folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder 2000 Mhz Yi 2800 Çalıştırmak...

2000 Mhz Yi 2800 Çalıştırmak...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niashzed
    niashzed's avatar
    Erkek
    Ordaki adamın dediği aynen 128mb rami bu program sayesinde 256 mb kapesitesine çıkartabilirsiz

Allah"tan hayatlarını fasaryadan bir takım projelerin peşinde heba etmiş sözde hackerların gaz döküp sakallarını yakıp kıskançlık krizlerine girdikleri bir sitede değilim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    ya kardeş eğer dediğin gibi bir şey gerçekten olsa bunu herkes bilir ve konuşurdu.kimse de boşuna 256 mb ram almazdı...

bilgisayar uzmanıyım.herhangibi ps2 mouse u tamamen dağatıp toplayabiliyorum. :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek
    Şimdi amdler iyidir ve intele göre dha ucuzdur.Ama amd 2400+"ün gerçehızı 1800hz dir amdyi overclocklamak her nekadar işlemciyi intele göre çok fazla hızlandırsada hem chipin ömrü azalır hemde iyibir fanınız yoksa chipi yakarsınız amd sahipleri bilirler amdyi fansız(veya kötü fanla)çalıştırmak intihardır.Buyüzden overclock edicek seniz iyi bir fanınız olsun.Bu arada 256mb rami arttırabilirsiniz (msdos tan ama nasıl yapıldığını unuttum ozamanlar 64mb ramler wardı püeh)ama 512 hayal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    umur bunu yazdı:
    -----------------------------
    Şimdi amdler iyidir ve intele göre dha ucuzdur.Ama amd 2400+"ün gerçehızı 1800hz dir amdyi overclocklamak her nekadar işlemciyi intele göre çok fazla hızlandırsada hem chipin ömrü azalır hemde iyibir fanınız yoksa chipi yakarsınız amd sahipleri bilirler amdyi fansız(veya kötü fanla)çalıştırmak intihardır.Buyüzden overclock edicek seniz iyi bir fanınız olsun.Bu arada 256mb rami arttırabilirsiniz (msdos tan ama nasıl yapıldığını unuttum ozamanlar 64mb ramler wardı püeh)ama 512 hayal
    -----------------------------

arkadaşım bunun kavgasını biz dünya kadar adamnla gene bu forumda yaptık bakarsan sonuçları anlıyacaksın..

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=3404
    her şey düşündüğün gibi değil..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    Abi ok da ram nasıl olur be o zamn admalr niyr o kadar kassın kendini nasıl olsa 2048 ram olurdu bide daha da ram almazdın saçmalama

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
Toplam Hit: 4230 Toplam Mesaj: 16