2. El Bilgisayar Kasası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

1- ANAKART: FAXCONN A88GMV ANAKART

2-  İŞLEMCİ:  AMD 3.2 GHZ PHENOM ll X2 255

3-  EKRAN KARTI ATİ 7350 1GB

4- 4 GB DRR3 RAM (2*2) DUAL

5- 500 GB HARD DİSK

6- 300 MB TPLİNK DAHİLİ WİRELESS ADAPTÖRÜ

7-  İDE DVD RW

8-  ÖN PANEL 2.5 CARD OKUYUCU

9-  400 WATT PSU

Arkadaşlar fiyat ne kadar eder bu sistem almayı düşünüyorum benim pc artık bitti sıfır alacak durumda yok temiz kasa arayışına girdim 

Kelimeler Kanatır !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Ufak capli birsey toplamak istersen amd 945 islemci ile anakartini satabilirim.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

450 lira etmez.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

Hocam resmen balta ile dalmışın >:) 

ben bu ne kadar eder  diyorum sen karpuz kabuğu sokuyorsun aklıma ne kadar isitiyorsun bari onuda yazda bi düşüneyim  yukardaki sistem ile ilgilide bir yorum yap :D

Kelimeler Kanatır !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Abi bu kasa çok dandik, senin pc bittiyse buda bitmiş yani :D

İşlemci 5 sene öncesinin işlemcisi ve 2 çekirdek.

Ekran kartı hd7xxx serisinin en dandik ekran kartı ve performansı çok düşük.

http://gpuboss.com/graphics-card/Radeon-HD-7350

hd 57xx serisi ekran kartları bile bundan daha iyi

torpedo_XL tarafından 08/Ağu/14 00:29 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Abi bu kasa çok, senin pc bittiyse buda bitmiş yani :D

İşlemci 5 sene öncesinin işlemcisi ve 2 çekirdek.

Ekran kartı hd7xxx serisinin en dandik ekran kartı ve performansı çok düşük.

http://gpuboss.com/graphics-card/Radeon-HD-7350

hd 57xx serisi ekran kartları bile bundan daha iyi

eyw kardeşim  ya hocalar bu konu başlığı altında 2. el bilgisayar arıyorum  öyle aman aman en son çıkan oyunları  oynamak kesinlikle zorunlu değil biraz oyun oynarım nedir crysis 1 - 2 call of need ford speed vs yani öle aman aman gereksinim istemeyen oyunlar varsa elinde olan satmak isteyen sahibinden get ilan vede 9 taksit  (bu taksit olmazsa olmaz öle izin aldık hatundan ) yapacak sadece kasa başka bişi istemiyorum saygılar sevgiler

Kelimeler Kanatır !
Toplam Hit: 1101 Toplam Mesaj: 6