folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder 2+1 Ses Sistemine 2Wlık Hoparler Bağlamak

2+1 Ses Sistemine 2Wlık Hoparler Bağlamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Hacular hepsiburada dan 2+1 multimedya ses sistemi aldım. Yandaki gelen 2 küçük speaker cızırtı yapıyor. 80 liraya aldığımdan ve yeni küçük speakerlar alarak çözerim diye geri göndermedim. Bu yanındakiler gibi 2 tane speaker almka istiyorum ama bunları ne diye aramalıyım?

ürün bu: https://www.hepsiburada.com/mikado-md-2012-2-1-multimedia-speaker-871-p-BD85639?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=EAIaIQobChMIg4mr1IiV3gIVlZQYCh3TGA1rEAQYASABEgK86_D_BwE

Bu küçük speakerlarda (sanırım uydu deniyor) sadece tek bir kabloyla birbirlerine bağlılar ve bu kablo subwoofera bağlanıyor. Dışarıdan bir beslemesi yok.

ride or die..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

çalışır hocam niye çalışmasın 

büyük ihtimal küçükler auxla bağlanıyordur bassın olduğu kutuya onların yerine yeni aldıklarını takıcaksın

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

büyük ihtimal küçükler auxla bağlanıyordur bassın olduğu kutuya onların yerine yeni aldıklarını takıcaksın

Hoca çoğu 2wlık hapörlerler usb ile ve ya prize takılan güçile beslemesi oluyor. Olmayanlarından nasıl bulurum.

Elimdeki alet şu: 

https://www.youtube.com/watch?v=K7THjxC68CI

ride or die..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

Hoca çoğu 2wlık hapörlerler usb ile ve ya prize takılan güçile beslemesi oluyor. Olmayanlarından nasıl bulurum.

Elimdeki alet şu: 

https://www.youtube.com/watch?v=K7THjxC68CI

hee ben onu unuttum tabii bu 2lilerde elektrik bağlantısı da oluyor

hocam direkt kablo bağlantısı ile olanlar satılıyodur illa ama elektronik marketlerde araç ve eve sinema sistemlerinin oraya gidip sor durumu anlat anlar onlar zaten ona göre sana yardımcı olurlar

belki letgoda vs çevrende denk gelebilirsin oralara da bak istersen 

yada nerde yaşıyorsun bilmiyorum da her şehirde vardır illa elektronik ses sistemleri vs satan yerlere de sorabilirsin

aldığın cihaz çok pahalı bir şey değil sanırım bu kadar masraf etmeye değer mi bilmiyorum aldığın speakerlarda çok bi performans göstermeyecek o yüzden diyorum

bence gönder garantiye gitsin bu kadar uğraşa değmez

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 699 Toplam Mesaj: 5
2+1 multimedia ses sistemi uydusu