folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 3 Mayis Türkçülük Günü

3 Mayis Türkçülük Günü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

Ne mutlu ki bana yabancı bir fikri benimsemeye tenezzül etmeyecek kadar milli şuur ve gurura sahip bir TÜRKÜM...

3 mayısTürkçülük Günümüz kutlu olsun 

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

Son 2 3 senedir bu başlığın daimi bir trolü olarak bu sene kendimi tutmaya çalışıyor ve gününüzün hayırlara vesile olmasını diliyorum. Atsız'ın ölüm yıl dönümü başlığında görüşmek dileğiyle. Esen kalın.

bu kafa yapisini anlayamıyorum. illa yazmış olmak için yazmak nasıl bir kafa yapısının ürünüdür?

@underzero  under abi bi ilgilensen şu arkadaşla.

bu cahil ötesi arkadaş her Türkçülük konusunda böyle konuşmakla meşhurdur ne beklersin ki moskovanın gayri meşru çocuğundan...

Puahahahahaha adamı banlamışlar. Öncelikle banının açılmasını talep ediyorum. Sonrasında da yazdıklarına cevap vereyim:

1) Çok uber bir entelektüel değilim ama cahil de değilim. Senin bokunla oynadığın yaşlarda ben Atsız okuyordum. Milliyetçilik ve kimlikler meselesi araştırma alanım. Daha önceki Türkçülük soslu konulardan birinde uzun uzun yazmıştım fakat pek haşmetli Türkçü aydınlarımız(!) sıçıp sıvamaktan öteye argüman sunamamışlardı.

2) Türkçülük odaklı konularda trollük yaptığımı kendim yazdım zaten ilk mesajımda. Ama yönetimin de görüp anladığı ve muhtemelen banlamamalarının sebebi de olduğu şekliyle, kuru trollük yapmıyorum. İlmi tartışma ve düşünsel faaliyete sevkedecek şekilde ortalığı karıştırıyorum. Sizden de ses soluk çıkmıyor. Bu yaptıklarım da Türkçülük ve Türkçülere has bir durum değil. Kürt ırkçıları, komünistler, sosyalist devrimciler ya da ultra liberal ütopistler benzer konular açsa onları da trolleyeceğim. Başka türlü kendinizi sorgulamıyorsunuz.

3) Türk'üm. Herhangi bir ideolojiyi benimsemiyorum. Birine hizmet edeceksem bu kendi ülkemden başkası olamaz. Ana babana hürmetler. Umarım burada birisine rahatça sövdüğün gibi onların yüzüne de bakıp "insanların ana babasına sövüp size de sövmeleri için çırpınıyorum" diyecek kadar delikanlısındır.

4) Rusya Komünizm'in öncülüğünü 91'de kaybetti ve bu ideolojiyi terketti. Zırcehaletin nasıl da ayyuka çıktı görüyor musun? Ayrıca falan moskof filan cermen öteki anglosakson beriki gürcü vs diye insanları ırklara göre ayıracağına Türk tarihinin en büyük son birkaç hezimetini kimler nasıl yaşatmış aç da bir oku. Türk ırkı varolsun demekle var olmuyor. Irkçı müptezeller anca böyle salyatik klavye mastürbasyonu yaparlar.

5) Konudaki mesajları bir oku bakalım tebrik mesajı yazanların kaç tanesi Türkçeyi düzgün kullanabilmiş?

6) Börü güzel diziydi beğendim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

3 mayıs Türkçülük günümüz kutlu olsun .. Geç oldu ama olsun... 

Caglar.Boss
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı

Türk olan ve kendini Türk olarak hisseden herkesin 3 Mayis Türkçülük Günü kutlu olsun!

Tanrı  Türkü  Korusun , Bu Günün  Önemi Belirtmek  İçin  

Gamalı  Haç Profil  Resmi olan  müridin Türkçülük Gününü Kutlaması  Bir  İroni mi  ? 

Almanların onu Asya dan çalmaları ironi değilse sanırım bu da değildir. Çünkü o Tamga "OZ" tamgasıdır ve Tibetten, Japonyaya bir çok yerde kullanılır.

Ne Mutlu Türk Doğana..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Bende yeni gördüm yine birileri gelip, Türkçülere çatmaya çalışmış.. Gülüp geçiyorum.. 

Günümüz kutlu olsun. Bir gün bu günü Turan da kutlamak dileğiyle..

Ne Mutlu Türk Doğana..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Hiçbir ırk diğerinden üstün değildir. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ne Mutlu Türküm Diyene.. Kutlu olsun arkadaşlar.. (Umarım ırkçılıkla ilgili bir şey değildir bu. :) ) Rim arkadaşa takılayım derken mayına basmış gibi.. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

Son 2 3 senedir bu başlığın daimi bir trolü olarak bu sene kendimi tutmaya çalışıyor ve gününüzün hayırlara vesile olmasını diliyorum. Atsız'ın ölüm yıl dönümü başlığında görüşmek dileğiyle. Esen kalın.

bu kafa yapisini anlayamıyorum. illa yazmış olmak için yazmak nasıl bir kafa yapısının ürünüdür?

katılıyorum kardeşim..

Dili dini düşüncesi ne olursa olsun ortalığı karıştırmaktan başka bir derdi olmayan bu tip boşların aramızda yeri yok..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

katılıyorum kardeşim..

Dili dini düşüncesi ne olursa olsun ortalığı karıştırmaktan başka bir derdi olmayan bu tip boşların aramızda yeri yok..

Ötüken Neşriyat'tan çıkan Atsız Külliyatı'nı bana kargolayın, söz bir daha konularınıza elleşmeyeceğim.

Toplam Hit: 4146 Toplam Mesaj: 40
3 mayıs