folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 2019 Yks Başvurusu Ve Açık Öğretim Üni Askerlik Hk

2019 Yks Başvurusu Ve Açık Öğretim Üni Askerlik Hk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Selamlar. 

Başvurular başladı bildiğiniz üzere. Benim fotoğrafım geçerliliği dolmuş bi ösym başvuru merkezine gitmem lazımmış. Şimdi size sormak istediğim bu başvuruyu nasıl yapıyoruz yıllar geçti aradan unuttum. Birde 4 yıllık açıktan bölüm fark etmez kazanmak istiyorum askerliğimi tecil eder mi? Birde öğrenci işlemlerinden faydalanmak istiyorum sigorta ,paso vs için. 4 yıllık fakülteyı kazanmak için ilk aşamaya girsem yeterli olur mu? İkinci oturumlara girmem şart mı? Lise bilgisayar mezunuyum bu arada

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Aöf kazanmak için eskiden barajı geçsen yetiyordu ama şuan onda bile belli bir puan isteniyor diye biliyorum. 4 yılık için ikinci sınava girmek zorundasın. Askerliği 29 yaşına kadar ertelersin. Öğrenci imkanlarından, pasodan vs yararlanırsın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Hocam bölüm hiç fark etmez amacım okumak değil zaten üstte belirttim. Hangi oturumlara girmem şart dandik en kolay bi 4 yıllık için ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Onu bilmiyorum ben taa 2012'de girdim. Sistem 50 sefer değişmiştir şimdiye. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Onu bilmiyorum ben taa 2012'de girdim. Sistem 50 sefer değişmiştir şimdiye. 

Sağolun hocam. Bilgisi olan arkadaşları konuya bekliyoruz :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hocam en kötü ünilerin en boktan 4 senelik bölümlerine girmen gerek ne bileyim en az bi 200 k ya girsen yeter bence sınava başvuruyorum şimdi ben de :) fotoğrafı güncellettim 

No way out
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

hocam en kötü ünilerin en boktan 4 senelik bölümlerine girmen gerek ne bileyim en az bi 200 k ya girsen yeter bence sınava başvuruyorum şimdi ben de :) fotoğrafı güncellettim 

Sen benden önce davranmışsın hocam, bana detayları anlatır mısın işlem bitince ? Pm atıyorum :)

Toplam Hit: 842 Toplam Mesaj: 7
yks