3510İ Nasıl Bi Telefon?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mteee
    mteee's avatar
    Erkek
    abiler ben 3510i alıcamda.sizce nasıl bi telefon?fiyatına göre özellikleri felan iyi geldi bana.bide şu GPRS le telsim üzerinden internete bağlanılıyo ya,bu telefonda bunu yapabilirmiyis acaba.

FUCK THE SYSTEM
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackenan
    hackenan's avatar
    Erkek
    3510i ucuz ve cok fonksiyonlu bır telefondur.
    yalnız ekranı bıraz ufak olması sorun yaratıyor.

GPRS ile ıstedıgın wap veya web sayfasına ulasabılırsın.

oyun,program,melodi,logo vs. yukleyebılırsın...

polifonik sesli ve sarj omru uzun bır telefon.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IBOSOFT
    IBOSOFT's avatar
    Erkek

Walla ben siemens m55 alacam

338 milyon falan o senin dediğin telefon 278 milyon falan ve dana gibi üçbeş kuruş daha ver ufak ve şık bişeyler al olm

YOK
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chapkin
    chapkin's avatar
    Erkek
    Fiyatına göre mükemmel bir telefon.Şekli güzel.Ben 3510i kullanıyorum.Resim çekmek dışında pahalı nokia telefonlarının sahip olduğu tüm özellikler bunda da var.ekranı bence küçük değil.yeterli genişlikte.

:::Every thing has a begin has an end:::
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sadeceerkan
    sadeceerkan's avatar
    Erkek
    ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTEYİM BEN CEP TELEFONU TAMİRİ İLE UĞRAŞIYORUM.YANİ İŞİM BU.SORUNA GELİNCE
    3510İ GERÇEKTEN GÜZEL BİR TELEFON. AMAAAA GPRS BAĞLANTISINI SADECE TELEFONUNLA YAPABİLİRSİN.YANİ PC BAĞLANTISI OLMUYOR.NEDEN DERSEN CİHAZIN MODEM DESTEĞİ YOK.BEN SANA ERİCSSON T65 ÖNERİRİM BEN BUNU KULLANIYORUM....

işinizi sağlama alın...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolf_turk
    wolf_turk's avatar
    Erkek
    yakın bir akrabam kullanıyor..şarjı uzun gidiyor ama 4096 renk olması dezavantaj... resimler biraz zor seçiliyor.
    kolay gelsin

Ödü Varsa Düşmanın Meydan Açık Hazırız; Bu Topraklarda Biz Doğduk,Biz Yaşadık,Biz Varız...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blacklight
    blacklight's avatar
    Dişi
    Ben 3510i kullanıyorum. Kamera ve resim özelliği dışında iyi bir telefon. Yalnız data kablosu piyasada yok. Olanlarda çalışmıyo. Beleş oyun, müzik , v.s yüklemek için, önce internetten dosyaları bulup, daha sonra www.wap7.net  adresinden, wapload bölümünden dosyalarıtelefonuna indirebilirsin.

blacklight
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    ben 3510 i kullanıyorum 1-1.5 sene falan oldu gerçekten güzel telefon üstelik özellikleride gerçekten böyle bir telefona göre çok fazla bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadım üstelik çok sağlam 4. kattan aşağıya düştü ve telefon sapasağlam tabi dış görünüşü biraz değişti ama heralde 2. ele götürsem çiziklerden dolayı %100 zarara girerim

since 2005 // tbt
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek

ben de bi ara onu kullandım tam 4 yıl once sonra degiştirdim bu telefon biras buyuk tek dezavantajı bu.onun yerine aynı paraya 3120 almanı oneririm.

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
Toplam Hit: 2388 Toplam Mesaj: 9