folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder 18-24 Mayis, Muzeler Haftasi. Girisleri Ucretli Mi? Ankara İcin..

18-24 Mayis, Muzeler Haftasi. Girisleri Ucretli Mi? Ankara İcin..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    18-24 mayis muzeler haftasi hatirlatayim dedim.

Dvlet muzelerinin girisleri ucretsiz oluyor, ozellerde sansiniz tutarsa :D .

feza gursoy bilim merkezi; altinparkta,

otdu de yine bilimle alakali bi muze var onceden randevu almak gerekiyor,

atlantis avm nin uzantisinda var bi tane,

ulusta, kale civarinda , medeniyetler muzesi var.

ulus operada , resim heykel muzesi var.

yine ulusta kale civarinda Koc'un bi muzesi var ama cikaramadim.

istanbul yolu uzerinde jandarma kavsagini gecince Hava kuvvetlerinin muzesi var sol tarafta, bilginiz olsun

bide botanik bahcesi var atakule alti miydi neydi..

Ankaraya gelince ne yapacagiz diyenlere ve degerlendirmek i$teyenlere eklemis olayim.

dznlme

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

18-24 Mayıs arası bir gün belirleniyor o gün ücretsiz oluyor diye biliyorum.Takipteyim.Biraz fotoğraf çekeyim :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

güzel dursun lazım olur belki. müzelerin paralı olmasıda ayrı bir acınası olay.

hem milletten kültür istiyor hemde ücretli yapıyorsunuz ki kimse gezmesin diye

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

o imza kaç harf 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

müze kart çıkarttım  bir kere müzeye gitmedim onla :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    vakti zamaninda "muze kart" almistik bi abimle beraber ben, bir kacina gittik, o donem onun p.partner arabasiyla ciktik ank'dan bursaya, canakkale, izmir, mugla, antalya sonra ankaraya kadar 1 hafta icinde gezebildigimiz sahiller ve muzelere girmistik. lan ne sahaneydi, halada DUA ederim kendisine :D

CIDDEN. FIKREN din'le imanla hicte alakasi yoktu O ABIMIN ama Ōyle rahat biriydi, yanida kardeside vardi, sehirde arabada, sahillerde plajda yattik, yinede 3 milyara yakin para harcamisti. :D

ornegin ank med. muzesine, resim heykele, o "muze karta" gitmistim. ucretsiz olarak HAVA KUVVETLERI MUZESINE gittim ama oyle ahim sahim bi yer degil, yinede hic yoktan iyidir, iki ucagin kokpitine girebilyosun, modellerini hatirlayamadim ama sonderece mekanikti, bi F16 olsydi harika olurdu. acik alandaki sivil-askeri ucaklari yakindan goruyorsun..bide savunma amacli ucaksavarlar ve yerhizmetlerine dair bikac tekerlekli arac vardi..

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

o imza kaç harf 

Saymadim. Ama site kuruculari, 500 harfe kadar izin vermisler.
    banada guzel seyleri hatirlatiyor imzam, o nedenle arada bakarim :P

Toplam Hit: 1857 Toplam Mesaj: 7