folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder } Deep Freeze Hakkında Herşey {

} Deep Freeze Hakkında Herşey {

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    İl Bakışta Sanki Bu Açıklamyı Ben Yapacakmışım Gibi Görünüyo Ama Hayır. Bunu Sizden Bekliyorum ki Genel Forumda Sabit Kalsın ve Aynı Sorularla Uğraşılmasın.

Deep Freeze Nedir.
    Deep Freeze Nasıl YÜklenir.
    Deep Freeze Nasıl Silinir.
    Deep Freeze Nasıl Aktif Hale Getirilir.Nasıl Kapatılır.
    Deep Freeze Menüsündeki Sekmeler Ne İşe Yarar.
    Deep Freeze Aktif Butonunda Olmasına Rağmen Neden DeAktif Görünür
    Deep Freeze Silindikten Sonra Neden Başka Versiyon İster.
    Deep Freeze i Makinadan Tamamen Silmek ve Elde Bulunan .rar Uzantılı Deep Freeze Dosyasından Tekrar Yüklemek İçin Neler Yapılmalıdır.

Bu Tip Konu Sanırım İlk Defa Açıldı Dalgaya Almayın Bana ve Bi Çok Kişiye Lazım Olan Bilgiler Bunlar.

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    hani bilgi nerde hacım?

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    1. deep freeze seçtiğiniz sürücüleri "dondurur",dosya silin yükleyin ne bok yerseniz yiyin resetlediğinizde donmuş durumda ise ayarladığınız hale geri getiren programdır.

2.server i vardır hangi dosya formatında ( ntfs veya fat ) hangi sürücüleri,şifreyi vs ayarlarsınız ve setup oluşturursunuz o sayesinde kurulum yaparsınız.

3.şifreni unutmiycaksın.deep freeze iconu vardır systemtrayda shiftle beraber çift clickliyceksin deaktif ediceksin (boot thewaed) yapıp reset atıcaksın,setup ını çalıştırıcaksın unistall ı yapıcaksın.deaktifken iconun üstünde X işartei gidip gelir.diğer durumda sabit ayı resmi vardır.eski versiyonsa buz resmi.

4.dekatif durumda ise gene shifh çift click boot frozen ı seç reset at.

5.sekmelerin ne işe yaradığı zaten bellidir,az ingilizcesi olan anlar.

6.Deep Freeze Aktif Butonunda Olmasına Rağmen Neden DeAktif Görünür

böle bişey söz konusu deil veya benim başıma hiç bişey gelmedi.

7.Deep Freeze Silindikten Sonra Neden Başka Versiyon İster.

böyle bişey olmaz eğer ilk versiyonunu kullanıyosan ki ilk versyionlarında da böyle birşeye rastlamadım.

8.Freeze i Makinadan Tamamen Silmek ve Elde Bulunan .rar Uzantılı Deep Freeze Dosyasından Tekrar Yüklemek İçin Neler Yapılmalıdır.

bunu anlamadım.

ayrıca : nforce 2 ve nforce 4 sistemlerde deep freeze kurulumunda problem yaşayabilirsin ve geri dönüşümü olmayabilir.bunun sebebi : nforce driverını kurarken ide driver ı kurar daha doğrusu sana sorar kurayımmi diye sen kurma dersen bi problem yaşamazsın ama kurarsan deep freeze iconunu göremezsin ne silebilirsin ne kurabilirsin tek çare format.

deep freezi şifresi olmadan kaldırmak için google da unfreezer ı aratın çekin kurun reset atın kalksın. vs vs ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    deep frezein a.q

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ya arkadaşım Deep Freeze ile ilgili milyon tane başlık açıldı!
    Yanlış yerde başlık açtığın yetmiyor, bir de üstte kalmasını istiyorsun!
    İhtiyacın varsa bilgiye, ara onu, elde et, bilgiye ulaşmak için emek ver.
    Parmaklarınla iki soru yazıp da birilerinin senin için açıklama aramasını ya da
    yapmasını bekleme! Sadece düşünce tembelliği değildir bu, parazitizmdir!

