folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 100 Lük Motosikleti 125 - 150 Yapmak

100 Lük Motosikleti 125 - 150 Yapmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

biraz önce 150 lik yaptırdım kuba servisinde 

ilk bakımlarınıda yaptırdım servis tadığım özellikle söyledim sorun olurmu diye asla olmaz dedi. 

hepsi 600 lira tutdu

çekişinde muazzam fark oldu kalkarken tam gazda önü kalkıyor. hızda 100 likte ortalama 80-85 iken şimdi 110-120 arası zamanla açılır diyorlar ama 120 den sonra lastikler yetersiz kalıyor gibi hissettim

hocam en kötü ihtimal krank yükü kaldırmaz kol çıkarır, çok gazlama bi anda yeterli olur heralde sanırsam.

frenlerde iyileştirme yap özellikle arka fren ön fren büyük ihtimal disktir diye düşünüyorum onun içinde sana jant lastik olarak almanı öneririm hem üzerinde disk te olur sadece ekstradan merkez alırsın.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    pompaci bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

biraz önce 150 lik yaptırdım kuba servisinde 

ilk bakımlarınıda yaptırdım servis tadığım özellikle söyledim sorun olurmu diye asla olmaz dedi. 

hepsi 600 lira tutdu

çekişinde muazzam fark oldu kalkarken tam gazda önü kalkıyor. hızda 100 likte ortalama 80-85 iken şimdi 110-120 arası zamanla açılır diyorlar ama 120 den sonra lastikler yetersiz kalıyor gibi hissettim

hocam en kötü ihtimal krank yükü kaldırmaz kol çıkarır, çok gazlama bi anda yeterli olur heralde sanırsam.

frenlerde iyileştirme yap özellikle arka fren ön fren büyük ihtimal disktir diye düşünüyorum onun içinde sana jant lastik olarak almanı öneririm hem üzerinde disk te olur sadece ekstradan merkez alırsın.

Ozelikle sordum krank küçük gelmez mi diye yok dedi aynisinin 150lilihi var onda da aynıymış

Disk isine gelince haklisin qma bu sene baya masraf yaptim seneye disk yaparim arkayi teşekkürler

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 3499 Toplam Mesaj: 23
modifiye motosiklet