2D Bir Resmi 3D"Ye Cevirme (Deneme)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

Arkadaslar, herkese salamın alykum. Uzun zamandir nete giremiyorum. isim ve okulum nedeniyle internet hayatim neredeyse yok gibi, ustune bir de arsiv HDD'im yandigi icin hayata küstüm :( isteyken bir deneme yaptim ama hepinizin cok etkilenicegine eminim..

Bir bakin, kesinlikle etkileneceksiniz ;)

Not: Wert hocam gitti guselim arsivim :(

http://rapidshare.com/files/152921246/2D_resmi_3D_Yapma__Deneme_.zip.html 

Shaban Interactive Pro.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1905
    1905's avatar
    Erkek
    dostum gayet güzel olmuş.. hangi programla ve nasıl yapıldığını söylersen memnun olurum..

Ey Türk! Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicassianhorserider
    cicassianhorserider's avatar
    Erkek
    After effects ile yapildi sanirim, andrew krammer de buna benzer bir göreysel örnek vardi ;) güzel olmus.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek
     Güzel olmuş abi,bu arada hd arşivin için üzüldüm,geçmiş olsun

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

ne olduu laaa üzülme bensana yollarım texture arşivi :S

birde hdd den güçlü bir markaya sahipse sanırım içindeki verilerikurtara biliyorlar sen yine garantisi varsa ver yada yetkili servise felan sor belki kurtarırsın elindekileri

büdüt: güzel olmuş laaaa ama bir kaç yerde dikkatsizliğinden kaynaklanan hata var gibi

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    1905 bunu yazdı:
    -----------------------------
    dostum gayet güzel olmuş.. hangi programla ve nasıl yapıldığını söylersen memnun olurum..
    Cinema 4D R11 kullandim dostum baska hicbir ek program yok.... HDD mi kurtarabilirsem tutorial da yapicam ;)

Shaban Interactive Pro.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı:

ne olduu laaa üzülme bensana yollarım texture arşivi :S

birde hdd den güçlü bir markaya sahipse sanırım içindeki verilerikurtara biliyorlar sen yine garantisi varsa ver yada yetkili servise felan sor belki kurtarırsın elindekileri

büdüt: güzel olmuş laaaa ama bir kaç yerde dikkatsizliğinden kaynaklanan hata var gibi

dai HDD "Maxtor" soketin girdigi disk yanmis :( ayni diskten birtane daha bulabilirsem altindaki (devrelerin oldugu) diski degistirip icindekileri kurtarabilirim sanirim....

Buarada hata olmasinin nedeni resmin boyutundan kaynaklaniyor... resim nekadar buyukse okadar kaliteli ve hatasiz modeller yapabilirim :) 

Mantik basit aslinda, oradaki objeleri teker teker modelleyip resmin ustune bindiriyorum, sonra da compositing tagini kullanarak texture ekliyorum bukadar ;)

Shaban Interactive Pro.
Toplam Hit: 1331 Toplam Mesaj: 7