*-*Bilinmeyen Nolar*-*

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bilinmeyen bi no var onu internetten nasıl bulurum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    bulamassın ara hangi şebekeyse şebekeden ögren nonun kime ait oldugunu internetten bulunmuyo yok bi çaresi yok:))

ANDY // Entelkoylu.Com Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş.Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeAdPaN
    DeAdPaN's avatar
    Erkek

interneti biraz fazla abartmissin gozunde sanirim. oyle istedigin herseyi bulamiyosun malesef, allahtan.

gsm operatorunu arayarak da ogrenmen mumkun degil. ya tandiklarin olucak onlar sana soyliycek (bu tanidiklarinin ilgili departmanda calisiyo olmasi gerekir, her calisan goremez) ya da mahkemeye sikayet dilekcesi vericeksin rahatsiz edildigine dair. mahkeme gsm operatorunden o bilgileri alicak. baska alternatifin yok.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanaN
    CanaN's avatar
    Dişi

YUH LA IYICE ABARTMISSINIZ INTERNETTEN DIORUMKI ANNEMLE BABAM BENIM UZERIMDE NEKADAR ÇALISMISLAR BUDA YAZARMI ACABA  DAYIMIN TUALETTE KAÇ GR YAPTIGINIDA BULABILEBILIRMIYIMKI MANYADINIZMI YA ABARTMAYIN HÖÖÖ HÖÖÖÖÖ

Holyone bizi discoya götürrrr !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    dEli_Manyak bunu yazdı:

YUH LA IYICE ABARTMISSINIZ INTERNETTEN DIORUMKI ANNEMLE BABAM BENIM UZERIMDE NEKADAR ÇALISMISLAR BUDA YAZARMI ACABA  DAYIMIN TUALETTE KAÇ GR YAPTIGINIDA BULABILEBILIRMIYIMKI MANYADINIZMI YA ABARTMAYIN HÖÖÖ HÖÖÖÖÖ

konuşmalarına bakılırsa annenle baban sanırım az çalışmışlar mağzemeden çalmışlar yani 22 kromozona sahip olduğun burdan bile belli oluyor

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Yaşım 19 Bu Yaşa Kadar Kaç Kez Kalbim Atmış İnternetten Nasıl Öğrenebilirim (:

:)) Muhahaha

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek

türk telekomda bir  tanıdığın  varsa sabit  hatları  yada  internet  bağlantısı  varsa  adsl  servisinden bulabilirsin(burdada  tanıdık olcak:)

sonra  eğer  cep telefonuysa turkcell de kim aramıs diye  bişiy var ama oda  her  zaman işe yaramıyor adam kendini sildirebiliyor. kim 537xxxxxxx şeklinde  kime ait  oldugunu bulur

telsimde avea da  varmı  bilmiyorum

ama kesin sonuc  almak istiyosan gsm şirketlerinde  tanıdık olması  lazım ama buda  yasak  ceza  sı  bile  vardır belki saygılarımla.gsm şirketleri isterse polise  bile vermeyebilir  kullanıcı  bilgilerini ama veriyor :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    slmarlq sanırım ole bi site vardı.. bu arada site deilde ole bi program varmış bende cok aradımve hala arıorm bulanınız goreniniz yokqmu??

NesTo | same shit diffirent asshole
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Arkadaşa biri internette herşey var dedi herhalde ondan böyle diyordur almayın ahını adamın

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ra_Mu
    Ra_Mu's avatar
    Erkek
    Falla elinde numara farsa bulursun detayına burda girmek istemiyorum. Diğer örneklerde olduğu gibi b*ku çıkacak çok acil bi durum farsa mail felan atın irtibata geçelim ben anlatayım olayı.

http://www.tatangalar.com/
Toplam Hit: 5843 Toplam Mesaj: 10