2017'De Emlak Fiyatları Ne Olur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Konuyu değiştirmek istemiyorum ama söylemeden de geçemeyeceğim. Bu aralar gündemde olan bir konu, birçok müritin de bilgisi vardır muhtemelen.

İnşaat değil de nereye doğru yatırım yapmalı? Bayburt lu vatandaş anlatıyor...

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1947922558788974&id=1688646638049902

Not late for nothing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İstanbulun yükselen yıldızı İstanbul'un 2. Boğazı Bosphorus'da satılık dükkanımız var isteyen pm.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

her inisin bir cikisi vardir faizler indi konut fiyatlari artti

simdi ise faizler yukseliyor fiyatlar dusuyor

ama bizde ki 3 e aldim 5 e sattim mantigi hala duruyor fiyatlar hala yuksek o algiyi kirmasi bir kac aya bakar bu yil sonu yavas yavas geri cekilir fiyatlarin oturmasi dengelenmesi 2020 yi bulur diyorum 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Büyük Şehir olma yolunda ilerleyen bir küçük şehir bulunur gezilir test edilir ve şehrin genelde batıya doğru yapılandığı görülüğ. Batı tarafından arsa alınır ve beklenir. Tecrube edilmiştir. Güzel kazandırır.

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

hocam türkiye inşaat ekonomisiyle kalkınan bir ülke, bizim musolini icap ederse acımaz o fay hatlarını on binlerce ton dinamiti döşetir kırdırır istanbulun yarısını yıkar inşaat sektörünü yine ayakta tutar, yani fiyatlar düşer diye ümitlenmeyin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

hocam türkiye inşaat ekonomisiyle kalkınan bir ülke, bizim musolini icap ederse acımaz o fay hatlarını on binlerce ton dinamiti döşetir kırdırır istanbulun yarısını yıkar inşaat sektörünü yine ayakta tutar, yani fiyatlar düşer diye ümitlenmeyin.

Kara para aklamanın en güzel yolu parayı betona gömmektir.

next next next install
Toplam Hit: 5989 Toplam Mesaj: 48
emlak ev fiyatları emlak fiyatları