folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 1 Gününüzü Nasıl Bitiriyorsunuz.

1 Gününüzü Nasıl Bitiriyorsunuz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı
    A_REX bunu yazdı

Evli mutlu çocuklusun ama hayatın böyle...

Sırrını bizede ver hacımmm.

Evliyim ve Mutluyum HAMDOLSUN , Çocukluyum HAMDOLSUN  ama İŞ-Sİ-ZİM Lanet olsun... Yinede binlerce kez şükürler olsun. Askerlik ön plana çıkıyordu tecildi uzun bir süre bozdurdum kasımda gidip gelecem ALLAH 'IN İZNİ İLE.

Hocam 27 ekimde açıklanacak yerler bir konu açalım kasımda baya giden olacak burdan

olur wallahi ama e-devlet 'de askeri bölümünden tam hangi seçenekten öğreniyorsun ? yani hangi bölüme tıklamam gerekiyor ? Resim olarak gösterebilirmisiniz ?

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

is ev haftaici klasik.

haftasonu degisiyor.

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    A_REX bunu yazdı

Evli mutlu çocuklusun ama hayatın böyle...

Sırrını bizede ver hacımmm.

Evliyim ve Mutluyum HAMDOLSUN , Çocukluyum HAMDOLSUN  ama İŞ-Sİ-ZİM Lanet olsun... Yinede binlerce kez şükürler olsun. Askerlik ön plana çıkıyordu tecildi uzun bir süre bozdurdum kasımda gidip gelecem ALLAH 'IN İZNİ İLE.

Hocam 27 ekimde açıklanacak yerler bir konu açalım kasımda baya giden olacak burdan

olur wallahi ama e-devlet 'de askeri bölümünden tam hangi seçenekten öğreniyorsun ? yani hangi bölüme tıklamam gerekiyor ? Resim olarak gösterebilirmisiniz ?

Sevk Edilecek Eğitim Merkezi hocam

طדṮ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwateR
    SwateR's avatar
    Erkek

Vardiyalı çalışıyorum. Ye - İç - Yat - PC başında zaman geçir. İş hayatına atılınca hayat monotonlaşıyor resmen. Arkadaşların hepsi bir tarafa dağıldı. Tek tük kaldık mahallede. Onlarla da çoğu zaman vardiyalar uyuşmuyor. 

Çıkıp 2 tur atayım, kafede filan oturayım diyorum değişiklik olsun diye tek kişiylede olmuyor. Eğer bu hayat böyle geçicekse işimiz zor. Nereye kadar sabredebiliriz Allah bilir artık :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Hafta içi sabah işe geliyorum. akşam eve gidiyorum. kızımla oynuyorum biraz. onun dışında balık tutmaya giderim bol bol. başka da bişey yok zaten.

Naber la?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

yatcaz-kalkcaz yatcaz-kalkcaz yatcaz-kalkcaz hoooop işsizim :)   (mutluyum bu durumdan aslında ama belli etmiyorum:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bu mesleği seviyorum olağan günüm olmuyor :)= muhasebeci olsam hergün aynı olurdu

dünü anlatayım

olağan trafik sigortaları dışında

1 hafta önce 0km araç alan müşterimin arabasını çarpmış motosiklet gece kaçmış adama basamak indirimi yapacaktık satacağı araçtan bu araca hasar dosyası açsan -1 e düşecek kademe indirimiyle ilgili kesin birşeyi kimse söyleyemiyor -1 deki kaskoyu :)  ayrıca motosikletin plakasını 3-4 kişi almış ama tam okunamamış sigorta rücuyu deneriz dedi alamayabilirizde dedi biz kademe indirimi yaptıktan sonra mini onarımdan açıp rücuyu deneteceğiz kaskoya amaç karşı tarafın sigortası yok kişiden hasarın karşılanması kaçmasının bedelini ödemesi :) nihaaha

ayrıca müridimize konut sigortası yapıyoruz tokinin üzerine tapu olupta taksit ödeyenin birşeyi olmadığnıı öğrenmiş oldum normalde taksit oluyorsa ipotekli olması lazım mantıken neyse onu sigrta ettiren müşteri ev sahibi toki yapacağız

dünkü olaylar bunlar şimdilik

hafta sonu hasta olmazsak bu hafta ailecek hastaydık genelde yakın çevre piknik alanları yaylalar dolaşıyoruz

DJ_Alper tarafından 26/Ağu/14 15:28 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 1618 Toplam Mesaj: 18