folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder 22 Ekimde Ki Apple Lansmanından Kaç Gün Sonra Ürünleri Satışa Çıkar

22 Ekimde Ki Apple Lansmanından Kaç Gün Sonra Ürünleri Satışa Çıkar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Türkiyeye açılacak store hakkında haber var mı?

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    cenx07 bunu yazdı

Bir ipad mini kullanıcısı olarak söylüyorum işletim sistemi üzerine apple den başkasına bakma windows , android vb. Bunlar yalan 512 ram 1ghz işlemciyle bu cihaza bunları yaptıran şirket mac ile neler yaptırır düşünemiyorum. android'den ios'a geçince farkı anladım. Lansmanı 4 gözle bekliyorum ipad mini 2 için.

düşünemeyecek bi şey yok bende var macbook öyle ahım şahım bi performans yok aynı paraya 2 katı performanslı bir windows alınabilir :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

şimdi ben mac falan kullanmadım da bilenler bi aydınlatsa. mesela apple ile diğer bilgisayarlarda yapamadığınız neyi yapıyonuz? performans demeyin. çünkü çok muallak bi kavram. mac parasına her türlü daha performanslı başka marka pc alınabileceğine eminim. hadi dahası olmasın aynı performanslı diyelim. veya deyin ki işte photoshopta normal pc kasıyor apple uçuyor falan gibi ne farkı var. merak ediyorum çünkü hiç mac kullanmadım. akıl karı olarak görmüyorum şu anki bilgilerimle.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

7 Saat pil ömrü :D bildigim

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

şimdi ben mac falan kullanmadım da bilenler bi aydınlatsa. mesela apple ile diğer bilgisayarlarda yapamadığınız neyi yapıyonuz? performans demeyin. çünkü çok muallak bi kavram. mac parasına her türlü daha performanslı başka marka pc alınabileceğine eminim. hadi dahası olmasın aynı performanslı diyelim. veya deyin ki işte photoshopta normal pc kasıyor apple uçuyor falan gibi ne farkı var. merak ediyorum çünkü hiç mac kullanmadım. akıl karı olarak görmüyorum şu anki bilgilerimle.

hocam yok şöyle yok böyle hepsi yalan :) ama zenginsen bu makinayı alacan hacı, adamlar herşeyi düşünmüş amk. tasarım on numara, sağlamlık on numara, kaliteyi hissediyorsun. mesela ışık sensörü var karanlıkta tuşları otomatik aydınlatıyo touchpadi de mükemmel, 3 tuş 2 tuş tek tuş ayrı görevleri var oyun haricinde fareye gerek kalmıyor.ve en önemlisi arkasında ısırılmış elma var :)

ayda 4-5 bin kazanmıyosanız almayın derim, bende var ama 4-5 bin falan kazanmıyorum yanlış anlaşılmasın ben para vermedim makinaya :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenx07
    cenx07's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı
    cenx07 bunu yazdı

Bir ipad mini kullanıcısı olarak söylüyorum işletim sistemi üzerine apple den başkasına bakma windows , android vb. Bunlar yalan 512 ram 1ghz işlemciyle bu cihaza bunları yaptıran şirket mac ile neler yaptırır düşünemiyorum. android'den ios'a geçince farkı anladım. Lansmanı 4 gözle bekliyorum ipad mini 2 için.

bide mesela android ile sadece whatsapp takılan kullanıcı yorumu var

birader android neyse ya kime anlatıcam he ios on numara çok özgürlükçü herşeyi yapıyosun

herşeyi yapmak deyil işini yapmak önemli (otg) ne işe yarar usb cihazları tanımaya yarar ama kaçkere kullandın 1,2 ne anladım bu işten bulut diye bişey çıktı bilmeyene. Watervay bu kullanıcıya sorun androidi her gün ainol cihazıyla geliyor ve kafayı yiyor ipad mini 2 ön sipariş verdi. Bende önceleri android cihaz bağamlısıydım ama baktım özelliklerini kullanmıyorum ve arkaplanda habire bileyler yapıyor beni sinir ediyor ios a geçtim rahat ettim tavsiyem telefon android tablet ipad telefonda ios biraz sıkıştırılmış oluyor tablette kullanması daha rahat. Ve senin bir ios cihaz kullanmadığına garanti veririm bende kullanmadan önce böyle düşünüyordum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackace
    blackace's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Türkiyeye açılacak store hakkında haber var mı?

Ocak 2104 de acilacak

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Arkadaşlar tablette ios telefonda android diyorum. Her ikisinide bizzat denedim. İos çok akıcı.

Syntax error..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

konu basligina göre 1 gün sonra satışa çıkıyor cihaz.

ister cep olsun ister tablet ios un eziciliği var.

macbook pro nun ne farkları var ( laptopta hep fiyat performans kasan biri olarak söylüyorum )

1. Malzeme kalitesi

2. Tasarımın güzelliği

3. Mac işletim sisteminin stabilitesi (ios gibi ) ayrıca her yıl rahat ve sorunsuz güncelleme + çökme vs olmaması

4. Marketten aynı linuxdaki gibi çok rahat program kurmak ( mac de aynı programarın widows versiyonuna göre daha hızlı çalıştığını belirteyim )

5. mac e özel programlar (studio vb. grafik )

diye gidebilir. paranız varsa apple yoksa windows alırsınız hacılar bu iş bu kadar. zaten parası olan için sağlam bir mac alip içine windows kurduktan sonra bir sıkıntı kalmıyor , herşeyi alır oynar.

Toplam Hit: 1893 Toplam Mesaj: 20