folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 1699 Dolarlık Bilgisayar Öğretmenlere 868 Dolar

1699 Dolarlık Bilgisayar Öğretmenlere 868 Dolar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spear
    spear's avatar
    Erkek

DecaMeroN bunu yazdı:

Abi ayranımız yok içmeye RedBull la gideriz sı.maya .. Ne biçim iç biz binlerce dolar verelim adamlara ekmek elden su gölden... Memleketin askeride böyle osu busu .. Oğretmeninin ne farkı varmış ? Adamlar zaten özel ders , dersaneler vs sağda solda çalışıyorlar şikayet etsen hepsi ceza alır . Ne biçim iştir anlamadım gitti senin benim cebimden gidiyordur Rockipsiz. Bırak alsınlar :)

bence öğretmenlerin durumları hiç iç açıcı durumda değil... senin dediğin gibileride var ma çokkkk azınlıkta. onların zaten böyle kampanyalara ihtiyacı yok...

bu arada ben de büyük ihtimal öğretmen olacağım... eğitim 4.

spear
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydin
    maydin's avatar
    Erkek

BEn bu  kampanyayı 3 ay önce duydum Hoja nın birine soledim birazda sana verem dedim hemde peşin şerefsiz dediki bana  , yigeni istiyomus ona alcakmış yegenide o kadar malki mönitörü bilgisayar die satsan 6 ay sonra anlar :) Neyse  nasıl olsa bu keko lar bu pc leri kullanamaz 2. el e düşer o  zaman görürüm ben onları  şimdi geldiginde aynen bole davrancam

--Yaa ben bu laptop u satcam evladım kullnamıyorum sıkıştıkta malüm öğretmen işi.....

--hımm abi çok yıpranmış bunlar, Bide herkeze verdiler ilk başta degerliydi ama şimdi piyasası düştü yaa

--Yaa bak hiç kullanmadım daha yes yeni

--Walla almam ama hojam sizi kırmayayım 300 USD veririm zaten bak işlemcide centrio yazıyo cok kalitesiz (yuhh aştım kendimi)  Kaliteli olsa hocalara verirmi bu devlet  :) ehu ehu ehu  

Görceniz siz Hojalar  az Çekmedim lisede  Elinizden

İmza yerine parmak basmayı tercih ediyorum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omega
    Omega's avatar
    Erkek

ir katılıyorum ...

Bi pc bilmeyen hocayla anlaş .. 50$ fazladan ver .. Olsun bitsin .. Büyük yatırım ..

Warez i bıraktım hack işlerine tekrar giriyorum ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whowantsome
    whowantsome's avatar
    Erkek

Öğretmenler sizin bildiğiniz kadar aptal değil kandıramazsınız.

Kanacak olan varsada onları bilinçlendireceğiz inşallah.

Öğretmenler bilgisayardan anlamaz lafı bence eskiden geçerliydi. Şimdi değil.

Toshiba Bence bayağı iyi bir donanıma sahip (bir Laptop için)

Verginin %1 mi %18 mi olacağı ise belli değil inşallah %1 olur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Toshiba'nın SATELLITE modelini alacaktım, Ogretmenler alio die vazgectim ii ki acmisiniz bu konuyu... onlarin kullandii makinayi almam...

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    toshiba mx 35 i al kral makina sana ucuza yaparık

ftw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHYSiCaL_MeM
    PHYSiCaL_MeM's avatar
    Erkek
    yaw abi oğretmenlerin bilgisayardan falan anladığı yok. Bizim oğretmenlere soruyorum hocam sizin evde internet varmı diye hee var diyor peki ne kullanıyorsunu hocam diyorum bilmiyorum diyor , peki internete bağlanınca telefonla gorusebiliyormusunuz diyorum yok diyor anca o kdar :D cevirmeli bağlanıyo muhahahha . Bi de su bilgisayar oğretmenleri var çömezlere bak yavrucum bu maus bu klavye diye anlatıyor bi boktan cakmıyo ne program yazıyor ne web tasarımı yapıyor yaptıüı eb de dreamweaver da template euhuehehe. Neyse bu kadar konusma yeter. O ibilgisayarlar piyasadan düşünce görürüm onları.

la bu adam salak ucuza web programming yapıyor. İrtibat: physical_mem@hotmail.com
Toplam Hit: 3464 Toplam Mesaj: 18