folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 300.000 TL Ye Kadar Sifir Arac Onerisi

300.000 TL Ye Kadar Sifir Arac Onerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek

hiç birini alma superb alırım.. emin ol hepsine bin basar

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    expert bunu yazdı

hiç birini alma superb alırım.. emin ol hepsine bin basar

Superb çok iyi güzel AMA ses yalıtımı konusunda sınıfta kalıyor. 110-120 sonrası rüzgar sesi var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    Kahramann bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı
    neverland bunu yazdı
    bugrahan45 bunu yazdı

anladım sen ötv indirimli alıcaksın. benim söylediğim fiyat ötv li. bayiden ötv siz fiyat istedinmi onu diyorum. eğer bayiden fiyat alırsan dediğin rakamlara gelicektir.

kfhjsdjhfsjkdhf hocam devlet izin vermiyor, 302.000₺'nin üstünde araç alırsan ötv indirimi yapmam diyor.

Adamı anlamadın sen. Dediği şey şu satış az olduğu için 340 liralık aracı sana 302'ye bırakabilirler. Bayileri kontrol et. Geçen yıl 125 bine bmw 3.20d 2.0 full bıraktılar baya. Sonra maliye el koydu işe dedi durun napisiz :) açık vardı kanunda sanırım belli rakamı geçince 2.0 ötvsi daha çok olduğundan 1.6 lara göre daha ucuza gitti net fiyat olarak :) 

yanlışın olmasın hocam 3.20d 2.0 ve 125.000 tl bence o öyle değildir:D

Öyle öyle yaşandı bu, borusan değildi de başka bir ünlü firmaydı sanırım satanlar. Yasal olmayan hiç bir durum yoktu. Alan 30 küsür kişi vardı. Engelli forumlarında konular baya döndü. Alan sessiz sedasız sustu bir anda köşeye çekildiler kimse yazmadı. Hoş param hazır diye böyle takip etmiyordum sadece denk gelince noliy dedim. :D çekirdek çay eşliğinde olayları takip ettim.

Dediğim gibi yine tekrarlıyorum 330-350 civarı olan araçlar için İstanbuldaki plazaların hepsinden fiyat alsın konu sahibi arkadaş. Olmadı biraz sabretsin yaz geçsin sonbahar da kesin sağlam fiyat verirler 2020 modeller için. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

valla ilk birkac ay anahtar teslim fiyatta indirim yaparlar diye limitin 10-20-30k ustundeki arabalara baktim, hicbir marka takmayinca mecburi tam fiyatli bakmaya basladim, hatta 280'e kadara dusurdum olur da benim alacagim dememden parayi yatirmama kadar fiyat degisirse diye.

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

basligin ilk entarisinde arabalarin o zamanki fiyatlari ve paketleriyle alakali bir seyler yazmisim, simdi bi donup bakayim dedim moralim bozuldu. benim moralim bozulduysa butun forum ahalisinin morali bozulsun diye konuyu hortlatiyorum :( listenin basindaki a180 sedan in dizeli kalkti ve 400k+ olmustu en son baktigimda :) 

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek
    iskeltan bunu yazdı

Muritler selam, etrafimda herkesin bir fikri var. Arabasi olan arkadaslar zaten kafadan kendi kullandiklari markadan digerlerine cop diyorlar. Kimisi var acayip hayalperest fikirler soyluyor, bir de tahribat'in fikrini alayim dedim.

oncelikle belirteyim, arac kesinlikle 0 olmali cunku otv muafiyetli alacagim (%90 engelli raporu ile)

aklimda birkac alternatif var, tek tek sayayim bana bir fikir verin lutfen.

1. Mercedes a180 sedan style (dizel)
    Bu arac 2019'un sonlarinda 260k iken, su an 294.500 ₺, normalde bosunu istemiyordum ama baya takinti haline geldi. bayilerde bulabilsem yarin gidip alacagim ama yok.

2. Jeep renegade (dizel)
    Bu aracin da full + full'une butcem yetiyor fakat b segment falan olaylari kafami karistiriyor. genel olarak ozellikler falan bakimindan hosuma gitti ama hakkinda dogru durust guncel bir yorum bulamadim.

3. peugeot 3008 (dizel)
    3008 active prime miydi neydi 280.000 ₺ olan paketine butcem yetiyor. Bu paket hakkinda detayli bir bilgim yok. Bu pakette serit takip, adaptif cruise kontrol gibi seyler var mi bilemiyorum. showroom'da gormustum gecen yilin sonunda fakat test surusune cikmamistim. ilk intiba olarak ise pek kalite hissi uyandirmadi bende ama eger icindeki guvenlik oyuncaklari digerlerinden fazlaysa buna donerim diye dusunuyorum.

4. opel grandland x (dizel)
    bunun da full'den bir onceki paketini butcem kurtariyor. aradigim bircok donanim bu arabada hem var hem yok, psa grup korkutuyor beni. bu aracin da niyeyse cok yakacagini dusunuyorum.

5. audi a3 sedan (benzinli)
    liste fiyati olarak 301.000 ₺ yaziyor en pahali paketi. ama bunun da benzinli olmasi korkutuyor.

6. vw passat impression (dizel)
    bos+bos passat, onde park sensoru bile yok, sadece ismi passat diye listemde var.

Bu araclar arasinda acayip kararsiz kaldim. normalde umrumda olmazdi, gider ilk a3'u alir, benzini cok geldiyse satar jeep'e donerdim falan sirayla butun listeyi denerdim ama muafiyetli alacagim icin 5 yil satmama sarti var o sebepten cok dikkatli davranmaya calisiyorum.

Hepsinin fiyatlari neredeyse ayni 280-300 bandindaki araclar. iclerinde hic fikrim olmayan tek araba ise jeep renegade. bu 6 arac arasinda kalsaniz ve 5 yil satmayacak olsaniz, hangisini alirsiniz?

bunları güncel fiyat sanıp şaşırmam ve 1 senede bizi ne kadar ziktikleri geçeği :/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Dizel alma.Megane al full takil iste. .d