-DGS- Kitap Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Müridler selamlar,

Kardeşim 2 yıllık makine çıkışlı. DGS ye hazırlanmak istiyor , sıfır matematik var çocukta.

Konuları ben kendisine anlatacağım fakat kaliteli bir yayın almak istiyoruz.

Önereceğiniz yayınevi&kitap var mıdır ?

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

antrenmanlarla matematik 1-2 bu ikisini alsın madem sıfır ise matematiği, daha sonrasında Data yayınları, 7iklim iyidir. Ben de aylar önce başladım çalışmaya yarak varmışi gibi eticaret işine dalıp bıraktım çalışmayı...mallık yaptım... Hele bu zamanda millet evde boş vakt öldürüyo eğitim durmuş, herkes salmış iken güzel fırsattı sınava hazırlanmak için...

Ek olarak youtube da zilyon kaynak var tarzı hosuna giden kanalı takiplesin.

dcpromo tarafından 06/Haz/21 23:25 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    34sileli
    34sileli's avatar
    Erkek

DGS için tasarı nın güzel kitaplarıvar bir zamanlar çalışmıştım. Ama işini oturttuysan düzenini bozma aynen devam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Şimdi de DGS mi varmış.

LYS, SBS, DGS, OKS, YKS, ÖSS 

bu ne aq

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı

Şimdi de DGS mi varmış.

LYS, SBS, DGS, OKS, YKS, ÖSS 

bu ne aq

Dgs hep vardı hocam , dikey geçiş sınavı 2 yıllıktan 4 yıla tamamlamak için giriliyor

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

2018 de intibak(2017 basım) soru bankası kullanmıştım. Bayağı güzeldi. Tasarı sınav denemeleri iyidir. Kendi bünyesinden yaptıkları. 35,5 netim vardı 2018de.

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

657 yayınlarının konu özetli dgs soru bankasını alıp 1 haftada bitirmiştim. ardından sadece deneme çözdüm. deneme çözmenizi bolca tavsiye ederim. zmaan yönetimi konusunda çok yardımcı oluyor.  2019'da sayyısalda tr 200. olmuştum bu şekilde. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hey gidi günler 2002-2003 hem derece yap (okul kıytırık da olsa), sonra hocayla takış, önce sen ona tak, sonra o sana taksın. hemde okuldan ayrılmadan önce son şakasını bana yaptı itoğlu. sonuç patlayan 4 ders dgs de okulda kazanan 3 kişiden biri ol (işletme öğretmenliğini kazanmıştım a.q), 4 dersin zayıf olmasına rağmen hala derece yap, seneye bitir okulu ama herifcioğlunu yakalayamadım ya sinirlendim şimdi bak. 

hayat boş pompala çoşşş :):)...
Toplam Hit: 972 Toplam Mesaj: 8
kitap önerisi dgs