folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 3 Hafta İçinde Deprem Olabilir (Miş)

3 Hafta İçinde Deprem Olabilir (Miş)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------
    HanDsomE bunu yazdı:

hocam inş olmaz deprem ben deprem olsunda haklı çıkayım die bir yarışta değilimki inş olmaz. bende biliyorum kaç yıldır yok şu hafta bu hafta 8-9 büyüklüğünde deprem olacak diye söylenti çıkıyor. Fakat ya doğru çıkarsa duyduğum şey. Bir nevi kendi içimde vicanım rahat olmaz. Ayrıca maille gelende birşey değil bu söylediğim şey.

abi şimdi 8 ve 9 büyüklüğünde  deprem nerde olmuş internette araştırarak bakmak lazım.
    içinizi rahat tutun jeoloji mühendisinden jeoloji mühendisine fark var sene 2007 6 ay içinde istanbulda deprem olacak dediler yooooq sene 2008 2.ayı marmara ve istanbul çevresinde çok büyük deprem olacak 1 yıl içinde dediler yoooq :D
    abi ben deprem olacağına inanmıyorum tabiki ihtimaldir olabilir açtığın konuna katılıyorum benim kızdığım mesele tarih veriyorlar m.q elin japonu bile tarih veremiyor bu işin piri bizim profesörler hep tarih veriyor :D

he o konuda da ben sana hak veriyorum hocam. Ama ne yapalım bir nevi inanıyoruz böyle şeylere çünki 3 hafta içinde harbiden deprem olursa ( ki ben bile inanmıyorum ama ) bi nevi bilgimiz olmuş olur ona göre hareket ederiz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek
    3 vakte kadar seçim olacak demek gibi birşey bu hocam.ne zaman olursa olsn kayıpsız olsun

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:
    3 vakte kadar seçim olacak demek gibi birşey bu hocam.ne zaman olursa olsn kayıpsız olsun

Türkiyede o iş çok zor işte...

zaten jeologlar istanbuldaki depremden korkmuyorlar kaçak yapıların dayanıklılığından korkuyorlar bütün uyarılarıda bu yönde zaten.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoxiouS
    NoxiouS's avatar
    Erkek
    3 vakte kadar :) 3 dakika sonra da olabilir :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    şşşiiiişşttt ses çıkaranı bu kadına veririm heeeee

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

veysi kurtun siteyi takip edin bu ara :)

gerçi bende edeyim 1.dereceden deprem bölgesindeyim :P

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    olası bir ist depremindeki hasarı ve kaybı tahmin bile edemiyorum mahfoluruz ülke olarak ama malesef bu konuda ne devlet nede yerel yönetimelr hiç bir şey yapmıyo  ancak lale dikiyolar havai fişek filan patlatıyolar yaptıkları iş bu istanbulda

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
Toplam Hit: 1554 Toplam Mesaj: 19