2. El Mini Buzdolabı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iptal007
    iptal007's avatar
    Erkek

2. el mini buzdolabı alacam ne iş bu fiyatları ne kadar 0 ı ne kadar 2. eli ne kadar çok ses yaparmı bu yatağın yanına koyacamda çok zırıldamasın istiom ankarada nerden alabilirim en az kaç en çok kaçtır nasıldır nedir bilsen bişiler söylesin yaw =)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

abicim ankarada, gençlik parkından yukarı doğru cıkıyorsun, otoparkı geçtikten sonra çaprazdan telefoncular çarşısının arasından geçip, gazi lisesinin sağındaki yoldan devam ediyorsun, yolun sonunda sağdaki tenteciyi görüp hafif yükseltiyi cıkıp sağa döndüğünde denizciler caddesindesin...

denizciler caddesinden yolu 100 metre sonra bitirip sağa doğru döndüğünde 300 metre ilerde itfaiye meydanının girişindesin... içerilere doğru girdiiğinde 2.el buzdolabı bulabilirsin...

gene aynı şekilde gazi lisesinin orayı bulduğunda gazinin sağından gitmek yerine otelin yanından ilerlersen az sonra itfaiye meydanının orada marangoz ve spotcuların göbeğindesin, oradan bulabilirsin...

Bu bahsettiğim 2 itfaiyede aslında birisi başı birisi sonu olmakla birlikte, dediğim şekilde gitmezsen, ömrünün sonuna kadar itfaiye meydanından cıkamayabilirsin :)

Dikkat et, temiz yüzlü bi cocuksan donuna kadar çarparlar ruhun duymaz...

Otelde fln kaldığımda hayatımı sikio odadaki buzdolabı, hele yatağın başına fln koyacaksan bence hiç alma uyutmuo adamı.. hele bide 2. el alacaksan hiç almna o zaman :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

DAEWOO marka kullaniyorum ben dolabin 0 piyasasi 150$ civari, KDVsini bilemem. Yatak odamda ses sorunu hic yasamadim.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iptal007
    iptal007's avatar
    Erkek
    hoca itfayeyi biliom orayı geç :d saçlar uzun felan benim conconumsu bi hawa war oraya girmem :D yaw peki nedir bu aletler kaça gidior bilen warmı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

iptal007 bunu yazdı:
    -----------------------------
    hoca itfayeyi biliom orayı geç :d saçlar uzun felan benim conconumsu bi hawa war oraya girmem :D yaw peki nedir bu aletler kaça gidior bilen warmı
    hoca tipin avatarındakine benziosa sorun yok...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gladiator
    Gladiator's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

rene  koputum dai ya:D:D:D:D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iptal007
    iptal007's avatar
    Erkek

iptal007 bunu yazdı:

hahaha yok be abi nerde :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

abicim ankarada, gençlik parkından yukarı doğru cıkıyorsun, otoparkı geçtikten sonra çaprazdan telefoncular çarşısının arasından geçip, gazi lisesinin sağındaki yoldan devam ediyorsun, yolun sonunda sağdaki tenteciyi görüp hafif yükseltiyi cıkıp sağa döndüğünde denizciler caddesindesin...

denizciler caddesinden yolu 100 metre sonra bitirip sağa doğru döndüğünde 300 metre ilerde itfaiye meydanının girişindesin... içerilere doğru girdiiğinde 2.el buzdolabı bulabilirsin...

gene aynı şekilde gazi lisesinin orayı bulduğunda gazinin sağından gitmek yerine otelin yanından ilerlersen az sonra itfaiye meydanının orada marangoz ve spotcuların göbeğindesin, oradan bulabilirsin...

Bu bahsettiğim 2 itfaiyede aslında birisi başı birisi sonu olmakla birlikte, dediğim şekilde gitmezsen, ömrünün sonuna kadar itfaiye meydanından cıkamayabilirsin :)

Dikkat et, temiz yüzlü bi cocuksan donuna kadar çarparlar ruhun duymaz...

Otelde fln kaldığımda hayatımı sikio odadaki buzdolabı, hele yatağın başına fln koyacaksan bence hiç alma uyutmuo adamı.. hele bide 2. el alacaksan hiç almna o zaman :)

adres tarifine kurban olayım rene :D ankara hiç gitmedim ama bu tarifle elimi koymuş gibi bulurum :DD:D:D:

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    efsun bunu yazdı:

adres tarifine kurban olayım rene :D ankara hiç gitmedim ama bu tarifle elimi koymuş gibi bulurum :DD:D:D:

Harbiden sen yazınca tekrar okudum cok güzel tarif etmişim yaw :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hia bende alacam onnardan ama spotculardan sıfır al ya ucuz oluo zati spotta
Toplam Hit: 5451 Toplam Mesaj: 10