folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 35.000-50.000 Arası Otomatik Araba Önerisi

35.000-50.000 Arası Otomatik Araba Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

Önerileriniz için teşekkür ederim , Gelişme olursa gene buraya yazarım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı
    metaman bunu yazdı

Merhaba , başlıkta belirttiğim gibi 35-50 arası otomatik ,bagajı büyük araba önerisi verebilir misiniz ? sahibindende fiyatları o kadar fazlaki çok dolaşamadan ctrl+v yapıyorum.Bu arabayı arkadaşıma iş için alacağız  ve genel kullanım amacı İstanbul içi ulaşım ve bisiklet taşımak olacak.Eklemem gereken bir şey varsa belirtebilirsiniz

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-klimasi-buz,tertemiz,memurdan-829461488/detay

Merhaba hocam, carisma bakabilirsiniz sağlam arabadır

Bu vermiş olduğu araba tamı tamına 470.000 KM'de :D :D :D 

Şaka mı la bu? Bu arana alınır mı amk? Rakamla anlaşılmadıysa yazıyla belirteyim: DÖRTYÜZ YETMİŞ BİN KİLOMETRE :D

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hocam o rakamlara yaşça büyük araba alacaksın. O yüzden Japon veya Fransızlara yönel. Zira Japonların motoru sağlamdır kolay kolay sorun çıkarmaz. Fransızlarda sorun çıkarma riski var ama parçası ucuz hemde az yakar.

Birde ikinci elde otomatik vitese girmek sıkıntılı. Önceki sahibinin nasıl kullandığını bilemezsin. Şanzıman bir sorun çıkarıpta tamiri gerekirse of dedirtir.

Edit : Bisiklet taşıma demişsin. O zaman Nissan Vanette'ye bak derim. Minibüs-araba karışım bir şey. Ruhsatta otomobil geçiyor. Köprüde vs sorun çıkarmaz.

Şimdi Doblo vs alsan kamyonet yazacağından sıkıntı yapar.

İkinci El de diyeceklerim de buna benzer .

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=zyejT4VPzlE

Adamlar yağsız ve susuz Pejo, Ford ve Honda arabaları redline'a sokarak test etmişler. Honda bayağı iyi dayanmış. Japon arabalarına boşuna sorunsuz demiyorlar.

Adamlarda araba ucuz olunca böyle fantezi videolar çok var. Bizim ise izlerken içimiz gidiyor o arabaya daha binilirdi diye.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=zyejT4VPzlE

Adamlar yağsız ve susuz Pejo, Ford ve Honda arabaları redline'a sokarak test etmişler. Honda bayağı iyi dayanmış. Japon arabalarına boşuna sorunsuz demiyorlar.

Adamlarda araba ucuz olunca böyle fantezi videolar çok var. Bizim ise izlerken içimiz gidiyor o arabaya daha binilirdi diye.

Anasının *mı artık yuh. ne kağonmuş ya :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Ben de araba bakıyorum ama benim merak ettiğim şu, bu ikinci eller çok pahalı değil mi? 15 yaşından büyük 200 binkm den fazla tecavüze uğramış araçlar 50 bin den başlıyo binilivercek araba 70 in aşağısına yok

Ben mi fakirim yokza arabalar gerçekten gereksiz mi pahalı anlayamadım.

O yüzden cherry ve daihatsu bakıyorum

Sizce düşer mi bu gereksiz fiyatlanma bir de nezamana?

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-ogretmenden-satilik-mitsubishi-lancer-otomatik-vites-830104408/detay

o fiyatlara alınabilecek en güzel araç bence manuelini kullanmıştım yer uçağı mübarek.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    erebos bunu yazdı

Ben de araba bakıyorum ama benim merak ettiğim şu, bu ikinci eller çok pahalı değil mi? 15 yaşından büyük 200 binkm den fazla tecavüze uğramış araçlar 50 bin den başlıyo binilivercek araba 70 in aşağısına yok

Ben mi fakirim yokza arabalar gerçekten gereksiz mi pahalı anlayamadım.

O yüzden cherry ve daihatsu bakıyorum

Sizce düşer mi bu gereksiz fiyatlanma bir de nezamana?

geçen sene 15-20 lira olan opel corsalar falan şimdi 35-40 liradan başlıyor.

fiyatlar baya uçmuş, galericiler bile yüksek rakamlara alıyolar araçları.

alım gücümüz her geçen gün düşüyor, bu şekilde hiçbir zaman fiyatlar düşmez gibime geliyor.

goo.gl/qBNZmW