2. Üniversite

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

iktisat 2. sınıfım 14 kasıma kadar açıköğretime başvurmayı düşünyorum hangi bölümü seçeceğimde kararsızım siz nedersiniz

BANKACILIK VE SİGORTACILIK  2 YILLIK ÖNLİSANS

HALKLA İLİŞKİLER  2 YILLIK ÖNLİSANS

KAMU YÖNETİMİ  4 YILLIK LİSANS

MALİYE  4 YILLIK LİSANS

DIŞ TİCARET  2 YILLIK ÖNLİSANS

birde konu hakkında bilgisi olan varmı ? mesela iktisatta aldığım derslerle ortak ders vrsa onlardan muaf olurmuyum filan bilen arkadaşlar ne dersin,z

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

Hocam bende secmeyi dusunuyorum..

KAMU YÖNETİMİ  4 YILLIK LİSANS istiyorum ama kararsızım..Şu ankı bolumum uluslararası lojistik veya kamu yonetımı yerıne işletme secmek istiyorum ek olarak.

Ama kafama takılan bi soruyu bende sana danısayım.Benim suankı bolumun bıtınce acıkögretımden 3. ve 4. sınıfı okumak istiyorum uluslararası lojistik.Eger kamu yonetımı secersem sımdı 2. unıversıte olarak..İleride normal egitimimi uluslararası lojistige acık ogretımden devam edebılırmıyım ?

Sana gelince kamu yonetımı iyi bi bolum gibi ilerde kaymakamlık vs sınavları oluyor onlardanda başarılı olabilirsen guzel..İş imkanı geniş..Ayrıca iktisat - dış ticaret ikiliside işine yarayabilir birliktelik icerisinde..

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErK
    ErK's avatar
    Erkek
    dışardan bakan biri olarak 1 ve 5. seçenekler şık duruyor...

hangi çılgın beni banlayacakmış şaşarım...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

patates bunu yazdı:
    -----------------------------

iktisat 2. sınıfım 14 kasıma kadar açıköğretime başvurmayı düşünyorum hangi bölümü seçeceğimde kararsızım siz nedersiniz

BANKACILIK VE SİGORTACILIK  2 YILLIK ÖNLİSANS

HALKLA İLİŞKİLER  2 YILLIK ÖNLİSANS

KAMU YÖNETİMİ  4 YILLIK LİSANS

MALİYE  4 YILLIK LİSANS

DIŞ TİCARET  2 YILLIK ÖNLİSANS

birde konu hakkında bilgisi olan varmı ? mesela iktisatta aldığım derslerle ortak ders vrsa onlardan muaf olurmuyum filan bilen arkadaşlar ne dersin,z

----------------------------

hacı bende endüstri hazırlıktayım bankacılık ve finasn düşünüuom nasıl olcaknerden nasıl başvuruyoz sınavlar nasıl bi aydınlatırmıısn?

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Bankacılık ve Finans 4 yıllık yüksek okul.Açıktan okunmuyor.o Bankacılık ve sigortacılık açıtan okunan.Bana kalırsa Dış ticaret yazın açıktan onu okuyun.Gerekçelerini google.com da bulabilirsiniz :D Bayağı geniş anlatımlı :P
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    hojam vakti zamanı gelince kpss kasıp devlet kurumlarına kapak atıcam diyorsan bence kamu oku çünkü kamu yönetimi için devlet kurumlarında bir yığın imkan var hemen hemen devlet binası olan heryerde bir kamu yönetimi mezunu adam vardır.Aslında sececiğin bölümün hiç önemi yok inan,bütün iş mezun olduktan sonra gireceğin kpss sınavının puanlarına bakar.Hee ama ben puan falan kasamam diyorsan dış ticaret oku,özeldeki şansın diğerlerine nazaran çok daha yüksektir dış ticarette..

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 1677 Toplam Mesaj: 6