1111 Rakamı Ve Ben (:

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar nerede olduğunu hatırlamıyorum ama bi 15 sene falan önce tamamen tesadüfen; dört harfli rakam seçiyorduk onuda biz değil bilgisayar kendisi veriyordu bana: 1111 rakamı denk gelmişti (: böyle benzer durumlarda 1111 olmasada 3333, 4444 gibi rakamlar geldiğini anımsıyorum (:

bugünde; hasenat diye program var ezan vakitlerini bildiriyor, işte ne kadar kaldığını falan söylüyor. yatsı sonrası bilgisayarı açtım candy crush oynuyorum. tam zor bi bölümde son hamlemi yapacam, bölümü geçecem; bir yandanda bu hasenat programı her üç dakikada bir sessiz olarak ekranın orta alt kısmında bi dahaki vakite kalan süreyi gösteren ufak bi kutucuk çıkarıyo, işte tam son hamlemi yapacam; 1111 rakam belirdi bi an ulan ne oluyo dedim kendi kendime sonra farkettimki imsak vaktine kalan süre 11:11 yani 11 saat 11 dakika kalmış (((((:

bu kadar tesadüfün altında bişey aramalı mıyım? (((((((((:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

sa. arkadaşlar nerede olduğunu hatırlamıyorum ama bi 15 sene falan önce tamamen tesadüfen; dört harfli rakam seçiyorduk onuda biz değil bilgisayar kendisi veriyordu bana: 1111 rakamı denk gelmişti (: böyle benzer durumlarda 1111 olmasada 3333, 4444 gibi rakamlar geldiğini anımsıyorum (:

bugünde; hasenat diye program var ezan vakitlerini bildiriyor, işte ne kadar kaldığını falan söylüyor. yatsı sonrası bilgisayarı açtım candy crush oynuyorum. tam zor bi bölümde son hamlemi yapacam, bölümü geçecem; bir yandanda bu hasenat programı her üç dakikada bir sessiz olarak ekranın orta alt kısmında bi dahaki vakite kalan süreyi gösteren ufak bi kutucuk çıkarıyo, işte tam son hamlemi yapacam; 1111 rakam belirdi bi an ulan ne oluyo dedim kendi kendime sonra farkettimki imsak vaktine kalan süre 11:11 yani 11 saat 11 dakika kalmış (((((:

Agent Smith, u r the real choosen one

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

Agent Smith, u r the real choosen one

hocam araştırdım tamam "ajan" lık ile ilgili bişey ama durumu tam anlayamadım. ne demek istedin?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Ebced'e başla ve kafayı yak

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Ebced'e başla ve kafayı yak.

Hobi olarak olsun, yine ilgilensin. o da olur. ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 26/May/20 14:50 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 796 Toplam Mesaj: 5
1111 rakamı