14 Şubat Sevgililer Günü Hakkında..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

Az önce takvime baktım da şubata girmişiz mq :D

ee nedir yani falan şubata girmişsek olayına girmeden evvel..

14 Şubat'ı anınmsadım.. Geçen senenin mağduruyum..

Bu sene özel birşeyler yapmalıyım..

Açıkçası aklıma birşeyler gelmiyor..

Üzerine fazla düşüneceğimi de sanmıyorum..

bunun hakkında yorum yapmadan..

neler yapılarbilir konusunda fikirlerinizi, tecrübelerinizi bekliyorum..

Saygılar..

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

Editleme hususunda burayı da rezerve ediyorum..

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

HOcam 14 şubat firmaların oyunu para kazanmak için :P :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

Napıyım yani firmaların oyunu ise..

Netice klişe olmuş bi olay...

Kız tarafı bekliyo yani bişiler neticede Adı koyulmuş bir gün..

Ve gayette zekice tasarlanmış yani.. Oyunu icat edene helal olsun :))

var mı fikri zikri olan bu konuda arkadaşlar?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

neden erkek tarafı beklemiyormu erkek kısmı malmı..

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reksona
    Reksona's avatar
    Erkek

neymis efendim erkek kısmına hediye alınmazmıs malmıyız biz:/ bsg

Yeşili sev çünkü o bize verilen en doğal mutluluktur...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

illa para değildir 14 şubatta hediye bazen sevgiliye seni seviyorum demek bile hediyedir.. tabi her zman ki gbi dersen pek etki etmez ben gittiğimiz alışveriş merkezinde animasyon yapan kişiden mikrofonu alıp okdar kşinin içinde sevglmin adnı söleyip seni seviyorum demek istiyorum sora yanına dönüp hiçbşiy yokmuş gbi hamburgerimi yemeye devam edicem :))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

MUHRIP bunu yazdı:
    -----------------------------

illa para değildir 14 şubatta hediye bazen sevgiliye seni seviyorum demek bile hediyedir.. tabi her zman ki gbi dersen pek etki etmez ben gittiğimiz alışveriş merkezinde animasyon yapan kişiden mikrofonu alıp okdar kşinin içinde sevglmin adnı söleyip seni seviyorum demek istiyorum sora yanına dönüp hiçbşiy yokmuş gbi hamburgerimi yemeye devam edicem :))

Sen bunları kadına anlatsana :S

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Genç adam yeni tanıştığı kız arkadaşına hediye vermek istemişti. Bu ona alacağı ilk hediye olacaktı. Bu yüzden fazla özel bir şey seçmemeye karar verdi. Ama alacağı şey biraz da romantik olmalıydı. 
    O gece birlikte çiseleyen karın altında yürürken avucunun içinde ısıtmaya çalıştığı elleri hatırladı ve eldiven almaya karar verdi. Alışverişe bu tür işlerde becerikli olan kız kardeşini de yanına alarak çıktı. Bir büyük mağazadan içi kürklü bir çift beyaz eldiven aldılar. Kız kardeşi de kendine bir çift dantelli külot aldı. 
    Mağazadaki paketleme sırasında bir karışıklık oldu. Eldiven kız kardeşinin paketine girdi, külotlar da mağazanın özel kuryesiyle kız arkadaşının evinin yolunu tuttu.
    İçindeki romantik notla birlikte....

Sevgilim,
    Geçen akşam seninle çıktığımızda bunlardan giymediğini farkettim. Eğer kız kardeşimle beraber olmasaydım ben uzun ve düğmeli olanlarını alırdım, ama kardeşim kısa ve düğmesiz olanlarından kullanıyor. Çıkarması daha kolay oluyormuş... 
    Renginin açık olması çabuk kirleneceği izlenimini veriyor. Ancak bunları satın aldığım bayan tezgahtar bana kendisininkini gösterdi. Üç haftadır kullanıyormuş. Yakından baktım hiç kirlenme yoktu.

