2D Oyun Tasarımcısı Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Selamlar,

Bir iphone oyunu için tasarımcı arıyorum. Karakterler spritesheet şeklinde olacak ve yürüme gibi fonksiyonları olucak.

Birde bağdat caddesinin bir bölümünün 2d olarak modellenmesi gerekiyor(detaylıca konuşuruz)

düşündüğünüz ücretle beraber bir kaç yaptığınız işide atarsanız karar vermem kolaylaşır.

Ücret konusunda kimseyi üzmemeye çalışacağım

İletişim için P.M. atabilirsiniz

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pm attım.

edit : yabancıya gitsin istememissin de bakalım buradan birisi cıkacak mı, cıkmazsa dedigim yere yönlen.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tahribat tasarimcilari, para yabanciya gitsin istemiyorum Up

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jigsaw
    Jigsaw's avatar
    Erkek

Hala biriyle anlaşmadıysan Dj-doom3 e pm atabilirsin işi yoksa yardımcı olur diye düşünüyorum çalışmaları gayet güzel .

Başkalarına hakim olan kuvvetlidir, kendine hakim olan kudretlidir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Andrei bunu yazdı:
    -----------------------------

pm attım.

edit : yabancıya gitsin istememissin de bakalım buradan birisi cıkacak mı, cıkmazsa dedigim yere yönlen.

-----------------------------

son bi uplayayım dedim senin elemanla irtibata geçiyorum

Toplam Hit: 1433 Toplam Mesaj: 5