folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder 3310 NOKİA 01010 SAPITTI?

3310 NOKİA 01010 SAPITTI?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AkAnDA
    AkAnDA's avatar
    Erkek
    selamlar dostlar ya beyler gecen sene bu zamanlarda hayatımın hatasını yaparak KVK nokia 3310 aldım garantisi bitti baştan söyleyim bunu daha önce ankarada otogarda bi düşürmüştüm ekraı çatlamıştı orginal ekran taktırdım bi sorun yaşamadım 5-7 ay kadar falan neyse son zamanlarda şarj ediyorum kendiliğinden kapanıyo falan hemen şarjdan sonra özellikle konuşmaya tam başlıyorum ilk 2-10 sn arası neyse bataryadan kaynaklanıyo falan dediler değiştirdim . yeni batarya aldım bi süre normaldi sonra oda aynısı oldu telefonu kullanıyorum gece kapatıp yatıorum sabah açılmıyo ya hasta ediyo ekran açılıyo pat kapanıyo bi temassızlık alan var galiba tam bimiyorum ama neyse bataryayı sallıyorum çıkarıp takıyorum düzliyodu bugün oda olmadı telefoncuya götürdüm 20 milyon istedi akım düzenli akmıyomuş falan dedi anlayanlar varsa çaresi nedir bu işin ya .(telefonun sorununu özetliyorum; şarjı full iken görüşürken kendiliğinden kapanıyo (batarya yeni 1 aylık 0 aldım orjinal)

LONG LIFE HEAVY METAL
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myscap_
    myscap_'s avatar
    Erkek
    Bende de 1 kere oldu. Ama hiç açılmamazlık yapmadı. Sorun şarj cihazından da olabilir. Teli kapatıp aç sonra gece şarja koy sabah al. 2-3 gün dene düzeldi benimki..!

Hey bende bu buradayım..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ııı
    bir temas sorunu veya
    jilatinde bir sakatlık olabilir...
    Flash bozulmuş olabilir...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 2182 Toplam Mesaj: 3