folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder >2008 Metallica/Trance/Techno Albüm Arsivi Tiiiiz+Basss<

>2008 Metallica/Trance/Techno Albüm Arsivi Tiiiiz+Basss<

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tortuna
    Tortuna's avatar
    Erkek

Hocam anlatamadım galiba Metallica demo diye bildiğin albüm başka bi grubun insanlara kendilerini dinletmek için nete Metallica demo diye sundukları bi albüm..

Yani " FAKE"

Albümü dinle gör. Tabi metallica olup olmadığını ayırt edebileceksen. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek

Programın amacı şu : Ram ınızda gereksiz çalışan dosyaları temizleyip ram ınızı temizliyor. Şuan ben kullanıyorum ve sorunsuz çalışıyor. ve bilgisayardaki hızlanma gözle görünür bir vaziyette şiddetle sizlere tavsiye ediyorum kullanın ve görün diyorum. Başka bişe demiyorum Yapmanız Gereken Fazla bişe yok Sadece programı kurum User name ve seri numarasını girmek gerisini kendi yapıyor .

şifre: cenk_210

LİNK:
    http://rapidshare.com/files/101003959/ram_tem__305_zley__305_c__305_.rar

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    çalışıyo seon verdiğin

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
Toplam Hit: 3319 Toplam Mesaj: 14