folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 1 Milyar Verebilirim Arkadaşlar Bana Acil Bu Parça Lazım Elinde Olan Veya Bulana

1 Milyar Verebilirim Arkadaşlar Bana Acil Bu Parça Lazım Elinde Olan Veya Bulana

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dostum yazdıklarım komıkte degıl yalanda degıl ben bu konu yuzunden az daha yarra yiyordum burası dogru ozellikle pkk yandası orospu cocukları köy köy gezıyordu bu madde ıcın radar sistemlerinden tutunda mayın patlatmaya kadar kulanılabılen bı madde (bu maddenın tamır işinde kullanılacagı sacmalıklara kımse ınanmamıstır umarım) 

edit: :|  bu suratın anlamınıu biliyorum ben az once cabuk bakınca gülen surata benzettim arkadasım kusura bakma özür 

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Moon_Shine bunu yazdı:
    -----------------------------

sorry_13 bunu yazdı:
    dostum yazdıklarım komıkte degıl yalanda degıl ben bu konu yuzunden az daha yarra yiyordum burası dogru ozellikle pkk yandası orospu cocukları koy koy gezıyordu bu madde ıcın radar sistemlerinden tutunda mayın patlatmaya kadar kulanılabılen bı madde (bu maddenın tamır işinde kullanılacagı sacmalıklara kımse ınanmamıstır umarım)

korkma sen kimse inanmadi kimsede olumlu cevap vermedi zaten..

bilmeyenlerde ogrendiler..

devam etme kufurlere(pardon kufrler sadece kendine ve pkk'lilaraymi$) devam et haji.. 

dostum bu olay net alemıne düşmemişti zaten 7-8 aydan beri her gün google'dan aratıyorum ama sonuc yoktu ama konu acan arkadasın sayeseınde nete düştü ama soyledıklerım dogru  

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    caldii10 bunu yazdı:

1 milyar Verebilirim Arkadaşlar Bana Acil Bu Parça Lazım Elinde Olan veya Bulana verebilirim
    arkadaşlar Bu parça eski Radyolarda Ve siyah Beyaz televizyonlarda Bulunuyor Egerki Bulabilirseniz ben bulundugunuz bölgeye Gelip Teslim ala bilirimm ve nakit para verilecektir Antika Radyo Tamirinde Kullanılacaktır Özel Müşteri İçin....

Not: arkadaşlar bu alete çok para felan veriyorlarmış öle bişeyler diyenler var varsa öle bişey bende satayım

http://www.resimupload.gen.tr/viewer.php?file=4jfv9wrqui7za6nebl35.jpg

acaba bu maddenin nasıl bir tamir işinde kullanılacagını biliyormusun bunu bana soylesene ha soylerken  tv ve digital uydu işine 6 yılımı verdiğimide göz önünde bulundur yada sessiz kalma hakkını kullan :) dostum ne veya kim oldugunu bilmiyorum ama buradaki insanları keklemeye kalkıyorsun unutma burda hertürden her boktan anlayan adam var çok fena keklenirsin bence akıllı ol yakma kendini 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Moon_Shine bunu yazdı:
    sorry_13 bunu yazdı:
    caldii10 bunu yazdı:

1 milyar Verebilirim Arkadaşlar Bana Acil Bu Parça Lazım Elinde Olan veya Bulana verebilirim
    arkadaşlar Bu parça eski Radyolarda Ve siyah Beyaz televizyonlarda Bulunuyor Egerki Bulabilirseniz ben bulundugunuz bölgeye Gelip Teslim ala bilirimm ve nakit para verilecektir Antika Radyo Tamirinde Kullanılacaktır Özel Müşteri İçin....

Not: arkadaşlar bu alete çok para felan veriyorlarmış öle bişeyler diyenler var varsa öle bişey bende satayım

http://www.resimupload.gen.tr/viewer.php?file=4jfv9wrqui7za6nebl35.jpg

acaba bu maddenin nasıl bir tamir işinde kullanılacagını biliyormusun bunu bana soylesene ha soylerken tv ve digital uydu işine 6 yılımı verdiğimide göz önünde bulundur yada sessiz kalma hakkını kullan :) dostum ne veya kim oldugunu bilmiyorum ama buradaki insanları keklemeye kalkıyorsun unutma burda hertürden her boktan anlayan adam var çok fena keklenirsin bence akıllı ol yakma kendini

hojam bokunu cikarma yeter artik belki kandirmi$lar tamir et cok para vericez diye; adamin sadece para kazanma istegi vardir..

belkide dedigin gibi terorist falandir..

buraya verip yanli$ yaptigini anlami$tir, uzatma bu kadar.. 

yok uzatmıyorum hem sizleri keklemeye kalkıyor hemde konunun silinmesini istiyorum zaten konuya cevap verme cesaretinide gösterememiş arkadaş buna göz yumamam 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi
    konu cok acayip bi sekil almis

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
Toplam Hit: 7387 Toplam Mesaj: 16