folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 24 Yıllık Beladan Kurtulmak Üzereyiz-TSK"Ya Minnet Borcumuzu Unutmayalım!

24 Yıllık Beladan Kurtulmak Üzereyiz-TSK"Ya Minnet Borcumuzu Unutmayalım!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Bu haberlerin doğru olduğu nereden malum? Eğer doğruysa sevinirm ama daha doğruluğu kesinleşmeyen habere verdiğimiz tepkiye bak, içimizdeki gaza bak. Belki şu an tezahurat yaparak destek verdiğimizi sanıyoruz ama ya bunları açık açık konuşarak zarar veriyorsak? Ben o arkadaşın söylediklerine -kısmen- katılıyorum. Biri çıkıp "vadi edebiyatı" yaptı mı hemen gaz oluyoruz. Olayların doğru mu yanlış mı olduğunu sorgulamıyoruz. Bu tezahuratları biri bozunca da hemen delleniyoruz.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    zükzünler anasini - bela oldular bir avuç çapulculkar

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    Pkk dan kurtuluyoruz bu çok süper bir haber Tsk ya borçluyuz... peki Tsk nın Darbe doneminde başımıza sardığı Yok belası nasıl gidecek. soyliim darbe ile geldi darbe ile gider (bi arkadaşımla konuşmuştuk bu konuyu). Bu da şimdilik imkansız. beni sakın ordu karşıtı olarak gormeyin; hatta ben Harp okullarına gitmeyi istiyorum. ama YOK konusunda kafam biraz karışık.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
Toplam Hit: 2995 Toplam Mesaj: 24