folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 1 Ayda 10 Kilo Verdim.Nasıl Mı ? Zayıflamak İsteyenler İçeri.1 Ayda 10 Kilo Verdim.Nasıl Mı ? Zayıflamak İsteyenler İçeri.

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  darkroques61
  darkroques61's avatar
  Kayıt Tarihi: 26/Aralık/2009
  Erkek
  Smirnoff bunu yazdı

  Bende tarihimin en ağır seviyesine ulaştım 95 kiloyum, şahane bi göbeğim oldu, bayılıyorum.

  Benim iştah problemim var, acıktıgım için yemek yemiyorum, canım istediği için yiyorum hepte birşeyler istiyor, birşeyler yapmam lazım ama nsıl olcak hiç bir fikrim yok.

  Valla bu bende de var. Yemek yemeyi seviyorum ve can sıkıntısı da çok olunca sonuç kötü oluyor.. :)

  Tıka basa yemek yiyeyim fazla değil 1 saat sonra sevdiğim bir yemek önüme gelsin devam ederim.. :)


  Kendine İyi Bak ..
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Mycity
  Mycity's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 01/Şubat/2011
  Erkek

  Çok basit 18 bin tlik motoru çaldır bak nasıl veriyon kiloları :)


  Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  LynXMaSTeR
  LynXMaSTeR's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Temmuz/2003
  Erkek
  Cesnist bunu yazdı
  LynXMaSTeR bunu yazdı
  Darkparadise bunu yazdı
  LynXMaSTeR bunu yazdı
  dyrnade bunu yazdı
  LynXMaSTeR bunu yazdı

  hocam kilo almak için bi öneri var mı ?

  Yağlı ve ekmek türü şeyleri gece yatarken ye ve gün içinde pek hareket etme bi alıştır vücudunu hareketsizliğe daha sonrada kendini bi aç bırak sonra tıka basa ye direkt kilo :D

  masa başı işte çalışıyorum günde 4 öğün yiyorum ama bana misin demiyor. 183 boy var 63 kiloya dustum ne guzel 74-75 lerdeydim bi ara. sağlıklı bi şekilde kilo almanın yolunu bileniniz var mı

  kaç senedir çalışıyorsun ki? yenisin demek ki işinde. ya da iş sonrasında çok hareketlisin?

  ben yaklaşık 10 senedir masa başı iş yapıyorum. bu 10 senenin 4 yılı hareketli bi dönemde olduğum için kilo almadım. ama daha sonrasındaki yıllarda monoton iş düzeni, çoğunlukla hareketsiz gün geçirme ve düzensiz yeme içmeden dolayı 43 kilodan 67 kiloya çıktım :D şimdi de aldıklarımın ceremesini çekiyorum :)

  6 seneyi geçiyor. işin yanında okul var, gidip geliyoruz ama sürekli oturuyoruz yani işyerinde de okulda da. yemek normal tabldot mu ne diolar komple yiyorum bazen az bile geldiği oluyor. yine de doğru düzgün kilo alamıyorum. işyerinde ve bazı arkadaşlarla ilgili olan sıkıntılarım yüzünden stres felan yapıyorum ondan kilo veriyorum sanırım.

  Hocam direk söyliyeyim bende senin gibiydim.boy 180 kilo 63 :) bütün hayatım boyunca sıskaydım her gören kilo al diyordu.Sürekli pc basındaydım her türlü seyi denedim yedim içtim olmadı.

    Gittim araştırdım ektomorf yapıya sahipmişim sonra gittim fitness salonuna yazıldım 1.5 ayda 67 kilo oldum ve bunu saglıklı bir sekilde yaptım 3 beyazı hamur işini yağlı yemekleri asitli içeçekleri hayatımdan cıkardım.Eğer zaman ayırabilirsen fitness a git hocam hem saglıklı sekilde kilo alırsın hemde saglam vücüd yaparsın 

  hocam 8-5 çalışıyorum, ayrıca ikinci öğretim okuyorum. saat 3 - 5 gibi dersler başlıyor, 8-9 a kadar sürüyor. o yüzden fitness a pek vaktim olmuyor. sadece haftasonu gideyim desem haftada bi günle de bi cacık olacağını düşünmüyorum. o yüzden benim tempoma uygun bi yöntem araştırıyorum fakat bulamadım bi türlü.


  goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 20270 Toplam Mesaj: 64