folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 1500-3000 TL Arası Akıllı Cep Telefonu (Tavsiye)

1500-3000 TL Arası Akıllı Cep Telefonu (Tavsiye)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

Öncelikle merhaba hocalarım herkese iyi akşamlar telefonumu değiştirmeyi planlıyorum çok eskidi kriterlerim şu şekilde

5.5 inch ile 6 inch arası büyüklüğünde ( genelde buyuk ekranda internette okuma yapmayı seviyorum)

ayırdıgım bütçem 1500 ile 3000 tl arası ( kredi kartı ile nakit ödeyip vadeli şekilde bankadan taksitlendirmeyi düşünüyorum)

ses açma kısma kapatma tuşları mutlaka METAL olmalı (plastik tuşlara takıntım var)

metal kasa olmalı ( sürekli elimde veya cebimde darbe alıyor kolayca zarar görebiliyor telefon birde elime aldıgımda sağlamlık hissi vermeli)

Hafızası öncelik 128 gb eğer yoksa 64 hiç olmadı micro sd desteklemek koşuluyla 32 gb
    Sürekli arka plan uygulamaları açık oldugundan kasmaması lazım telefonun ( torrent,chrome,whatsapp,pdf görüntüleyici vs)

TR içerisinde alabilecegim bir yer olması lazım garanti ve imei ugrasmak istemiyorum

elzem ve taviz vermediğim kriterlerim yukarıda ki gibidir hocalarım tavsiyelerine açığım şimdiden teşekkür ederim :)

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sana gidecek model Samsung Galaxy C9 Pro. 6 GB ramiyle şahane bir cihaz. Ancak kameradan çok şey bekleme. Onun harici pişman etmez.

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c9-pro-ithalatci-garantili-p-HBV000002XTHT

Ayrıca Xiaomi Mi Max 2'de sana uyar. 

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-max-2-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000006N1PW

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sana gidecek model Samsung Galaxy C9 Pro. 6 GB ramiyle şahane bir cihaz. Ancak kameradan çok şey bekleme. Onun harici pişman etmez.

SAMSUNG GALAXY S7  2.163,90 TL
    Samsung Galaxy S9 64GB 3.629,90 TL
    Samsung Galaxy S8 3.287,00 TL
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 

bu telefonlar kafama yattı biraz sen ne düşünüyorsun hocam?

317seref tarafından 09/May/18 21:40 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

xiaomi mi max 2 bence güzel..

Ne Mutlu Türk Doğana..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

S7'ye 2.100 küsur lira vermek ? Yapma etme hocam. S9 ise S8'den farksız. Gereksiz bir model olarak görüyorum. Note 8 ise güzel ama yerine Note Fe öneririm. Bu arada metal kasa istiyorum demişsin ama bu saydığın cihazlar cam.

mkyb tarafından 09/May/18 23:14 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

eksik kopyalamışım galiba hocam samsung galaxy s7 edge plus ve note 8

317seref tarafından 09/May/18 23:19 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

DOOGEE MIX 5.5 "Android 7.0 Smartphone 6 GB + 64 GB Helio P25 Octa Çekirdekli 2.5 GHz Metal 

yeni aldim. belki satabilirim.kararsizim.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
Toplam Hit: 1746 Toplam Mesaj: 8
telefon telefon metal kasa telefon büyük telefon