3 Havaalani Hakkinda Bilgi Ariyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı

hocam arnavutköy bolluca boğazköy civarları düşünülebilir ulaşım açısından ne iş yapacaksınız birde o önemli. arnavutköyde oturuyorum bu arada yardımcı olabilirim pm atarsan

Bu bölgeler de yatırım yapabilirsin. Haraccı tarafında inşaat işiyle uğraşıyorum. Sazlıbosna, durusu, terkos  gibi yerlerde eskiden arsaların fiyatları çift hane ve TL bazındaydı. Şimdi ise hanelerin sayısı yok ce Euro yada Dolar bazında :)

Tavsiyem arsa bazınds düşünüyorsan, Boğazköy, Bolluca, Haraçcı,Durusu gibi yerlere bak. 

Daire alıyım yatırım olsun diyorsan, Sazlıbosna, Arnavutköy gibi yerlere bak. 

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek
    COURAGE_x bunu yazdı
    logas bunu yazdı
    COURAGE_x bunu yazdı

5 aydir iga'dayim bahsettigin konu! Simdiye dek yapan yapti yapiyor yatirimini, ne cesit bir yatirim dusunuyorsunuz bilmiyorum ileriye donuk arazimi,  iş veya gayrimenkulmu! Bunun icin oncelikle haritadan veya projeden iga'yi incelemen bitimindeki  yol guzergahlari, havalimanina yakin veya ulasilmasi kolay biryer.

Yatiriminiz yukluyse bence bunu 3'cu sahilarin araci ile degil birebir ilgilenecek veya size kolaylik saglayacak birilerine ulasmak olacaktir..

Hocam  bende metal yapıdayım 4 aydır görüşelim senle

Belki gorusuyoruzdur ama birbirimizi tanimiyoruzdur:) ben AHA'dayim, siz nerde yemek yiyorsunuz.

:) Merkez ofisteyim ben de. 

3 yıldır igadayım. Bence buralara para yatırılmaz. Yani arazinin çevenin 3 yıl önceki halini de biliyorum. Göktürk deseniz orada da milyonluk evlerin önünde hala camışlar geziyor, geçen akşam arabamın önüne de at fırladı :) 

İş olmasa kaçarak uzaklaşırım buralardan.

HC
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

akşam trafiğine kalmamak için çatalcadan fatihe dönerken kullandığım yol üzeri çok büyük bir alana inşaa edilmiş bir havalimanıdır.

Not: Havalimanının adı geçmeden 10 sene önceden bile arnavutköy bel bşk nın oğlu oralardan tarla arsa topluyordu :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

akşam trafiğine kalmamak için çatalcadan fatihe dönerken kullandığım yol üzeri çok büyük bir alana inşaa edilmiş bir havalimanıdır.

Not: Havalimanının adı geçmeden 10 sene önceden bile arnavutköy bel bşk nın oğlu oralardan tarla arsa topluyordu :)

Onlara haber uciyor coktan ileride yaoilabilecekler artik akinma pahalandi demeyin 10 sene sonra neler olacagibi tahmin edebiliyirum burnumun dibindeki kurtkoy de salatalik tarlalari varken ne hale geldi havaalani sayesinde

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek

Ayrıca çoğu işe yarar bölge de havalimanını inşa eden şirketler; patronlarımız ; Cengiz MNG Limak Kolin Kalyon tarafından çoktan alındı. 4 faz havalimanı inşaatının 2. fazında Airport city olarak küçük bir şehrin inşaasıda söz konusudur. Dediğim gibi kalan bölgelerde 1 e 100 isteyen, bizden çok biizim reklamımızı yapan efsane emlakçılarımızın elinde. Fiyatlar inanılmaz yüksek bu bölgeye neyin inşaası yapılırsa yapılsın bu fiyatlara değecek yer olduğunu düşünmüyorum. 

HC
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek

aşamalar ile ilgili bilgi;

http://www.igairport.com/istanbul-yeni-havalimani/insaat/asamalar

Airportcity ile ilgili bilgi;

http://igairportcity.com/

HC
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek

Ha illa da ben yatırım yapıcam diyorsanız o fiyatlara gelin airportcityden bi yer alın ya da unifree den bir dükkan filan :) Çünkü istenilen fiyatlar hemen hemen birbirlerine çok yakın. :D

By_HC tarafından 25/Mar/18 19:38 tarihinde düzenlenmiştir

HC
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    By_HC bunu yazdı
    COURAGE_x bunu yazdı
    logas bunu yazdı
    COURAGE_x bunu yazdı

5 aydir iga'dayim bahsettigin konu! Simdiye dek yapan yapti yapiyor yatirimini, ne cesit bir yatirim dusunuyorsunuz bilmiyorum ileriye donuk arazimi,  iş veya gayrimenkulmu! Bunun icin oncelikle haritadan veya projeden iga'yi incelemen bitimindeki  yol guzergahlari, havalimanina yakin veya ulasilmasi kolay biryer.

Yatiriminiz yukluyse bence bunu 3'cu sahilarin araci ile degil birebir ilgilenecek veya size kolaylik saglayacak birilerine ulasmak olacaktir..

Hocam  bende metal yapıdayım 4 aydır görüşelim senle

Belki gorusuyoruzdur ama birbirimizi tanimiyoruzdur:) ben AHA'dayim, siz nerde yemek yiyorsunuz.

:) Merkez ofisteyim ben de. 

3 yıldır igadayım. Bence buralara para yatırılmaz. Yani arazinin çevenin 3 yıl önceki halini de biliyorum. Göktürk deseniz orada da milyonluk evlerin önünde hala camışlar geziyor, geçen akşam arabamın önüne de at fırladı :) 

İş olmasa kaçarak uzaklaşırım buralardan.

hocam görüşelim muhabbet edelim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Onerilere hala acigim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 3696 Toplam Mesaj: 30
3. havalani