1 Haftalık İnternet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    mettoman bunu yazdı

KaRaKuLe bunu yazdı

mettoman bunu yazdı

ultramitron kullan ya da hiç kullanma dağ evinin keyfini yaşa hocam

hocam ya ben gidene kadar o olay biterse ayrıca bende de hatunda da kontörlü hat yok ikimiz de faturalıyız şimdi durduk yere geçirmesinler :/

garanti olsaydı hic uğraşmam gider orda hallederdim ama işte kontörlü hat da yokki

Bitme gibi bi durum yokta 50 lira verene kadar turkcell sınırsız paketini alın 20 lira ultramitronla az biraz kota yiyo(aslında yemiyoda nolur nolmaz)

abi sınırsız dediğin zaten 1 gb bişi o da biter zaten hemen netten analiz yaptırıyorum veri trafiği yüksek olacak o yüzden yetmez 1 gb neyse en iyi ihtimal vodafonedan alırım 1 gb kontörlü bi hata yükletirim 1gb ona da senin taktiğini yaparım işte bakalım ne olacak

Bende onu diyorum hocam youtube surf cart curt ultramitronla kullanırsın oyun, radyoda 1gbdan yer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı
    sanane bunu yazdı

avea nın 1 gb lik paketi var  10 tl. ondan alsan ya. Gerçi hattın avea mı bilmiyorum ama diğer operatörlerde de vardır böyle bişi.

al internet paketini. hotspot ile laptopdan da kullanırsın neti.

hocam şehirde çekmio avea dağ başındamı çekicek:D

:D

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
Toplam Hit: 1929 Toplam Mesaj: 13