folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 121. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Hatay/Serinyol

121. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Hatay/Serinyol

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    Acemi birliğim Hatay/Serinyol Çıktı.. Burada askerlik yapan var mı arkadaşlar ? nasıldır havası suyu eğitimleri v.s.. beni aydınlatırmısınız Serinyol'da askerlik yapan arkadaşlar.. Şubat 20 Birliğe katılacağım..

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

kardes askeri birlik olarak pek bilgim yok ama hatay güzel sehirdir.sevimlidir.ben su an bu satırları serinyoldan yazıyorum :D :D  bende M.K.Ü de okuyorum

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    sağol kardeş.. ama şehir pek ilgilendirmiyor beni :) girdiğim zaman 75 gün çıkışım yok oradan.. sonrası usta birliği hatay'da askerlik yapan murit yok mu ? ne gibi süprizler bekliyor beni orada :D

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    kardeş mahalleden 2 arkadaşım orda yaptı acemiliği kesin ve kesin doğuya gidecen demektir bu orası sürgün bölgesi diye sölüyolardı. şimdiden hayırlı teskereler olsun sana pek sevindirici bi haber olmadı gibime geldi ama

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pompaci bunu yazdı:
    -----------------------------
    kardeş mahalleden 2 arkadaşım orda yaptı acemiliği kesin ve kesin doğuya gidecen demektir bu orası sürgün bölgesi diye sölüyolardı. şimdiden hayırlı teskereler olsun sana pek sevindirici bi haber olmadı gibime geldi ama
    -----------------------------

korkutmayın lan çocukları, alnındamı yazıyo kesin ve kesin doğuya gidicen die birşeymi var a.q 

benim tanıdık acemiliği orda yaptı şimdi istanbulda jandarma a.q hasta etmeyin adamı 

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    eyvallah sağolun.. ister doğu ister batı neresi olursa.. Herşey Vatan İçin..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    bayrak nerde dikiliyse orası bizim vatanımız ona laf yook, amma kardeş senin arkadaş biras ballıymış herhal; senide korkutmak gibim bi niyetim yok valla

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bende doğudaydım ama öcü gibi göstertmeyin, heleki kesin katı die konuşupta insanın hevesini kırmayın a.q :)

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

hataylıyım allah yardım etsin diyor arkadaşlar çıkınca direk şırnak kardeş bende hataylıyım en pislik yerlerden bir

1 izmir foça

2 manisa kırkagaç

3 hatay serinyol

allah yardımcın olsun

Dur be kadınnnn....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    keşke çıkısın olsaydı hafta sonları harikaya giderdiniz:D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    hayırlı tezkereler

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
Toplam Hit: 32114 Toplam Mesaj: 24