2000TL+ Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Asus zenfone 2'den ekranı bozulması harici hiç şikayetim yok :D 1.1100 papel ama 4 gb ram oldugundan kasma yapmıyor.Ekranı sağlam olsa yine gider asus alırım o derece memnunum.1.5 yıldır hiç kasmadı cok oyun oynamam ısınma sorunuda yaşamadım

Bende Asus Zenfone 6 var ve 2 yıldır kullanıyorum. Şu sıralar donma, dokunmatikte geç algılama var. Son dönemlerde beni iyice sinir etmeye başladı. Alternatif arayışına girdim. @mykb alternatif sundu ama o kadar para veremem. Onun dışında şöyle 800-1000 TL'yi geçmeyecek şekilde bende tavsiye bekliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    kadioglu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    kadioglu bunu yazdı

hocam ben htc one m9 kullanıyorum tavsiye ederim ama henüz android 7 gelmedi gelir mi emin değilim iki yıldır elimde içine suyundan birasına kadar her şeyi döktüm tek sıkıntısı ses düzeyinde %50 lik bir düşüş bunun dışında ranzanın üst katından düştü bir çok  kez cebime koyacam derken düşürdüm biraz dışında hasar var ama şimdiye kadar hiç sorun çıkarmadı martta gönderecem garantiye o da mayısta garantisi bitiyor diye kamerasına gelirsek gündüz çekimleri çok iyi hatta şaşırırsın bile ama gece çekimleri o kadar iyi değil tabii rawı kullanmazsan bazen o bile kullanılmıyor bence oldukça basit dayanıklı ve eğleceli bir telefon mobil veri açıkken çok aşırı kullanımda 10 saate yakın gidiyor şarjı ama ara ara bakıyorum öyle diyorsan gününü rahat çıkarır dediğim gibi 2. yılım beni bir yılda çok rahat götürü ama seni 3 yıl götürmeye bilir 

Sıvı teması olduysa boşuna yollama garantiye. Etiketler kırmızı olmuştur garantin iptal.

hocam garantiye neden gönderdiğin önemli ben sistem sorunu olarak gönderecem atıyorum :? donma yapıyor bazen ve ya durduk yere kapanıyor gibi ana tema bu olacak bunun yanına sıralıcam işte sesi düştü gibi sinden yada ara mikrofonu arada ses vermiyor gibi (bu arada bunları salladım haberiniz olsun şu an telefonum sapasağlam çok şükür :D ) zaten ihtiyacı yok ama biliyorsunuz ki artık telefon bataryalarının ömrü maksimum 3 yıl ne kadar temiz kullanırsanız kullanın amacım değiştirte bilirsem batayı sıfırlatmak :D 

Uydurma sorunlarla yollasan bile serviste tüm fonksiyonları tek tek kontrol ediliyor.

Ek olarak telefonların içinde sıvı değince pembeleşen etiketler vardır. HTC'lerde bu etiket flaş ışığının altında 2 flaşın arasında pembelik görüyorsan bakınca hiç boşuna gönderme.

mkyb tarafından 08/Oca/17 20:01 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 3142 Toplam Mesaj: 21
android telefon önerisi 2000 tl patlamayan telefon