1And1 Kartımdan Para Çekti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

eski bir domain için kartımdan para çekmişler. 17 dolar civarında bir ücret. bu nedir arkadaşlar karta nasıl otomatik ödeme talimatı verdirebilmişler anlamadım. parayı geri alabilir miyiz?

Aylar sonra gelen edit: Akbankı arayıp kartımdan süpheli işlem yapıldığını bildirdim. Bundan sonra yaşanan süreçte Akbank parayı hemen iade etti ancak yasal sürecin devam ettiğini firma haklı görülürse paranın tekrar çekileceğini bildirdiler. Akbank ile 1and1 iletişime geçti ve bu arada 1and1 üyeliğimi durdurdu domaini sildi. Dün yaşanan gelişme ile de haklı görüldük ve para iadesi kesinleşti. 

murdery tarafından 29/Kas/18 18:49 tarihinde düzenlenmiştir

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

benzer şekilde banada aynısı olmuştu nedir bu iş ? nasıl önlem alırız wtf

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    317seref bunu yazdı

benzer şekilde banada aynısı olmuştu nedir bu iş ? nasıl önlem alırız wtf

yeni kart isteyin güvenlik kodu değişir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kartımın şifresi çalınmış deyip harcama itirazı yapabilirsin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

bankayla iletişime geçtim, harcama itiraz formu dolduruyorum bakalım nasıl sonuçlanacak 

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    murdery bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

bankayla iletişime geçtim, harcama itiraz formu dolduruyorum bakalım nasıl sonuçlanacak 

Banka karşı taraf ile iletişime geçip sen ne sattın bize faturasını ibraz et diyecek. Karşı taraf faturayı gösterirse bu sıcak yaz günlerinde 1 bardak soğuk su iyi gider hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

1and1 ile bu sorunu yaşayan çok.  domain alırken otomatik uzatılsın kısmı işaretli oluyor  ona dikkat etmediysen geçmiş olsun.

Toplam Hit: 1479 Toplam Mesaj: 7
1and1