folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 29 Nisan İstanbul Cumhuriyet Mitingi

29 Nisan İstanbul Cumhuriyet Mitingi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    14nisanda Ankarada yapılan mitingin istanbul ayagı 29nisanda istanbul caglayan meydanında yapılacak. 14.00 17.00 arasında olacakmıs. satılmıs medya birkez daha gormezden gelsede duyarlı medya kuruluslarımız sayesinde gecte olsa ogrendik yapılacagını. herkezi birkezdaha Cumhuriyete sahip cıkmaya bekliyoruz. 

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    kansız bu medya,magazin medyası hepsi :@
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    olum tayyip üç buçuk attı,neden aydın doğan yürüyüşün haberlerini yaptırsın köpeklerine :D

A.k topunun,walla izmirde'de olsa en önünde gitcem yürüyüşün..!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VitoCorleone
    VitoCorleone's avatar
    Erkek

Valla bu işler fani işler.. :)

Ama izmirde polursa en önde ben atlıcam otobossslara ama miting için değil izmirdeki orjinal sarışın aplaları yakından görmek için.. :D Hürmetim büyük izmirin güzide sarışınlarına.. :D Şimdi bana anne kız kardeş muhabbeti yapıp kafmı bozmayın gelmem sonra ona göre.. :]

Hangi ölüm şarkısı, bu dilinden düşmeyen? Hangi öfkeyle yüzün, böyle karıştı yer yer, sana yan mı baktılar, bir şey mi söylediler? Bir şey dinleme artık, artık bir şey dinleme! Çağır, bütün günahkar ruhları cehenneme! Karşına, sahil, kaya, insan kim çıkarsa vur! Vur başına, alemde, kör, sağır, ne varsa vur! Sal her taraftan, dağdan, gökten, pencereden sal! Nihayet kala kala dünyada tek kişi kal!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    yine otobüsler ücretsiz kalkacakmı? geçen sefer gidemedim ailemin sağlık sorunları yüzünden inşallah bu sefer giderim yeterki otobüsler ücretsiz olsun... öğrenci adam paraya hasret!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Abi kesin gidiyorum! Gelen varsa haberleşelim Hep beraber takılırısss akm :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    hacılar otobüsler ücretsizmi bunu bi söleyin a.q. arastırıyom arastırıyom tık yok
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    uleayn gitmem lazımda nasıl...
    ankara mitingi olduğunda istanbuldaydım..
    şimdi miting istanbulda ben ankaradayım... cepte parada yok ki gideyim katılayım..

eğer varsa bu seferde bedava otobüs kaldırma olayı felan bi şekilde katılırız yafs..ankara'dan otobüs kaldırıyorlar mı bileniniz var mı.?!

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Cumhuriyet Mitinginin aynısını Adana Mersin vs cevre illerde yapsalarda Akdeniz Bölgesi olarak bizde katılalım:)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek

turuncu bunu yazdı:
    -----------------------------
    hacılar otobüsler ücretsizmi bunu bi söleyin a.q. arastırıyom arastırıyom tık yok
    -----------------------------

Atatürkçü düşünce dernekleri ücretsiz otobus kaldırıyor bildigim kadarı ile. o sekilde gelebilirsin 

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
Toplam Hit: 1740 Toplam Mesaj: 10