folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 3 Sene Önce İstemediğim Sms Alıyordum Diye Şikayet Ettim Bakanlığa Firmaya 2000 TL Ceza Kesilmiş

3 Sene Önce İstemediğim Sms Alıyordum Diye Şikayet Ettim Bakanlığa Firmaya 2000 TL Ceza Kesilmiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Sevmediğim bir firma vardı bunlar aynı zamanda koyu fetöcüler, benim iznim olmadan sürekli telefonuma mesaj atıyorlardı bende dayanamadım en sonun da şikayette bulunmuştum bugün gümrük bakanlığından mesaj geldi ilgili firmaya 2000 TL ceza kestik konu kapandı dediler, :)

https://s14.postimg.cc/olcoka7r5/image.jpg

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O kadar büyük bir meblağ degil ama oh olsun reklamcılara. Özellikle Antalya tatil köyleri şu ara bıktırıyor reklam konusunda. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Güzel olmuş. Darısı hala görevdeki fetocu oçlara. 

Bide bundada farkettim, adamlar aşağıdaki mesaj kutusunu kullanmıyorlar ne yazacaklarsa konu kısmına yazıyorlar :D 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Para var imkan var işte ya :)

Ben kaç kere şikayet ettim skine takan olmadı :D :D

Oh olmuş keşke 2 değil de 200bin filan olsaymış.

Bazen çıldırtıyor bu reklamlar. Sabahın 8i filan :/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Sevmediğim bir firma vardı bunlar aynı zamanda koyu fetöcüler, benim iznim olmadan sürekli telefonuma mesaj atıyorlardı bende dayanamadım en sonun da şikayette bulunmuştum bugün gümrük bakanlığından mesaj geldi ilgili firmaya 2000 TL ceza kestik konu kapandı dediler, :)

bende atıyom sana sms şikayet etsene :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kOrBey
    kOrBey's avatar
    Erkek

Bana da AKP'den atıyorlar. Acaba şikayet etsem onlara da ceza keserler mi?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

bende atıyom sana sms şikayet etsene :)

Bundan sonraki hedef sensin yazdırayım sana da bi 2000 TL, :)

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Güzel olmuş. Darısı hala görevdeki fetocu oçlara. 

Bide bundada farkettim, adamlar aşağıdaki mesaj kutusunu kullanmıyorlar ne yazacaklarsa konu kısmına yazıyorlar :D 

daha da darısı o fetöcüleri göreve getiren soysuzlara..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    kOrBey bunu yazdı

Bana da aKP(nin çocuklarından)'den atıyorlar. Acaba şikayet etsem, onlara da ,ceza keserler mi?

propaganda ile ilgili bir yasa, ve/veya istisnası , var mı , bilmiyorum. Ama, cezası olsa bile, ertelerler-ötelerler. ^^D )

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

beni de geçen bi hastane aradı " yaa size check up yapalım " vs vs diye 

"bu numara bi devlet büyüğüne ait, nerden buldunuz? soruşturması için bir ekip gönderiyorum" falan diye korkuttum biraz, üstündeki kişiye verdi telefonu, herif özür mözür diledi, baya eğlendim xd

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Iyi olmus abi elinde saglik. Bende sinir oluyor boyle SMS lere.

Konu disi :

Benide Litvanya'dan sonra gecen Jamaikadan aradilar :) kaldirmadim tabi.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
Toplam Hit: 1643 Toplam Mesaj: 11
sms ceza izinsiz mesaj