folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun!

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    leadertay bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

Regaip kandili de dimi yazsa biri bu konun altına 23 nisandan hiç bahsetmeden emin olun çok kişi banlanırdı ve bas bas bağıranlar çıkarı örümcekler gidip bu ülkeden hölügğ...

http://www.tahribat.com/Forum-Regaip-Kandiliniz-Mubarek-Olsun-205708/

bugün 23 nisan

neşe doluyor insan... 

Regaip kandilinin resmi bir Hükmü yok resmi bayram mı regaip Kandil'i ?

Aklın sıra milleti kutuplaştırıyorsun ama Ramazan Bayramı'nda bU sitenin Yöneticileri tarafından konu haber duyuru açılıyor 

Neden çünkü  resmi bayram 

resmi bayram değil diye yok mu sayalım ? bak 23 nisan konusundan daha çok hit alıyor.senin için bi önem teşkil etmiyor olabilir ama önem teşkil edenlerin değerlerine de saygı duymak zorundasın.  milleti kutuplaştırma derdinde olanlar açıkca diğer konuda da gözüküyor zaten.  

Görende sizin zihniyetinizin kendi maneviyatınız harici başkalarının maneviyatına çok değer verdiğini filan sanacak 

Resmi bayram ile Kandili kıyaslıyor zihniyete bak çay demle

Resmi bayram herkesin bayramıdır ve tüm kurumlarca kutlanır buna binayen tbt de konusu haberi açılması gayet normal 

Tipik Çoğulcu mantığı kandil konusu daha çok hit almış Mış ona bakarsan kız arkadaşım hamile aldırmam lazım konusu kandil konusundan daha çok hit alıyor o daha kutsal kandilden o zaman

ben kendi adıma burda dahi kimsenin değerine saygısızlık etmem etmedim de. yani biildğin sandığın koyun dediğin tabakadan değil emin ol. kıyaslama yapan ben değilim regaip kandili konusuna girip 23 nisan kutlayan arkadaş söyle sen onu. senin ilgilendiren bi konu değilse girip okumazsın okusanda yazmazsın ama sırf vay be desinler diye bunu yaparsan birisi de çıkar bunun yanlış olduğunu söyler doğal olarak 

koyun mantığı değil manevi değerse ikise de manevi değer hadi birine maddi değer diyelim öyle bi olsa saygu duymak zorundasın. 

O zaman her gün farklı biri çıkıp bu da benim maneviyatım diyip konu açsın bilişim forumu Çorba olsun böyle mantık mı var 

Resmi bayramla kandil kıyaslamak çok mantıksız hoca böyle bir kıyas benzetme olamaz 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    leadertay bunu yazdı

Regaip kandili de dimi yazsa biri bu konun altına 23 nisandan hiç bahsetmeden emin olun çok kişi banlanırdı ve bas bas bağıranlar çıkarı örümcekler gidip bu ülkeden hölügğ...

bugün 23 nisan

neşe doluyor insan... 

Hiç üşenmedin kalktın geldin burda da mı saldırıyosun. Arkadaş kutuplaştıran da ötekileştiren de sizsiniz. Zor değil benim o konudaki yorumumda art niyet olmadığını anlamak ama yook işinize gelmez saldırmak daha tatlı dimi

alt tarafı ekleme olcak beraber kutlansın ne o ne de diğeri unutulmasın dedim ya ne büyük günah dimi!

dewdim dewrildim geldim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

bugün 23 nisan

neşe doluyor insan... 

Regaip kandilinin resmi bir Hükmü yok resmi bayram mı regaip Kandil'i ?

Aklın sıra milleti kutuplaştırıyorsun ama Ramazan Bayramı'nda bU sitenin Yöneticileri tarafından konu haber duyuru açılıyor 

Neden çünkü  resmi bayram 

resmi bayram değil diye yok mu sayalım ? bak 23 nisan konusundan daha çok hit alıyor.senin için bi önem teşkil etmiyor olabilir ama önem teşkil edenlerin değerlerine de saygı duymak zorundasın.  milleti kutuplaştırma derdinde olanlar açıkca diğer konuda da gözüküyor zaten.  

Görende sizin zihniyetinizin kendi maneviyatınız harici başkalarının maneviyatına çok değer verdiğini filan sanacak 

Resmi bayram ile Kandili kıyaslıyor zihniyete bak çay demle

Resmi bayram herkesin bayramıdır ve tüm kurumlarca kutlanır buna binayen tbt de konusu haberi açılması gayet normal 

Tipik Çoğulcu mantığı kandil konusu daha çok hit almış Mış ona bakarsan kız arkadaşım hamile aldırmam lazım konusu kandil konusundan daha çok hit alıyor o daha kutsal kandilden o zaman

ben kendi adıma burda dahi kimsenin değerine saygısızlık etmem etmedim de. yani biildğin sandığın koyun dediğin tabakadan değil emin ol. kıyaslama yapan ben değilim regaip kandili konusuna girip 23 nisan kutlayan arkadaş söyle sen onu. senin ilgilendiren bi konu değilse girip okumazsın okusanda yazmazsın ama sırf vay be desinler diye bunu yaparsan birisi de çıkar bunun yanlış olduğunu söyler doğal olarak 

koyun mantığı değil manevi değerse ikise de manevi değer hadi birine maddi değer diyelim öyle bi olsa saygu duymak zorundasın. 

O zaman her gün farklı biri çıkıp bu da benim maneviyatım diyip konu açsın bilişim forumu Çorba olsun böyle mantık mı var 

Resmi bayramla kandil kıyaslamak çok mantıksız hoca böyle bir kıyas benzetme olamaz 

eyw tamam bi lafım yok karşılaştırılmasın hem fikiriz. regaip kandili içine girip 23 nisan, 23 nisan içine girip te regaip yazılmasın zaten. yapan yanlış yapmış anlatmışlar anlamamış bide ben anlatayım dedim 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
Toplam Hit: 3082 Toplam Mesaj: 34