folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 139A Otobüs Hattı Hakkında

139A Otobüs Hattı Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

ilgili konu silinmiş nereden nasıl kalktığını sormuştum. Mod silinme sebebine iett harita bilgisini eklemiş ve aileden birine sorman daha mantıklı diye not düşmüş zaten. Çevremde kullanan olsa ondan emin olsam zaten sormam burada bunu ayrıca iett sayfasını kullanamayacak kadar da uzak değilim pc den. Ki bunları da konu içinde belirtmiştim müridin biri de güzel bir açıklama yapmıştı.

İett sayfasında görünenin yanlış olabileceğini ve yakınımda da kullanan olmadığı için buraya yönelttim soruyu. Hangisi daha mantıklı diye karar verirken iyice okuyup ihtimalleri de dahil etsen ve karşındakini de aptal yerine koymasan daha hoş olmaz mı mod. Ayrıca forum mantığını hep başka biri daha aynı bilgi eksikliğindedir diye o konuyu silmemek olarak bildiğim için yanlış anlamışım sanırım.

//////////

ModS: hocam hicbir muridi aptal yerine koydugumuz yok. konuda aciklamalari gordum gerekli bilgiyi aldigini dusundum.
    iettnin sitesinde hata olmaz bana kalirsa. tek sikinti saatlerin degismesi olabilir, oluyorda zaten.
    ben hicbir sekilde bi yere gidiceksem gelip konu acmiyorum. il disina cikarim, sorun olur kalirim konuda da
    belirtirim surdayim burdayim kaldim, nasil gidebilirim? diye. her gelen muridin 146 139 230a bilmem
    ne gibi otobus kalkis gidis seferleri icin konu acicaksa sakat. acsa bile cevabini duzgunce aldiktan sonra konu silinir. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

abi iett müşteri hizmetlerini aradın mı ?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

benim başıma geldi hocam iettden baktım gittim mal gibi bekleyip geri döndüm şimdi ben otel rezarvasyonu yaptım bi plan yaptım o gün ulaşmam lazım alternatif varsa onu da öğrenma niyetindeyim. Ayrıca sorun çözülünce konu silinmemeli ki aynı sorun için tekrar tekrar konu açılmasın  etrafımda bilen yok burası forum sormayalım mı ? 

müşteri hizmetlerini aramadım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

otobüsleri büyük otobüs yapmışlar kişi başı 13 tl eğer yazaneden almazsanız bileti büyük ihtimal ayakta kalırsınız. Gidişim yaklaşık 3 saat sürdü dönüşte sanırım farklı bir yoldan geldi çünkü 2 saatte falan çamlıktaydık

Toplam Hit: 1038 Toplam Mesaj: 4