folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder 1 Büyük Dosya Kaydı İşlendi

1 Büyük Dosya Kaydı İşlendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abdullah_CAN
    Abdullah_CAN's avatar
    Erkek

Diski şimdi denetle dediğim zaman hiç bir sorun bulunamadı diyor ama detayını baltığımda 1 büyük dosya kaydı işlendi diyor bunun anlamı nedir

Linux
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Büyük boyutlu bi dosya diskte kaybolmuş geri bulunmuş, yada mbrden kaybolduğu için silinmiş.

Sorun yok cok fazla, eğer o dosya önemli değil ise found.000 gibi gizli ve sistem klasörü var mı yokmu bi kontrol et ilgili diski..

Onun haricinde bir sıkıntı yok.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abdullah_CAN
    Abdullah_CAN's avatar
    Erkek

Kullandığım diskin sürücü harfini değiştirdim şu an diski yeniden tarattım aynı uyarıyı verdi hangi dosya olduğunu bilmediğim için işlem yapamıyorum ne tavsiye edersin yoldaş bu durum için...

Linux
Toplam Hit: 915 Toplam Mesaj: 3