folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 2017 Yılında Kurulan İlk Parti GAAP Ne Düşünüyorsunuz

2017 Yılında Kurulan İlk Parti GAAP Ne Düşünüyorsunuz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, faaliyet gösteren siyasi parti listesini güncelledi. Listeye göre 2017 yılının ilk siyasi partisi olan Güven Adalet ve Aydınlık Partisi kuruldu.

Partinin Genel Başkanlığı'nı eski bir CHP'li olan Zeynep Göksü yürütüyor.

TÜZÜĞÜ

https://www.yargitaycb.gov.tr/sayfa/guven-adalet-ve-aydinlik-partisi/documents/gaap.pdf

Bu yeni kurulan parti hakkında düşünceleriniz nedir ? :)

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

siyaset taviz işidir

şereflilerin tavizi olmaz !

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Bu arada bana göre bu konudan farksız değil diye açtım bu konuyu...

https://www.tahribat.com/forum/meral-aksenerin-kuracagi-yeni-parti-hakkinda-ne-d-232169

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

https://www.tahribat.com/forum/meral-aksenerin-kuracagi-yeni-parti-hakkinda-ne-d-232169

Konu tutmayınca kendi kendine açıklama yaparak konuyu yine üstlere çekme bahanesi ürettin heralde.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

Konu tutmayınca kendi kendine açıklama yaparak konuyu yine üstlere çekme bahanesi ürettin heralde.

hı hı. merali de dinledikten sonra tekrar bi gün yüzü görsün istedim hocam. ayrıca hit alınca daha çok para alıyorum ya o yüzden de şey yaptım... :)

leadertay tarafından 25/Eki/17 16:52 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Şaap koysalarmış keşke. Sloganı da " Şaap: Memleket meselelerini çok şaapmayın." Bu ciddiyetsizliğe anca böyle slogan. Yav hakkaten merak ediyorum. Bu mevzunun motivasyonu ne şimdi? Niye kurdunuz yahu? Bu ismi nasıl buldunuz? Yani ne bileyim, insan şaapıyor işte...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

Şaap koysalarmış keşke. Sloganı da " Şaap: Memleket meselelerini çok şaapmayın." Bu ciddiyetsizliğe anca böyle slogan. Yav hakkaten merak ediyorum. Bu mevzunun motivasyonu ne şimdi? Niye kurdunuz yahu? Bu ismi nasıl buldunuz? Yani ne bileyim, insan şaapıyor işte...

Güldürdün hocam :D Boşver sen de çok şaapma ...

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Sırf hazineden para almak için kurmuşlardır + ambleme bakılırsa mevcut hükümetin amblemini yaşlılar falan seçimde karıştırsın diye ne koparsak kardır diyerek hareket etmişlerdir :)