folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 15 Dk İçinde Ambalaj Tasarımı Giydirecek Tasarımcı Çok Acil

15 Dk İçinde Ambalaj Tasarımı Giydirecek Tasarımcı Çok Acil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

jesus christ..

"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

hallettin mi hocam ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Helvası benden.. ne kadar vefasızsınız..  

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Selam müridler. 

Öncelike burası çok sıcak gelirken yanık kremi falan getirin. Ben bi arkadaşı kafaladım sağolsun iftaiyeciymiş yanmaz üniformasını verdi onla oturdum yazıyorum şimdi. Buradan bi tek tahribata giriyor ne hikmetse anlamadım. Diğer tüm siteler Cehennem Baş Savcılığı tarafından bilmemne nolu karar ile kapatılmış. Neyse artık  dns vpn falan bir yolunu bulacaz:)

Şaka len şaka sizi sevindirmem hemen vermişsiniz selamı bensiz yemişsiniz helvamı:)

Sağolsun arkadaşlar ilgilendi hallettim meseleyi yoldaydım bir iş için otobanda sağa çekip tasarım yapma şansım yoktu acilen yetişmem gerekiyordu ama tasarımında bitmesi gerekiyordu adamlara gönderecektim.Sonuç olarak hallettim işi aldım şimdi mallar sevkiyata hazırlanıyor:) 

@İzzmarit yeminle hep bu kolpacıktan kız numarası yapıyor diyordum içimden yorumlar,konular felan testesteron kokuyordu kusura bakma yanlış düşünmüşüm:)

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:
    -----------------------------

Selam müridler. 

Öncelike burası çok sıcak gelirken yanık kremi falan getirin. Ben bi arkadaşı kafaladım sağolsun iftaiyeciymiş yanmaz üniformasını verdi onla oturdum yazıyorum şimdi. Buradan bi tek tahribata giriyor ne hikmetse anlamadım. Diğer tüm siteler Cehennem Baş Savcılığı tarafından bilmemne nolu karar ile kapatılmış. Neyse artık  dns vpn falan bir yolunu bulacaz:)

Şaka len şaka sizi sevindirmem hemen vermişsiniz selamı bensiz yemişsiniz helvamı:)

Sağolsun arkadaşlar ilgilendi hallettim meseleyi yoldaydım bir iş için otobanda sağa çekip tasarım yapma şansım yoktu acilen yetişmem gerekiyordu ama tasarımında bitmesi gerekiyordu adamlara gönderecektim.Sonuç olarak hallettim işi aldım şimdi mallar sevkiyata hazırlanıyor:) 

@İzzmarit yeminle hep bu kolpacıktan kız numarası yapıyor diyordum içimden yorumlar,konular felan testesteron kokuyordu kusura bakma yanlış düşünmüşüm:)

-----------------------------

nerdeyse gömün diyecekttim =))

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    http://youtu.be/Vejx5gvSmWw   Cübbeli hocayı gülerek analım :D 

Antalya'da Emlakçı parçası :)
Toplam Hit: 2299 Toplam Mesaj: 17