2014 Ygs İle İlgli [Genel Konu]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Bugün açıklanır diyorlar doğru mu ya.

Seçimlere kalırsa 2 hafta daha sarkar bence?

Ne zaman açıklanıyor

yuh bence cumartesiye anca açıklanır.

ayrıca sınav kolaydı beyler habrriniz olsun

Geçen sene 140-150 yapanlar busene daha aşağı bekliyor ne kolayı hocam

hocam geçen sene lise sondaydım dersane filan vardı bilgiler tazeydi, bu sene ünideydim ygs ye gram çalışmadım ona rağmen kolaydı diyorum. neyi zor gelmiş söyleyin konuşalım. türkçede bazı şeyleri unutmuşum onlarla uğraştım ona rağmen 30dk sürdü, sonra sosyale biraz baktım sarmadı pek mata geçtim 40 dakkada 1 boş yaptım. sonra uyudum biraz fene geçtim yine biyo ve kimya da unuttuğum şeyler vardı bazılarını kör topal çözdüm boş da bıraktım 1 2 tane. sonra sosyale döndüm, tarihte saf bilgi soruları vardı 1 2 boş var, coğrafyadan da 1 2 boş ama unutmuşum yine bazı şeyleri, felsefe 1 boş o da determinizmli filan olan soru hiç hatırlamıyom :| mattaki 1 boşa dönemeden sürem bitti ona üzüldüm ya

Hocam işte açık değil mi :D senin taze bilginle yaptığın sınavda 140-150 yapan adam bu sınavda 140 anca diyor :)

Bence sen şunu unuttum bunu unuttum diyerek elediğin sorularla kolay diyorsun benim görüşüm :)

Ama neyse ne bana girdi valla ilk 5bine giremeyeceğim garanti hatta belki 30 bine bile düşebilirim o derece kötüydü

iyibu! yeniden..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Bugün açıklanır diyorlar doğru mu ya.

Seçimlere kalırsa 2 hafta daha sarkar bence?

Ne zaman açıklanıyor

yuh bence cumartesiye anca açıklanır.

ayrıca sınav kolaydı beyler habrriniz olsun

Geçen sene 140-150 yapanlar busene daha aşağı bekliyor ne kolayı hocam

hocam geçen sene lise sondaydım dersane filan vardı bilgiler tazeydi, bu sene ünideydim ygs ye gram çalışmadım ona rağmen kolaydı diyorum. neyi zor gelmiş söyleyin konuşalım. türkçede bazı şeyleri unutmuşum onlarla uğraştım ona rağmen 30dk sürdü, sonra sosyale biraz baktım sarmadı pek mata geçtim 40 dakkada 1 boş yaptım. sonra uyudum biraz fene geçtim yine biyo ve kimya da unuttuğum şeyler vardı bazılarını kör topal çözdüm boş da bıraktım 1 2 tane. sonra sosyale döndüm, tarihte saf bilgi soruları vardı 1 2 boş var, coğrafyadan da 1 2 boş ama unutmuşum yine bazı şeyleri, felsefe 1 boş o da determinizmli filan olan soru hiç hatırlamıyom :| mattaki 1 boşa dönemeden sürem bitti ona üzüldüm ya

Hocam işte açık değil mi :D senin taze bilginle yaptığın sınavda 140-150 yapan adam bu sınavda 140 anca diyor :)

Bence sen şunu unuttum bunu unuttum diyerek elediğin sorularla kolay diyorsun benim görüşüm :)

Ama neyse ne bana girdi valla ilk 5bine giremeyeceğim garanti hatta belki 30 bine bile düşebilirim o derece kötüydü

hocam taze bilgimle ben de düşük bişi yapmadım 136 yaptım, ki benim arkadaşlar var burda bilirler soruları kafamdan çözerim kağıt kalem pek işim değil. bu yüzden çok işlem hatası yapıyorum ayrıca bu kaçan 24 netin 15-16sı filan sosyaldendi, sosyalde garip şekilde fazla yorumluyorum ve yamuluyorum. bu sınavda iyi bişi yaparmıyım bilmiyorum ama cidden sınav kolay geldi bana. ama şans olayı da var, bildiğin yerden denk gelir, bi an jeton düşer, bam güm yaparsın bazen de olmaz yani.

test 1 2
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heisenberg
    heisenberg's avatar
    Erkek
    sınav açıklanmış Hayırlı olsun girenlere:)

Basit yaşayacaksın basit. Sanki yaşamın bir gün sona erecekmiş gibi basit.. cay, simit ve peynirle...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LethaLImpacT
    LethaLImpacT's avatar
    Erkek
    heisenberg bunu yazdı

Geçen sene lise sonda idim. Lise sonda olan ve sınava hazırlanan bir öğrencinin nasıl çalıştığını tahmin edebilirsiniz.

Geçen sene o kadar çalışmaya rağmen 339 puan yapmıştım. Bu sene gram çalışmadım. 337 puan yapmışım. Keşke çalışmasaydım. :)

Metalurjist.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    heisenberg bunu yazdı

+1

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

hayırlı olsun beyler girenlere. itü bilgisayar olur gibi :)

black implies white, self implies other, life implies death.
Toplam Hit: 9561 Toplam Mesaj: 96