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    criminalim boyle konular acilmasa seni gorecegimiz yok.
    nerde eski siir yazi paylasimlari off of

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    canım sıkılıyordu ondan cevap yazdım zaten yoksa basit şeyler bunlar aranıp bulunmuyacak türden değil,programı 2 kez kursan çözersin oda ayrı bişey ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netpier
    netpier's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Bu konu Her ne kadar Eski Olsada Deepfreze bilgisayarımızda neredeyse vazgecilmez Bir Hal Aldı ve DeepFreeze İle Yeni Tanışanlar Ve hatta Hala Tanışmayanlar var Her nekadar 2 seneden Beri Kullansamda Bu aralar yaşadığım Bir Sorun Yüzün Deep frezee İle İlgili konulara bakmak zorunda kaldım ve hiç bir konu beni tatmin etmedi Sorunu Çözdüm Ve Buraya Bildiklerimi Yazarak Sorun Yaşayan Arkadaşlara Yardımcı Olmak İstiyorum 

İlk mesajda sorulan sorular cevaplanmış ama tam tatmin edici gelmedi birde basit ağızdan ben cevaplamak istiyorum

Deep Freeze Nedir: Deepfreze Bilgisayarınızı Dondurmak İçin Tasarlanmış Mucize Bir Programdır öyleki Bu Program Açık Olduğu Zaman Bilgisayarımıza İstediğimiz Virusü indirp karıştırabiliriz bile

Bilgisayardan anlamayanlar ve kurcalayarak öğrenmek isteyenler için Birebirdir Yapılan :Hata ne olursa olsun bilgisayar resetlenince Program bilgisayarı ilk haline geri sokar (program açıldığı ilk hali)

veya yeğenler coluk cocuk bilgisayara akın ettği zaman aman bozucaklar derdi kalmıyor  windowsun tümü silinse bile farketmez

kurcalamak istedğiniz yeni programların bilgisayarınıza verdiği yükü 0 a indirir

Deep Freeze Nasıl YÜklenir :     Kuracağınız Deepfreze exe dosyasına  tıklarız karşımıza kurulum menüsü cıkar oradan bize soracağı hangi sürücüleri koruma altına almak istiyorsunuz diye soruyor tavsiyem sadece c diskini alın çünkü internette gezerken bilgisayara birşeyler kaydetmek isteyebilirsiniz korumasız bir disk olması şart  kurlunca bilgisayar resetlenecektir açıldığında Sistem trayda Deep freze iconu aktif halde olacaktır açmak için shift basılı tutarak ikona tıklıyoruz ilk gireceğiniz şifre sizin şifreniz olacaktır  
    Programı kurduğunuz exe yi sakın silmeyin ve yedekleyin çünkü deep freze kaldırmak isterseniz yine onu kullanacaksınız

Deep Freeze Nasıl Silinir. :  Program deaktif ken kurduğumuz exe ye tıklıyoruz ve unstall tıklayarak kaldırıyoruz Şifreyi unuttuysanız undeepfreze ile deaktif edebilirsiniz

Deep Freeze Nasıl Aktif Hale Getirilir.Nasıl Kapatılır.  :  shift tuşuna basılı tutarak  İki defa tıklıyoruz Boot Frozen Açar Boot Thawed Program deaktif eder

Deep Freeze Menüsündeki Sekmeler Ne İşe Yarar. : Deep Freze Ayarlarıdır Kurcalamamanız Hayrınızadır :)

Deep Freeze Aktif Butonunda Olmasına Rağmen Neden DeAktif Görünür:  Deep Freze Ücretli Bir Yazılım Olduğu İçin Dene süresi Dolunca Açamassınız Ve Hep Deaktif Görünür

Deep Freeze Silindikten Sonra Neden Başka Versiyon İster :  Bunu Tahminen Söylemek İstiyorum Yeni Program Yeni Müşteri Yeni Ücret demek

Deep Freeze i Makinadan Tamamen Silmek ve Elde Bulunan .rar Uzantılı Deep Freeze Dosyasından Tekrar Yüklemek İçin Neler Yapılmalıdır.  : Deep Frezee Silmeyi Söylemiştim Zaten  Ama Yeniden kurmak İçin İşte benim Bu aralar yaşadığım sorun budur " This Evaluation Version Of Deep Freeze Has expired " bu uyarının verilmesi bu uyarıyı yeni version kusanızda regediti temizlesenizde bilgisayarı 5 ay geri alsanızda yapacaktır çözümü farklı değildir bilgisayar normal açık iken saat iki defa tıklıyoruz saat menüsünden bilgisayarımızı en son deep frezenin sorunsuz aktif haldeki bir zamana geri döndürüyoruz

örneğin 2 aylık deneme süresi var sa bilgisayarımız bir ay geriye alıyoruz artık elimizdeki zipli deep freze ve bütün sürümler çalışıyor olacaktır

sanırım anlaşıılmayan birşey yoktur deepfreze öcüü değildir hatta olmassa olmaz dır saygılar ...

bu sonuca bir hafta araştırmamdan sonra deneme yanılmayla ulaştım umarım yararlı olur

Toplam Hit: 11270 Toplam Mesaj: 8