folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder 2000 TL Kadar Masaüstü Bilgisayar Önerisi ?

2000 TL Kadar Masaüstü Bilgisayar Önerisi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek
    Slothere bunu yazdı

Topladığım Site: www.teknobiyotik.com

Teknobiyotiği önermiyorlar pek fazla bende bakınıyorum da teknik desteği çok kötüymüş bide vatandaki indirim zamanıyla bu fiyatlar aynı oluyor.

Si vis pacem para bellum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

O konuda bir şey söyleyemem. Fakat donanımhaberde falan bu şekilde sistem toplayan çok fazla kişi var. Pek fazla sorun mesajı geldiğini görmedim.

Vatanbilgisayardan belli başlı parçalar dışında alışveriş yapmam, yaptırmam. %25 indirimle anca piyasa fiyatlarına veya altına indirebiliyorlar. Normal fiyatlar feci kazık. Ayrıca %25 indirimi de belirli kartlara belirli şartlarda yapıyorlar. Mesela nakit ödemede yararlanamıyorsun diye biliyorum.

Birde üstte all-in-one pc önerilmiş. Sakın diyeyim. Laptop bile ısınma vb problemlerle oyunlarda tam performans veremezken sırf monitörden ibaret bir sisteme oyun yükü bindirmek akıl karı değil. Zaten o sistemlerde masaüstü performansı alamazsınız. 2gb ekran yazıp bilgisiz kesime satmaya çalışıyorlar.

Austen tarafından 14/Oca/13 20:12 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    saybirs bunu yazdı

bu karakule ne zaman gelecek de konuyu piç edecek diye bekliyordum

bravo sana koca bebek ve yancıları

ne yancılığımızı gördün. kendi hesabımızı öderiz.

hergün buna benzer konular açılıyor. o konulara bakıp mı aradığını bulamadım.

dediğimi ters anlarsan anla o senin bileceğin iş.

haa konu silinir silinmez onu bilemem de, bu dediğin silinmicek aklımdan.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek

hocam ben de 3 aydır uğraşıyorum.herbir parçayı en ince ayrıntısına kadar araştırdım.topladığım sistem bu;

Kasa 

CORSAIR CARBIDE SERİSİ™ 300R 80PLUS 600W MIDT ATX SİYAH KASA (285 TL)

İşlemci 
    INTEL Core i5-3570K LGA 1155 6MB 3.4GHz Dört Çekirdekli 22nm İşlemci (Ivy Bridge) (481 TL) 

Anakart 
    MSI Z77A-GD55 Intel 1155 Soket DDR3 USB3 SATA3 ATX Anakart (G3) (Ivy Bridge) (274 TL) 

Bellek 
    CORSAIR 8GB (2*4GB) VENGEANCE DDR3 1600MHZ CL9 DUAL KIT RAM (104 TL) 

Ekran Kartı 

MSI Power Edition OC GTX670 2GB GDDR5  (933 TL)

HDD
    Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM 64 MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK (164 TL) 

toplam:2240 tl

Bütçeni aşıyorsa ekran kartıyla oyanabilirsin.Ben ekran kartında uçtum biraz.:) fiyatlar vatan bilgisayarın haftasonu indirimine ait.sadece ekran kartı vatanda yoktu.Siteyi kurcala ekran kartını belirle.diğer bileşenlerde için rahat olsun ;)

Toplam Hit: 1540 Toplam Mesaj: 15