
Erkek Üye
 
DJ_Alper bunu yazdı

izleyecektim oğlan rahat durmadı

oyuncak geri getirmece oynadık

:)))))) senin yaptığın daha güzel ama, allah bağışlasın kardeşim


Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!! 
16 Ocak 2014 (Persembe) 09:53 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
sokoban


Kayıt : 23 Ocak 2010
Erkek Üye
 

Elalem breaking bad yapar , dexter yapar bizimkiler de anca kurtlar vadisi , kizilelma gibi millete gaz vermeye çalışan angarya diziler yapar turkiyede artik tv sektörü bitmiş gitmiş


No. Not even in the face of Armageddon. Never compromise. - Walter Kovacs (Rorschach) 
16 Ocak 2014 (Persembe) 09:55 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
samaccc


Kayıt : 2 Ekim 2007
TR-BİH
Erkek Üye
 

trt habere katıldılar yönetmele . yeni idolün başrol karakterleri olacağını idda ediyolrar. nedemekse artık yeni idol herlade polat alemdar ın yerini alacak falan demek istediler.ayrıca dizi pok gibiydi .


Pendik lisesi futbol sahasını SATTILAR . 49 milyona devlet malından çıkarıp bayraktarlara peşkeş çektiler. durmak yok satmaya devam akipi http://www.pendikbizim.com/2015/05/pendik-lise-sahasnda-cadrl-protesto.html 
16 Ocak 2014 (Persembe) 09:57 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
DJ_Alper
(Sigortacı)


Kayıt : 3 Ocak 2006
manisa
Erkek Üye
 
catlax bunu yazdı
DJ_Alper bunu yazdı

izleyecektim oğlan rahat durmadı

oyuncak geri getirmece oynadık

:)))))) senin yaptığın daha güzel ama, allah bağışlasın kardeşim

amin Saollasin

Babasına it muamelesi yapıyo eşek sıpası oyuncağı atıyor ben geri getiriyom getirmeyince sinirleniyo dana


djalper.net/ticket Soru ve sorunlarınız için yeniden aktif 
16 Ocak 2014 (Persembe) 10:27 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
ershn


Kayıt : 28 Mayis 2010
galiba
Erkek Üye
 

İlk bölüm için senaryo biraz zayıf gibi geldi, Dombra`nin da yersi kullanımları pek hoş olmamış. Osman Sinav yapar da kötü olur mu?


 
16 Ocak 2014 (Persembe) 10:29 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Robinson_Crusoe


Kayıt : 6 Nisan 2007
el-Ğani,
Erkek Üye
 

Hedef göster ceset iste,


Dünya, caddelerde amaçsızca dolaşanların, meyhanelerde kavga edenlerin, lüks kafelerde birbirlerine gösteriş yapanların, boş sohbetlerle ömürlerini tüketenlerin, mallarıyla övünenlerin, cimri ve bencil tutkularının esiri olanların, hayatlarını boş amaçlara adayanların sandığı gibi gerçekte var olan, mutlak bir yer değildir. Sadece bir algılar bütünü, bir hayaldir, ama bu insanlar bunun bilincinde ve farkında değildir, Tek mutlak varlık olan Süphan Allah tır, 
16 Ocak 2014 (Persembe) 10:35 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Thelordmax


Kayıt : 23 Agustos 2005
Odessa
Erkek Üye
 

İlgi çekici değil. Kötü ile vasat arasında gidip geldim.


Driver Star ! Türkiye driverını arıyor! http://www.devid.info 
16 Ocak 2014 (Persembe) 10:38 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
bugrahan45


Kayıt : 26 Haziran 2007
magnezia
Erkek Üye
 

baron varmı. yoksa izlenmez.


Geçmişten adam hisse kaparmış... Ne masal şey! Beş bin senelik kıssa yarım hisse mi verdi? "Tarih"i "tekerrür" diye tarif ediyorlar; Hiç ibret alınsaydı, tekerrür mü ederdi...  
16 Ocak 2014 (Persembe) 11:12 tarihinde yazıldı. Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj
Dentist


Kayıt : 9 Ocak 2009
istanbul
Erkek Üye
 

Hükümet propagandası yapacaklarsa hiç izlemeyelim abi


 

[1] [2] [3] [4]   [»] [»»]


Bu Bölümde yeni konu açmak için dıklayın Konuyu cevaplamak için tık...
Allah'a Havale Et Google Bookmark'a Ekle Yahoo'ya Ekle Stumbleupon''a Ekle Facebook'a Ekle Twitter'a Ekle   Google'da Ara : TRT 1 Kızıl Elma Favorilerime Ekle Yukarı Çık
Konuda 36 Mesaj Var.
Konu 1920 Sefer Gösterilmiş.