folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 2 Gün 09:00 - 15:00 Çalışacak İş Arkadaşı Arıyoruz / Home Office

2 Gün 09:00 - 15:00 Çalışacak İş Arkadaşı Arıyoruz / Home Office

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar..
    Haftasonu 2 gün cumartesi, pazar günü saat 09.00 - 15.00 saatleri arasında, bilgisayar üzerinden, evden çalışacak iş arkadaşları arıyoruz.
    Çalışmalar internet üzerinden olacak ve çalışma saatleri boyunca bilgisayarınızın açık olması gerekecek.  

İşin Kısa Tanımı : Size vereceğimiz veri tabanı üzerinden yaklaşık 300 kelimelik metin seçecek, bunların bazı kelimelerini değiştirip kendi yorumunuzu katacaksınız.
    6 saatlik çalışma saati içerisinde bu yaklaşık 25-30 kez tekrarlanacak.
    Bir aylık ücret 300 TL olacak, aylık olarak ödeme yapılacak, ek mesailer ayrı hesaplanacak.

Tercihen Istanbul'lu Muritler ön planda olacaktır.
    Müşteri odaklı bir iş olduğu için işin ciddiyetinin farkında olan arkadaşlarla çalışmak istiyoruz, şartlar size uygunsa başvuru yapmanızı rica ediyoruz. 

Aranan Özellikler :
    18 yaş ve üzeri
    Çalışma saatlerine ve temposuna uyum sağlayabilecek
    Hızlı okuma yeteneğine sahip
    Pratik zeka ve yorum yeteneği olan
    Tercihen metin yazarı

İletişim Skype : smhbsgl

Not: Eklerken tahribat.com daki nickinizi yazarsanız sevinirim. 

Not2: Daha önce başvuran arkadaşlarla elimden geldiğince konuşmaya çalısıyorum ancak daha önce elifdamlayildiz skype adresinden iletişime geçen varsa yeniden bu adres ile benimle iletişime geçerse sevinirim, doğrudan ben konuşacağım bu sefer, teşekkür ederim.

"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Bir arkadaş ile anlaştık teşekkür ederim ekleyen arkadaşlar için herkesle ilgilenmeye çalıştım başka bir konuda görüşmek üzere.

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

hocam sürekli burdan bi gelip adam kaldırıyorsun. böbrek.avi misin nesin. beni vakti zamanında antalya'da diye almadınız. hala adam alıyosunuz. dur bakalım kokusu çıkar. :D 

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
Toplam Hit: 1022 Toplam Mesaj: 3
iş imkanı iş başvurusu evden çalışma