Tezgahtar bayandan bir şey daha rica ettim. Seninkileri giyip nasıl durduğunu, bana üzerinde göstermesini istedim. Hemen giydi. Çok şık duruyor. 
    Elimi uzattım, okşar gibi sıktım. Ele de çok hoş geliyor, keşke bunları ilk giydiğinde yanında olup sana yardım edebilseydim.
    Seninle buluşuncaya kadar bir çok yabancı elin ona dokunacağını düşünmek beni üzüyor.
    Çıkardığın zaman içi biraz nemli olabilirmiş. O zaman üfleyerek havalandırman gerekiyormuş. Önümüzdeki günlerde bunları nasıl avucumun içine alıp, nasıl defalarca öpeceğimi düşünüyorum.
    Cuma akşamki buluşmamızda giymeyi unutma. 
    Sevgilerimle.

NOT: Giydikten sonra üstten aşağı kıvırarak biraz tüy görünmesini sağlamak, son günlerde modaymış

http://yigitdemirag.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

mortyr bunu yazdı:

MUHRIP bunu yazdı:

Sen bunları kadına anlatsana :S

Hocam kişiden kişiye değişir o bence.. ben bnu yapsam, ya da, benmkine araba alsam hediye eminim seni seviyorumu tercih edicektir .. ;) :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UNEXPECTED
    UNEXPECTED's avatar
    Erkek

anubisx bunu yazdı:

Genç adam yeni tanıştığı kız arkadaşına hediye vermek istemişti. Bu ona alacağı ilk hediye olacaktı. Bu yüzden fazla özel bir şey seçmemeye karar verdi. Ama alacağı şey biraz da romantik olmalıydı. 
    O gece birlikte çiseleyen karın altında yürürken avucunun içinde ısıtmaya çalıştığı elleri hatırladı ve eldiven almaya karar verdi. Alışverişe bu tür işlerde becerikli olan kız kardeşini de yanına alarak çıktı. Bir büyük mağazadan içi kürklü bir çift beyaz eldiven aldılar. Kız kardeşi de kendine bir çift dantelli külot aldı. 
    Mağazadaki paketleme sırasında bir karışıklık oldu. Eldiven kız kardeşinin paketine girdi, külotlar da mağazanın özel kuryesiyle kız arkadaşının evinin yolunu tuttu.
    İçindeki romantik notla birlikte....

Sevgilim,
    Geçen akşam seninle çıktığımızda bunlardan giymediğini farkettim. Eğer kız kardeşimle beraber olmasaydım ben uzun ve düğmeli olanlarını alırdım, ama kardeşim kısa ve düğmesiz olanlarından kullanıyor. Çıkarması daha kolay oluyormuş... 
    Renginin açık olması çabuk kirleneceği izlenimini veriyor. Ancak bunları satın aldığım bayan tezgahtar bana kendisininkini gösterdi. Üç haftadır kullanıyormuş. Yakından baktım hiç kirlenme yoktu.

Tezgahtar bayandan bir şey daha rica ettim. Seninkileri giyip nasıl durduğunu, bana üzerinde göstermesini istedim. Hemen giydi. Çok şık duruyor. 
    Elimi uzattım, okşar gibi sıktım. Ele de çok hoş geliyor, keşke bunları ilk giydiğinde yanında olup sana yardım edebilseydim.
    Seninle buluşuncaya kadar bir çok yabancı elin ona dokunacağını düşünmek beni üzüyor.
    Çıkardığın zaman içi biraz nemli olabilirmiş. O zaman üfleyerek havalandırman gerekiyormuş. Önümüzdeki günlerde bunları nasıl avucumun içine alıp, nasıl defalarca öpeceğimi düşünüyorum.
    Cuma akşamki buluşmamızda giymeyi unutma. 
    Sevgilerimle.

NOT: Giydikten sonra üstten aşağı kıvırarak biraz tüy görünmesini sağlamak, son günlerde modaymış

baba konuya harbiden ***tin :D

everything u like i liked 5 years ago..
Toplam Hit: 1784 Toplam Mesaj: 11